Vodafone Günlük, Haftalık ve Aylık Pass Paketleri Fiyatı 2023

Vodafone günlük, haftalık ve aylık pass paketler hakkındaki tüm bilgileri ile sosyal medya yoğun kullananlar, oyun paketlerine ilgisi olanlar veya iletişim pass ile sınırsız WhatsApp görüntülü konuşma sevenlere özel Vodafone pass tarife paketleri;

Vodafone Red Pass Paketleri

Vodafone aylık red pass paketlerinden oluşmaktadır. Red tarifelerinden birini kullanan aboneler için geçerli paketlerdir. İletişim pass başta olmak üzere sosyal medya müzik ve video paketleri en uygun fiyatlar mevcuttur.

Red Pass İletişim Paketi

Vodafone red pass iletişim paketi tarifenizin kotasından yemeden WhatsApp ve Facebook Messenger uygulamalarında kullanım yapabilmenizi sağlamaktadır. Aylık ücreti, 12 TL olarak belirlenmiştir. Red 8, 10, 15, 20, 25, 30, 35; Redli 15, Redli 15 Plus, Redli 20 Plus tarifelerine ücretsiz dahil edilmektedir.

Red Pass Sosyal Paketi

Facebook, Instagram ve Twitter uygulamalarında geçerli olan tarifedir. Vodafone red pass sosyal paket fiyatı aylık vergiler dahil 32 TL’dir. Bu tarife, Red 25, Red 30, Red 35 kullanıcılarına ücretsizdir. 3 uygulama haricindeki kullanımlar, mevcut tarifenizden düşecektir.

Red Pass Müzik Paketi

Spotify, Karnaval, Power App ve Number One uygulamalarında geçerli Vodafone red pass müzik paketidir. Aylık tarife ücreti, 12 TL’dir. Paket iptal işleminizi, Vodafone Yanımda Uygulamasına giriş yapıp Tarifem ve Paketlerim kısmından yapabilirsiniz.

Red Pass Video Paketi

Vodafone red pass video paketi, Youtube ve İzlesene uygulamalarında geçerlidir. Red 20, Red 20 Plus, Redli Yaz Video ve Red 35 tarifelerine ücretsiz dahil edilmektedir. Aylık 32 TL’lik ücret ile her kalitede video izleyebilirsiniz.

Vodafone Aylık Müzik Pass Paketi

Spotify, Fenomen, Power App ile Karnaval uygulamalarında geçerli olan bu tarife, mevcut internet kullanımından yemez. Vodafone aylık müzik pass paket fiyatı, Vodafone Red tarifeleri haricindeki tüm hat kullanıcıları için aylık 12 TL olmaktadır. Faturasız hat müşterileri bu tarifeden yararlanabilecektir. Kullanım hakları, yurt içinde geçerlidir. Pakete sahip olan abonelerin 4.5G servisleri otomatik olarak açılacaktır ve kullanım sağlandığı süre boyunca kapatılmayacaktır.

Vodafone Aylık Sosyal Pass Paketi

Facebook, Instagram ve Twitter’da geçerli internetinizden yemeyen paket kapsamıdır. Aylık 32 TL olarak ücretlendirilir. Vodafone aylık sosyal pass paketi, faturalı red aboneleri haricindeki tüm faturalı müşteriler yararlanabilir. Paket, otomatik olarak her ay yenilenir ve iptal işlemlerinizde, tarifeden çıkışlarınız dönem sonu yapılır ve mevcut kullanımlarınız ay sonuna kadar devam eder.

Vodafone Günlük, Haftalık Sosyal Pass Paketi

Facebook, Twitter ve Instagram’da geçerli haklar 7 gün kullanıma açıktır. Vodafone haftalık sosyal pass paket ücreti, haftalık 15 TL olmaktadır. Paket tekrar etmez ve 1 hafta bitiminde sonlanır. Haftalık Sosyal Pass paketlerinde, iptal işlemi olmadığı için ücret iadesi de yoktur. Paket ücreti, ay sonunda ödenecek olan faturaya yansıtılır.

Facebook, Twitter ve Instagram’da 24 saat geçerli pakettir. Sesli aramalar, görüntülü konuşmalar ve canlı yayın kullanımları, pakete dahil değildir. Vodafone günlük sosyal pass paket fiyatı, haftalık 6 TL olmaktadır.

Vodafone Aylık İletişim Pass Paketi

Vodafone Message, Vodafone Call, WhatsApp ve Facebook Messenger uygulamalarında 30 gün geçerli olup Kdv dahil aylık ücret, 12 TL’dir. Vodafone aylık iletişim pass paketinden tüm faturasız aboneler yararlanabilir. Aylık İletişim Pass paketleri, her ay yenilenmektedir. Paket yenilenirken, SMS ile bilgi verilir.

Vodafone Günlük, Haftalık İletişim Pass Paketi

Vodafone Message, Vodafone Call, WhatsApp ve Facebook Messenger uygulamalarında 7 gün geçerlidir ve tarife ücreti, haftalık 7 TL’dir. Vodafone haftalık iletişim pass paketinden, faturalı ve esnaf tarifelerindeki müşteriler faydalanabilir.

WhatsApp ve Facebook Messenger uygulamalarında kullanılmak üzere kullanılan pakettir. Kullanım hakları, 1 gündür ve tekrar etmemektedir. Sesli ve görüntülü aramalar, pakete dahil edilmez. Vodafone günlük iletişim pass paket ücreti, günlük 2 TL’dir.

Vodafone Haftalık Oyun Pass Paketi

Zynga Çanak Okey, 101 Okey, Okey Plus ve Tavla Plus oyunlarında geçerli pakettir. Vodafone haftalık oyun pass paketinde kullanımlar, 7 gün geçerli olmaktadır. Bu pakete sahip olanlar, 45000 hediye çip kazanmaktadır ve paket fiyatı, 6 TL’dir ayrıca tekrar etmez.

Vodafone Aylık Video Pass Paketi

Her ay yenilenen bu paket, 32 TL fiyat ile Youtube ve İzlesene uygulamalarında ücretsiz kullanım özelliği mevcuttur. Vodafone aylık video pass paket kullanımları, yurt dışında geçerli değildir. Reklam gösterimlerinde kullanılmak amacıyla ek olarak 500 MB hediye internet verilir.

Youtube ve İzlesene’de geçerli kullanımlardan oluşan pakettir. Haftalık 100 MB, günlük 50 MB reklam gösterimleri ücretisizdir ve Vodafone video pass paketi haftalık 15 TL, günlük ücreti 6 TL’dir. İptal işlemide yapılamaz.

Vodafone Benim Pass Paketi

İstediğiniz 3 uygulamayı seçip sınırsız kullanım yapabileceğiniz Vodafone benim pass paketidir. Bu uygulamalar; Facebook, İnstagram, Twitter, Youtube, Watsapp, Spotify, Karnaval, İzlesene, Facebook Mesenger ve Call uygulamalarıdır.

  • İnternet kotanızdan yemeden 3 uygulamaya 10 GB internet kullanımı yapabilirsiniz.
  • Her yöne 2000 dakika ve 250 SMS paket kapsamında yer alan diğer özelliklerdir.
  • Benim Pass’im tarifesi ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
  • Bu paketi, Vodafone Red müşterileri kullanabilmektedir.
  • Ayda 89 TL karşılığında bu pakete sahip olmanız mümkün.
vodafone freezone esnek tarifeler

Vodafone Freezone Esnek Tarifeleri

Vodafone Faturasız Esnek Tarife her ay 1 GB internet hediye etmektedir. Kullanıcı FreeZone kampanyalarında, kendiniz internette neyi daha fazla sevmekteyseniz sevdiğiniz şeyin 2 katı bu eşsiz Vodafone Faturasız Esnek Tarife ile sizlere hediye olarak sunulmaktadır.

Vodafone Faturasız Esnek Tarife “Kafama Göre 2”

Kafama Göre 2 esnek paketi kullanıcılarına ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve gençler için oldukça cazip olan Kafama Göre 2 Esnek Tarife Paketi ayda sadece 19 TL olup, 2GB internet paketi, her yöne 500 Dk ve her yöne 100 SMS kullanım hakkınız olmaktadır. Eğer bu pakete katılmak isterseniz, “KG2” yazıp 7000’e kısa mesaj gönderin.

Vodafone Faturasız Esnek 4 Tarifesi

Normal kullanım paketinizdeki dakikalarınız size yetiyor fakat internetim yetmiyor diyorsanız bu tarife tam size göredir. Gece 21:00 ve sabah 09:00 arası geçerli hediye bedava 1 GB internet sunmaktadır.

Vodafone müşterilerinin ayda sadece 23 TL karşılığında sahip olacağı bu paket içerisinde aynı zamanda her yöne 750 Dk, 5000 SMS ve 4+1 GB internet hakkınızda bulunmaktadır. Vodafone Faturasız Esnek 2 paketine katılmak için “FESNEK2” yazıp 7000’e kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Vodafone Faturalı Esnek Red 15 Paketi

Vodafone Esnek Red 15 tarifesi ile kullanıcılarına 79 TL karşılığında 15 GB internet, 1500 dakika her yöne, 250 SMS her yöne, Vodafone ve sabit hatlılarla sınırsız konuşma paketi ile kullanım hakkı sunmaktadır. Faturalı esnek 15 paketini yanımda uygulaması ile satın alabilirsiniz.

Vodafone Red Business Paketleri

Vodafone kullanıcılarına sunduğu bir diğer esnek tarife ise, Red Business 7 olmaktadır. Bu tarife paketi içerisinde 50 TL karşılığında 7 GB internet, 300 dakika her yöne ve 3000 SMS her yöne kullanım hakkı bulunmaktadır. Red Business 10 esnek paketi ise 65 TL karşılığında 10 GB internet 5000 dakika her yöne ve 5000 SMS her yöne kullanım hakkı bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu