Kullanım Koşulları

Sizlere netkurdu.net olarak sayfamızda yer alan bilgi kaynaklarının operatör forum sayfaları olduğunu söyleyelim. Bunun haricinde düzenlenen bir kısım kampanyaların süreli, bir kısmının da süresi bittikten sonra ücretli olduğunu belirtelim. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar, aşağıda belirtilen kullanım şartları maddelerini kabul etmiş sayılacaklardır.

  • Sayfamızda yer alan bazı kampanyaların süresi geçmiş olabilir. Bu yüzden süresi dolmuş olan kampanyalardan dolayı hata mesajı alabilirsiniz.
  • Site yöneticileri istedikleri takdirde operatör tarafından paylaşılmış olan kampanyaları kaldırabilmektedirler. Ya da kullanım koşulları değişmiş olan kampanyalar üzerinde düzenleme hakkına sahiptirler.
  • Daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi süresi dolmuş kampanyalardan dolayı katılım için kullanıcılardan ücret kesilebilir. Bu noktada detaylı bilgi için müşteri temsilcilerinizle görüşmeniz önerilmektedir.
  • Sayfamızda yer alan ve süresi geçmiş kampanyalardan biz sorumlu olmayız. Bunun için geçerlilik sürelerini dikkatle okuyunuz.

netkurdu.net olarak yorumlar herkese açık olup yapılan yorumlarda kullanılan mail adresleri görünmektedir.

Web sitemiz içerikleri izinsiz kopyalanması telif hakkı yasalarına göre gerekli süreçler başlatılır.

Başa dön tuşu