Vodafone FreeZone Gamer, Gaming Paketleri ve Kampanyaları 2023

Vodafone FreeZone Gamer, Gaming paketleri ve kampanyaları, Vodafone’un 26 yaş altı genç müşterilerine özel sunduğu fırsatlardır. Vodafone faturalı hat sahibi müşteriler faydalanabilir. Gaming paketleri ile Youtube, Discord, Pubg Mobile, Twitch, Zula Mobile, TFT mobile uygulamalarında tarifenin internet kotasından düşmeden sınırsız kullanım olanağı sunar.

 • Gaming paketi iptal edilmediği sürece her ay kendini yeniler.
 • Gamer paket aboneliği tüm vergiler dâhil fiyatı 25 TL
 • Abonelik yenilendiğinde kişi SMS ile bilgilendirilecektir.
 • Vodafone müşterisi aylık bir paket satın alabilir ve ticari amaçlı kullanamaz.
 • Ticari amaçla kullanıldığı tespit edilen paketler iptal edilir.

Uygulamalar içerisinde farklı bir videoya yönlendirme yapıldığında gaming pakete dâhil olmaz ve tarifeden ücretlendirilir. Uygulama videolarında bulunan reklamlar Gaming paketine dâhil değildir. Twitch ve Discord canlı yayınları upload ve dowloader Gaming paketine dâhildir.

Vodafone FreeZone Gaming, Gamer Tarifeleri

Vodafone FreeZone Gaming Gamer tarifeleri 26 yaş altı faturalı hat sahibi gençlere özeldir. Uyumlu Genç Oyun tarifesi ve Redli Genç Oyun tarifesi olmak üzere 2 farklı tarife mevcuttur.

Uyumlu Genç Oyun Tarifesi: Bu Vodafone tarife ile 5 GB oyunlarda geçerli olmak üzere 10 GB internet, 750 dakika konuşma, 250 sms ve sınırsız WhatsApp kullanımı sunulur. Tarife ilk 3 ay Online’a özel aylık 37 TL olup kalan 12 ay ise aylık 44 TL’dir. İlk ay 20 GB Vodafone internet hediyesi vardır.

Redli Genç Oyun Tarifesi: Bu tarife ile 12 GB oyunlarda geçerli 24 GB internet, 1000 dakika konuşma, 250 sms ve sınırsız WhatsApp kullanımı içerir. Online’a özel olarak ilk 3 ay aylık 50 TL sonraki 12 ay ise aylık 59 TL’dir. İlk ay 20 GB Vodafone hediye internet vardır.

Vodafone FreeZone Gaming, Gamer Paketleri

Vodafone FreeZone Gaming, Gamer paketleri ile haftalık ve aylık olarak oyunlarda sınırsız kullanabileceği paketler sunuyor. Paketler ile 1 ay boyunca sınırsız olarak Youtube, Twitch, PUBG Mobile, Teamfight Tactics, Discord uygulamalarına giriş sağlanabiliyor. Paketler ile birlikte Vodafone her ay 5 TL olmak üzere toplamda 60 TL oyun parası hediye eder. Gamer paketleri haftalık 15 TL, Aylık paket 25 TL’dir. 26 yaş altı Vodafone faturalı tarife sahibi gençler için geçerli oyun paketleridir.

Vodafone FreeZone Gamer Oyun içi Para Kampanyaları

Vodafone FreeZone gamer ve gaming hediye oyun için para ödülleri ile gençlerin eğlenirken kazanmasını sağlıyor. Hediye oyun içi para kampanyaları ile zula, twitch, pubg, steam, arena ve Rp detayları;

Zula Kampanyası

Zula kampanyası Redli genç oyun tarifesi, uyumlu genç oyun tarifesi ve Gamer paketi ile 25.000 zula altın kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirip uygulama içinde yer alan hediye kuponu al butonuna tıklayın.

 • Buradan bir şifre almanız gerekiyor.
 • Şifre ile aktivasyon süreci adımlarını takip ederek 25.000 zula altın hediyenizi kullanın.
 • Zula kampanyası ile haftalık Gamer paketi alanlara küçük kasa 500 ile 5000 arası zula altın fırsatı sunar.
 • Aylık Gamer paketi alan kullanıcılara ise büyük kasa olarak 1500 ile 9000 arası zula altın hediyesi verir.

Twitch Kampanyası

Twitch kampanyası uyumlu genç oyun, Redli genç oyun ve Gamer paketleri kullananlar için geçerli olup 50 Twitch Bit kazanma şansı sunuyor. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone FreeZoneli olmanız gerekiyor. 26 yaş ve altındaki genç Vodafone’lular için geçerli bir uygulama olduğunu bilmelisiniz.

Vodafone FreeZone uygulamasını cihazınıza indirip, uygulama içerisinde yer alan hediyeni al butonuna tıklayarak şifre almalısınız. Şifre ile aktivasyon sürecini takip ederek Twitch uygulamasında 50 bit kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

PUBG Mobile Kampanyası

Vodafone uyumlu genç oyun, Redli genç oyun ve Gamer paketlerine özel hediye 7,4 PUBG Mobile UC kazanma şansı sunar. Kampanyaya katılabilmeniz için 26 yaş altı olmanız ve Vodafone FreeZone uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. FreeZone uygulaması içerisinde bulunan hediyeni al butonunu tıklayarak şifre almalısınız. Şifre aktivasyon adımlarını izleyerek PUBG oyununda avantajları kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Pubg 2023 yılında dünyada en çok oynanan oyundur.
 • Vodafone FreeZone farkı ile mobil cihazınızdan her yerde oynayın.
 • PubG oyununu oynayabilmeniz için 5.1.1 versiyonu ve üstünde, en az 2 GB Ram ve 2 GB depolama alanına sahip bir cihaza sahip olmalısınız.
 • Vodafone Freezone Gaming paketleri ile tarifenizden internet harcamadan sınırsız Pubg oyunu oynayabilirsiniz.
 • Gamer paketlerine özel 7,4 Pubg Mobile UC kampanyası 20.04.2023 tarihine kadar geçerlidir.

Steam Kampanyası

Steam kampanyası ile uyumlu genç oyun, Redli genç oyun ve Gamer paketleri için hediye 5 TL değerinde Steam cüzdan fırsatı veriliyor. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone FreeZoneli olmalısınız. 26 yaş altı gençler için geçerlidir. 5 TL değerinde Steam cüzdan fırsatı için öncelikle https://store.steampowered.com Steam hesabına giriş yapın. Burada hesap detayları seçeneğinde bulunan Steam cüzdanınıza para ekleyin seçeneğini tıklayın.

Bu sayfada bir Steam cüdan kodu ve hediye kartı kullan seçeneğine daha önce FreeZoneden almış olduğunuz kodu ekleyerek 5 TL Steam cüzdan kampanyasından faydalanın. Kampanyadan faturalı hat sahibi FreeZoneli gençler ve son 30 gün içerisinde 20 TL yükleme yapmış olan faturasız Vodafone’lular yararlanabilir. Kampanya 20.04.2023 tarihine kadar geçerli olacaktır.

RP Kampanyası

RP kampanya ile Redli genç oyun, uyumlu genç oyun ve Gamer paketleri kullanan Vodafone’lulara 200 RP hediye ediliyor. Kampanyadan faturalı ve faturasız genç Vodafone’lular FreeZoneli olarak faydalanabilirler. Faturasız hat sahiplerinin kampanyadan yararlanması için son 30 gün içerisinde en az 20 TL yüklemiş olmaları gerekir.

 • RP kampanyası yalnızca League of Legends oyununda geçerlidir.
 • Bunun için Freezone uygulamasından kodunuzu alın.
 • League of Legends oyun sayfasına giriş yapın.
 • Mağaza bölümünden RP satın al kısmına giriş yapın.
 • Rion pin ve kodlar bölümüne kodunuzu girerek 200 RP hediyenizi kazanabilirsiniz.
 • Haftalık ve aylık Gamer paketi alanlar kampanyadan 20.04.2023 tarihine kadar her paket için bir kez olmak üzere faydalanabilirler.

Gamer Arena Kampanyası

Gamer Arena kampanyası ile Vodafone Redli genç oyun, uyumlu genç oyun ve Gamer tarifesi sahibi müşterilerine 50 GA Coin kazanma şansı sunuyor. Gamer Arena kampanyasından faydalanmak için Gamer Arena hesabınız olması gerekir. Eğer hesabınız yoksa önce hesap açmalısınız. Gamer Arena 50 GA Coin hesabınıza Vodafone tarafından tanımlanacaktır. Kampanya 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.

Vodafone Freezone Espor Kampanyaları

Vodafone FreeZone Espor kampanyaları ile 25.000 TL ödüllü Zula turnuvasına katılarak hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de ödül kazanabilirsiniz. VFŞL’de League of Legends’e akıyoruz kampanyası ile Gamer tarifesi sınırsız Youtube ile Twitch FreeZone şampiyonlar ligine katılarak League of Legends’e sınırsız akarken tarifenizde bulunan internetinizden yemezsiniz.

2 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu