Bedava Exxen Premium Hesaplar 2023 Evde Kal Exxen İzle

Bedava Exxen TV güncel çalışan premium hesapları 2023 yılında paylaşımı ile ücretsiz Exxen TV izleme imkanları! Ayrıca Exxen bedava üyelik açma yöntemleri hakkında bilgilere geçmeden önce kısa bilgi olarak; Acun Medyaya bağlı yeni dijital yayın platformu Exxen 2023 yılı itibariyle Netflix’e rakip olabilmek için yaklaşık 900 Milyonluk dev bir bütçeyle piyasa giriş yaptı.

Türk insanını özelikle de yerli olması yüzünden sempatiyle yaklaşsa da kayıt ücreti nedeniyle “Bedava Exxen nasıl izlenir?” ve “Bedava Exxen izlemenin yolları” gibi aramalar yoğun bir şekilde yapılıyor. Yeni ve yerli yapımları merak eden film ve dizi severler, ücretsiz bir şekilde içeriklere ulaşabilme imkanları;

Bedava Exxen TV Premium Hesapları 2023

Bedava Exxen TV izlemek için herhangi bir uygulama ve yazılım kullanmanıza gerek kalmadan içeriklere ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yurt dışı kaynaklı 2023 yılında paylaşılan bedava Exxen TV premium hesapları şunlardır;

 • mateies20@gmail.com: t-_!qw*f
 • sofy10@gmail.com: 6wIn]lyC_=9-
 • jaluride19@hotmail.com: mz,PA.i]E
 • evasimae3@gmail.com: 0;pyved{=
 • sony103@gmail.com: X$j01^tm,oo4
 • mustang381@gmail.com: 0HNzmk,^
 • raufkarty1@gmail.com: ,v1WLCHQy
 • polany291@hotmail.com: J9hi^0r#f
 • superst281@gmail.com: o_g?2HOx

Ücretsiz Exxen TV İzleme Üyelikleri 2023

Exxen TV Play Store ve Apple Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. 7 günlük ücretsiz kullanım hakkınızı tamamladıktan sonra APK paylaşım adreslerinden ücretsiz Exxen TV izlemeye devam edebilirsiniz. İşte APK mod ile alınan ücretsiz Exxen TV izleme üyelikleri 2023 yılında şu şekildedir;

 • simay213@gmail.com: UulMrBkY?
 • safari219@gmail.com: S;$m+yLJkl
 • exxen1apk@hotmail.com: ye}Newl+
 • secuy28@gmail.com: e7t[O6cci
 • toroman193@gmail.com: sVzW(%9

Exxen Üyelik Ücretleri Nedir?

Exxen TV sürekli olarak izlemek istiyorsanız, karşınıza 2 farklı üyelik ücreti çıkıyor. Kayıt aşamasında reklamlı ve reklamsız seçeneklerle, farklı fiyatlar üzerinden yayınları izlemeniz mümkün. Exxen TV üyelik ücretleri şu şekildedir;

 1. Exxen içeriklerin tamamını izlemek isterseniz ve TV ‘deki gibi ara ara reklam da izlesem olur diye düşünüyorsanız; reklamlı olarak yayınlanacak içeriklere aylık 9.90 TL’ye sahip olabilirisiniz.
 2. Reklamsız bir şekilde hiç ara vermeden Exxen izlemek istiyorum diyorsanız da aylık 19,90 TL gibi bir ücreti gözden çıkartmanız gerekiyor.

Bedava Exxen Deneme Üyeliği Nasıl Alınır?

Bedava Exxen deneme üyeliği sayesinde çok basit ve yasal bir şekilde, Exxen platformuna mobil veya bilgisayar üzerinden giriş yaptıktan sonra ücretsiz izlemeniz mümkün.

 • Exxen uygulamasına kredi kartınız ile üye olmanızın ardından 7 gün boyunca istediğiniz içeriklere ulaşabilirsiniz.
 • İzleme süreniz 7 günü geçtikten sonra, sanal kartlar yardımıyla devamlı kayıt olup, tüm içeriklere bedava erişim sağlamanız mümkün.

Telegram ile Bedava Exxen TV İzleme

Artık Telegram gibi uygulamalarda da farklı birçok içeriğe ulaşmak mümkün. Telegram üzerinden kanallar korsan içeriklerde paylaşabiliyor. Kanallara katılanlara yapılan bu yayınlar ücretsiz ve kesintisiz bir şekilde yapılıyor. Bu yüzden bazı kanalların sayıları 100.000’leri aşmış durumda. Telegram ile bedava Exxen TV izleme kanalları ve grupları;


https://t.me/filmdunyasitr

Ayrıca; Sosyal medya olarak yani Facebook grupları veya Twitter üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma ile Exxen üyeliklerine ulaşmanız mümkün olabilir. Bu durumda ücret talep eden gruplar işe karşılaşabilir ve karşılığı olacağını kimse garanti edemez.

Exxen Akıllı TV’de Nasıl İzlenir?

Exxen akıllı televizyon konusunda şu an için bir resmi bir tarih belirtmedi. Konu hakkında bir açıklama yapılırsa güncelleme yaparak mutlaka sizlere bildireceğiniz. Exxen seyircisi ile buluşmasının ardından internet sitesinde yığılma kaynaklı çökmeler meydana geldi.

Kayıt aşamasında da birçok hata mesajları, kullanıcıların canını sıktı. Anlayacağınız internet sitesi bile şimdilik tam olarak oturmadı. Acun Ilıcalı tarafından bir Youtube kanalı üzerinden yapılan açıklamaya göre Akıllı Televizyonlara yönelik çözüm en kısa zamanda aktif hale getirilecek. 

 • Henüz uygulama olarak akıllı televizyonlara gelmiş olmasa da eğer televizyonunuz android tabanlı ise platforma ulaşmak mümkün.
 • Yapılabilecek en basit adımlardan ilki; akıllı televizyonunuza play store üzerinden bir tarayıcı indirmek olacaktır.
 • İndirdiğiniz bu tarayıcı sayesinde televizyonunuz adeta bir tablete dönüşmüş olacak.
 • Bu dönüşümün ardından mouse ile tarayıcıya gelerek internet arama kısmından Exeen Tv’ye ulaşmanız yeterli. 

Sonrasında üyelik bilgilerinizi siteye girerek Exxen keyifle izlemeye başlayabilirsiniz. Son olarak dikkat edilmesi gereken diğer bir konu tarayıcı ücretleridir. Şu anda indirilen birçok uygulama ücretsiz fakat yavaş çalışmakta.

Bazı tarayıcılar ise ücret istemekte. Ücretler ise 7,99 TL civarında değişim gösteriyor. Tarayıcılar sizi güvenli bir şekilde internet erişimi sağlar. Exxen dışında başka sitelerden de içeriklere ulaşabilirsiniz.

10 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu