Vodafone Markalar ile Bedava İnternet Kampanyaları 2023

2023 yılını birçok yeni uygulama ve kampanya üzerinden hediye internet dağıtarak geçiren Vodafone bedava internet kampanyaları 2023 hediyesi; faturalı ve faturasız müşterilerine özel olarak hazırladığı bedava internet paketleri ve kampanyaları mevcut. Ayrıca çekilişler ve uygulamalar ile hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Hepsi birbirinden avantajlı ve tamamen ücretsiz olan hediye internet kampanyaları, çekilişleri ve uygulamaları en ince ayrıntısına kadar bu yazımızda bulabileceksiniz.

Vodafone’un en popüler ve en sık kullanılan uygulaması olan Vodafone Yanımda uygulamasını hemen indirin ve yazımız içerisinde yer alan fırsatlardan hemen yararlanın. Eğer Vodafone Yanımda uygulaması cihazınızda yüklüyse, yazımıza geçerek hediye internet fırsatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Vodafone e-Fatura’ya Geç Hediye 1GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı hat sahipleri, faturalarını e-posta yoluyla almaları durumunda 1 Ay boyunca geçerli hediye 1GB internetin sahibi oluyor.  Siz de hemen aşağıdaki adımları takip ederek hem doğayı koruyabilir hem de her yöne kullanabileceğiniz hediye 1GB internet fırsatından yararlanabilirsiniz. İşte adımlar:

 • Dilerseniz, size en yakın Vodafone Mağazası’na giderek e-Fatura talebinde bulunabilir,
 • Dilerseniz, Vodafone Müşteri Temsilcisi’ni arayarak e-Faturaya geçebilir,
 • Dilerseniz de Vodafone Yanımda uygulamasını cihazınıza indirerek “Vodafone Faturalarım” kısmından “Fatura Ayarlarım” bölümüne geçebilir ve ardından fatura alma tercihinizi “e-Fatura” olarak düzenleyebilirsiniz.

Vodafone faturanızı e-Fatura yoluyla almayı seçtikten sonra gelecek yeni fatura döneminizle beraber hediye 1GB internetiniz hattınıza otomatik tanımlanacaktır. Hem kazandığınız hediye internetinizden kalan kullanımlarınızı hem de paketinizde bulunan internetinizin kalan kullanımını Vodafone Yanımda uygulamasından sorgulayabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı ile Bedava İnternet

Vodafone Hediye Çarkı, Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte kullanılan ve Vodafone Faturalı veya Faturasız hat kullanıcılarına her hafta hediyeler kazandıran bir kampanyadır. Her hafta 1 kez çevirme hakkınızın olduğu Vodafone Hediye Çarkı’ndan bedava internetin yanında sürpriz dakikalar ve SMS’ler de kazanabilirsiniz. Vodafone Hediye Çarkı’ndan hediyelerinizi almak için:

 • Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuza yükleyin ve Vodafone hat bilgileriniz ile giriş yapın.
 • Açılan ekranda karşınıza çıkan “Çark” simgesine tıklayın ve parmağınızla çarkı çevirin.
 • Çark durduğunda kazandığınız hediyenizi görüntüleyebileceksiniz.

Eğer Android veya IOS işletim sistemini destekleyen bir cep telefonuna sahip değilseniz, SMS yoluyla da hediyeler kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey:

 • Cep telefonunuzun mesajlar kısmına girip, “BANANEVAR” yazarak “5065”’ mesaj atmaktır.

Vodafone Hediye 15GB Hoş Geldin Kampanyası

Vodafone’dan yeni Faturasız hat alan GSM kullanıcıları, Vodafone’a Hoş Geldin kampanyası kapsamında 90 gün boyunca geçerli toplamda hediye 15GB internet kazanıyor. İlk 90 gün boyunca her 30 günde 1 kez 5GB internet alacağınız şekilde tasarlanan kampanyanın hediye ilk 5GB’ı, yeni aldığınız Vodafone Faturasız hattınız açıldığı an hattınız üzerine otomatik olarak tanımlanır. Vodafone Hoş Geldin kampanyasından yararlanarak hediye internetinizi alabilmek için:

 • Yeni satın aldığınız Vodafone Faturasız hattınızın içerisinde 35₺’lik bir bakiye mevcuttur. Bu bakiye ile hiç beklemeden bir tarife paketi satın alın.
 • Aldığınız tarife paketi hattınıza tanımlanır tanımlanmaz, cihazınızın mesajlar bölümünden, “HEDIYE5GB” yazarak “7000”’e kısa mesaj gönderin.

Gelen bilgilendirme mesajı sonrasında ilk 5GB internetiniz hattınıza tanımlanacaktır. Kalan 10GB hediye internetiniz ise, takip eden 2 Aylık süre içerisinde otomatik yüklenecektir.

Vodafone Tarife Paketi 2GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Faturasız hat kullanıcıları, SUPER2GB tarife paketine geçip 35₺ ve üzeri bakiye yüklemesi yaptığında hediye 2GB internet kazanıyor. Tüm sosyal medya uygulamalarında ve istediğiniz web sitesinde kullanabileceğiniz hediye internetinizi almak ve SUPER2GB tarifesine geçmek için:

 • Vodafone Faturasız hattınıza bakiye yüklemesi yaptıktan sonra, cep telefonunuzdan, “ABONE SUPER 2GB” yazarak “3636”’ya kısa mesaj gönderin.

Kazanacağınız hediye internetiniz tek sefere mahsustur. Dilerseniz, 30 gün sonra tarife paketi kullanımınız bittiğinde eski tarife paketinize dönebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulamasını İndir 5GB Hediye İnternet Kazan

Vodafone Faturalı ya da Faturasız hatta geçen yeni Vodafone müşterileri, Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonlarına indirerek 1 hafta boyunca geçerli 5GB hediye internetin sahibi oluyor. Siz de yeni Vodafone müşterisi olarak hediye internetten ve Vodafone’un avantajlı dünyasından yararlanmak isterseniz:

 • Mevcut hattınızı Vodafone’a taşıdıktan sonra, Google Play veya IOS App Store’dan “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirebilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulaması hediye internet vermeye birçok kampanya ile devam ediyor. Yazımızı incelemeye devam ederek farklı kampanyalardan nasıl yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Vodafone 4.5G’ye Gelene Hediye 5GB İnternet Kampanyası

Vodafone Supernet kampanyası kapsamında, mevcut Vodafone SIM kartını yenilikçi 4.5G SIM kart ile herhangi bir ücret ödemeden değiştiren Vodafone kullanıcılarına 1 Ay boyunca geçerli hediye 5GB internet veriyor. Her yöne kullanabileceğiniz hediye internetinizi almak için:

 • Vodafone SIM kartınızı Vodafone İletişim Merkezi’nde yenilikçi 4.5G SIM kart ile değiştirdikten sonra, cihazınızından “4.5G” yazarak “4545”’e kısa mesaj gönderin.

Supernet Kampanyası kapsamında kazandığınız hediye 5GB internetiniz 24 saat içerisinde hattınıza tanımlanacaktır. 24 saati aşan bir bekleme söz konusu olursa, Vodafone Müşteri Temsilcileri’ne ulaşarak hediye internetiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnternet Testi ile 3GB Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi, Vodafone Faturalı ve Faturasız hat kullanıcılarının 1 kez yararlanabileceği bir yarışmadır. Vodafone Seviyorum İnterneti Testi’nde karşınıza çıkan basit sorulara doğru cevaplar vererek 3GB’a kadar hediye internet kazanabilirsiniz. Vodafone Seviyorum İnterneti Testi’nden hediye internetinizi almak için:

 • Vodafone Resmi Web Sitesi’nde bulunan Seviyorum İnternet Testi bölümüne, Vodafone hat bilgileriniz ile giriş yapın ve ardından “Teste Başla” butonuna tıklayarak teste başlatın.
 • Seviyorum İnterneti Testi başladıktan sonra ekranda çıkan sorulara doğru cevaplar vererek “Devam” butonuna basıp ilerleyin.
 • Seviyorum İnterneti Testi bittiğinde ve tüm sorulara doğru cevap verdiğinizde, hattınıza 3GB internetiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. 3GB hediye internetin yanında tüm sorulara doğru cevap vermeniz durumunda 5 yıl boyunca geçerli 1TB hediye internet kazanabilmek için gereken çekilişe de otomatik katılmış olursunuz.

Eğer Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmak için gereken şifrenizi bilmiyorsanız, cihazınızdan “SIFRE” yazıp “7000”’e kısa mesaj gönderin.

Karakartal Taraftarlarına Özel Hediye 3GB İnternet

Karakartal fanatikleri takımlarına sağladıkları maddi desteğin yanı sıra hediye 3GB internet kazanıyor. Sadece KaraKartal Üyesi olan Vodafone müşterilerinin yararlanabileceği hediye 3GB kampanyasından siz de yararlanmak istiyorsanız, şu adımları takip edin:

 • Cep telefonunuzun mesajlar kısmından paket tercihinize göre “BJK1” ya da “BJK3” ya da “BJK5” yazarak “1903”’e kısa mesaj atın.

Cep telefonunuza gelecek bilgilendirme mesajının ardından hediye internetiniz ve tarife paketinizin detaylarını görüntüleyebilir, hediye internetinizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşlarını Davet Et Bedava 8GB İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulaması şimdi de arkadaşlarınızı uygulamayı kullanmaya davet etmeniz durumunda hem arkadaşınıza hem size hediye internet kazandırıyor. Kampanya kapsamında 8GB bedava internetin sahibi olmak için:

 • Cihazınızda yüklü Vodafone Yanımda uygulamasına Vodafone numaranız ve şifreniz ile giriş yapın.
 • Açılan ekranın en altın kısmında bulunan “Arkadaşını Davet Et” butonuna basın.
 • Sevdiğiniz arkadaşlarınızı listeden seçerek davet gönderin ve işiniz bittiğinde uygulamadan çıkın.

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanması için davet gönderdiğiniz arkadaşlarınızdan en az 3 kişi, gönderdiğiniz davet linkine tıklayarak Vodafone Yanımda uygulamasını indirirse hediye internetlerinizin sizin ve arkadaşınızın hattına otomatik olarak yüklenecektir.

Vodafone 4.5G Çekmeyen Yer Bulana Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasının başka bir kampanyası olan 4.5G Çekmeyen Yer Bulana Hediye İnternet Kampanyası’ndan dilediğiniz kadar yararlanabilir, 24 saat boyunca geçerli ve her yöne kullanabileceğiniz hediye internetinizi anında alabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuza yükledikten sonra şu adımları takip etmelisiniz:

 • Cep telefonunuzun “Mobil Ağ Bağlatısı”’nı açın ve gezin.
 • Eğer 4.5G şebekesini görmemeye başlarsanız, hemen Vodafone Yanımda uygulamasını açın ve “4.5G yoksa 4.5GB var” kampanyasına gidin.
 • Konum bilgilerinizi işaretledikten sonra “Gönder” butonuna basarak raporu gönderin.

Vodafone Yanımda uygulamasını nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, Vodafone Yanımda yazımız için tıklayın.

Vodafone 500 MB Hediye İnternet Paketi

Vodafone Akıl Küpü tarifesini kullanan Faturasız hat müşterileri, internetsiz kalmaları halinde yılda 3 kez olmak üzere hediye 500MB internet imkânından yararlanabiliyor. Hediye 500MB toplamda ise 1.5GB internetinizi almak için sırasıyla yapmanız gereken işlem şöyledir:

 • Cep telefonunuzdan, “500YEDEKMB” yazarak “3636”’ya mesaj gönderin ve sırayla bu işlemi 3 kez tekrarlayın. Eğer bütün hediye internet hakkınızı bir anda kullanmak istemiyorsanız, istediğiniz farklı bir zaman diliminde de işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Ayrıca, Vodafone Faturalı ve Faturasız müşterilerinin yararlanabileceği farklı bir 500MB hediye internet kampanyası daha vardır. Yılda 1 kez kullanıma izin veren internet fırsatından yararlanarak hediye 500MB internetinizi almak için:

 • Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girin ve “NET 500MB” yazarak “3636”’ya gönderin.

Vodafone İnternet Avcıları ile Hediye İnternet Kampanyası

1.000.000’a yakın kullanıcısı olan Vodafone İnternet Avcıları oyunu, siz oynadıkça hediye internet kazandıran bir sanal gerçeklik oyunudur. Daha çok bilinen adıyla BIT avlama oyununa Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden erişim sağlayabilir, BIT’leri avladıkça kasanızda biriken puanlarınızı hediye internete dönüştürebilirsiniz. Oynadığınız kadar hediye internet kazanabileceğiniz İnternet Avcıları oyunundan yararlanmak için:

 • Cihazınıza Google Play ya da IOS App Store’u kullanarak “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirin.
 • Ardından Vodafone numaranız ve şifreniz ile giriş yapın.
 • Kampanyalar” bölümünden İnternet Avcıları oyununu bularak, oynamaya başlayın.

Topladığınız BIT’lerden kazandığınız kuponlarınızla şu hediye internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz:

BIT SayısıHediye İnternet
3001 Saat Boyunca Geçerli 1GB
6006 Saat Boyunca Geçerli 1GB
Vodafone İnternet Avcıları

Ayrıca, 30.000 BIT toplayan ilk 5 oyuncudan biri olabilirseniz, hediye IPhone 8 Plus 256GB’ın da sahibi olursunuz.

Vodafone Mobil Ödeme ile Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı hat sahipleri, Vodafone Mobil Ödeme Servisi ile alışveriş yaptıklarında hediye internet fırsatlarından yararlanmaya hak kazanıyor. Vodaofone Mobil Ödeme Servisini kullanarak Google Play veya IOS App Store üzerinden yapacağınız her alışverişten 7 gün boyunca geçerli 4 GB hediye internet elde edebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için:

 • Cihazınızın mesajlar bölümünden, “KATIL” yazarak “2020”’ye kısa mesaj atın.
 • Vodafone Faturalı hattınızın Mobil Ödeme Servisi’ne açıldığını bildiren kısa mesajdan sonra alışverişe başlayarak hediye internetinizi alın.

Vodafone Güvenli Depo ile Hediye 1GB İnternet Kampanyası

Vodafone Güvenli Depo, medya içeriklerinizi, verilerinizi ve belgelerinizi bulut sisteminde yedeklemenize imkân veren Vodaofone’a ait bir mobil uygulamadır. Vodafone Güvenli Depo ile verilerinizi güvende tutuarken hediye 1GB internet fırsatından da yararlanabilirsiniz. Hem güvenli deponun yedekleme hizmetinden yararlanmak hem de hediye 1GB internetinizi almak için:

Vodafone Güvenli Depo kampanyası kapsamında kazandığınız hediye 1GB internet, sadece Güvenli Depo uygulaması içerisindeki kullanımlarda geçerlidir. Önemli belgelerinizi yedeklerken, tarife paketinizin internetinden harcamamak için kullanabilirsiniz.

Vodafone GoldMasterHome Hediye İnternet Kampanyası

GoldMasterHome, müşterilerine ev dekorasyonu konusunda oldukça fazla seçenek sunan en popüler alışveriş sitelerinden birisidir. GoldMasterHome & Vodafone iş birliği ile bir yandan evinizi yenilerken bir yandan da 5GB hediye internet kazanabilir, kazandığınız interneti ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. GoldMasterHome alışveriş kuponunuzu alıp hediye internet kazanmak için yapmanız gerekenler şunlardır:

 • Cihazınıza önceden yüklediğiniz Vodafone Yanımda uygulamasına numaranız ve şifreniz ile giriş yapın.
 • Kampanyalar” bölümünden “GoldMasterHome” kampanyasına gidin.
 • Ardından GoldMasterHome Kampanyası’na tıklayarak, promosyon kodunuzu alın ve GoldMasterHome alışveriş sepetinizde aldığınız promosyon kodunu kullanarak alışverişinizi yapın.
 • Alışveriş sepetiniz “Tamamlandı” olarak onaylandıktan sonra hediye 5GB internetinizin hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

GoldMasterHome Kampanyası’ndan kazandığınız internetin kullanım süre 7 gün olup, her Vodafone kullanıcısı sadece 1 kez yararlanabilmektedir. Tekrar yararlanmak isterseniz, yeni bir Vodafone hattı satın alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda N’olur N’olmaz Kampanyası

Hayatın getireceği her türlü riske karşı abonelerinin sağlığını düşünen Vodafone, AKsigorta ile yaptığı iş birliği ile ayda sadece 11₺ karşılığında 30.000₺ tazminat ödeneği sunan bir sağlık paketini müşterilerinin kullanımına sunuyor. Ayrıca kampanya dahilinde 1 hafta boyunca geçerli 5GB internet Vodafone’dan hediye! Vodafone Yanımda N’olur N’olmaz kampanyasından yararlanmak için şu adımları takip edin:

 • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Kampanyalar” bölümünden “N’olur N’olmaz” kampanyasına ilerleyin.
 • Kampanya sayfasında yer alan “Fırsat Kodu” butonuna tıklayarak şifrenizi alın ve AKSigorta Resmi Web Sitesi’nin alışveriş sepeti bölümünde kullanın.

Sınırsız kullanım hakkınızın olduğu kampanya ile sınırsız hediye internet kazanabilirsiniz.

FreeZone’lu Gençlere Özel Hediye İnternet Paketleri

Daha önce Vodafone FreeZone’lu olmamış Vodafone müşterileri, Vodafone İletişim Merkezi’ni ziyaret edip Vodafone FreeZone’lu olduklarında 1 Ay boyunca geçerli hediye 5GB internetin de sahibi oluyor. Kampanyadan yararlanarak hem FreeZone’un avantajlarından faydalanmak hem de hediye internetinizi almak için:

 • Size en yakın Vodafone Mağazası’nı ziyaret ederek, “FreeZone Başvuru Formu”’un doldurmanız yeterlidir.

24 saat içerisinde FreeZone’lu olarak hediye internetinizi kullanmaya başlayacaksınız. Dilerseniz, hediye internet kazanabileceğiniz tarife paketlerini de inceleyebilirsiniz.

Vodafone Faturasız’dan Faturalı’ya Geçenlere 20GB Hediye İnternet

Vodafone Faturasız hat kullanıcıları, Vodafone İletişim Merkezleri’ni ziyaret ederek Vodafone Faturalıya geçmeleri halinde 1 Ay boyunca kullanabilecekleri hediye 20GB internet kazanabiliyor. Kampanyadan yararlanarak hediye internetinizi almak için:

 • Dilerseniz Vodafone Mağazası’nı ziyaret edebilir,
 • Dilerseniz de Vodafone Kurumsal Web Sitesi’ni ziyaret ederek online başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Vodafone Trendyol Hediye İnternet Kampanyası

Trendyol, elektronik eşyalardan mobilyalara kadar birçok ürünün bulunduğu Türkiye’nin en popüler alışveriş sitelerinden birisidir. Vodafone & Trendyol iş birliği ile Trendyol’dan yapacağınız 50₺ ve üzeri alışverişlerinizde 7 gün boyunca geçerli hediye 15GB internet kazanabilirsiniz. Vodafone Faturalı ve Faturasız hat kullanıcılarının yararlanabileceği bu kampanyaya katılmak isterseniz:

 • Vodafone Yanımda uygulamasını cihazınıza indirin.
 • Vodafone numaranız ve şifreniz ile uygulamaya girin.
 • Kampanyalar” kısmından “Trendyol” kampanyasına geçin.
 • Trendyol Kampanyasına tıklayıp sayfanın en altında yer alan “Fırsatı Kullan” butonunu kullanarak indirim kodunuzu alın ardından Trendyol’da alışverişinizi yapın.

Dilediğiniz ürünler için alışveriş yaptıktan ve sepetiniz onaylandıktan 24 saat sonra hediye internetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Vodafone Red Tarifelilere 60GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Red Tarifesi, Vodafone tarifeleri arasında hem en bol interneti barındıran hem de yurt dışı kullanımlarında kullanıcılarına ekstra ayrıcalıklar sunan Vodafone’un en iyi tarifesidir. Siz de Vodafone Red’li olarak, 90 gün boyunca her 30 günde 1 kez 20GB; toplamda ise 60GB hediye internet kazanın. Vodafone Red’li olmanın ekstra avantajlarından ve 60GB hediye internetten faydalanmak için:

 • Size en yakın Vodafone İletişim Merkezi’ni Ziyaret ederek veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden tarife değişikliği yaparak Vodafone Red tarifelerinden birisine geçiş yapabilirsiniz.

Ayrıca, Vodafone Red tarifelerinde yer alan Sosyal Pass Paket’i size sosyal medya kullanımlarınızda sınırsız internet hakkı tanımaktadır. Uygun ücret karşılığında Vodafone Sosyal Pass Paketi’ni tarifenize eklemeyi unutmayın.

Vodafone Zade Games Hediye 5 GB Kampanyası

Okey Severlerin Zade Okey veya Zade Pişti oyunlarından satın alacakları 30 günlük VIP üyeliklerine, 5GB internet Vodafone’dan hediye! Tüm sosyal medya uygulamalarında ve web sitelerinde geçerli 5GB hediye internetin sahibi olmak için:

 • Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan “Zade Games” kampanyasından aldığınız promosyon kodunu, Zade Okey’de veya Zade Pişti’de kullanın.
 • Kazandığınız hediye 5GB internet 7 gün boyunca geçerli olup, 7 günün sonunda kalan haklarınızla birlikte iptal olur.

Vodafone Lord Mobile Hediye 1GB İnternet Kampanyası

Zekâ ve düşünce üzerine kurgulanmış strateji oyunu Lord Mobile, Vodafone müşterilerine ayrıcalıklı paketlerini sunuyor. Vodafone yanımda uygulaması üzerinden alacağınız Lord Mobile 1GB paketi ile 1 Ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet ve Lord Mobile oyununda harcayabileceğiniz 30₺ değerinde kullanım sizi bekliyor. Vodafone Lord Mobile kampanyasından yararlanmak için:

 • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın.
 • Kampanyalar” bölümünden “Lord Mobile” kampanyasına ilerleyin.
 • Ekranın alt kısmında yer alan “Promosyonu Kullan” butonuna basın ve promosyon kodunuzu alın.
 • Aldığınız promosyon kodunu, Lord Mobile 1GB paketi için kullanın.

Promosyon kodunuz ile alışverişinizi yaptıktan hemen sonra hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır. Ayrıca Lord Mobile kampanyasından sınırsız yararlanabilirsiniz.

Vodafone Hayata Devam Sigortası ile Hediye İnternet

Bulaşıcı ve tehlike seviyesi yüksek hastalıklara karşı AKSigorta’dan ayda 34₺’ye Hayata Devam Sigortası satın almanız halinde, çeşitli 13 hastalık ve tehlikeli durumlarda 110.000₺’ye kadar maddi destek ve tamamen ücretsiz Check-up hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca Hayata Devam Sigortası paketlerinden yararlanan Vodafone müşterilerine 5GB hediye internet Vodafone’dan! Hayata Devam Sigortası’ndan yararlanmak ve hediye internetinizi almak için:

 • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak “Hayata Devam Sigortası” kampanyasına ilerleyin.
 • Sayfanın altında bulunan “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak şifrenizi alın.
 • Aldığınız şifreyi AKSigorta’da alışveriş yaparken kullanın.

Vodafone Evde Huzur Kampanyası ile Hediye İnternet

Evinizi ve sizin için özel olan değerli eşyalarınızı hırsızlıktan, yangından ve daha akla gelmeyen birçok riskten korumak istemez misiniz? Aksigorta’dan yararlanarak ayda 19,99₺’den başlayan taksitlerle Ev sigortası yaptırabilir, haftanın 7 günü 24 saat ücretsiz ambulans ve çilingir servisinden yararlanabilir ve 1 hafta boyunca geçerli 5GB internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Sınırsız kullanım hakkı sunan Vodafone Evde Huzur Kampanyasından yararlanmak için:

 • Vodafone Yanımda uygulamasına numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak “Evde Huzur” kampanyasına gidin.
 • Ekranın en altında yer alan “Fırsatı Kullan” butonuna basarak şifrenizi alın.
 • Aldığınız bu şifreyi AKSigorta’da hizmet alımı yaparken kullanın.

Vodafone Can Dostum Hediye İnternet Kampanyası

Evcil hayvanı olan bir Vodafone müşterisi iseniz, AKSigorta ile evcil hayvanınıza “Pati Sigortası” yaptırabilir ve aynı zaman da haftalık 5GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz. İlk muayene ve mikroçip uygulamasını kendisi karşılayan Pati Sigortası ile evcil hayvanlarınızı AKSigorta güvencesi altına alın. Pati Sigortası’nın diğer avantajlarından yararlanmak ve hediye internetinizi almak için:

 • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın.
 • Ardından “Kampanyalarım” bölümünden “Can Dostum” kampanyasına gidin.
 • Karşınıza çıkan kampanya detaylarında bulunan “Fırsatı Kullan” butonunu kullanarak fırsat kodunuzu alın.
 • Aldığınız fırsat kodunu AKSigorta’dan Pati Sigortası alırken kullanın.

Can Dostum kampanyasına Vodafone Yanımda uygulaması ile sınırsız katılım sağlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Dijital Koruma ile Hediye İnternet Kampanyası

Kişisel verilerinizi kimlik korsanlarından korumanın en iyi yolu Vodafone Dijital Koruma Paketi’nden yararlanmaktır. Kullandığınız tarifenize ek 5₺ ücret karşılığında kişisel verilerinizi Vodafone Data Center’larında koruyabilir, tüm olumsuzluklara önceden hazır olabilirsiniz. Ayrıca Dijital Koruma Paketi alan müşterilerine Vodafone 5GB hediye internet sunuyor. Hem hediye internetten yararlanmak hem de kişisel verilerinizi koruyabilmek için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu