Bedava TikTok Takipçi Hilesi (Şifresiz) Nisan 2023

Sosyal medya ağlarından biri olan TikTok 2023 yılında parasız yani ücretsiz takipçi hilesi; bedava TikTok takipçi kasmak için numarasız ve şifresiz yöntemleri ile beraber uygulamalar hakkında tüm bilgiler! iPhone ve Android uygulamaları yanında APK olarak TikTok takipçi arttırma, beğeni ve izlenme para vermeden, satın alma olmadan hile gibi taktiksel konular yazımızda yer alıcaktır.

Sosyalleşmeyi tercih edenler hatta fenomen olmak isteyenler özellikle kendilerini takip eden kişi sayısına önem veriyorlar. TikTok sosyal medya uygulaması üzerinden video kayıt ve yayınlarda daha çok takipçiye ulaşabilmek hayal değil. Birazdan tavsiye edeceğim birkaç yöntem ile TikTok takipçi hilesi elde edebilirsiniz.

TikTok Nedir? Hangi Ülkeye Aittir?

TikTok başlangıç yeri olarak Çin kabul edilen bu uygulama pek çok kişinin aynı anda sosyalleşebilmesini sağlayan TikTok ile müzik, resim ve video paylaşımları yapılabilmektedir. Diğer platformlardan farkı ise paylaşılan videoların dünyanın her yerinden kişinin görebilmesini sağlayan bir alandır.

Burada önemli nokta şudur ki; TikTok’da seni takip eden kişiler ile kurduğun etkileşimden ibarettir. Kendi özel kliplerinizi oluşturma fırsatı veren TikTok uygulaması bu videolar üzerine efekt çalışması yapmanıza da olanak sağlar. 

TikTok Takipçi Arttırma Hilesi için Uygulamalar 2023

TikTok’a katılan yeni kullanıcılar varken aktif olarak uygulamayı kullanan kişiler yeni kullanıcıları tarafına çekmek yani takipçileri olmalarını istemektedirler. Fakat bu noktada asıl önemli olan profiliniz ve içeriklerinizdir. Kaliteli bir TikTok profile sahip olduktan sonra 2023 yılında güncel olarak TikTok takipçi sayınızı arttıracak android ve APK hile uygulamaları şunlardır;

TikTok Takipçi Hilesi (Tavsiye Adımları)

TikTok takipçi hilesi için kullanılan uygulamlardan bazıları detaylı bilgi istemektedir. Bunlardan bazıları telefon numarası isterken bazıları istememektedir. TikTok takipçi hilesi için uygulamalarda karşınıza çıkan adımları aşağıdaki gibi yapmanız tavsiye edilir;

 • Öncelikle aktif olarak kullanabileceğiniz bir kullanıcı adı oluşturuyorsunuz.
 • Ardından cinsiyetinizi seçiyorsunuz. İlerle diyorsunuz.
 • Sonraki adımda karşınıza 4 farklı ülke ismi geliyor.
 • Bu ülkeler; Türkiye, Azerbaycan, San Francisco ve Frankfurt.
 • Sonraki adımda istediğin takipçi miktarını yazıyorsun.
 • Devam dediğinizde son kısma geçmiş bulunuyorsunuz. Burada sizden doğrulama yapmak ve robot olmadığınızı ispat ettirmek için telefon doğrulaması yapmanızı isteyecektir.
 • Telefona 4 haneden oluşan bir kod gelecektir. Gelen kodu uygulamadaki ekrana girerek “devam et” butonuna tıklamanız gerekiyor.

TikTok Organik Takipçi Kazanma Yöntemleri

TikTok uygulaması üzerinden daha fazla takipçi ve beğeni elde etmek aslında oldukça kolaydır. Sosyal medya tabiri ile organik takipçi kasma ve doğal takipçi kazanma şeklindedir. Doğal takipçiler sizin kaliteli ve ilgi çekici içeriklere sahip olup olmadığınıza göre sizi doğal olarak hilesiz takip edenlerdir. Genel olarak hitap edilecek bir konu ve kitle seçerek doğal takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bir de içeriklerin seçtiğiniz yaş grubuna hitap eden içerikler sunması gerekir.

Kullanıcı Adı Seçimi

İlk olarak bir TikTok kullanıcısı olarak içerik üretmeye başlıyorsanız kendinize özel bir kullanıcı adı seçmelisiniz. İçerikleriniz ile kullanıcı adınız birbiriyle bağdaşmalı ve profilinizi bir defa ziyaret eden kullanıcı diğer içeriklerinize de merak duymalıdır.

Hedef Kitlenizi Belirleyin

TikTok’ta üretilen içeriklerinizin aslında bir standardı olması gerekmektedir. Standart konusunda asıl istenen hep aynı tarz içeriklerin olması değil de hitap edilen kitleye uygun düzeyde olmalıdır. Örneğin; sadece şarkı söyleyerek üretilen içerikleriniz varsa hedef kitleniz bu tarz içerikleri takip eden, izleyen, dinleyen kişiler olmalıdır. Benzer şekilde ise yemek temalı içerikler üretiyorsanız da hedef kitleniz de bu alana göre olmalıdır.

Zamanında Doğru TikTok Akımları Yakalayın

TikTok, zaman zaman üretilen içerikler ile bir akım haline gelmektedir ve aslında popülerliğini de böylelikle sürdürmüştür. Sizler de içerik alanınızla ilgili bir akım söz konusu olduğunda kısa süre içinde akıma uyum sağlayan içerikler ile paylaşımlarınızı yapabilir ve kitlenizi profilinize çekebilirsiniz.

TikTok’ta Meydan Okuyun

TikTok’ta söz konusu akımlardan herhangi birinin başlatıcısı olursanız eğer popülerliğiniz çok büyük bir oranda artacaktır ve artık üretilen akım içerikleri sizden alıntı gibi olacaktır. “Taklitler aslını yaşatır.” Sözü ile de yola çıkıldığında üretilen akıma yönelik içerikler de gün geçtikçe sizin faydanıza olacaktır.

Dikkat edilmesi gereken nokta ise güncel ve yenilikçi olmaktır. Benzer şekilde ilgilendiğiniz içerik türü ile benzer olan bir başka kişiye, profile meydan okuyarak dikkat çekebilir ve karşılıklı olarak içerikler üreterek kişilerin profilinizde daha fazla zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

TikTokcular ile İyi Anlaşın

TikTok içerik üreticileri ile anlaşmalı bir şekilde videolar yapabilir, eş zamanlı ve anlaşmalı olarak içeriklerinizi ürettiğinizde benzer şekilde kullanıcıların dikkatini çekebileceksiniz. Hatta bu süreçte içerik planlarınızı yaparak birden fazla içerik ile birkaç gün süren bir etkileşim oluşturabilirsiniz.

Farklı Sosyal Medya Hesapları ile Destek Alın

TikTok için üretmiş olduğunuz içerikleri kullandığınız diğer sosyal medya uygulamalarında da paylaşarak birçok farklı alandan TikTok profilinize kullanıcı çekebilir ve belki de kalıcı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Kullanıcıların Yüksek Olduğu Anda Paylaşım Yapın

Yapacağınız TikTok paylaşımlarınızı planlayın ve planlı saatlerde paylaşın. Örneğin; sabah saatlerinde insanlar pek sosyal medya uygulamalarıyla zaman geçirmezler ve genellikle akşam – gece saatlerinde sosyal medyada daha çok zaman geçirirler.

Yapılan araştırmalara göre; Her sosyal medya kullanıcısı saat 20:00 – 03:00 arasında 10-15 dakika kadar da olsa sosyal medya hesabına giriş yapıp zaman akışlarına göz gezdirirler. Sizler de içeriklerinizi planlayarak uygun saatlerde paylaşmaya özen gösterirseniz takipçi kasmak için TikTok etkileşim alma ihtimaliniz daha yüksek olacaktır.

TikTok Keşfete Düşme Etiketleri 2023

TikTok keşfete düşmek için hashtag (etiket) kullanımı ve trendler çok önemli rol oynar. TikTok içeriklerinizi paylaşırken bildiğiniz üzere etiketler kullanmanız takipçiniz olmayan kişiler için de dikkat çekici olabilecektir. İçeriklerinize etiket ekleyerek global olarak görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca mevcut akımlar ve trendler hakkında bilgi sahibi olmanız ve gerektiğinde eleştirmeniz de profilinizdeki etkileşimi arttırabilmektedir. Dolayısıyla sadece odaklandığınız nokta içerik üretmek olmamalı, aynı zamanda üretilen içerikleri de takip etmelisiniz. Bazı TikTok keşfete düşme en iyi etiketleri 2023 yılında şunlardır;

#eğlence#komikvideo#pubgmobile
#karaoke#yemekvideolari#danscikizlar
#hayvanvideolari#popüler#komikcaps
#dublaj #düet#party
#dans#hair#girls

TikTokcular ile Düet Yapma

Popüler olarak TikTok üretilen içerikler düet şeklindedir. Başka kullanıcılar tarafından üretilen içerikleri “Düet Yap” butonuna tıklayarak siz de eş zamanlı olarak ön kameranız ile düet yapabilir hatta bazı taklitler ile ilgi çekici içerikler üretebilirsiniz. 

Dublaj Kullanma

TikTok uygulamasından “+” işaretine tıklayarak video ekranında ses seçin bölümüne girerek seçtiğiniz sesi dublaj olarak ve arka plan sesi olarak kullanabilirsiniz. Fakat dublajlarda bilindiği üzere pratik yapmak ses, dudak ve mimik uyumu açısından oldukça önemlidir. Üretilen kaliteli dublajlar ilgi odağı olabilir fakat dışarıdan bakıldığında kolay bir yöntem gibi gözüktüğü için bazı izleyiciler için önyargı oluşturabilmektedir. Dolayısıyla dublaj olarak içerik üretirken çok daha titiz davranmak gerekmektedir.

Video İçeriğinin Önemi

TikTok video içeriklerinde ise baz aldığınız genel içerik türüne paralel olan içerikler tercih edilebilir. Çünkü video içerikleri aslında daha öğretici ve eğitici olarak kullanılabilir. Örneğin bir yemek temalı profile ve içeriklere sahipseniz bazı tüyoları ve püf noktalarını uygulamalı olarak video içeriğinde kolayca görüntüleyebilir ve ilgili bilgileri kolayca izleyicilere aktarabilirsiniz. 

Video çekerek TikTok içeriklerinizi de kişiselleştirin. Bu konuda da video çekerken oluşturduğunuz ortam ve konsept bir standarda dayandırılırsa daha ilgi çekici olabilmektedir. Bu standartlar ise kullanılan araçlar, kamera açısı, ortam, ortam ışığı gibi nitelikler olabilir. 

TikTok’un Paralı Fonksiyonlarını Araştırın

Profiliniz belirli bir doygunluğa ve belirli bir kitleye ulaştıktan sonra Tiktok aracılığı ile gelir sağlamak mümkün olacaktır. Özel fonksiyonlar, araçlar ile üretilen içerikler ile dikkatleri daha da üzerinize çekebilmek mümkün olacaktır. Bu konuda da yetkinliğinize güveniyorsanız eğer bir sponsor sağlayabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Sponsor desteği ile de ücretli fonksiyonları karşılayabilir ve gün geçtikçe kitlenizi daha fazla genişletme imkanını yakalayabilirsiniz.

Profesyonel Destek Alma

TikTok profilinizin gelişim sürecinde herhangi bir ilerleme kaydedemiyorsanız ya da kaydettiğiniz ilerlemeye ek olarak ne yapacağınız konusunda emin değilseniz ve bilgili birisinden bilgi almaya ihtiyaç duyuyorsanız bu noktada profesyonel destek almaktan çekinmeyin. Aldığınız yolun boşa gitmemesi adına en kötü durumda mevcut konumunuzu korumak ve iyi durumda ise daha da geliştirmek adına profesyonel destek oldukça önemlidir. 

Alacağınız profesyonel destek ile profiliniz ve içerikleriniz tümüyle incelenir. Ardından takipçi kitleniz ve etkileşimleriniz de göz önünde bulundurularak bir planlama yapılır ve bu plan sürecinde profiliniz denetime alınır. Planlama kapsamında yapılan hamlelere yönelik alınan geri bildirimlere ve etkileşimlere göre destek sağlanmaya devam edilir.

Kapanışa doğru tavsiye olarak; İsteyenler TikTok bedava jeton yazımızı ve TikTok para kazanma yöntemleri sayfamızdan önemli diğer bilgilere ulaşabilir. TikTok ortamında kaliteli içerikler üreterek takipçi kitlenizi genişletebilir ve bir gün fenomen olma imkanını yakalayabilirsiniz. Alacağınız bu yolda ise cesur olmanız ve çok çalışmanız gerekecektir fakat emin olun ki düzenli ve özenli yapılan çalışmaların her zaman karşılığı olacaktır. 

TikTok ile Para Kazanma Nasıl Yapılır?

TikTok ilk kurulduğunda hedef bu olmasa da aslında şu andaki şartlarında TikTok üzerinden iyi bir gelir elde etmek mümkündür. Eğlence amaçlı olarak üretilerek sektöre dahil olmuş olan TikTok uygulaması zamanla kendi içerisine reklamlar almaya başlamıştır.

 • TikTok uygulaması içerisinde yer alan reklamlar sayesinde kişi maddi olarak bir bütçe elde edilebilmektedir.
 • Çok sayıda takipçi ve beğeniye sahip olan kanalları bazı ünlü firmalar özel olarak araştırarak tespit etmektedirler.
 • Sonrasında kişi ile iletişime geçerek bu popülerliğinden fayda sağlamak amacıyla ona reklam teklifinde bulunurlar.
 • Bunun karşılığında çok yüksek takipçisi olanlara daha çok gelir kazanabileceği bir kazanç kapısı da oluşmuş olur.
 • TikTok üzerinden para kazanma yazımıza giderek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

TikTok Takipçi Fiyatları 2023

TikTok uygulaması sayesinde Takipçi Satın Almak zor değil. İstediğiniz miktarda takipçiyi uygun fiyatlar ile farklı ek avantajlarıyla satın alabiliyorsunuz.Yine ödemelerini internet üzerinden Online olarak yapabiliyorsunuz. Şimdi pek çok kişinin aktif olarak kullandığı bir video paylaşım platformu olan TikTok’un takipçi satın alma paketlerine göz atalım;

100’lü TikTok Takipçi Paketi

TikTok takipçi satın alma paketlerinden 100’lü takipçi paketi içerisinde kişiler arası diyaloglarda ya da hizmette sıkıntı çıktığında 7/24 destek alınabilecek canlı bir hat sunar.

 • Ödeme yöntemleri güvenilirdir.
 • Banka kartı ile ya da havale yöntemleri ile ödemelerinizi yapabiliyorsunuz.
 • Hem de bunun faturası size verilmektedir yani tamamı ile yasal bir uygulamadır.
 • 100 takipçi paketi satın alan kişi 20 TL‘ye bu fırsattan yararlanabiliyor.

250 TikTok Takipçi Paket Fiyatı

250’li Tik Tok takipçi paketi kapsamında bakıldığında güvenilirliği söz konusudur.

 • Ödeme yöntemleri çok kolaydır.
 • Verilen hesapları yapılabilme imkanı sunarken kartla ödeme imkanı sunar ve her bir aşama yasal bir şekilde gerçekleşir.
 • 250 paketi satın almak isteyen kişi 39.95 TL ödemek zorundadır.

500’lü TikTok Takipçi Paketi

500’lük Tik Tok takipçi satın alması sayesinde bulunmuş olduğunuz takipçi sayınızı 2 katına çıkarabileceksiniz. Tamamı ile yasal olan bu süreç 77,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

500 ve Üzeri Miktarda Takipçi Paketi

500 ve üzeri takipçi miktarı satın aldığınızda kolaylıkla ödeme yapabileceğiniz ve çok uygun fiyatlar ile karşılaşacaksınız. Örnek verecek olduğumuzda bir kişi 2500’lük bir paket almak istediğinde aylık olarak ödeyeceği miktar 190’a 9,75 TL olarak belirlenir.

 • Eğer kişi 1000 TL’lik bir paket alacaksa bu da aylık olarak 89,90 TL ödemesi ile hesabına yaklaşık 5 ile 18 saat içerisinde takipçileri geçmiş olacaktır.
 • TikTok takipçi hilesi ile birlikte çok sayıda Takipçi ve beğeni hatta yorum ve izlenme alabilme imkânına sahip oluyorsunuz.
 • Günlük olarak bakıldığında hem Türk hem de yabancı takipçiler elde edebileceğiniz fırsat var ve sizlerin kullanımına sunulmuştur.

33 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu