En İyi Netflix Kore Dizileri (Öneri Tavsiye) Nisan 2023

En iyi Netflix’de yayınlanan Güney Kore dizileri hakkında popüler ve yeniler arasında seçilip tavsiye önerileri! Başta Dram dizilerinden, Bilim kurguya, Komediden, Korku zombi çeşitlerine ve romantik dizilere kadar her türde olan Aysa bölgesinden Netflix Kore dizileri sizleri bekliyor.

Önemli not: Rotten Tomatoes eleştirmenlerine göre çok duygulandıran ve ağlatan yapımların basında Güney Kore dizileri ve filmleri olduğu söylenir. IMDb puanlarına göre en yenilerinden 30 adet seçilmiş ve çok sevilen Netflix Kore dizileri;

A Love So Beautiful

2020 yılının Güne Kore dizilerinden biri olan A Love So Beautiful toplamda 24 bölümden oluşuyor. 20 dakikalık bölümler ile çekilen dizinin ilginç bir konusu bulunuyor. Netflix içerikleri arasında ilgi çekici konusuyla öne çıkan dizinin yönetmenlik koltuğunda Seo Minjung oturuyor.

24 bölümden oluşan gençlik ve romantik türünün ağır bastığı dizinin oyuncu kadrosunda Yeo Hoe ve Kim Yo-ham gibi isimler bulunuyor. Gençlik zamanında olan güzel bir kızın komşusuna aşık olmasından sonra yaşadığı olaylar anlatılıyor. Dizinin 7,2 olan IMDB puanı da izleyicilerin Kore yapımı romantik diziyi beğendiğini gösteriyor.

Alice

2020 yılının Güney Kore yapımı dizileri arasında yer alan Alice, 1 sezon boyunca izleyiciler tarafından sevilerek takip edilmiştir. İlgi çekici hikayesi ve ünlü oyuncularıyla dikkat çeken Alice isimli dizinin türleri arasında aksiyon, gizem ve bilimkurgu vardır. Baek Soo-Chan tarafından yönetilen dizinin IMDB puanı 7.7 olarak belirlenmiştir.

Alice ismi verilen teknolojik alet sayesinde zamanda yolculuk yapmayı başaran Joo Won isimli dedektifin yaşadıklarının anlatıldığı dizi de ilgi çekici karakterler vardır. Zaman yolculuğu yapan dedektif, yıllar önceki olaylar hakkında bilgi toplamaya başlayacaktır. Dizide rol alan isimler arasında Kim Hee-seon ve Da-ın Lee gibi isimler bulunuyor.

Birth of a Beauty

2014 yılının ilgi çekici Güney Kore dizilerinden biri olan Birth of a Beauty günümüzde de sevilerek takip edilmeye devam ediyor. Romantik ve dram türlerinin işlendiği dizinin orijinal ismi Minyeoui Tansaeng şeklindedir. Mirasçısı olduğu büyük bir firmada çalışan Han Tae-Hee çeşitli sebeplerden dolayı kalp sendromu rahatsızlığı ile karşı karşıya kalmıştır.

Psikolojik sorunlarıyla birlikte zor bir dönem geçiren karakterin yaşadığı olaylar anlatılmaktadır. 1 sezon süren dizinin yönetmenlik koltuğunda Lee Chang-min vardır. Dizinin IMDB puanı ise 7,1 şeklindedir.

Come and Hug Me

İzleyicileri duygulandıran sahneleriyle dikkat çeken Come and Hug Me isimli Kore dizisinin yönetmenlik koltuğunda Choi Joon-Bae vardır. Günümüzde Netflix platformunun Kore yapımı içeriklerinden biri olan dizinin yapım yılı ise 2018’dir. 32 bölüm süren dizinin oyuncu kadrosunda Jin Ki-joo ve Jang Ki-Yong gibi Kore sinemasının başarılı ve genç isimleri bulunuyor. 

Babası öfkeli ve tehlikeli biri olan erkek ile ailesi kötü bir adam tarafından öldürülen genç kızın aşk hikayesi anlatılıyor. Birbirlerine aşık olan ikili acı bir gerçeği yıllar sonra öğrenecektir. 7,9 gibi yüksek bir IMDB puanı olan dizi izleyiciler tarafından beğeniyle takip edilmeye devam ediyor.

Doctor Stranger

Dizi ve film sektöründe bir tür olarak kendini kabul ettiren hastane ve medikal türü, birçok yapımda başarılı bir şekilde işlenmeye devam ediyor. 2014 yılında yapılan Kore dizisi Dcotor Stranger isimli yapım da bu türü konu oluyor.

Medikal türünün yanı sıra dram ve romantik türlerinin de başarılı bir şekilde işlendiği dizinin IMDB puanı 7.5 şeklindedir. Park Chang-Yong isimli yönetmen tarafından çekilen dizinin ilginç bir konusu vardır. 

Extracurricular

Netflix yayın platformunun iddialı yapımlarından biri olan Extracurricular, Güney Kore yapımıdır. Lisede öğrenim gören gençler, para kazanmak adına yasal olmayan işlere bulaşacaktır. Kendilerini her defasında tehlikeye atan lise öğrencilerinin anlatıldığı diziye dram ve gençlik gibi türler hakimdir.

Aksiyon dolu sahnelerinde bulunduğu dizinin oyuncu kadrosunda Kim Dong-Hee, Jung Da-Bin ve Park Ju-Hyun gibi genç isimler vardır. 2019-2020 yılları arasında yayınlanan dizinin 7,9 olarak belirlenen IMDB puanı vardır. 

Gizli Bahçe

Güney Kore dizileri söz konusu olduğunda ilgi çeken yapımlardan biri olan Secret Garden, 2010 ve 2011 yılları arasında yayınlanmıştır. 20 bölüm boyunca süren dizinin yapımcısı Lee Min-Jeong olarak dikkat çekmektedir. 8.3 IMDB puanıyla öne çıkan romantik ve fantastik türlerindeki dizinin oyuncu kadrosunda önemli isimler yer alıyor.

Ha Ji Won ve Hyun Bin gibi isimlerin başarılı bir şekilde rol aldığı dizide fantastik bir hikaye anlatılıyor. Dizide rol alan iki baş karakterin bir iksir içmeleri sonucunda yer değiştirmelerini anlatan yapım, heyecan dolu konusuyla izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

He is Psychometric

Kime veya neye dokunursa dokunsun yaşanan anıları okuyabilen Lee An isimli karakterin anlatıldığı He is Psychometric dizisi, ilgi çekici Kore yapımları arasında yer alıyor. Lee An’ın Jae-In isimli karakter ile tanışmasının ardından yaşanacak ilginç olaylar anlatılıyor.

İkili, yaşanan gizemli bir olayı birlik olarak çözmeye çalışmaktadır. Dizinin oyuncuları arasında Shin Ye-Eun ve Jinyoung gibi ünlü isimler bulunuyor. 2019 yılında 16 bölüm olarak yayınlanan dizinin 8.4 IMDB puanı bulunuyor. Romantik, gerilim, gizem ve komedi gibi farklı türlerin işlendiği dizi, izleyiciler tarafından önerilen Kore yapımlarından biridir.

Hwarang

Güney Kore sinemasındaki 20 bölümlük bir dizi olan Hwarang, dram ve tarih gibi türlerin işlendiği ilgi çekici yapımdır. Güney Kore tarihinin anlatıldığı dizileri sevenler için ilgi çekici bir yapım olan Hwarang dizinin yönetmenlik koltuğunda Yun Seong-Sik oturmaktadır.

2016 ve 2017 yılları arasında Güney Kore’nin KBS2 kanalında yayınlanan dizi aynı zamanda Netflix platformunda da bulunmaktadır. Eski zamanlarda hüküm süren Silla Krallığı zamanında yaşanan olaylar anlatılmaktadır. Genç ve güçlü savaşçılardan oluşan bir grubun yetenekleri dönemdeki halk için ilgi çekicidir. Dizinin IMDB puanı 8,0 şeklindedir.

I Hear Your Voice

2013 yılındaki Güney Kore yapımı dizilerden biri olan I Hear Your Voice 1 sezon sürmüştür. Hye-ryeon Park senaristliğindeki filmin yönetmenlik koltuğunda Soo-Won Jo vardır. 8,2 IMDB puanı almaya başaran dizideki türler arasında romantik ve fantastik öne çıkmaktadır. Komedi türünün de işlendiği dizi cesur bir avukatın hikayesini anlatmaktadır.

Jang Hye Sung isimli bir avukat, umursamazlığı ve komikliğiyle dikkat çekmektedir. İnsanların düşüncelerini öğrenme yeteneğiyie dikkat çeken Park Soo Ha ve eski bir polis olan avukat Cha Kwan Woo ise dizideki diğer karakterlerdir. Üçlü arasındaki ilginç hikayenin anlatıldığı dizide Lee Jong suk ve Lee Bo young gibi oyuncular rol almaktadır.

Kingdom

Ünlü Güney Koreli yönetmen Kim Seong-hun yapımlarından biri olan Kingdom, tarih ve gerilim türlerinin başarıyla işlendiği yapımlar arasında yer almaktadır. Ji-hoon Ju ve Doona Bae gibi ünlü Koreli sinema oyuncularının yer aldığı dizi Netflix platformunda da yayınlanmaya devam ediyor.

Tarihi bir dizi olan Kingdom, krallığı zor durumda bırakan salgını yok etmek için savaş veren bir prensi konu alıyor. İnsanların başına gelen birbirinden farklı kötülüklere karşı tek umut halkını korumak için savaşacak olan prenstir. Heyecan dolu sahnelerin bulunduğu Kingdom isimli yapım 2 sezon sürmüştür.

Love Alarm

Son dönemlerde yükselişe geçen Kore dizileri, dünya genelinde birçok izleyici tarafından tercih edilmeye devam ediyor. İzleyiciler tarafından sevilerek takip edilen dizilerden biri olan Love Alarm, farklı öyküsüyle ilgi çekiyor. Ünlü Koreli yazar Chon Kye-young tarafından yazılan Love Alarm isimli kitabın dizi uyarlaması olan yapımda ünlü Koreli sinema oyuncuları yer almaktadır. Kore draması yapımlarından biri olan Love Alarm dizisinde Kim Jo-Jo isimli güzel bir lise öğrencisinin yaşadıkları anlatılıyor.

Teyzesi ve kuzeniyle birlikte yaşamaya devam eden Kim Jo-Jo karakterinin ev ve okul hayatında yaşadıklarını anlatan Kore draması, popüler Netflix dizileri arasında yer alıyor. Dizide rol alan oyuncular arasında Kim So-hyun ve Jung Ga-ram gibi isimler bulunuyor.

Love in the Moonlight

Kore sinemasında dram ve romantik türündeki yapımlar her dönem ilgi çekmeye devam ediyor. Son dönemlerin önemli dizi yapımlarından biri olan Love in the Moonlight, ünlü yönetmen Kin Sung Yoon tarafından yönetilmiştir. 2016 Güney Kore yapımı olan dizinin oyuncu kadrosunda Park Bo-Geom ve Kim Yoo-jung gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Dizinin baş karakterlerinden biri olan Hong Ra-On, erkeklere öğüt vermek için erkek kılığına girer. Bu macerasında çeşitli zorluklarla karşılaşacak olan karakterin yaşadıkları anlatılıyor.

My ID is Gangnam Beauty

Üniversitede öğrenim gören iki gencin arasında geçen olayları konu alan My ID is Gangnam Beauty isimli dizi Güney Kore yapımıdır. Dizideki karakterlerden biri olan Kang Mi-Rae, çirkin olarak görüldüğü için diğer insanlar tarafından hor görülmektedir. Bu nedenle zorbalığa uğrayan ve üzülen karakter, estetik ameliyatı olmaya karar verir. Yüzünün güzelleşmesinden sonra üniversite eğitimine başlayan kıza diğer insanlar kötü davranmaya devam eder.

“Gangam Güzeli” sıfatı takılan kızın aynı üniversitedeki arkadaşı Do Kyung-Seok iç güzelliğe önem verir. Zaman geçtikçe kıza aşık olan Kyung-Seok ve Gangam güzeli Mi-Rae arasında geçen hikayenin anlatıldığı dizi 7,5 IMDB puanı almıştır. Dizinin oyuncuları arasında Soo-hyang Im ve Woo-Ri Jo gibi isimler vardır.

My Love from the Star

400 sene öncesinde Dünya’ya inmiş olan bir uzaylının hikayesinin anlatıldığı My Love from the Star isimli Kore dizisi, 2013 yılında yayınlanmıştır. 1 sezon sürmüş olsa da sürükleyici konusuyla izleyicilerin ilgisini çekmeyi başaran dizinin yönetmen kadrosunda Chang Tae-you ve Park Ji-eun yer almaktadır.

Uzun seneler önce dünyaya gönderilen bir uzaylının 400 sene sonra evine dönme vakti geldiğinde ilginç bir olay yaşanır. Uzaylı, güzel ve ünlü bir aktrisle tanışıp aşık olmuştur. Farklı türlerin bir arada işlendiği güzel Kore dizisi izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Partners for Justice

Güney Kore sineması her geçen gün daha fazla izleyici tarafından takip edilmeye devam ederken farklı türlerdeki yapımlar ilgi çekiyor. Gerilim, gizem ve suç gibi türlerin hakim olduğu Partners for Justice, beğeni kazanan dizilerden biri olarak dikkat çekiyor. Noh Do-cheol ve Han Jin-Sun ortaklığında yönetilen dizinin ilk bölümü 2018 yılında yayınlanmıştır. 2 sezon düzen dizide heyecan dolu sahneler bulunuyor.

Adli tıp alanında kullandığı yöntemlerle dikkat çeken ikilinin farklı cinayet davalarının sırlarını çözme hikayesi anlatılıyor. Dizinin ünlü oyuncuları arasında jung Jae – Young ve Jeong Yoo – mi gibi isimler bulunuyor. İzleyiciler tarafından 8,2 IMDB puanı alan dizi, gizem türünü sevenler için öne çıkıyor.

Prison Playbook

Dram ve komedinin bir arada işlendiği dizi yapımları her dönem izleyiciler tarafından takip ediliyor. Jung Bo-Hoon senaristliğinde ortaya çıkan ve yönetmenlik koltuğunda Shin Won-Ho’nun oturduğu Prison Playbook isimli yapım ilk olarak 2017 yılında yayınlanmıştır.

TVN kanalında yayınlanan dizi günümüzde Netflix platformunda da takip edilmeye devam ediyor. Park Hae-Soo ve Jung Kyung-Ho gibi oyuncuların yer aldığı dizide beysbol oyuncusunun yaşadıkları anlatılıyor. Amerika’nın büyük beysbol ligine gitmesine 24 saat kala bir olaya karışan ve hapse düşen karakterin yaşadıkları konu alınıyor. 

Strong Girl Bong-soon

Sevilen TV dizilerinden biri olan Strong Girl Bong-soon Güney kore yapımıdır. Dizinin ana karakteri Bong-soon doğumundan itibaren doğa üstü güçlere sahiptir. Dünyayı saran kötülüklerle savaşmak için özel yeteneklerini kullanan karakter, aynı zamanda özel hayatındaki belirsizliklerle uğraşmak zorundadır. Çalıştığı işteki patronu ve kendisini seven bir polis ile yaşadığı aşk ilişkilerinin anlatıldığı dizi farklı türleriyle ilgi çekiyor.

Lee Hyung-min ve Baek Mi-gyeong ortalığında yönetilen Kore dizisi 2017 yılında yayınlanmaya başlamıştır. 1 sezon boyunca devam etmesine rağmen izleyicilerin beğenisini kazanmayı başaran dizinin oyuncu kadrosunda Park Bo Young ve Ji Soo gibi isimler bulunuyor.

Suspicious Partner

Katil olduğu düşünülen bir adamın gerçek katili yakalamak için verdiği mücadelenin anlatıldığı Suspicious Partner isimli dizi aksiyonun ve gerilim bol olduğu bir yapımdır. Güney Kore yapımları arasında öne çıkan Suspicious Partner, 2017 yılında yayınlanmıştır.

40 bölüm süren dizinin katilin peşine düşen Eun Bong-Hee ve No Ji-Wook birlikteliğindeki macera anlatılmaktadır. İkili, katilin peşindeyken romantik zamanlar geçirecek ve birbirine aşık olacaktır. Park Sun-Ho tarafından yönetilen dizinin oyuncu kadrosunda Nam Ji-Hyun ve No Ji-Wook gibi isimler vardır.

Sweet Home

Dünyaca ünlü dizi platformu Netflix tarafından yayınlanan zombi dizileri, son dönemlerde birçok izleyici tarafından takip edilmeye devam ediyor. 2020 yılında yayınlanan orijinal Kore dizilerinden biri olan Sweet Home, aksiyon, dram, bilim kurgu ve fantastik gibi türleri barındırıyor. %97 Google beğenilme ve 7,4 IMDb puanında kore dizisidir.

Türkçe dilindeki dizinin yönetmenlik koltuğunda ise ünlü yönetmen Lee Ung Bor oturuyor. Diğer insanların olmadığı korunmuş bir alan içinde canavarlarla savaşan bir grubun maceralarının anlatıldığı dizi 1 sezon sürmüştür. Dizinin ünlü oyuncuları arasında Song Kang ve Lee Jin-uk gibi isimler vardır.

Şeytan Avcısı

Özel güçlere sahip olan insanların yaşadıklarının anlatıldığı Şeytan Avcısı, gerilim ve aksiyon gibi türleri sevenler için özel bir Kore yapımıdır. 2020 yılında yayınlanan ve 1 sezon süren dizinin yönetmenlik koltuğunda You Sun-dong ve Kim Sae-bom gibi isimler oturmaktadır.

Gün boyunca çalıştıkları erişte dükkanında normal bir hayat süren şeytan avcıları, akşam olduğunda karanlık güçlerle savaşmaya başlayacaktır. Hepsinin sahip olduğu özel güçler, insanlara zarar veren iblislere karşı kullanılacaktır. Oldukça ilgi çekici olan dizinin IMDB puanı 6,4 olarak belirlenmiştir.

The Lies Within

Lee Yoon-jung’un yönetmenliğini yaptığı ve 2019 yılının Ekim ayında yayınlanan The Lies Within, Güney Kore yapımıdır. Lee Jun-hyeok ve Yun Jong-seok gibi oyuncuları kadrosunda bulunduran The Lies Within, gizem ve polisiye türünde 16 bölümden oluşan sürükleyici bir Kore dizisidir. Dizinin konusu taşradaki bir karakola tayin olmak isteyen dedektifin milletvekili cinayetini araştırmasını anlatır.

Milletvekilinin kızı olan Kim Seo-Hee ise, babasının ölümünden sonra büyük bir yıkım yaşar ve bu ölümün ardında yatan gerçekleri bulmak için karşılaştığı dedektifin yardımına başvurur. Bu sırada kaybolan kocası da işleri karıştır. 6,9 IMDB puanı alan dizi Netflix içerikleri arasında yer alıyor.

The Light in Your Eyes

Romantik komedinin yanı sıra dram ve fantastik gibi türlerin de işlendiği The Light in Your Eyes, ilgi çekici Kore dizilerinden biridir. Güney Kore yapımı olan dizinin yönetmenlik koltuğunda Kim Suk-Yoon oturmaktadır. JTBC kanalında yayınlanan ve daha sonra hakları Netflix platformu tarafından alınan dizi 12 bölümden oluşuyor.

Zaman yolculuğunu anlatan dizide Kim Hye-Ja isimli karakter henüz gençliğinin baharındayken ileri yaşlara gitmek zorunda kalıyor. 26 yaşında olan genç bir adam ve Kim Hye-Ja arasında geçen ilginç hikayeler anlatılıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Han Ji-Min ve Nam Joo-Hyuk gibi isimler yer alıyor.

The Moon Embracing the Sun

2012 yılında Güney Kore’de çekilen The Moon Embracing the Sun isimli dizi tarih ve dram gibi türleri barındırıyor. Orijinal ismi Haereul Poomeun Dal olan dizinin yönetmenlik koltuğunu Jim Do Hyeong ve Kim Do-hoon birlikte paylaşıyor. Daha önce nişanlandığı erkek arkadaşıyla yeniden karşılaşan kadın şamanlık yapmaya başlamıştır.

Çocukken aşık olduğu Lee Hyun ile karşılaşan kızın yaşadıkları anlatılıyor. Dizideki dramatik aşk hikayeleri izleyiciler tarafından beğeni kazanıyor. Oyuncu kadrosunda Siwan ve Han Ga In isimli ünlü aktörlerin yer aldığı dizinin IMDB puanı ise 8,6 şeklindedir.

Touch Your Heart

Netflix platformunun ünlü Güney Kore yapımlarından biri olan Touch Your Heart, 2018 ve 2019 yılları arasında Kore kanalı tvN’de yayınlanmıştır. Romantik ve komedi türlerinin ağır bastığı dizinin IMDB puanı 8,1 olarak dikkat çekiyor. Park Joon-Hwa yönetmenliğindeki dizinin oyuncu kadrosunda Lee Dong Wook ve Yoo In-Na gibi ünlü isimler vardır.

Kwon Jung-Rok Güney Kore’deki ünlü avukatlardan biridir. Güzel ve çekici bir kadın olan Oh Yeon-Soo ve avukat arasında geçen romantik aşk hikayesinin anlatıldığı dizi 16 bölümden oluşmaktadır.

Tunnel

Aksiyon, gizem ve fantastik gibi sevilen türlerin yer aldığı Tunnel isimli Kore dizisi, izleyiciler tarafından beğeniyle takip ediliyor. 2016 ve 2017 yılları arasında yayınlanmasına rağmen günümüzde de popülerliğini koruyan dizi, Netflix platformunun içerikleri arasında yer almaktadır.

8.3 IMDB puanıyla ilgi çeken dizinin konusu 1986 yılında geçmektedir. Güney Kore’de yaşayan Park Gwang-Ho isimli dedektifin seri katil peşindeki yakalama mücadelesi anlatılıyor. Tünelden çıkan dedektif bir anda 2016 yılına gelecek ve farklı olaylar yaşanacaktır. Dizinin oyuncu kadrosunda Cho Jin Hyuk ve Yoo Hun Min gibi isimler vardır.

Vagabond

Netflix korku, gerilim ve aksiyon türleri her dönem film ve sinema izleyicilerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Son dönemlerde bu türleri başarılı bir şekilde işleyen Güney Kore sinemasında birbirinden kaliteli yapımlar bulunuyor. Bu yapımlardan biri olan Vagabond isimli dizi, 2018 ve 2019 yılları arasında yayınlanmıştır.

Netflix içeriklerinden biri olan Vagabond’un yönetmenliğini Yu In-Sik yapmaktadır. Vahim ve trajedik bir uçak kazasının detaylarını öğrenmek için yapılan soruşturmaya tesadüfen dahil olan Lee Seung-Gi isimli karakterin yaşadıkları anlatılıyor. 2019 yılında SBS kanalı tarafından drama ödülü almaya hak kazanan dizinin IMDB puanı ise 8,5 şeklindedir.

W–Two Worlds Apart

Aşk hikayesinin anlatıldığı Netflix Güney Kore yapımı diziler izleyiciler tarafından beğeniyle takip edilmeye devam ediyor. Romantik türünü sevenler için önemli bir yapım olan W – Two Worlds Apart, 30’lu yaşlarında olan bir erkek ile kadının özel aşk öyküsünü anlatıyor.

Kang Chul ve Oh Yeon Joo arasında seçen ilginç aşk hikayesini konu alan yapım 16 bölümden oluşuyor. 2016 yılında yayınlanan dizinin 8.1 olan IMDB puanı ilgi çekiyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Lee Jong-Suk ve Hang Hyo-Joo gibi isimler bulunuyor.

Weightlifting Fairy Kim Bok Joo

2016 ve 2017 yılları arasında yayınlanan Güney Kore dizisi Weightlifting Fairy Kim Bok Joo, 1 sezon sürmüştür. Aldığı 8,4 IMDB puanıyla adından sıkça söz ettiren yapımın ilgi çekici bir konusu vardır. Romantik ve eğlenceli bir gençlik Netflix dizisi olan yapımda aşk ve arkadaşlık ilişkileri anlatılıyor.

Henüz hayatlarının baharında olan gençlerin yaşadığı kişisel ve toplumsal problemler anlatılıyor. Aşk, romantik, dram ve komedi gibi birbirinden farklı türlerin başarılı bir şekilde işlendiği Netflix Kore dizisinin yönetmenlik koltuğunda Oh Hyun-Jong oturuyor. 16 bölümlük gençlik dizisi Kore yapımlarını seven izleyicilerin önerdiği yapımlar arasında yer alıyor.

Welcome to Waikiki

Waikiki isimli bir konuk evinde işletmecilik yapan 3 farklı kişinin yaşadıkları anlatılıyor. Güney Kore’nin şehirlerinden biri olan Itaewon’da yer alan konuk evi batmak üzeredir. İflası önlemek için çalışmaya devam eden üçlünün başına ilginç bir olay gelir. Bebeğiyle konuk evine gelen anne çeşitli olayları da beraberinde getirecektir.

Netflix Romantik komedi yapımlarından biri olan Welcome to Waikiki 20 bölümden oluşuyor. Lee Chang-Min yönetmenliğinde başarılı bir yapım olan dizinin IMDB puanı 8.2’dir. Dizinin oyuncu kadrosunda Kim Jung Hyun, Lee Yi-Kyung ve Jung In-Sun gibi isimler vardır. Son olarak; İsteyenler ücretsiz Netflix yöntemleri yazımızıda okuyabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu