İŞKUR Evde Paketleme İşi ile Evde Para Kazanma Nisan 2023

İŞKUR (Türkiye İş Bulma Kurumu) evde iş imkanı ile birçok kişiye para kazandırmaktadır. Üstelik İŞKUR evde iş ilanları ile para kazanma sadece erkeklere yönelik olmayıp, özellikle ev hanımları içinde geçerli olmaktadır. Eğer yaptığınız bir iş yok ve ev ekonominize katkıda bulunmak istiyorsanız sizde İŞKUR evde iş imkanı dahilinde birçok paralar kazanabilirsiniz.

Evde çalışarak para kazanma işi oldukça yaygınlaşmaktadır. Sizde kendinize uygun olan bir işi seçerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu işi ister ek iş olarak yapın, isterseniz de kendinize tek iş olarak seçip düzenli bir şekilde çalışarak ciddi paralar kazanabilirsiniz.

İşkur, iş ve işçi arayanları ortak noktada buluşturan bir kurumdur. İşsizlik maaşı konusuyla günden güne önem kazanmış ve kamuda değerli bir yer edinmiştir. Birçok farklı alanda, farklı sektörlerde işçi ve işverenleri bir araya toplamanın yanı sıra istihdamın korunması ve geliştirilmesi konusunda da oldukça önemli bir rolü bulunmaktadır. 

İşkur evde paketleme işi de genellikle kadınlar için tercih edilmektedir. Ev hanımları evlerinden çıkmadan kolayca paketleme işleri ile gelir sağlayabilmekte ve evlerine destek olabilmektedirler. Evde paketleme işinin iyi yanı ise vasıflı, vasıfsız personel fark etmeksizin işe alınabilmektedir.

2023 yılında çalışma saatinin az olmasına rağmen ortalama 2000 ile 2500 ₺ arasında gelir sağlamak oldukça mümkündür. İŞKUR evde verilen paketleme işleri ise kına paketleme, iplik temizleme, boncuk paketleme gibi birçok farklı paketleme işleri mevcuttur.

İşkur Evde Ek İş Başvuru Formu

Sizlere paylaştığımız üstteki link aracılığı ile İşkur evde ek iş ilanlarını filtreleyerek istediğiniz şekilde iş arayışı yapabilir ve size uygun olacağını düşündüğünüz işe başvuru yapabilirsiniz. Form için ilk olarak e-devlet üzerinden yada İşkur’a üye olmalısınız ve başvuru için buradanki linkten takip edip gerekli yönergeler ile başvuru formunuzu doldurabilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İşkur Evde İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evde iş yapmak için İşkur’un birçok iş ilanı bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten başvurabilir ve evden paketleme işine başlayabilirsiniz. Sizler de evde boş zamanınızı değerlendirme ve gelir elde etme niyetiniz var ise kesinlikle İşkur web sitesi bağlantısı ile İşkur evde paketleme işine başvurmalısınız. 

İŞKUR Evde İş İlanları Nelerdir?

İŞKUR evde iş ilanları ile para kazanma sayesinde oldukça basit ve kolay işler yaparak ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Ancak evde yapılacak olan işlerden bazıları yetenek ve beceri isteyebilmektedir. Bu yüzden bazı kişiler için bu işlerin yapılması zor olabilmektedir. İlan ile İŞKUR evde yapılan işlerden en çok tercih edilenler şunlardır;

 • Evde bone ve galoş paketlenmesi işi
 • Mandal montajlanması ve paketlenmesi işi
 • Evde gömlek yakası dikilmesi
 • İşkur Gıda Paketlemesi
 • Triko Paketleme İşi: Maske, Tshirt, Çorap
 • İşkur Davetiye Zarflama İşi
 • Evde Sabun Yapımı ve Paketleme
 • İşkur El İşlemeleri ve Boncuk Dizme 
 • İşkur Örgü ve Dantel İşleri

İŞKUR Evlere İş Veren Firmalar Nelerdir?

İşkur tarafından evde paketleme işleri için başvuru yapmanız için öncelikli olarak sisteme üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizin ardından İşkur evlere iş veren firmalar bağlantısı ile görüntülenen işlerin hangi firmalar tarafından verildiğini görebilmeniz mümkün bir hal alacaktır. Sizler de evde paketleme işi yapmak istiyorsanız zaman kaybetmeden İşkur’a müracaat ederek iş başvurularınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

İşkur Gıda Paketlemesi

İşkur evde paketleme işlerinde gıda paketleme işleri de olmaktadır. Gıda söz konusu olduğunda ise en çok kuruyemiş paketlemeleri yapılmaktadır. Buna ek olarak nikah şekeri paketleme işleri de olmaktadır. Sizler de gıda paketleme için uygun ortama sahipseniz başvuracağınız paketleme işlerinde gıda paketlemesini tercih edebilirsiniz.

İşkur Triko Paketleme İşi: Maske, Tshirt, Çorap

Genel paketlemelere dahil olan tekstil ürünlerin de paketlemesi yapılmaktadır. İşkur tarafından hazır olarak sizlere gönderilen maske, tshirt, çorap gibi ürünlerin doğrudan paketlenmesi de olabilir ve buna ek olarak ise tekstil ürünlerinin dikim işleri ve ütüleme işleri de size verilebilmektedir. Dikiş ve ütüleme ardından paketleme yapılabilmektedir. Ürüne ve firmaya göre değişiklik göstereceğinden dolayı ücret konusunda da tabii ki değişiklikler olabilmektedir.

İşkur Davetiye Zarflama İşi

Bir diğer işkur evde paketleme işi türü olan davetiye zarflama işi de olmaktadır. Sizlere sunulan birçok davetiyeler ve zarflar ile sadece yapmanız gereken uygun şekilde davetiyeleri zarflamak ve zarar görmeden muhafaza ederek teslim etmektir. Dışarıdan bakıldığında oldukça kolay olduğunun farkına varmışsınızdır. Sizler de eğer evinizde çalışmak isterseniz kesinlikle İşkur evde paketleme işlerine göz atmalısınız.

Evde Sabun Yapımı ve Paketleme

İşkur tarafından alındığınız iş yeriniz evde sabun yapımı ve paketleme işi ise sizler için sabun yapımı yönergeleri de özel olarak hazırlanmış olacaktır. Sizlere sunulan ürünler ve talimatlar ile gönderilen malzemeleri kullanarak uygun koşullarda evde sabun yapabilir ve yaptığınız sabunları paketleyebilirsiniz. Eğer ev ortamınız elverişli ise evde sabun paketleme işini de kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.

İşkur Evde Galoş Paketlemesi

Birçok mekanda hijyen kurallarının sağlanması gereği galoş kullanılmaktadır. Bu yüzden hijyen kurallarının çok dikkat edildiği bu gibi kurumlar için galoşlar olmazsa olmazlardandır. Eğer çok fazla bir el beceriniz yoksa bu iş tam size göre olmaktadır.

İŞKUR evde iş ilanları ile evden para kazanma için bu iş ile ilk başlarda aylık 700 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. Eğer azminiz ve performansınız çok iyi olursa bu tutar elbette ki çok daha yüksek olacaktır. Birçok fabrika İŞKUR ilanları vasıtasıyla ev işleri için ilan vermektedir. Buradan rahatlıkla bone ve galoş paketleme işlerini alabilirsiniz.

İşkur El İşlemeleri ve Boncuk Dizme 

İşkur evde paketleme işlerinin yanı sıra yıllardır süregelen ev işi olan el işlemeleri ve boncuk işleri ile İşkur bünyesinde çalışmanız mümkündür. Firmalar tarafından muhtemelen sizlere ürünler gönderilecektir ve sizler de istenilen bölgeye örneğin firmanın logosuna, armasına ya da herhangi bir kazağın desenine uygun şekilde gerekli işlemeleri yaparak, boncukları dizerek ürünü tamamen hazır hale getirebilirsiniz. Aldığınız iş kadar ödeme alacağınız bu tür işleri kesinlikle evinizden yapabilmeniz sizleri ekonomik olarak rahat ettirecektir. 

İşkur Örgü ve Dantel İşleri

İşkur evde Örgü ve dantel işleri ise diğer işlere nazaran biraz daha komplike olarak ifade edilebilir. Hatta komplike yerine biraz daha el becerisi gerektiriyor diyebiliriz. El becerinize güveniyorsanız, örgü ve dantel becerikli olduğunuzu düşünüyorsanız örgü ve dantel işlerinde de iyi gelirler elde etmeniz oldukça mümkündür. 

Mandal Montajlama ve Paketleme İşi

Her evin olmazsa olmazlarından olan mandallarda yine evde iş arayanlar için en uygun olanlarından olmaktadır. Hemen herkesin pratik olarak yapabileceği bir iş olmaktadır. İlk başlarda biraz zorlanacak gibi olsanız da el becerisi kazandıkça oldukça hızlanacaksınız. Bu işi doğrudan fabrikalardan alabileceğiniz gibi yine İŞKUR ilanlarından da takip edebilirsiniz. Mandalları paketlere 12’li ya da 24’lü olarak dizmektesiniz.

İŞKUR Evde Gömlek Yakası Dikme İşi

İŞKUR evde iş ilanları ile para kazanma yöntemlerinden bir tanesi de evde gömlek yakası dikme işi olmaktadır. Ülkemizde oldukça yaygın olan tekstil ürünlerinden olan gömleklerin yakası evlerde de dikilebilmektedir. İşi doğrudan fabrikalardan alabileceğiniz gibi yine İŞKUR ilanları üzerinden de alabilmektesiniz. Farklı desen ve modellerde gömlek yakalarını dikerek zamanında teslim etmektesiniz.

Diğer Evde Para Kazanma Yöntemleri Nedir?

Evde para kazanma yöntemleri söz konusu olduğunda ise genellikle gençlerden ziyade ev hanımları için işler düşünülmektedir. Dolayısıyla bir ev hanımı baz alındığında ise evde yapılabilecek en güzel iş paketleme işleridir. Ek olarak da sıralayacak olursak;

 • Ev yemekleri satışı,
 • Bazı firmaların katalog şatışları ve satış ortaklığı,
 • Bilgi sahibi olunması durumunda özel dersler, 
 • Kitap okuyuculuğu,

Gibi işler yapabilmek oldukça mümkündür. Sizler de evden para kazanma niyetindeyseniz ilk olarak kendinizi bir değerlendirmeye almalı ve neler yapabilirim diye kendinize sorular yöneltmelisiniz. Kısa sürede kendinize cevap verebileceğinizden emin olun. 

10 Kişi Katıldı

 1. Evde tesbih püskülü yapabilen bahçelievler, Bakırköy, Yenibosna da ikamet eden elemana ihtiyaç vardır.

 2. Merhaba Ankara Polatlıda ikamet ediyorum Eşimin rahatsızlığından evde paketleme işine çok ihtiyacım var Yardımcı olursanız sevinirim

  1. Adım özlem ENGİNÇÖL , izmir bucada yașıyorum bekarim 1 oğlum var 7 yaşında birde annem var beraber yasiyoruz birde bayan arkadaşım var elim yatkın bu işe ihtiyacim var

 3. Işkurun evde paketleme işi ilanlarını doğru adres veririmisini z direk işkura gitseem doğru olurmu

  1. Olur hülya hanım adresi bulamazsanız il ilçe olarak belirtirseniz adresi çıkartabilirim burdan size

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu