Vodafone Hediye İnternet Kampanyaları 2023

Vodafone kullanıcıların hediye internet fırsatlarını değerlendirmenizi sağlayacak bu yazımızda 2023 yılında Vodafone faturalı ve faturasız aboneleri için sunduğu birçok avantajlı hediye internet kampanyaları ile bedava internet kazanma kampanyaları! Bedava internet kazandıran bu kampanyaları Vodafone devamlı olarak güncellemekte ve böylece Vodafone kullanıcıları internet kazandıran birçok avantajlı kampanyalar elde etmektedir.

Vodafone Hediye İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Milyonlarca abonesi bulunan Vodafone hediye internet kazandırmaya, kullanıcılarına ücretsiz internet kazanabilecekleri seçenekler sunmaya devam etmektedir. Vodafone kullanıcılarının rahatça internet kazanmasını sağlayacak bu kampanyalar birçok kullanıcının beğenerek takip ettiği kampanyalardan oluşmaktadır.

Vodafone e-Fatura ile hediye internet

Vodafone kağıt israfını önleyip hem de çevreci bir şirket olduğunu göstermek için e-fatura ile bildirim uygulamasına geçen abonelerine 1 GB hediye internet sağlamaktadır.

 • E-faturaya geçtikten sonra fatura bilgileriniz SMS olarak gelecektir.
 • Hem e-faturaya geçmek hem de bedava 1 GB internet kazanmak için EFATURA boşluk eposta adresi 7000 e mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir.
 • SMS ile faturayı almak isteyen aboneler için ise yapılması gereken SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj olarak göndermenizdir.

Vodafone Bedava 2 GB Hediye İnternet

Vodafone aboneleri için birçok avantajlı kampanyalardan biri olan 2 GB bedava internet kampanyası ile ABONE SUPER 2GB yazıp 3636‘ya gönderen Vodafone kullanıcıları 1 ay geçerli olacak şekilde 2 GB hediye internet kazanır.

 • Dikkat etmeniz nokta internetinizin kullanım süresinin bitmesine yakın bir tarihte iptal etmeniz gerektiğidir.
 • Paket yenilenmeden iptal etmezseniz TL bakiyenizden tahsil edilecektir.

Paket sadece 1 ay ücretsiz olarak sunulmaktadır. İnternetin kullanım süresinin bitmesine yakın iptal etmek için ise IPTAL SUPER2GB yazıp 3636 göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Hediye 500 MB İnternet Kampanyası

Herkesin rahatça internet sahibi olmasını kolaylaştıran bir kampanya sunan Vodafone 500 MB hediye interneti herkesin kullanıma ücretsiz bir şekilde sunmaktadır.

 • Telefonunuzun mesaj kısmına NET 500MB yazıp 3636’ya SMS göndermeniz bedava internet kazanmanız için yeterlidir.
 • İnternete ihtiyaç duyduğunuz anda bu kampanyayı kullanarak bedava internetten faydalanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5G uyumlu hat sahibi değilseniz sizde 4.5G uyumlu sim karta geçiş sağlayıp 4.5G kullanımı açtırarak hem internet hızınızı arttırabilir hem de bedava internet elde edebilirsiniz.

 • 4.5G sim kartınızı aldıktan sonra 4GB internet, 4.5G ye hattı aktif hâle getirip açtıranlar ise 1GB internet kazanmaktadır.
 • Bu kampanyadan yararlanıp ücretsiz internet kazanmanız için yapmanız gereken 4.5G yazıp 4545’e SMS göndermelisiniz.

Vodafone Yükle Kazan Bedava İnternet

Vodafone bedava internet kazandıran kampanyalarından biri de yükle kazan kampanyasıdır. Hattınıza TL bakiye yükleme yaptığınızda telefonunuzdan Bana Ne Var bölümünden özel hediyenizi hattınıza tanımlattırabilirsiniz.

 • Ayrıca hattınıza TL bakiye yükledikten sonra BANANEVAR yazarak 4455’e SMS gönderdiğinizde de özel hediyenizi hattınıza tanımlatabilirsiniz.
 • Vodafone TL yükleme işlemini Vodafone Yanımda uygulaması ile yaptığınızda 1 GB internet kazanabileceğinizi de unutmayın.

Vodafone Yanımda Hediye İnternet Kampanyası

Sms, Dakika ve internet kazanmanıza olanak sağlayan bu uygulama ile birçok bedava internet kampanyası yer almaktadır. Vodafone Yanımda uygulaması ile fatura, konuşma süresi ve güncel borç bilgilerini öğrenebilecek ayrıca çark çevirerek birbirinden avantajlı birçok hediye interneti elde etme fırsatı kazanacaksınız.

 • Telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirip 1 GB, 2GB ve 5 GB bedava internet kazanabilme fırsatını elde edebileceksiniz. 
 • Uygulamaya girip ‘’Bana Ne Var’’ diyerek çarkı çevirmeniz hediye internet kazanmanız için yapmanız gereken aşamalardandır.
 • Vodafone Yanımda uygulamasının bir diğer avantajlı yanı ise arkadaşlarınızı davet edip 9 GB, farklı operatörden Vodafone geçirdiğinizde ise 30 GB internet kazanabilmenizdir.

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak arkadaşlarını her davet ettiğinde aylık 3 GB olmak üzere 3 aylık süre zarfında toplam 9 GB bedava internet kazanabilirsin. Kullanıcıların davet ettiği kişilerce Vodafone Yanımda uygulamasının indirilip kurulmasından sonra hediye internet paketiniz hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Freezone Hediye İnternet

Vodafone 26 yaşın altındaki gençlere yönelik sunduğu birçok avantajlı kampanya bulunmaktadır. Aylık 30 TL ve üstü her yükleme yaptığınızda aylık olarak 2 GB internet kazanmaktasınız. Sizde gerekli şartları taşıyorsanız FreeZone dünyasına katılıp bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Hediye İnternet

Vodafone abonelerine birçok internet kazanma seçeneği sunan bir şirket olarak bu konuda yaptığı kampanyalardan biri de ‘’Seviyorum İnterneti’’ testidir. Hemen teste başla

3 GB internet kazanabileceğiniz bu test ile sende hediye internet elde edebilirsin. Yapmanız gereken seviyorum interneti testine katılım sağlamak ve testin sonunda ekranda çıkan yere numaranı girdikten sonra gelen mesajdaki kodu girip 3 GB internetin keyfini çıkarabilirsin.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu Hediye İnternet

Vodafone abonelerine eğlenerek kazandıran birçok kampanya düzenlemekte ve bunlardan biri de internet avcıları oyunudur. Yakaladığınız her bir bit için bedava internet kazanabileceksin.

 • Çevrende uçuşan bitleri yakalayıp daha çok internet kazanma fırsatını elde edebileceksin.
 • 4 GB’a kadar internet kazandıran bu oyun aynı zamanda bir o kadar eğlenceli.
 • İnternet avcıları oyununu İphone App Store ve Google Play Store’den indirebilirsiniz.

Pazartesi TL Yükle 2 GB Bedava İnternet

Vodafone kullanıcılarından faturasız hat sahiplerine yönelik olan bu kampanya ile bedava internet kazanmak için yapmanız gereken hattınıza TL yükleme işleminizi Pazartesi yapmak ve böylece Pazartesi yükleme yaptığınızda 2 GB bedava internet kazanabileceğiniz kampanya ile anında 2 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Coca-Cola ile Vodafone Hediye İnternet

Diğer operatörlerde olduğu gibi Vodafone kullanıcıların internet kazanmasın sağlayan Coca Cola listedeki hediye internet kazandıran içeceklerden herhangi birini alanlara bedava internet kazandırmaktadır.

Coca-Cola Orijinal Tat 330ml kutu, Coca-Cola Şekersiz 330ml kutu, Fanta Portakal 330ml kutu, Sprite 330ml kutu içeceklerinin altındaki 8 haneli kodu www.dahadaha.com internet adresine girerek günlük 250 MB ya da 1 GB internet kazanabilirsiniz. Her kullanıcının günlük 1 defa faydalanabildiği bu kampanya 15 Ağustos 2023’ye kadar süresi boyunca devam edecektir.

Günlük olarak kazanılan 250 MB veya 1 GB bedava internet yapılan sms bildiriminin ardından 1 gün boyunca kullanımda olacaktır. Kampanya sonucunda elde edilen internetin 24 saat sonrasında diğer güne sarkması söz konusu değildir. Kullanılmayan internet dataları sonraki güne devretmemektedir.

Vodafone Hediye İnternet Veren Uygulamalar Neler?

Başlıca birçok hediyeler ve avantajlar sağlayan bir uygulama olan Vodafone Yanımda uygulaması milyonlarca abonenin çark çevirerek internet kazandırmakta ve Vodafone abonelerine çeşitli kampanyaların duyurulmasını sağlamaktadır. Ayrıca internet Avcıları uygulaması ile de 4 GB a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu