Vodafone

Vodafone faturalı ve faturasız ucuz kampanyalı paketler hakkında tüm detaylar. En uygun fiyatlar; Vodafone ek paketler ve tarife değiştirme, yenileme bilgileri! Aşağıdaki Vodafone kategorimizde bulanan 2022 yılının güncel konularıdır.

Vodafone bedava internet tarifleri 2022 yılında ücretsiz paket yapabilirsiniz. Hediye internet, dakika ve sms kampanyaları ile ücretsiz kazanma fırsatı yakalayın! Vodafone 2022 yılında da müşterilerine bol bol internet dağıtmaya devam ediyor. Vodafone kullanıcıları, birçok uygulama ve avantajlı kampanyalar üzerinden, kullandıkları tarife fark etmeksizin bedava internet kazanıyor.

Her yıl olduğu gibi 2022 yılında da hediye internet dağıtan Vodafone kampanyalarına ve uygulamaları mevcut. Vodafone faturalı veya faturasız hatta gelen yeni kullanıcılar, mevcut aboneler Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek 7 gün boyunca geçerli 5 GB internetin sahibi oluyor.

  • Ayrıca cep telefonunuzdan “GUNLUK 4GB” yazarak “7000”’e kısa mesaj atarak Vodafone bedava internet kazanırsınız. Kampanya ile ayda 4 defaya mahsus olmak üzere dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Kategorimizde bulunan diğer Vodafone internet veren uygulamalar ve sms ile yapılan paket kampanyaları için aşağıdaki yazılarımızda bulabilirsiniz;

Başa dön tuşu