Vodafone Arayan Kim (Uygulama) Servisi Açma ve Ücreti

Cep telefonlarınızın kapalıyken sizi arayanları sms ile gelmesini istiyorsanız Vodafone arayan kim bu uygulaması olan yani arayan kim servisine kayıt olmanız gereklidir. ARAYANKİM yazarak 8000‘e sms gönderebilirsiniz. İptal için IPTAL ARAYANKIM yazıp 8000’e SMS gönderin.

Aylık ücreti yalnızca 2,25 TL vergiler dahil ödeyerek alacağınız bu hizmet, ödemeden sonra, kimin aradığı otomatik bir şekilde sms aracılığı ile bildirilecektir.

Vodafone Beni Kim Aramış Servis Detayları

Vodafone beni kim aramış servisi için abonelik isteyen ve ücretli bir servistir. Abonelerin ilk olarak üye olmaları için SMS göndermeleri gereklidir. Servisten yararlanabilmek için belirlenen ücretin ödenmesi gerekir. Vodafone arayan kim servisini ilk kez kullanacaklar için ilk 10 gün ücretsiz kullanım hakkı bulunmaktadır.

İlk 10 günlük ücretsiz kullanımdan sonra servis hizmetine devam edilmesi halinde, aylık ücret ilerleyen zamanlar içerisinde yansıtılacaktır. Vodafone beni kim aramış servisini tüm kurumsal ve bireysel Vodafone aboneleri kullanabilir. Servis hizmetini, SMS üyelik iptali ile gerçekleştirebilirsiniz. 

Eğer faturalı bir abone iseniz, ücret faturanıza direkt olarak yansır. Vodafone beni kim aramış servisinin aboneliği iptal edilmediği sürece her ay kendini yenileyecektir. 

Vodafone Arayan Kim Servisi Neden Çalışmıyor? 

Arayan kim servisine aboneliğinizi gerçekleştirdikten sonra hala bilgilendirme mesajı almıyorsanız, yapmanız gereken şudur: Telefonunuzun arama bölümüne, **62*05463501033# yazarak arama tuşuna basmanız gerekmektedir. Vodafone arayan kim servisi tekrar aktif olmuş olacaktır.

Eğer bu yöntemi yaptığınızda hala Vodafone kim aramış servisi aktif olmadıysa, telefonunuzdan (0) 542 542 0000 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak bilgilendirme yapabilirsiniz. Buna ek olarak Vodafone arayan kim servisi 8000 kısa numarası üzerinden de hizmet vermektedir. 

Vodafone Arayan Kim Servisi ve Yönlendirme

Vodafone telefonunuza ulaşılmayan durumlarda gelen aramaları telesekretere yönlendirip, sizi arayan kişiler ile ilgili bilgi SMS’i almak için **62*05427543000# tuşlamasını yaparak yönlendirme ayarlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Geri kalan diğer tüm yönlendirme ayarlarınızı aşağıdaki numaralara göre yapabilirsiniz;

  • Tüm aramalar için yönlendirme **21*05427543000#
  • Size ulaşılamayan durumlar için yönlendirme **62*05427543000#
  • Cevap veremediğiniz durumlar için yönlendirme **61*05427543000#
  • Telefonunuzun meşgul olduğu durumlar için yönlendirme **67*05427543000#
  • Tüm aramalar için yönlendirmenin iptali ##21#
  • Size ulaşılamayan durumlar için yönlendirmenin iptali ##62#
  • Cevap veremediğiniz durumlar için yönlendirmenin iptali  ##61#
  • Telefonunuzun meşgul olduğu durumlarda yönlendirmenin iptali  ##67#

Vodafone Arayan Kim Servisi ve Uygulama

Vodafone arayan kim servisi ile sizi arayan telefon numarası rehberinize kayıtlı veya kayıtsız kişileri kaç kere ve saat kaçta aradığını 11842 bilinmeyen numaralar servisini arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca arayanın kim olduğunu ‘’KIM’’ yazıp boşluk bıraktıktan sonra numarasını yazıp 7048’e sms olarak göndererek öğrenebilirsiniz. Arayanın kim olduğu hakkında bilgi almak ücretlidir. Her arama için dakika başı 1.25 TL ücret olduğunu unutmayın.

Vodafone Kim Bu Seçeneği ile Abonelik Yapma

Vodafone kim bu öğrenmek için sms ile KIM yazıp 7544 ’e gönderilir. Gelen mesaja EVET yazarak gönderin. Abonelik ücreti aylık 3,4 TL’dir. Her ay tekrarlanır. Abonelik iptali için IPTAL KIM yazarak 7544 ’e gönderin. Eğer bilgilendirme mesajı almak istemiyorsanız HAYIR yazarak 7544 ’e gönderin.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu