PUBG Bedava UC Kodu (Çalışan Yeni Kodlar) Nisan 2023

PUBG mobile bedava UC kodları kazanma 2023 yılında yöntemleri ve PUBG e-pin hilesi hakkında tüm detaylar. PUBG Mobile oynarken silah ve sandık satın almak, royale pass premium özelliklerden faydalanmak için uc kodlara ihtiyacımız var. Pubg Mobile e-pin, razer pin kodu ve redeem kodlarının yanı sıra, bedava UC kodları da burada işe yarıyor. Peki ücretsiz e-pin ve UC kodları nasıl alınır? Bazı yurtdışı kaynaklı serverlarda, Pubg Mobile oyuncularına özel bedava kodlar paylaşılıyor. 2023 yılında kullanabileceğiniz Pubg bedava UC kodu ve e-pin detayları!

PUBG’de temel olarak razer pin ve redeem kodları bulunuyor. Pubg razer pin kodu ve Pubg redeem kodu nasıl kullanır diye merak ediyorsanız, aşağıdaki bedava Pubg kodlarını girdikten sonra bunu öğrenebilirsiniz. Pubg’de ücretsiz kodlar nasıl bulunur ve kullanılır diye düşünüyorsanız, yazımızda anlattık.

Pubg Razer e-pin Nedir?

Razer e-pin, Pubg içinde kullanılan ödeme sistemidir. e-pin kodu olarak da bilinen Pubg razer e-pin ile Pubg oyuncuları marketten alışveriş yapabilir. Pubg razer e-pin kodunu kullanarak silah, kostüm gibi donanımlar satın alınabilir. Razer e-pin hakkında bilmeniz gerekenlerden bazıları şu şekildedir:

 • Pubg markette satılan silah ve kostümler, oyun başarınıza göre ücretsiz olarak size verilebildiği gibi, e-pin kullanarak da satın alabileceğiniz donanımlardır.
 • Pubg mobile oyununda marketten bir şey satın almak istiyorsanız, ödeme alternatiflerinden biri razer e-pin’dir. 
 • Razer e-pin’leri nasıl kullanabilirim diye düşünüyorsanız, aldığınız kodu öncelikle oyunda işlemeniz gerekir. 

Pubg Razer e-pin Nasıl Kullanılır?

 • Pubg Mobile’da Razer e-pin kullanmak için, e-pin sitesine girdikten sonra sizden Pubg ID numaranız istenir.
 • Bu kısma PUBG’deki oyuncu numaranızı yazdıktan sonra, ödeme aşamasına geçersiniz. 
 • Pubg e-pin giriş kısmını genişleterek aktifleştirebilirsiniz. 
 • Daha önceden satın aldığınız e-pin’ler varsa sayfanın altındaki alana girip kullanabilirsiniz.

Pubg’de çeşitli materyallerin satın alımında kullanılan bu e-pin’lerle birçok oyuncu, Pubg mağazasından çeşitli ürünler almaktadır. Pubg silahlarının yanı sıra karakterler için kask, kostüm gibi ekipmanlar  Pubg e-pin ile alınabilir. Peki Pubg e-pin hilelerine gelirsek, Pubg hile ile alınan e-pin’ler nasıl kullanılıyor?

Pubg mobile’da takımınızın kazanması için, hediye ve ödülleri kazanmak için iyi ekipmana sahip olmak önemli. Bundan dolayı 2023 Pubg e-pin hileleri ile bedavaya ekipman satın alabilirsiniz.

Pubg Mobile Razer e-pin Hileli Bedava Kodları Nedir?

Pubg mobile ödeme yöntemi olan Razer e-pin’i ücretsiz olarak almanın birçok yolu var. Bunların başında da Razer e-pin hilesi geliyor. Pubg Mobile redeem kodu ya da razer e-pin kodu, serverlar gibi birçok platformda ücretsiz olarak paylaşılıyor. Pubg e-pin hilesini çözdükten sonra, siz de e-pin’leri bedavaya alabilirsiniz. 

Bedava UC kodları ile Pubg mobile e-pin alarak, ödeme modelleri içinde kod seçeneğini tercih etmelisiniz. Pubg e-pin ile UC kodlarını etkinleştirmeke ve Pubg mağazasından alışveriş yapabileceğiniz ücretsiz bakiyeyi kazanmak için aşağıdaki adımları takip edin:

 • İlk olarak, Pubg UC kodu satın alma sayfasına giriş yapın.
 • Hesabınızı doğrulamak için oyuncu ID numaranızı girin.
 • Onaylamak için “Tamam”ı tıklayın. 
 • E-pin girmeniz gereken alana ulaştığınızda, Pubg mobile oyun kodunuzu gireceksiniz ve “Tamam” diyerek devam edeceksiniz.
 • “Öğe satın alınsın mı” yazan uyarı yazısına onay vererek, işlemi sonlandırabilirsiniz.

Doğru bilgileri girdiğinizde Pubg mobile tarafından işlem onaylanır ve UC miktarı Pubg hesabınıza tanımlanır.

Pubg Bedava e-pin Kodları (UC) 2023

Pubg’de e-pin kodları, esasen herkesin anlayabileceği basit bir mantığa sahiptir. Her kod, belli bir miktarda satın alma paketi anlamına gelir. Pubg e-pin hileleri içinde en çok tercih edilen yöntem, UC kodları denemektir. 2023 Pubg UC (e-pin) kodları içinde ücretsiz, bedava olarak erişebileceğiniz yeni kodlar, Pubg mağazalarından dilediğiniz ekipmanı satın almanızı sağlar.

Pubg UC hileleri aslında, Pubg serverı tarafından üretilen kodlar için gerekli ücreti vermeden, elde edilmiş kodu bulmaktır. Son dönemde ücretsiz Pubg kodu hilesi birçok oyuncu tarafından yapılıyor. Siz de oyunda başarılı olmak istiyorsanız, Pubg hile kodlarını kullanabilirsiniz. 2023 güncel Pubg mobile UC kodlarını size liste ile sunuyoruz. Bu kodları Pubg mobile’da kullanabilirsiniz.

KAOE6-UJA9D-SAK3VYU5JD-SU5NS-NAY5J
DJS2J-D2FND-N6KFNHUS5J-JS7IK-KD8KD
NS2LS-RTI3N-DNW3RDJ4ND-DW2AS-TJS3K
LA5JD-OKSJ4-VS2KDDKA5J-MJA7D-SN3JD
MAF8F-MSI6G-DNSK3KSN5D-N5JFN-N3OSK
NAU7W-NBU7S-NAN4VNAJ8S-NAN6R-NLG6Y
LAK7S-JAUD6-JA9VMASA3G-KA7RK-NSO9E
DKE9T-ZOLD5-MO8SDEOE4K-4KS3F-DKW0E
ASJD9-OQK7A-DKA9EDK4G-NSK2D-SAK3T
S8DSS-D8DS8-SD225SJ4FJ-EJ8AD-ROKS0

Bedava PUBG UC Kodu Üretme Merkezi 2023

Pubg oyununda ekipman ve silah satın almadan gelişmek ve başarılı olmak çok zor. Ancak UC satın almak da cidden yüksek fiyatlarla mümkün. Bu da birçok oyuncunun Pubg UC hilelerini denemesine neden oldu. Pubg UC kodu üretme merkez hile programı, oyunda UC kodu üretmek için kullanılan bir yazılımdır.

Oyunda bedava kod üretme programı aslında, Pubg’nin serverlarında üretilen orijinal kodlar gibi, ücretsiz e-pin hilesi sunuyor. 2023 için Pubg UC kodu üretme programında üretilen bazı UC kodları aşağıdaki gibi. Ücretsiz UC kodlarını deneyebilir ve epin olarak kullanabilirsiniz;

ADK6I-DJ4HD-FDJ4ONAD5K-DS4NF-FNF5N
ZDK5O-SNS4U-NAK5KMO2JR-J6JDK-YLD1G
LA3BY-DJ3UD-KH9NDNS4JD-JE9KY-DS4LD
SJ3QW-NDJ6L-DMS9FKO4IF-JD5DK-SK3KD
KD39K-KS4KS-DA9DMN1SK3-DK5LD-GFOD4

Pubg Bedava UC Kodu Kazanma 2023

Pubg Mobile UC kodu kazanmak için, 2023’de de Pubg bedava e-pin dağıtan serverlar araştırmalı ve bedava UC kodlarını bulmalısınız. 2023’de birçok Pubg oyuncusu UC kodlarını ücretsiz olarak, Uc kodu üretme hilesi programları ve ücretsiz kod listeleri ile alarak kullandı. Siz de ücretsiz Pubg UC kodlarına ulaşarak oyunda kullanabilirsiniz. 2023 yılında Amerika serverlarında paylaşılan Pubg ücretsiz kod olarak yer alan UC e-pin kodları şöyle:

8DJSB-NDJ5L-DS4JDJD1GK-OKR2J-QDFM3
VJS2K-FK4KM-DNW2J KD7FJ-DJ3JD-D31KD
DZNX6-DJW5J-DK0FJNS3YU-KJSN5-ZGI6D
SB28D-DNE0D-DSY9CA1SK3-KD97S-DN8FK
DN3DJ-ZHY8G-CN8DSM9DNS-DJ4FN-POD3J
LDI3J-DJ5K6-JSA4PZD5KD-DKW4J-F5KS3

Pubg Mobile Free UC Codes 2023

Pubg mobile Free UC codes, yani ücretsiz Pubg mobile ücretsiz UC kodları eu oyuncular tarafından paylaşılmıştır. Türk Pubg e-pin serverlarına alternatif olarak yabancı Pubg serverlarında free uc codes yani ücretsiz UC kodları kullanabilirsiniz, İngiltere, ABD ve Almanya gibi ülkelerin Pubg UC kodu serverlarından alınmış aşağıdaki kodları da kullanabilirsiniz;

DJWD8-CNG5J-J6NDBZS9DJ-EJ5HD-DJ8FK
QN8DJ-JDF5J-KS9JQNSK9K-DJS5H-HD5HD
SJD5U-JDH8D-SJ3KLKI9DN-J5GDJ-KS9SJ
WEJ4H-DJ5AD-J4SKFKD9SB-DK4JS-SJ5JS
DJ6KD-KD7IJ-JD1LSKD9AL-J3DKA-KS4JD

Pubg Mobile Bedava UC Kodu Nasıl Alınır?

UC kodu hilesi ile siz de Pubg e-pin kullanımı için aşağıdaki kodu, gerekli alana girebilirsiniz. UC paketlerinin ne kadarlık miktar içerdiği bilinmiyor. Bedava kullanılabilecek güncel 2023 Pubg UC kodlarından bazıları şu şekilde:

G9S3K-DJE3J-DJS3DJD4AK-DJ6SN-S3NKA
JS8KA-AN4JD-SN6NSHS3KD-SAB7D-MD6KF
CVLS0-SMS5J-DK6KDDKS9A-KS4MD-MA4HD
MNA6S-M5KSL-LS4JDN8AKD-KS9AK-KS4ND
DJ9SK-DF5JD-DK3ADNS9SK-KN5SV-K0KJD

PUBG Ücretsiz UC Kodları 2023

Pubg UC kodu yükleme süreci, herkes için çok kolay. Pubg mobile serverlar zaman zaman bu kodları dağıtır ve Pubg forumlarında ücretsiz UC kod hileleri paylaşılır. Pubg tarafından paylaşılan ve yüksek oranda çalışan, hile programları tarafından üretilmiş bazı uc kodlar şu şekilde.

KD9WD-DEJ5J-JF98FN8SKF-FJ2JD-9DKNQ
QMAN5-NU7DJ-KA9CDM0SJS-AD4JS-DJ4JL
DZN9S-QHSL3-N8SKSN9SK2-SL9IJ-N9AKD
NA9DK-KAN4U-KNYA7U8AKS-KAJ6S-KJ8AB
N9ALD-KI7AK-MNUP9  XN8SK-KWN7S-KNSY8

Farklı Sunucular Tarafından Üretilen PUBG UC Kodları

Ücretsiz Pubg kodları bir sunucu tarafından üretiliyor. Farklı sunucuların ürettiği Pubg kodlarından almak istiyorsanız, VPN ile Çin gibi ya da Kore gibi ülkelerin sunucular üzerinden ücretsiz kod alabilirsiniz. Pubg’de Rus ve İngiliz oyuncuların dağıttığı bedava UC e-pin kodları şöyle:

O98DJ-NSY7S-J4KDANS8S2-SJ4JN-NK9AW
NPAL4-4HDUA-N8KALLP0AJ-JW7AK-NOS9S
ADU3K-JDU7S-NHS2DNU8JS-JSJ3J-NOAJS
BAU8S-NAUYD-KO9KSUSH5H-KF8UD-NOLS2
PQSJ7-DNAY7-NISP9PS9J3-3JDYH-NLAKQ

Gördüğünüz gibi Pubg mobile ücretsiz UC kodları farklı kanallar üzerinden kolayca alınıp kullanılabiliyor. Son olarak, Pubg’de bedava skin alabileceğiniz kodlardan bazılarını veriyoruz. Bu kodlarla motosiklet alabilir, farklı skinler elde edebilirsiniz.

 • E7FENAD3K – Pubg’de motosiklet alma kodu
 • G7E283R4FK – Pubg’de M16 tüfeği için özel skin
 • DKS37DKHLA – Pubg’de arkadaş edinme kodu
 • KR45JGSJH- Pubg’de keskin nişancı silahında ücretsiz görünüm

Benzer İçerik: Bedava PUBG Hesapları

Telegram ile PUBG Bedava UC Kodu 2023

2023 yılında PUBG mobile hilelerin ve bedava UC kodu paylaşıldığı yüksek aboneli Telegram kanalları ve grupları mevcuttur. İsteyenler aşağıdaki Telegram bağlantısı ile katılım sağlayabilir;


Git

Git

Git

Git

Git

Git

Git

Git

Git

Git

Sonuç Olarak; PUBG e-pin hilesi ve bedava UC kodları için olabildiğince tüm imkanlar ele alınmıştır. İlgili olanlar yorum kısmından düşünce fikirlerini paylaşabilir. Ayrıca oyun hileleri kategorimizden PUBG ve diğer mobil oyunlar için bedava hesaplar ve hileler hakkında daha çok bilgiye sahip olabilirsiniz.

40 Kişi Katıldı

 1. Benim sadece royal pass a ihtiyacım var Allah için lütfen bana gönderirmisiniz royal pass tan başka bir şey istemiyorum abi 2 yıldır aileme yalvarıyorum ama sonu daykla bitiyor Allah ını seviyorsan abi lütfen yardım et bana

  1. nimo tv de ücretsiz uc dağıtılıyor şansına çıkarsa alırsın ben 3 yada 4 günde 240 uc biriktirdim.piyango gibi sadece yayıncıyı takip ediyorsun 10 dk lık yada 20 dk lık pick me adında açılıyor biraz takılırsan ögrenirsin. Royal Pass da alabiliyorsun.660 uc atıyorlar.youtube yazarsan nimo tv uc diye gösterir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu