Vodafone TV Paket Ücreti, İndir, İzle, Kanallar ve İptal Etme

Dijital TV platformu olan Vodafone TV, 80’den fazla yerli ve yabancı televizyon kanalına sahiptir. Bu kanallara erişebilmek için televizyon, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ya da internet sitesi kullanılabilir. İnternet sitesinden izleyecekler için ilk girişte yetişkin ve çocuk ile genç seçenekleri sunulmaktadır.

Bunun ekrana gelmesinin amacı görülmek istenen içeriklere uygun kullanıcı profilini seçebilmenizdir. Vodafone tv kanallar içerisinde herkes kendi tercihlerine uygun kanallara rahatça erişebilir. Ayrıca Vodafone TV beğenmezseniz istediğiniz zaman ücretsiz sms ile iptal etme işlemi yapabilirsiniz. Vodafone TV’de yetişkinler için olan profilde;

 • Canlı tv
 • En yeniler
 • Sinemalardan hemen sonra
 • Macera filmleri
 • Eski zamanlar
 • En çok izlenenler
 • Aksiyon filmleri
 • Dizi
 • Belgesel
 • Kafa doktoru
 • Bilim kurgu filmleri
 • Türk gişe filmleri
 • Animasyon
 • Başka sinema
 • Türk dram filmleri
 • Romantik filmler
 • Çizgi filmler
 • Dram ve komedi filmleri
 • Gerilim ve korku filmleri
 • Siyah beyaz nostalji filmleri
 • Türk korku filmleri

Vodafone tv içinde Çocuklara ve gençlere özel hazırlanan platformda ise çocuk kanalları, çizgi film ve animasyon seçenekleri vardır. Özellikle film kategorisinde yer alan içerikler başta çocuklar olmak üzere çok sayıda insanın ilgisini çekmektedir.

Vodafone TV Kullanımı Nedir? Nasıl İndirilir?

Kullanıcılarına avantajlı içerikler sunan Vodafone özellikle TV uygulaması ile kanallar arasında çok sayıda film ve dizi seçeneği olan platformu kullanabilmek için öncelikle kullanıcı adı ve şifresi ile uygulamaya giriş yapmak gerekir. Günün her saatinde sayısız içeriğe erişilebilir ve keyifli vakit geçirilebilir. Platformda yer alan içerikler izlenebileceği gibi aynı zamanda indirebilirsiniz. Vodafone TV’i İzlemek isteyenler aşağıdan Vodafone TV uygulaması indirebilir;

 1. Tarayıcı Olarak İndirme Linki: tv.vodafone.com.tr
 2. Android Cihazlar İçin tıklayın
 3. iOS Cihazlar İçin tıklayın

İndirme tamamlandıktan sonra sisteme giriş yapılır ve Vodafone tv ile filmleri, dizileri ve çocuk kanallarını izleyin. Vodafone TV kanallarında yayın durdurma ve 24 saate kadar geri alabilme özelliği vardır.

Hiçbir kullanıcı sevdiği programları kaçırmayacaktır. Vodafone TV full paket tercih edenler için içerik kullanımları internet paketlerinden yemeyecektir. Filmler ve dizler her aile ferdine hitap etmekte olup böylece keyifli vakit geçirilecektir.

Vodafone TV Abonelik Paket Ücretleri 2023

Vodafone TV aboneliğinde 4000’in üzerinde seç izle, çocuk, belgesel, filmler ve canlı kanalları 24 saate kadar geri alabilme gibi özellikleri ile tablet, akıllı telefon, bilgisayar ve akıllı televizyon için kullanılabilir. Vodafone TV paket ücretleri kendi içerisinde full paket, red paketi, eğlence paketi ve hoş geldin paketi olmak üzere 4’e ayrılır.

 1. İnternet’den yemeyen full paket aylık fiyatı 9,9 TL olup 4 cihazdan erişim seçeneği vardır.
 2. Red tarifelerine gelenlere red paketi ise 7,9 TL yerine ücretsiz olarak verilir. Telefon ve tabletlerden girenlere 2 GB data hediyesi var.
 3. Vodafone TV eğlence paketi; 5,9 TL yerine faturalıya gelene ücretsiz olarak verilir.
 4. Vodafone TV hoş geldin paketi; 7,9 TL yerine evde internet tarifelerine gelenlere ücretsizdir.
vodafone tv

Birbirinden farklı avantajlarıyla Vodafone TV Aboneliği Paketleri, ücretli kanalların tamamını içerisinde barındırıyor. İstediğiniz kanalı istediğiniz zaman izleme imkânı veren Vodafone TV aboneliği paketleri ve fiyat detayları;

Vodafone TV Red Paketi 

Vodafone hattınızda tanımlı Red Tarifesi’ni 15 Ocak 2020’den önce kullanmaya başladıysanız, cep telefonunuzdan “TVRED” yazıp “7000”’e kısa mesaj göndererek faydalanabileceğiniz Vodafone TV Red Paketine, 12 ay ücretsiz kullanımdan sonra ayda 7,90 TL ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. TV Red paketi kapsamında, 70’den fazla ulusal ve Premium TV kanallarından; 4.000’in üzerinde seç-izle videolarından ve her ay hattınıza otomatik tanımlanacak olan 2 GB hediye internetten yararlanabilirsiniz. 

Vodafone TV Full Paketi

Vodafone TV Full Paketi ile kullanacağınız Vodafone TV uygulaması hattınızdaki internetinizden yemez. 80’den fazla ulusal ve Premium TV kanallarından yararlanabileceğiniz Vodafone TV Full Paketi ücreti aylık 9,90TL’dir. Ayrıca, 4 farklı ekrandan erişim sağlayabilir, canlı yayınları 24 saate kadar geri sarabilir ve 1.600’den fazla çizgi film içeriğine erişebilirsiniz.

Vodafone TV Eğlence Paketi

Vodafone Red Tarifesi dışında kalan tarifeleri kullanıyorsanız ve kullanmaya 15 Ocak 2020 tarihinden önce başladıysanız, Vodafone TV Eğlence Paketinden yararlanmak için öncelikle telefonunuzun mesajlar bölümünden “7000”’e “TVEGLENCE” kısa mesajını atmanız gerekir. Cep telefonu ve tablet üzerinden yararlanabileceğiniz bu paket, ilk 12 ay ücretsiz olmakla beraber; 12 ayın sonunda kullanıma devam etmeniz durumunda aylık 5,90 TL fiyattan ücretlendirilir. 

Vodafone TV Hoş Geldin Paketi

Evde İnternet Tarifesi’ne gelen Vodafone kullanıcılarına 12 ay boyunca ücretsiz olan Vodafone TV Hoş Geldin Tarifesi, içerisinde 70’den fazla ücretli kanal barındırıyor. Vodafone TV Hoş Geldin Paketi ile bu kanalları ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Hoş Geldin Paketi’ni satın almanız durumunda ödemeniz gereken ücret aylık 7,90TL’dir.

Vodafone TV İndirimli Kampanyaları 2023

İstenilen paketin tercih edilebildiği Vodafone TV uygulaması kullanıcı girişi yapılmasından sonra 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu 30 günlük kullanım süresi paketin tanımlandığı gün itibariyle geçerlidir. Ücretsiz dönem içerisinde kullanıcılara herhangi bir kısıtlama koyulmayıp her içerik kesintisiz şekilde izlenebilir. Vodafone tv hız testinden başarılı bir şekilde geçmesi sayesinde kullanıcılar neredeyse her alanda eşsiz bir performans elde ederek seyir sırasında donma gibi sorunlarla karşılaşmaz.

Uygun kampanyalar ve içerikler hakkında daha detaylı bilgiye erişebilmek için Vodafone TV giriş yapıldıktan sonra bana özel sekmesine tıklanarak kullanıcılara özel olarak sunulan paketler incelenebilir. Vodafone TV’ye özel kampanyaları şu şekildedir;

 • Evde İnternet & TV
 • Vodafone TV
 • Vodafone Web TV
 • Başvuru için vodafone tv adresine gidebilirsiniz.

Vodafone TV’yi Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Vodafone TV özellikle özellikle mobil cihazlardaki internete etki etmeden ve kullanım hakkını bitirmeden kesintisiz izlenebilir olması güzel yorumlar getirmektedir.

 • Her mobil kullanıcı tarafından Vodafone TV uygulaması için belirlenen ücretlerin uygun ve indirimli olması yorumların başında gelir.
 • Vodafone tv kullanan kişi sayısı günden güne artmaktadır.
 • Kendi limitinden yiyen Vodafone tv her kanalı birebir canlı yayın süresi dikkate alınarak izlenebilir. 

Vodafone TV Paketine Nasıl Abone Olurum?

Vodafone hattınızda kullandığınız tarife paketine göre 4 farklı şekilde Vodafone TV paketlerine aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Abonelik işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce Vodafone hattınız üzerinde geçerli olan tarifenin ne olduğunu bilmeniz, Vodafone TV aboneliğini sorunsuz başlatabilmeniz için önemlidir. 

Vodafone Red Tarifeleri’nden birini kullanıyorsanız, Vodafone TV Red Paketi aboneliğinizi başlatmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Vodafone Red tarifenizle birlikte Vodafone TV Red Paketi’niz hattınıza otomatik olarak tanımlanmıştır. Eğer Vodafone Red Tarifeleri dışında bir tarife kullanıyorsanız, hattınıza otomatik tanımlı olarak gelen Vodafone TV paketi, Vodafone TV Eğlence Paketidir. Tarafınıza yapılan bilgilendirme mesajından sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

Vodafone hattınızda kullandığınız tarife paketi fark etmeksizin, Vodafone TV Full Paketi aboneliğinizi bir adet kısa mesaj göndererek, Vodafone TV Android uygulaması üzerinden veya Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak başlatabilirsiniz. Sırasıyla yapmanız gereken işlemler şunlardır:

 • Vodafone TV Full Paketi aboneliğini kısa mesajla başlatmak için, telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “TV DEVAM” yazarak “7000”’a mesaj göndermelisiniz. 
 • Vodafone TV Full Paketi aboneliğini Android uygulamasından başlatmak için, Vodafone TV uygulamasına tanımlı hattınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekrandan “Abonelik Paketleri” sayfasına ilerlemeli ve “Vodafone TV Full Paketi”’ni seçmelisiniz.
 • Vodafone TV Full Paketi aboneliğini Vodafone Yanımda ile başlatmak için, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra Anasayfa’da bulunan “Ek Paketler” bölümüne gitmeli, ardından “Dijital Servisler” sekmesine ilerleyerek ilgili paketi seçmelisiniz.

Kampanyalı TV Paketi ise sadece kontratlı cihaz kampanyalarından yararlanan Vodafone müşterileri içindir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için, Vodafone Çağrı Merkezi 542’i arayabilirsiniz. Vodafone TV paketine abone olanlar için giriş işlemleri;

 • Yeni bir hesapla giriş yapılacağında cep telefonu numarası ve tek seferlik şifre kullanılır.
 • Evde internetle giriş yapacaklar için ise kullanıcı kodu ya da TC kimlik numarası ve şifre bilgilerine ihtiyaç vardır.
 • Vodafone TV paketine abonelik için Vodafone Yanımda uygulaması da tercih edilebilir.
 • Vodafone tüm kampanya ve özelliklerinin yer aldığın tv uygulaması tüm servislere yönelik hizmet vermektedir.

Vodafone TV Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone TV aboneliğinizi iptal etmek için, telefonunuzun mesajlar bölümüne girip, “IPTAL (PAKET ADI)” yazarak “7000”’e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Gelen bilgilendirme mesajından sonra aboneliğinizin iptali gerçekleşmiş olacaktır. Örneğin: “IPTAL TVFIRSAT” yazarak “7000”’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Eğer kullanıcılar konu ile ilgili herhangi bir sorun yaşarlarsa bu durumda Vodafone destek hattı 542 ile iletişime geçerek yardım alabilir.

Vodafone TV Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direk Bağlanma 2023

Vodafone TV müşteri hizmetleri numarası 542 numarasından iletişime geçebilirsiniz. Temsilciler yoğun ise; 0 542 542 00 00 numarasından hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu şekilde Vodafone TV paket fiyatları, kampanyalar ve kurulum destek gibi hizmet detaylarına ulaşabilirsiniz.

Vodafone TV Uyumlu Cihazlar Nelerdir?

Vodafone TV uygulaması, çalışabilmek için bazı özelliklere ve güncellemelere sahip olan cihazlara ihtiyaç duyar. Vodafone TV’yi izleyebilmeniz için şu özellikleri barındıran cihazlara sahip olmalısınız:

 • Android 5.0 ve üzeri 
 • IOS 10.0 ve üzeri
 • Samsung (2017 ve üzeri)
 • LG (2018 ve üzeri) 

Eğer cihazlarınız bu model ve işletim sistemine sahipse, ilgili mağazadan Vodafone TV uygulamasını indirip kullanabilirsiniz.

Vodafone TV Çalışmıyor, Nasıl Düzeltebilirim?

Vodafone TV’nin çalışmama sorununun muhtemel 2 sebebi:

 • Sorun internet bağlantınızdan kaynaklanıyor olabilir. İnternet bağlantısına ihtiyaç duyan Vodafone TV’yi kullanmaya başlamadan önce, internet bağlantınızın olduğundan emin olun.
 • Eğer internet bağlantınızda sorun yoksa Vodafone TV’nin sürümünü kontrol edin. Güncel olmayan bir sürümde Vodafone TV çalışmaz. 

Vodafone TV Kurulumu Nasıl Yapılır?

Vodafone TV kurulum işlemini, Vodafone TV uygulaması üzerinden basit birkaç adımı takip ederek gerçekleştirin.

 • Vodafone TV uygulamasına, tanımlı hattınız üzerinden giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan TV paketlerinin alt kısmında “Aktifleştir” yazısı belirecektir. Aktifleştir yazısına tıklayarak, paketinizi kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Vodafone TV Sıkça Sorular Sorular

Vodafone TV uygulaması, internet üzerinden hizmet veren bir mobil uygulamadır ve zaman zaman indirme ve giriş gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaşayabileceğiniz muhtemel sorunların cevaplarını bu bölümde ele aldık;

Vodafone TV’yi Kimler Kullanabilir?

Vodafone TV, paket seçimini zorunlu kılan bir uygulama olduğu için sadece Vodafone müşterileri tarafından kullanılabilir. Siz de Vodafone kullanıcısı iseniz, hattınıza tanımlı tarife paketiniz fark etmeksizin Vodafone TV’den aylık ücretini ödediğiniz takdirde yararlanabilirsiniz.

Vodafone TV’ye Aynı Anda Farklı Cihazlardan İzlenir mi?

Seçtiğiniz Vodafone TV paketine göre en fazla 4 cihaz üzerinden dilediğiniz zaman erişim sağlayabilir ve izyelebilirsiniz.

Vodafone TV’nin Görüntü Kalitesi İnternet Bağlantısı ile Alakalı Mı?

Vodafone TV uygulamasından film, dizi gibi izlediğiniz her şey internet bağlantısı ile aktarılır. İnternet bağlantı hızınız ne kadar yüksek ise o kadar yüksek kalitede görüntü elde edersiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu