Telegram & Twitter Hisse, Borsa Analiz Gruplar ve Kanallar 2023

Borsada az risk alarak yüksek kazançlar elde etmenizi sağlayacak hisse senedi için tavsiyeler ve fikirler veren Telegram grupları, kanalı ve Twitter analizcileri bulunmaktadır. Bu grupların bazıları yatırım tavsiyelerini ücretsiz olarak paylaşırken bazıları bu bilgiler için Vip üye olmanızı istemektedir. Yerli ve yabancı en çok ilgi gören Telegram borsa gruplarını ve kanallarını sizler için derledik.

Borsa için En İyi Telegram Grupları ve Kanalları 2023

Telegram’da en iyi ve yüksek katılıma sahip olan hisse senedi yorumları, tüyoları, yatırım ve finans amaçlı çok sayıda grup ve kanallar mevcuttur. Bunlar arasından borsa için en iyileri şunlardır;


ROBİN HOOD TRADE
Katıl

Borsa TATLICISI
Katıl

Borsanın KaLbi
Katıl

Borsa Babil
Katıl

BORSA KAHINI PRO FREE
Katıl

BORSA BİST TEKNİK ANALİZ
Katıl
 • Platform Tube Gram, Altın, Gümüş, Emtia: 14 bine yakın üyesi olan grupta yatırım tavsiyeleri verilmekte ve borsa sohbetleri yapılmaktadır.
 • Altın – Döviz Yorumları: 10 binden fazla üyesi vardır. Grupta altın ve döviz piyasasına dair paylaşımlar yapılır.
 • Borsa Destan: 11 bin üyeli grupta yatırım danışmanlığı hizmeti Vip üyelere verilmektedir. Kişilerin risk ve getiri tercihlerine göre kişiye özel danışmanlık hizmeti verilir.
 • Borsa Teknik: 9 bin üyenin yer aldığı grupta yorumlar ve analizler yapılır. Kişiler, deneyimleri doğrultusunda diğer üyelere tecrübelerini aktarırlar.
 • Kripto Emre: 140 bin üyesi bulunan grupta borsanın yanı sıra kripto para paylaşımları da yapılmaktadır. Günün hemen hemen her saati aktif olan gruptaki önerileri dikkate alarak borsadaki bilginizi ve tecrübenizi artırabilirsiniz.

En Popüler Türkiye Borsa Hisseleri için Telegram Kanalları 2023

En popüler yerli borsa hisseleri için Telegram kanalları şu şekildedir;

 • Borsa Bist Teknik Analiz: 20 bin üyesi bulunan Borsa Bist, aktif borsa Telegram kanallarından biridir.
 • Robin Hood Trade: 16 bine yakın abonesi vardır. Kanalda bireysel tecrübeler ve kanal sahibinin uyguladığı yatırım stratejileri paylaşılır.
 • Borsa Tatlıcısı: Yerli borsa Telegram kanalları içinde en çok aboneye sahip kanallardan biridir. 72 bin abonesi olan kanalda tavsiyeler ve deneyimler hakkında bilgi verilir.
 • Borsa Çilek: 55 bin abonesi olan kanalda hisselerle ilgili güncel haberler ve fikir paylaşımı yapılır.
 • Borsa Hisse İz Sürme: Kanalın 19 bin abonesi vardır. Düşmesi ya da çıkması beklenen hisseler hakkında anlık bildirimlerin paylaşıldığı kanal günün hemen hemen her saati aktiftir.

En popüler yerli borsa hisseleri için Telegram kanallarına katıldığınızda; borsa hisseleri ilgili pek çok bilgiyi haber merkezinden anında öğrenirsiniz. Bu kanallarda yalnızca anlık değişimler değil, ülkesel veya uluslararası platformlar da devamlı incelenir. Bu haberleri takip ederek planlamanızı yapabilirsiniz. Birçok haber kanalını tek bir yerden takip edersiniz.

Para kazanmak isteyenler ve Telegram platformunun popülerleşmesi ile birlikte borsa hisseleri için açılan Telegram kanallarının da sayısı hızla arttı. Aşağıda paylaştığımız yerli ve popüler Telegram borsa hisseleri kanallarına abone olarak tek bir yerden haberleri alabilirsiniz. Böylece kanal kanal dolaşmaya gerek kalmadan borsa değişimlerini takip edebilirsiniz.

Twitter’da En İyi Borsa Analizcileri 2023

 • Borsa ve Borsa (@borsa_ben): 55 bin takipçisi vardır. Saat başı tahminler, güncellemeler, gün sonu, yükselenler, düşenler, borsa hacimleri ve tahminleri gibi çok değerli bilgiler paylaşılır.
 • Borsa İstanbul (@borsaistanbul): 270 bin takipçiye sahiptir. Kur riskleri, açılış ve kapanış değerleri, BAP (Borçlanma Araçları Piyasası) ve Pay Piyasası gibi konularda çok değerli bilgilerin güncel paylaşımları yapılır.
 • Borsa Notlar (@BorsaNotlar): Hesabın 32 bin takipçisi vardır. Hesapta destek direnç noktalarına dair grafik çizimleri, düşen kırılım onayları, hacim sorunları, trend kırılımları ve daha pek çok konuda anlık haberler ve bilgiler yer alır.
 • Para & Borsa Piyasa (@ParaBorsaPiyasa): 55 bin takipçisi olan hesapta hisse senedi önerileri, hedef fiyatlar, getiri potansiyeli olan hisseler, al – sat – tut tavsiyeleri, günün ekonomi ve finans haberleri gibi konularda bilgi paylaşımı yapılır.
 • Louisa clark (@louclark_borsa): Hesabın 47 bin takipçisi bulunmaktadır. Hesapta teknik analizler, trendler, indikatörler ve borsaya dair pek çok paylaşım yapılır.

Saydığımız hesapların dışında aktif Twitter borsa hesaplarından bazıları şu şekildedir; Borsa İzinde (@HALIT_KARAGOZ), Borsa Lab (@BorsaLab) ve Borsa Mühendisi – Serdar Şimşek (@BorsaMuhendisi) hesabıdır. Bu hesaplarda borsaya dair her şeyi bulabilir, güncel haberlerden anında haberdar olabilirsiniz.

En Popüler Yurtdışı Borsa Hisseleri için Telegram Kanalları

 • KuCoin Exchange: Yabancı borsa hisseleri ile ilgili en büyük Telegram kanallarından biri KuCoin’dir. Kanalın 145 bin abonesi vardır.
 • Exchange – Traded Funds (ETFs): Bir başka yurtdışı Telegram kanalı ETFs’dir. Kanalın 102 bin abonesi vardır. Devamlı aktiftir ve yabancı borsa senetleri ile ilgili hareketleri güncel olarak takip etmenizi sağlar
 • Big Pump Time: 43 bin abonesi olan kanalda borsanın yanı sıra kripto para borsasına dair paylaşımlar da yapılır.

Benzer Konu: Telegram Bitcoin ve Altcoin grupları

Borsa Telegram Gruplarında Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Borsa Telegram grupları hem mobilden hem de bilgisayardan takip edilebilir. Kullanışlı ve çok yönlü oluşu sayesinde Telegram platformu borsa ile ilgilenen kişilere çok faydalı olabilir. Bu gruplarda kendi deneyimlerinizi paylaşabilir ve tecrübelerini paylaşan kişilerden yararlanabilirsiniz.

Grupların sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi ve kurulma amacından sapmaması için bazı kuralları olur. Bu kurallara uymayan kişiler gruba zarar vereceği için gruptan çıkarılır. Gruplardaki tüm katılımcılar borsa uzmanı olmadığı için atılan mesajlar ve analizler tamamen kişiseldir. Yatırım yapılırken bu hususa dikkat edilmeli, uzman tavsiyesi olmadığı unutulmamalıdır. Kendi görüşlerinizi de ekleyip ona göre bir yatırım aracı seçmeniz gerekir.

Telegram’da kişisel verilerinizin güvende olması için iki faktörlü doğrulamayı aktifleştirin. Böylece hesabınızın kontrolü daima sizde olur.

Telegram ile Borsada Yaşanan Gelişmeleri İlk Siz Öğrenin!

Gerek Telegram kanallarına abone olarak gerekse Telegram gruplarına katılarak borsadaki gelişmeleri anında öğrenebilirsiniz. Pek çok borsa grubunun devamlı kontrol ettiği kaynaklar vardır. Bu kaynaklara güncel veriler düştüğü anda borsa gruplarında paylaşılır ve üyeler haberdar edilir. Önemli haberler bazen aynı gün içinde birkaç kez paylaşılır. Böylece gruptaki mesajlaşmayı görmeyen ve haberler hakkında bilgi sahibi olmayan kullanıcılar bilgilendirilir.

Bildirimlerin Heyecanını Yaşarsınız!

Borsa Telegram gruplarında bildirim ayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Anında bildirim alma özelliğini aktif yaparsanız gruptaki önemli paylaşımlardan anında haberdar olabilirsiniz. Cep telefonunuza bildirim gelir ve internet bağlantınızda sorun yoksa o an uygulamayı açarak bildirimi okuyabilirsiniz. Böylece o an uygulamaya bakmanıza gerek kalmadan, gruptaki mesajlaşmaları anbean takip etmek zorunda olmadan anlık borsa hareketlerini anlık olarak görebilirsiniz.

Bildirim heyecanını yaşayabilmek için bildirimlerin açık olması gerektiğini unutmayın. Bildirim ayarlarını kapatırsanız gruptaki sohbet mesajlarının yanı sıra haber mesajlarını da kaçırabilirsiniz.

Borsada Yapılan İşlemler

Telegram’daki borsa grupları, Telegram içinde en çok takip edilen grupların başında gelir. Bu gruplardaki kullanıcı kitlesi oldukça fazladır. Aktif olarak kullanılan Telegram borsa gruplarında tecrübeler, bilgiler, birikimler, borsada yapılan işlemler ve daha pek çok şey paylaşılır. Bu gruplara katılarak borsa konusunda bilgi sahibi olan ve tecrübe yaşamış kişilerle görüşme imkanınız olur.

Yeni bir borsa yatırımcısıysanız Telegram borsa gruplarına katılarak kısa sürede bilgi ve deneyim sahibi olabilirsiniz. Uzman kişilerin tavsiyelerinden ve tecrübelerinden faydalanabilir, tüyolar alabilir ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Anlık bilgi akışını ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Borsada Temettü Bilgileri Veren Telegram Grupları 2023

Aşağıdaki gruplarda temettü verimi en yüksek hisseler ile temettü verimi en düşük hisseler paylaşılır. Temettü zamanları, kar payı tahminleri ve istikrarlı temettü ödeyen şirketler hakkında bilgileri bu gruplarda bulabilirsiniz;

 • Temettü Hisse
 • Cafe Borsa
 • Reis Borsa
 • Hayat ve Yatırım
 • Borsa Gündem
 • Kanal Finans

Telegram Borsa Grupları Ne için Kullanılır?

Telegram borsa grupları, yatırımcıların uzmanlarla kolayca iletişim kurmasını sağlar. Uzmanlardan tavsiyeler ve tüyolar alan kişiler daha sağlam yatırımlar yapabilirler. Grup üyeleri yaptıkları yatırımlar sayesinde büyük paralar kazanabilirler. 

Gruplarda hangi yatırım aracı popüler, hangi yatırım aracı düşüşte görebilirsiniz. Borsada zarar etmek istemeyenler bu grupları kullanarak paralarını katlayabilir ve kazançlarını artırabilirler. Gruplara girmeden rastgele alımlar yapmak yerine grup üyelerinin deneyimlerini dikkate alarak bilinçli yatırım yaparlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu