Turkcell Paycell Limitleri ve Kampanyaları 2023

Konu Başlıkları

Turkcell Paycell Kart, bankalardan kullandığınız banka kartlarınız gibi size gerek online olarak gerekse POS cihazı üzerinden alışverişler yapmanıza imkan tanıyan ön ödemeli bir karttır. Turkcell Faturalı ve Faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği Turkcell Paycell Kart ile oyun, giyim, teknolojik cihaz alışverişleri ve fatura ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Turkcell Faturalı hat kullananlara özel Paycell Kart’ta tanımlı “Hazır Limit” bulunur. Hazır Limit, kullanabileceğiniz para miktarını gösterir ve bu miktar kullandığınız kadar ay sonu faturanıza otomatik olarak yansıtılır. Cebinizde paranız yoksa bile Hazır Limit’ten yararlanarak fatura ödemeleri veya alışverişler yapabilirsiniz.

Turkcell Paycell Kart Nereden Alınır?

Alışveriş yapmak ve fatura ödemeleri gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz Turkcell Paycell Kart, Turkcell İletişim Merkezleri veya ilgili satış noktalarından alınabilir. Örneğin, Turkcell İletişim Merkezi’ni ziyaret ederek, “Turkcell Paycell Kart Başvuru Formu”’nu doldurup yetkili kişiye teslim etmeniz durumunda hemen orada Paycell Kart’ın sahibi olabilirsiniz. Turkcell Paycell Kart ile ilgili bilmeniz gerekenler:

 • Turkcell Paycell Kart’ın yıllık aidat bedeli yoktur.
 • Turkcell Paycell Kart ile banka hesabınıza belirli bir komisyon ücreti karşılığında para gönderebilirsiniz.
 • Turkcell Paycell Kart ile PUBG Mobile, Zula gibi oyunlarda harcamalar yapabilirsiniz.
 • Turkcell Paycell Kart ile Turkcell Faturalarınızı ödeyebilirsiniz.
 • Turkcell Paycell Kart’ınızı yurtdışı merkezli şirket harcamaları için kullanabilirsiniz.

Turkcell Paycell Kart Fiyatı Ne Kadar?

Turkcell Paycell Kart için yıllık aidat ücreti ödemiyor olmanıza rağmen ilk Paycell Kart’ınızı alırken belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Bu ücret 5₺ olup, Turkcell Mağazaları’ndan alacağınız Paycell Kart’ınız için geçerlidir. Turkcell Paycell Kart’ın satıldığı satış noktalarından almak isterseniz, Paycell Kart’ın üzerine komisyon bedeli konulacağından biraz daha fazla ücret ödemeniz gerekebilir. Turkcell Mağazaları dışında Turkcell Paycell Kart satın alabileceğiniz Satış Noktaları ise şöyledir:

 • Turkcell Resmi Web Sitesi
 • Hepsiburada Alışveriş Sitesi
 • N11 Alışveriş Sitesi
 • PTT Şubeleri
 • D&R Resmi Web Sitesi ve D&R Mağazaları
 • Şok Marketler Zinciri

Turkcell Paycell Kart’ınızın çalınması veya kaybedilmesi durumunda, “0850 622 6060” numaralı hat üzerinden Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak bilgi verebilirsiniz. Aynı numara üzerinden “Bakiye İadesi Talebi”’nde de bulunabilirsiniz. Bakiye İadelerinin en fazla 300₺’ye kadar gerçekleştirilebileceğini unutmayın.

Turkcell Paycell Kart Para Yükleme Nasıl Yapılır?

Turkcell Paycell Kartı’n kullanımı banka kartlarınızın kullanımından farksızdır. Bu nedenden dolayı Turkcell Paycell Kart’ınıza 4 farklı yolla bakiye yüklemesi yapabilir, dilediğiniz gibi ve dilediğiniz ödeme yöntemini kullanarak harcamalar yapabilirsiniz. Ayrıca bakiye yüklemesi yapabileceğiniz bu yöntemler için “Bakiye Yükle Komisyonu” ödemezsiniz. Şimdi Paycell Kartınıza nasıl yükleme yapabileceğinize bakalım:

Banka ATM’leri veya PTT ATM’lerinden Bakiye Yüklemesi Yapma

Turkcell Paycell Kart’ınıza dilediğiniz bankanın ATM’sini kullanarak bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Herhangi bir komisyon ücreti ödemeden yapacağınız bakiye yükleme işleminiz için şu adımları takip edin:

 • Turkcell Paycell Kart’ınızı ATM’ye takın ve Paycell Kart şifrenizi girin.
 • Açılan ekrandan “Paycell’e Bakiye Yükleme” seçeneğini seçin.
 • ATM’nin para yatırma kapakları açıldığında yüklemek istediğiniz para miktarına göre paranızı kapakların içerisine koyarak “Giriş” tuşuna basın.

Bakiye yükleme işleminiz paranızın ATM tarafından onaylanması sonrasında gerçekleşecektir. Dilerseniz, Turkcell Paycell Uygulamasını cep telefonunuza indirerek bakiyenizin kontrolünü yapabilirsiniz.

Turkcell Paycell Uygulaması ile Bakiye Yüklemesi Yapma

Cep telefonunuza Google Play veya IOS App Store’dan indireceğiniz Turkcell Paycell Uygulaması üzerinden bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Turkcell Paycell uygulamasını indirip, bilgileriniz ve giriş şifreniz ile birlikte uygulamaya girdikten sonra şu adımları izleyerek bakiye yükleyebilirsiniz:

 • Uygulamanın ana sayfasında yer alan “Hesabım” bölümüne gidin.
 • Buradan “Banka/Kredi Kartlarım” kısmına tıklayarak, kullandığınız bankanın kart bilgilerini yazın.
 • Cep telefonunuz gelen onay mesajında yer alan kodu, sizden istenilen alana girin ve devam edin.
 • Tekrar ana sayfaya dönerek “Para Yükle” butonuna basın ve yükleme yapmak istediğiniz Turkcell Paycell Kartı seçin.
 • Ardından yükleme yapmak istediğiniz tutarı girin.
 • Son olarak hangi banka kartınızdan para transferi yapmak istiyorsanız onu seçin ve “Yükle” butonuna basın.

Bankanızın para transfer hızına bağlı olarak değişiklik gösterse de, banka veya kredi kartınızdan Paycell Kart’ınıza aktardığınız tutar en geç 1 saat içerisinde Paycell hesabınızda görünecektir.

Turkcell Mağazaları’ndan Bakiye Yüklemesi Yapma

Turkcell Paycell Kart’ınıza bakiye yüklemesi yapabileceğiniz bir diğer ödeme yöntemi ise Turkcell Mağazaları’nda görevli yetkili kişi ile bakiye yüklemesi yapmaktır. Online olarak veya ATM ile bakiye yüklemesi yapmak istemediğiniz durumlarda, Turkcell Mağazaları’nın çalışma saatlerini dikkate alarak Turkcell Paycell Kartınız için bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Turkcell Mağazaları’ndan bakiye yüklemesi yapabilmek için kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şunlardır:

 • Dilerseniz kredi veya banka kartınız ile POS cihazını kullanarak,
 • Dilerseniz de nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Unutmayın! Turkcell Paycell Kart’ınız için Turkcell Mağazaları’nı kullanarak bakiye yüklemesi yaptığınızda eğer ödeme yöntemi olarak banka kartınızı kullanırsanız belirli bir komisyon ücreti ödemeniz gerekecektir. Komisyon ücreti ödemek istemiyorsanız, diğer bakiye yükleme seçeneklerinden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Banka Hesabından EFT yaparak Bakiye Yüklemesi Yapma

Kullandığınız banka fark etmeksizin Turkcell Paycell Kart’ınız için hesabınızdan EFT yaparak bakiye yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. Hiçbir komisyon ücreti ödemeyeceğiniz EFT işlemi ile ödeme yapmadan önce kullandığınız bankanın mobil uygulamasının cep telefonunuzda yüklü olduğundan emin olun. Eğer bankanızın mobil uygulaması yüklü değilse, ilgili mağazadan uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz. Banka hesabınızdan EFT yaparak Paycell Kart’ınıza bakiye yüklemesi yapmak için:

 • Bankanızın mobil uygulamasına banka bilgileriniz ve uygulama şifreniz ile giriş yapın.
 • Sayfanın alt kısmında bulunan Havale/EFT bölümüne gelin.
 • Başka hesaba EFT” seçeneğini seçin ve işleme devam edin.
 • Paycell kartınıza aktarmak istediğiniz tutarı girdikten sonra şu bilgileri kullanarak para transferi işleminizi tamamlayın:
  • Banka Adı: Deniz Bank Banka Kodu: 134
  • Şehir: İstanbul
  • Şube: PAYCELL Şube Kodu: 3276
  • Alıcı: Adınız ve Soyadınız
  • Hesap Numarası: Paycell Kart’ınızın üzerinde yazan 16 haneli Paycell numaranız

Banka hesabı ile EFT işlemleriniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız, Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Turkcell Paycell Kart Limit Yükseltme Nasıl Yapılır?

Turkcell Paycell Kart’ınızın limiti size yetersiz geldiğinde Turkcell İletişim Merkezleri’ni ziyaret ederek “Turkcell Paycell Kart Limit Yükseltme” talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizi ilettikten sonraki 3 iş günü içerisinde size gelecek bilgilendirme mesajının ardından kullanabileceğiniz bakiyeniz, kimlik ve adres teyidinizi yapmanıza bağlıdır. Kimlik ve adres teyidini yapmış Paycell müşterileri, limit yükseltme işleminin ardından Paycell Kart Limitlerini aylık 10.000₺’ye kadar yükseltebilir. Paycell Kart Limit Yükseltme işleminiz için yanınızda bulundurmanız gereken evraklar ise şunlardır:

 • Kimlik veya Pasaport veya Ehliyet
 • Adınıza kayıtlı sabit bir fatura veya ikametgâh belgesi

Adınıza kayıtlı sabit fatura olarak, elektrik, su, doğalgaz veya internet gibi faturalarınızı kullanabilirsiniz. Eksik ve yanlış doküman sunmanız halinde limit yükseltme talebinizin onaylanmayacağını unutmayın.

Turkcell Paycell Kart Para Gönderme Nasıl Yapılır?

Turkcell Paycell Kart’ınızla sevdiklerinize para göndermek istediğinizde bu işlemi çok basit birkaç adımla halledebilirsiniz. Turkcell Paycell Kart’ınız ile hem hızlı hem de güvenilir bir şekilde para göndermeden önce Paycell Kart limitinizin yeterli olduğundan emin olmalısınız. Eğer Paycell Kart bakiyenizi bilmiyorsanız:

 • Cep telefonunuzdan, “PKART BAKIYE boşluk KARTINIZIN SON 4 HANESİ” yazarak “2255”’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Eğer Paycell Kart bakiyeniz göndermek istediğiniz para miktarının üzerindeyse, Turkcell Paycell Kart’ınız ile para gönderme işlemi için şu adımları takip edin:

 • Turkcell Paycell Kart’ınızdan para göndermek için öncelikle “Para Gönder” bildirimi almış olmalısınız. Paycell Kart ile para göndereceğiniz kişiden size “Para Gönder” talebinde bulunmasını isteyin.
 • Paycell uygulamasına gelen bildirime tıklayarak işlemi onaylayın.

Paycell Kart’tan Paycell Kart’a aktarılan para anında aktarılan kişinin hesabına geçmektedir. Paycell Kart’ınız üzerinden aktardığınız tutar, ay sonu faturanıza yansıtılacaktır. “Para Transferi” açıklaması ile hesap özetinizde görebilirsiniz.

Turkcell Paycell Kart Hazır Limit Kullanma Nedir?

Turkcell Paycell Kart Hazır Limit, Paycell Kart’ınızda para olmasa bile Turkcell Faturalı hattınıza yansıtarak kullanabileceğiniz bakiyedir. Sadece Turkcell Faturalı hat sahiplerinin yararlanabileceği Hazır Limit ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, faturalarınızı ödeyebilir veya para transferi işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Turkcell Paycell Hazır Limit otomatik olarak her Turkcell Faturalı hatta 300₺ olarak tanımlanmaktadır. Eğer Hazır Limit miktarını artırmak isterseniz:

 • Size en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ne giderek veya Turkcell Çağrı Merkezi’ni arayarak “Hazır Limit Yükseltme” talebinde bulunabilirsiniz.

Turkcell Paycell Kart Hazır Limit’iniz her fatura kesim tarihinizle birlikte yenilenmekte, borcunuz varsa faturanıza yansıtılmaktadır.

Turkcell Paycell Kart İptal Etme Nasıl Yapılır?

Turkcell Paycell Kart ister Turkcell müşterisi olun ister olmayın, sunduğu birçok avantaj ve ödeme kolaylığı ile işlerinizi daha hızlı halletmenize yardımcı olur. Mobil oyun alışverişlerinizde online alışverişlerinize kadar birçok hizmetten hediye puan ve hediye internet fırsatlarından yararlanmanızı sağlayan Turkcell Paycell Kart’ınızı iptal etmek isterseniz:

 • 0850 622 6060 numaralı hat üzerinden Paycell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak Paycell Kart iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Turkcell Paycell Kart Kampanyaları Nelerdir?

Turkcell Paycell Kart, size her alanda kolaylıklar sağlayan ve banka kartları gibi komisyon ücretleri ile sizi bunaltmayan bir hizmet kartıdır. Cebinizde harçlığınız olmadığında harçlık isteyebileceğiniz ve gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz Turkcell Paycell Kart, müşterilerine birçok kampanyadan da yararlanma imkânı sunuyor.

Turkcell Paycell Kart Kampanyaları içerisinde yer alan Hediye TL Kazanma, Hediye İnternet Kazanma ve Oyun İçi Ödül Kazanma gibi fırsatların neler olduğunu görmek ve fırsatlardan yararlanmak için yazımızı okumaya devam edin. İşte Turkcell Paycell Kart Kampanyaları:

Turkcell Paycell Kart Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Paycell, bedava internet kampanyası için uygulamaya her girdiğinizde ve her hafta Cuma günü “Salla Kazan” ikonundan kazanabileceğiniz hediye puanlar verir. Kazandığınız bu hediye puanlar ile birçok şey alabilir, Turkcell Paycell’in ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Hediye puanlarla hediye alabileceğiniz ilk şey İnternet’tir.

Haftalık Paket seçeneklerinden PUBG Mobile de geçerli internet paketi seçeneğine kadar birbirinden avantajlı olanaklardan yararlanabilirsiniz. Turkcell Paycell uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Hediye Dünyam” bölümüne geçerek kazanabileceğiniz Turkcell hediye internet ve harcamanız gereken hediye puanların listesi şöyledir:

İhtiyacınız Olan PuanBedava İnternet MiktarıGeçerli Olduğu Yerler
1.000 PuanGünlük 1 GB İnternetHer Yöne Kullanım
2.500 PuanHaftalık 1 GB İnternetHer Yöne Kullanım
5.000 PuanHaftalık 2 GB İnternetHer Yöne Kullanım
10.000 PuanHaftalık 5 GB İnternetHer Yöne Kullanım
15.000 PuanHaftalık 10 GB İnternetHer Yöne Kullanım
2.500 PuanAylık 3 GB İnternetPUBG Mobile
5.500 PuanAylık 5 GB İnternetPUBG Mobile
750 PuanGünlük 1 GB İnternetPUBG Mobile
1.000 PuanGünlük 1 GB İnternetPUBG Mobile + Youtube
Turkcell Paycell Kart Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Paycell Kart Paycell Ormanı Kampanyası

Turkcell Paycell uygulamasını kullanarak topladığınız puanlar siz isterseniz, birer fidana da dönüşebiliyor. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’nın öncülüğünde her 3.000 puan için 10₺ değerinde bir fidan bağışlayabilir, ülkemizin daha solunabilir bir havaya sahip olması için destekte bulunabilirsiniz. ,

Ayrıca Turkcell Paycell puanlarını harcayarak fidan bağışı yapan her kullanıcı “Fidan Bağışı Sertifikası”’nın da sahibi oluyor. Turkcell Paycell Kart Paycell Ormanı Kampanyası’ndan fidan bağışlamak için Paycell uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir. Ardından “Geleceğe Nefes” bölümüne geçerek bağışınızı yapabilirsiniz. Kampanya kapsamında bağış bilgileri şu şekildedir:

İhtiyacınız Olan PuanBağış Miktarı
3.000 Puan1 Adet
9.000 Puan3 Adet
15.000 Puan5 Adet
Turkcell Paycel Kart Paycell Ormanı Kampanyası

Turkcell Paycell Kart Uygulama Marketi Kampanyası

Turkcell Paycell Kart ile Google Play veya IOS App Store’da kullanabileceğiniz hediye TL kazanabilirsiniz. Kazandığınız hediye TL’leriniz ile dilediğiniz mobil uygulamayı satın alabilir, dilediğiniz uygulama içi ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. En fazla 20₺’lik kupon alabileceğiniz kampanyadan yararlanmak için cihazınızda Paycell uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

Turkcell Faturalı hat kullanıyorsanız, kazandığınız TL faturanızdan düşer; Turkcell Faturasız hat kullanıyorsanız, kazandığınız TL bakiyenize yüklenir. Turkcell Paycell Kart Uygulama Marketi Kampanyası’ndan kazanabileceğiniz TL miktarları şöyledir:

İhtiyacınız Olan PuanKazanacağınız TL Miktarı
2.500 Puan10₺ – IOS App Store
2.500 Puan10₺ – Google Play Store
5.000 Puan20₺ – IOS App Store
5.000 Puan20₺ – Google Play Store
Turkcell Paycell Kart Uygulama Marketi Kampanyası

Uygulama Marketi Kampanyası’ndan kazandığınız hediye TL’lerinizi 7 gün içerisinde kullanmalısınız. Aksi durumda, hediye TL’leriniz silinecektir.

Turkcell Paycell Kart E-Ticaret Kampanyası

Turkcell Paycell Kart E-Ticaret Kampanyası ile Paycell uygulamasından kazandığınız puanları Turkcell Online Mağazası’nda veya N11’de kullanılmak üzere TL’ye çevirebilirsiniz. Turkcell Online Mağazası’ndan ve N11’den alacağınız her ürün için Turkcell Faturanız üzerinden ödeme yapmanız şartıyla yararlanabileceğiniz hediye TL kazanımınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir abonelik gerektirmeyen kampanyadan faydalanabileceğiniz seçenekler şunlardır:

İhtiyacınız Olan PuanKazanacağınız TL Miktarı
2.500 Puan10₺ – Turkcell Online Mağaza
12.500 Puan50₺ – Turkcell Online Mağaza
2.500 Puan10₺ – N11 Alışveriş Sitesi
5.000 Puan20₺ – N11 Alışveriş Sitesi
Turkcell Paycell E-Ticaret Kampanyası

Turkcell Paycell Kart Oyun Kampanyası

Turkcell Paycell Kart Oyun Kampanyası kapsamında Zula, PUBG Mobile ve LOL gibi oyunlarda kullanabileceğiniz hediye TL’ler kazanabilir, oyun içi satın alımlarınızda kullanabilirsiniz. 20₺’ye kadar kazanabileceğiniz hediye TL’leriniz ile satın alabileceğiniz bazı önemli oyun içi kazanımlarınız şunlardır:

 • Riot Puan(RP)
 • Zula Altın
 • PUBG Mobile UC

Turkcell Paycell Kart Oyun Kampanyası’nda puan harcayarak satın alabileceğiniz önemli itemler için ihtiyacınız olan puan miktarları ise şöyledir:

İhtiyacınız Olan PuanKazanacağınız TL Miktarı
2.500 Puan10₺ – League of Legends
2.500 Puan10₺ – Zula
2.500 Puan10₺ – PUBG Mobile
5.000 Puan20₺ – League of Legends
5.000 Puan20₺ – Zula
5.000 Puan20₺ – PUBG Mobile
Turkcell Paycell Kart Oyun Kampanyası

Turkcell Paycell uygulaması üzerinden kazandığınız hediye TL’lerinizin kullanım süresi 7 gündür. 7 gün içerisinde harcama yapmamanız durumunda kazanımlarınız iptal edilecektir.

Turkcell Paycell Kart Dijital İçerik Kampanyası

Turkcell Paycell Kart Dijital İçerik Kampanyası ile Spotify’da kullanabileceğiniz hediye TL’ler kazanarak 60 milyon müziği reklam olmadan dinleyebilirsiniz. Turkcell Faturalı veya Faturasız hattınızı kullanarak Spotify üyeliği aldığınızda kullanabileceğiniz hediye TL’lerin kullanım süresinin 30 gün olduğunu unutmayın. Turkcell Paycell Kart Dijital İçerik Kampanyası’ndan şu TL miktarlarını kazanabilirsiniz:

İhtiyacınız Olan PuanKazanacağınız TL Miktarı
2.500 Puan10₺ – Spotify Premium
5.000 Puan20₺ – Spotify Premium
Turkcell Paycell Kart Dijital İçerik Kampanyası

Turkcell Paycell Kart Ulaşım Kampanyası

Turkcell Paycell Kart Ulaşım Kampanyası tüm İstanbul’lulara hediye bakiye kazandırıyor. Eğer siz de ulaşım hizmeti alırken İstanbulkart kullanıyorsanız, biriken puanlarınızla 20₺’ye kadar bakiye satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell Paycell Kart uygulaması üzerinden yapmanız gereken bakiye yükleme işleminizi şu şekilde yapabilirsiniz:

 • Turkcell Paycell uygulamasına giriş yapın.
 • İstanbulkart Yükleme” sekmesine ilerleyin.
 • Ardından İstanbulkart’ınızın üzerinde yer alan numaraları kullanarak yükleme işleminizi gerçekleştirin.

Turkcell PAycell Kart Ulaşım Kampanyası’ndan kazanabileceğiniz TL miktarı ve harcamanız gereken puan miktarı şöyledir:

İhtiyacınız Olan PuanKazanacağınız TL Miktarı
2.500 Puan10₺ – İstanbulkart Bakiye
5.000 Puan10₺ – İstanbulkart Bakiye
Turkcell Paycell Kart Ulaşım Kampanyası

Kazandığınız hediye TL’nizi İstanbulkart’ınıza yükledikten sonra dilediğiniz zaman harcama yapabilirsiniz. Hediye TL’leriniz ile ilgili bir kullanım sınırlaması yoktur.

Turkcell Paycell Kart Aytemiz Kampanyası

Turkcell Paycell Kart sahipleri, Aytemiz’den yaptıkları akaryakıt alışverişinin ödemesini Paycell Kart ile yapmaları halinde %5’e varan indirimli akaryakıttan yararlanabiliyor. Aytemiz Vaay abonelerine özel hazırlanan bu kampanyadan faydalanmak için öncelikle, cep telefonunuza “Aytemiz Vaay” uygulamasını indirmeniz ve kayıt olmanız gerekmektedir. LPG alımlarınız dışındaki tüm akaryakıt seçeneklerinden %5’e varan indirimden yararlanmak için:

 • Aytemiz Vaay uygulamasına giriş yapın.
 • Akaryakıt ödemeniz için “Mobil Ödeme” yöntemini seçin.
 • Karşınıza çıkan ekrandan “Paycell ile Öde” butonuna tıklayarak ödemenizi gerçekleştirin.

Ödeme ekranında uygulanan indirim miktarını ve Paycell Kart’ınızdan ne kadar ödeme yaptığınızı görüntüleyebilirsiniz. Turkcell Paycell Kart Aytemiz Kampanyası’nın size sunduğu herhangi bir sınırlama yoktur; dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Turkcell Paycell Kart 10₺ Hediye Para Kampanyası

Turkcell Paycell Kart, online olarak yapacağınız her 100₺ ve üzeri alışverişlerinizde 10₺ hediye para kazandırıyor. Turkcell Paycell mobil uygulaması üzerinden erişebileceğiniz kampanya ile Turkcell tarafından seçilen web sitelerinden 100₺ ve üzeri alışveriş yapın; ardından ödemenizi Turkcell Paycell ile gerçekleştirin ve 10₺ hediyenizi alın. Eğer Turkcell Paycell uygulamasına erişiminiz yoksa:

 • Turkcell operatörünü kullanıyorsanız, cep telefonunuzdan “KATIL ETICARET” yazarak “2255”’e,
 • Farklı bir opertör kullanıyorsanız, cep telefonunuzdan “KATIL ETICARET” yazarak “0532 752 22 55”’e kısa mesaj atabilirsiniz.

Kampanya kapsamında geçerli olan ve Turkcell tarafından seçilen web siteleri şunlardır:

 • Trendyol
 • Hepsiburada
 • N11

Bu 3 web sitesi dışında yapacağınız harcamalar kampanya kapsamında değildir ve hediye 10₺ kazanamazsınız. Ayrıca her Turkcell Paycell Kart müşterisi Hediye 10₺Kampanyası’ndan sadece 1 kez yararlanabilir.

Turkcell Paycell Kart Arkadaşını Davet Et Kampanyası

Turkcell Paycell’e arkadaşlarınızı davet ederek hediye 10.000 puanın sahibi olabilirsiniz. Turkcell Paycell Kart ile kazandığınız hediye puanlarınızla ister hediye internet isterseniz de oyun içi harcamalarınızda kullanabileceğiniz hediye TL’ler alabilirsiniz. Hediye puan biriktirmenin en iyi yolu olan “Arkadaşlarını Davet Et” Kampanyası ile 1 yıl içerisinde 10 kez 1.000 puan kazanmak için:

 • Daha önce Turkcell Paycell uygulamasını ve Turkcell Paycell Kart’ını kullanmamış arkadaşınıza, Turkcell Paycell uygulaması üzerinden davet gönderin.
 • Arkadaşınızın davet mesajınızda yer alan link ile Turkcell Paycell uygulamasını indirmesini sağlayın.

Arkadaşınız Turkcell Paycell’e üye olur olmaz hediye 1.000 puanınız hesabınıza yansıtılacaktır. Arkadaşını Davet Et Kampanyası’ndan kazandığınız puanların geçerlilik süresi 365 gündür.

Turkcell Paycell Kart Oyun Harcaması Kampanyası

Turkcell Paycell Kart sahipleri Google Play veya IOS App Store üzerinden yapacakları 30₺ ve üzeri oyun alımlarında, oyun içi harcamalarında kullanabilecekleri 10₺ hediye paranın sahibi oluyor. Satın alacağınız oyun konusunda herhangi bir sınırlamanın bulunmadığı kampanyadan tüm Paycell Kart kullanıcıları yararlanabilir. PUBG Mobile’den LOL’e tüm oyun içi satın alımlarınız için kullanabileceğiniz hediye TL’nizi almak için:

 • Turkcell operatörünü kullanıyorsanız, cihazınızdan “KATIL OYNA” yazarak “2255”’e,
 • Farklı bir opertör kullanıyorsanız, cihazınızdan “KATIL OYNA” yazarak “0532 752 22 55”’e kısa mesaj atmalısınız.

Turkcell Paycell Kart Oyun Harcaması Kampanyası’ndan her kullanıcının 1 kez yararlanabileceğini ve kampanyaya katılımcı sayısının en fazla 2.000 kişi ile sınırlı olduğunu unutmayın.

Turkcell Paycell Kart Bakiye Yükleme Kampanyası

Turkcell Paycell Kart, kendisine bakiye yüklemesi yapan Turkcell Paycell Kart’lılara hediye 5₺ kazandırıyor. Paycell Kart’ınıza Turkcell Paycell uygulaması üzerinden 30₺ve üzeri bakiye yüklemesi yapmanız halinde dilediğiniz her yer kullanabileceğiniz 5₺ hediye para kazanabilirsiniz. Her Turkcell Paycell müşterisinin 1 kez yararlanabileceğini Bakiye Yükleme Kampanyası’ndan yararlanmak için, şu kısa mesajları atmanız yeterlidir:

 • Turkcell’liyseniz, mobil cihazınızdan “KATIL BAKIYE” yazarak “2255”’e,
 • Turkcell’li değilseniz, mobil cihazınızdan “KATIL BAKIYE” yazarak “0532 752 22 55”’e gönderin.

4.000 katılım ile sınırlı olan Turkcell Paycell Kart Bakiye Yükleme Kampanyası’ndan kazanacağınız hediye 5TL’nizi almak için elinizi çabuk tutun!

Turkcell Paycell Kart Market Kampanyası

Turkcell Paycell Kart ile yapacağınız market ödemelerinizde 365 gün boyunca geçerli hediye 15₺ kazanabilir, dilediğiniz web sitesinde veya marketlerde kullanabilirsiniz. Turkcell Paycell Kart sahibiyseniz, tek seferde istediğiniz marketten 75₺ ve üzeri market alışverişi yapın; ardından ödemenizi POS cihazı ile Paycell Kart’ınızı kullanarak yapın ve kasada anında 15₺ hediye para kazanın! Turkcell Paycell Kart Market Kampanyası’ndan siz de yararlanmak isterseniz, şu adımları takip edebilirsiniz:

 • Eğer Turkcell Faturalı veya Faturasız hat kullanıyorsanız, “KATIL MARKET” yazdıktan sonra “2255”’e,
 • Eğer Turkcell hat kullanmıyorsanız, “KATIL MARKET” yazdıktan sonra “0532 752 2255”’e kısa mesaj gönderin.

Turkcell Paycell Kart Fatura Ödeme Kampanyası

Turkcell Paycell Kart ile yapacağınız 100₺ ve üzeri elektrik, su, telefon, doğalgaz ve internet faturası ödemelerinize 10₺ hediye para kazanabilirsiniz. Her Turkcell Paycell Kart müşterisinin 1 defaya mahsus yararlanabileceği kampanya, 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir. Turkcell Paycell Kart Fatura Ödeme Kampanyası’na katılım için:

 • Turkcell hattınız üzerinden “KATIL FATURA” yazarak “2255”’e; farklı bir operatör kullanıyorsanız, “0532 752 2255”’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Kampanyaya katılım sağladığınızı onaylayan bilgilendirme mesajından sonra fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Turkcell Paycell Kart Hazır Limit Kampanyası

Sadece Turkcell müşterilerinin yararlanabileceği Turkcell Paycell Kart Hazır Limit Kampanyası ile 200₺ ve üzeri yükleme yapıp, yine 200₺ ve üzeri harcama yapmanız durumunda hediye 20₺ kazanabilir, kazandığınız hediye TL’yi dilediğiniz market, web sitesi veya mobil uygulama dükkânında kullanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için ilk yapmanız gereken şey kampanyaya kayıt olmaktır. Kayıt işlemi için şu adımı takip edin:

 • Cep telefonunuzdan “KATIL KULLAN” yazarak “2255”’e kısa mesaj gönderin ve bilgilendirme mesajının gelmesini bekleyin.

Bilgilendirme mesajından sonra 20₺’lik hediye paranızı kazanmak ve almak için:

 • Turkcell Paycell Kart uygulamasına giriş yapın.
 • Paycell Hazır Limitinize 200₺ ve üzeri yükleme yapın.
 • Ardından dilediğiniz yerde 200₺ ve üzeri harcama yapın.

Kampanyadan kazandığınız hediye TL, harcamanızı gerçekleştirdikten sonraki 24 saat içerisinde Paycell Kart bakiyenize eklenecektir.

Turkcell Paycell Kart Burger King Kampanyası

26 yaş ve altındaki Turkcell GNÇ müşterileri, Burger King’den satın alacakları Whopper Menü, Big King Menü ve Chicken Royale menülerinde %50 indirim kazanıyor. Turkcell Paycell QR ödeme sistemini kullanarak gerçekleştireceğiniz Burger King ödemeniz için en fazla 20 kez yararlanabileceğiniz kampanyadan, 1 sefere mahsus Bedava Menü’nün de sahibi olabilirsiniz. Burger King’i ziyaret edip, siparişinizi verdikten sonra yapmanız gerekenler şunlardır:

 • Cep telefonunuzdaki Turkcell Paycell Kart uygulamasına giriş yapın.
 • Ana ekranda yer alan “QR İşlemleri”’ne tıklayın.
 • Ekranınızda çıkan QR’ı Burger King kasasında görevli kişiye gösterin ve QR okutucuları kullanarak okutun.
 • QR okuma işlemi tamamlandıktan sonra anında Bedava Menü’nün ve %50 indirimin sahibi olacaksınız.

Turkcell Paycell Kart 5GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Paycell Kart sahipleri Hazır Limitlerine 200₺ ve üzeri yükleme yapmaları halinde her yöne kullanabilecekleri hediye 5GB internet kazanıyor. Turkcell Faturalı veya Faturasız hattınızla giriş yaptığınız Turkcell Paycell uygulamasında kullandığınız Paycell Kart’ınıza banka veya kredi kartınızı kullanarak 200₺ ve üzeri ödeme yapın; hediye internetinizi alın. Kampanyadan yararlanmak için:

 • Cep telefonunuzun mesajlar kısmından, “Hemen Katıl” veya “KATIL AKTAR” yazarak “2255”’e kısa mesaj gönderin. Kazandığınız hediye internetinizle ilgili cep telefonunuza bilgilendirme mesajı geldikten sonra hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Paycell Kart 5GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan kazandığınız internetin geçerlilik süresi 7 gün ile sınırlı olup, kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilirsiniz.

Turkcell Paycell Kart 2.500 Puan Kazanma Kampanyası

Turkcell Paycell Kart kullanıcıları, QR ödeme sistemini kullanarak Turkcell Mağazaları’ndan yapacakları harcamalarında 2.500 hediye puanın sahibi oluyor. Herhangi bir harcama limitinin bulunmadığı kampanyadan kazanacağınız hediye puanınızın geçerlilik süresi 7 gündür. 7 gün içerisinde kullanılmayan hediye puanların hesabınızdan silineceğini unutmayın. Turkcell Paycell Kart 2.500 Puan Kazanma Kampanyası’ndan faydalanmak için siz de hemen:

 • Size en yakın Turkcell Mağazası’nı ziyaret edin.
 • Turkcell Mağazası’ndan dilediğiniz bir ürünü satın aldıktan sonra, Paycell uygulamasına giriş yaparak “QR İşlemleri” sekmesine ilerleyin.
 • Ardından, ekranda karşınıza çıkan QR’ınızı QR okuyucuya okutarak ödemenizi gerçekleştirin.

Turkcell Mağazası’ndan yapacağınız harcama ödemelerinizi kasaya uğramadan, mini tablet üzerinden de yapabilirsiniz. Ayrıca kampanyadan tüm operatör kullanıcıları yararlanabilmektedir.

Turkcell Paycell Kart iPhone 11 Kampanyası

Google Play Store veya IOS App Store üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde Turkcell Paycell Kart ödeme yöntemini kullanın, 5 iPhone 11’den birini kazanma şansı yakalayın. Yalnızca Turkcell Faturalı ve Faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği iPhone 11 Kampanyası’na toplamda 5 kez katılım gösterebilir, her seferinde şansınızı artırabilirsiniz. Turkcell Paycell Kart ile nasıl ödeme yapacağınızı bilmiyorsanız, şu adımları izleyebilirsiniz:

 • Google Play Store için, “Ödeme Yöntemleri” alanına gidin ve aşağı ok tuşuna basarak “Paycell Turkcell Mobil Ödeme”’yi seçin.
 • IOS App Store için, “Ödemeleri Yönet” bölümüne gidin ve “Mobil Ödeme” yöntemini seçin ve kaydedin.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu