Oto Ekspertiz Fiyatları 2023

Bilindiği üzere ikinci el araba alırken en çok dikkat edilen nokta araçların genel durumudur. Kazalı olup olmadıkları, değişen parçaları, yapılan kilometresi, boyanan yerleri gibi oldukça geniş bir araştırma doğrultusunda oto ekspertiz yapılmaktadır.

En iyi ekspertiz olarak da ikinci el araçların ne durumda oldukları ve geçmişleri net bir şekilde öğrenilebilmektedir. Oto ekspertiz fiyatları genel olarak 400₺ ile 2000₺ arasında değiştmektedir. İkinci el araç satımında oto ekspertize giren araçlara makul fiyatlar biçerek masrafın en aza indirgenmesini sağlamaktadırlar.

Oto Ekspertizde Neler Yapılmaktadır?

  • Çeşitli usta ve yetkililer ile birlikte geniş bir araç araştırması yapılır.
  • Araçların değişen parçaları tespit edilir.
  • Araçların boyanan ya da hasarlı parçaları tespit edilir.
  • Araç motorlarındaki son durum tespit edilir. Varsa hasarlar rapor edilir.
  • Aracın geçmişten bugüne yaptığı kazalar tespit edilir. Kazalı bölümler rapor edilir.

Oto ekspertiz kapsamında yapılan bu analizler sonucunda araç hakkında her türlü bilgiye ulaşılabilmektedir. Oto ekspertiz fiyatları konusunda da araç sahibine fazla masraf çıkarmadan en iyi işi ortaya koymaktadırlar.

Oto ekspertiz sonucunda ise aracı alacak olan kişiler araç hakkında her türlü bilgiye ulaştıkları için gönül rahatlığı ile araca sahip olabilmektedirler. Oto ekspertiz, her türlü araç için detaylı incelemeler yaparak aracı alacak olan kişilere raporlar halinde görüşlerini sunmaktadırlar.

Oto Ekspertiz Garantisi Nedir?

İkinci el araçlar için önemli bir konu olan oto ekspertiz garantisi, araçların herhangi bir kaza durumunda ya da hasarlı bir bölmenin ortaya çıkması durumunda araç sahibine masraf çıkarmadan değişim sağlamasına denmektedir.

Oto ekspertiz ikinci el araçlar için sundukları araç garantisi ile birlikte araçların güvence altında kalmasını sağlamaktadır. Böylelikle herhangi bir kötü durumda araçlar yenilenerek araç sahibine geri teslim edilmektedir.

Garanti kapsamına girilmez ise araç ile ilgili her türlü arıza durumunda ya da kaza durumunda cepten ödeme mecburiyetinde kalınmaktadır.

Piyasa değeri olarak oldukça makul değerler ile birlikte bu garanti kapsamına girerek ikinci el aracınızı güvence altına alabilirsiniz. Bununla birlikte ikinci el araç satımında dikkat edilmesi gereken araç analizlerinde oto ekspertizden yararlanarak aracın gerçek bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Aracın geçmişi ile ilgili her türlü bilginin oto ekspertiz sayesinde ortaya çıkması ve raporlanarak sunulması halinde şeffaf bir araç satışı gerçekleştirebilirsiniz.

En iyi ekspertiz kapsamında son derece detaylı araç araştırması yaparak ikinci el araçların doğru fiyatlandırılmasına önayaklık etmektedir. Böylelikle hem araç sahipleri hem de satın alacak kişiler memnun kalarak sağlıklı bir satış işlemi gerçekleştirilmektedir.

2 Kişi Katıldı

  1. Slm yeni araç almak üzereyim yarın ekspertiz raporu almak istiyorum arac fort fiyasta benzin ve LPG 2003 model ekspertiz fiyatı ne kadar öğrene bilirmiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu