Vodafone Yanımda Oyun İndirim Kampanyaları 2023

Dünya’da e-spor kavramının gelişmesinden sonra birçok oyuncular oyun için indirim ve kampanyaları takip ediliyor. Özellikle en çok etkisi olan oyunlardan biri League of Legends yani LOL ülkemizde büyük bir oyuncu kitlesi tarafından oynanan bir oyundur.

Vodafone yanımda oyun indirim kampanyaları çok sayıda oyun için e-pin ve üyelik gibi ödemelerde indirim kampanyaları mevcut. Özellikle Vodafone alt firması olan FreeZone katkıları ile desteklenen e-spor dünyasında gelen bir haber LOL oyuncuları için oldukça sevindirici oldu. Vodafone aboneleri LOL oynuyorsanız oyun içerisinde alım yapacağınız RP sayesinde hattınıza 10 TL değerine Vodafone 1 GB bedava internet tanımlanır. Farklı çeşitlerde Vodafone yanımda oyun indirim kampanyaları şu şekildedir;

Vodafone Yanımda Lol Turnuva Paketi

e-spor oyun alanına desteğini daha da arttıracağını açıklayan Vodafone Türkiye yetkilileri oyun içi alımlarda çeşitli kampanyalarla genç oyuncu kitlesinin Vodafone abonesi olmanın avantaj getireceğini açıkladı.

30 Nisan tarihine kadar oyun içerisinde alınan RP karşılığında 1 hafta boyunca kullanımı geçerli olacak olan bedava İnternet ile oyuncuların hem oyun parası kazanacağı hem de bedava internet kazanabilecek.

Vodafone Yanımda Lol Kampanyası Katılım Şartları

30 Nisan tarihine kadar kampanya geçerlidir. Riot Games üzerinden alınan tüm oyun içi alımlarda bu kampanya geçerlidir. 1 ay içerisinde sadece ilk alıma kampanya tanımlanır. 2. veya daha fazla alımlarda kampanya tanımlanmaz. Vodafone oyun indirim kampanyası sadece Vodafone bireysel hat müşterileri yararlanabilir. 1 hafta boyunca kullanım süresi olan bu internet paketini yurt içi kullanıma tek serbesttir.

Yurt içi olmak kaidesiyle her yöne serbestliği vardır. Kullanılmayan internet alanı bir sonraki aylarda alınan internet hediyelerine devredilmez. Kredi kartı kullanımı şart değildir. Mobil ödeme yöntemi ile Riot Games üzerinden League of Legends oyun için RP yani Riot Point alınarak kampanyaya katılım sağlanabilir.

Vodafone Yanımda Riot Games Kampanyası

Vodafone Trendyol işbirliği ile Vodafone kullanıcıları Riot Games’te avantajlı fiyatlar ve sürpriz hediyelerin sahibi oluyor. Kampanyaya gitmek ve e-Pin fırsatları için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Oyun kampanyasına tıklayarak fırsat kodunuzu alın ve Trendyol Riot Games fırsatları sekmesinde kullanın.

Vodafone Mobil Ödeme ile Hediye RP Kampanyası

Vodafone mobil ödeme seçeneğini kullanarak League of Legends’te yapacağınız 10 TL’lik harcamanızda 200 RP kazanabilirsiniz. Öncelikle mobil ödeme yönteminizi açmak ardından kampanyadan yararlanmak için: Telefonunuzun mesajlar bölüme girip, “MOBILODEME AC” yazarak “7878”’e kısa mesaj gönderin. Ardından League of Legends’te harcamanızı yapın. Hediye RP’leriniz hesabınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Vodafone Yanımda Tosla %25 İndirim Kampanyası

Tosla, online ortamlardan yaptığınız alışverişlerinizde harcadığınız paranın bir kısmı size iade eden bir uygulamadır. Epic, Steam, Xbox ve Playstation ödemeleriniz için %25 para iadesi almak istiyorsanız; Vodafone mobil yanımda uygulamasını ziyaret ederek oyun promosyon kodunuzu alın ve bu kodu Tosla’da kullanın.

Vodafone Zade Games Hediye 5 GB Kampanyası

Okey tutkunlarının Zade Games Okey veya Zade Games Pişti oyunlarında alacakları 1 aylık VIP üyeliklerde, 5 GB hediye internet Vodafone’dan! 1 hafta boyunca geçerli hediye 5 GB internetinizi almak için: Vodafone yanımda mobil uygulamasından aldığınız indirim kodunu, Zade Games Okey’de veya Zade Games Pişti’de kullanmanız yeterli.

Vodafone Zynga Oyunlarında Hediye Çip Kampanyası

Vodafone Oyun Pass, oynayacağınız tüm oyunlarda harcayacağınız interneti kotanızdan düşürmeyen Vodafone’nın oyun severler için hazırladığı bir ek pakettir. Vodafone Oyun Pass’i haftada 6 TL karşılığında satın almanız durumunda, Zynga’da kullanabileceğiniz hediye 45.000 Çip’in de sahibi olabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için: Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak “Ek paketler” sekmesine gidebilir, Vodafone Oyun Pass ek paketini satın alabilirsiniz. Zynga’da kullanacağınız hediye 45.000 Çip otomatik olarak hesabınıza eklenecektir.

Vodafone Lord Mobile Hediye İnternet Kampanyası

Strateji oyunu olan Lord Mobile oyunu için Vodafone yanımda uygulaması üzerinden satın alacağınız Lord Mobile 1 GB paketi, 30 gün boyunca kullanabileceğiniz ekstra 1 GB hediye internet ve oyun içerisinde harcayabileceğiniz 30 TL değerinde fayda sağlıyor. Kampanyadan yararlanmak için: Vodafone yanımda uygulamasına giderek “Lord Mobile 1 GB Paketi”’ni satın alabilir, cep telefonunuza gelen şifreyi Lord Mobile’de kullanabilirsiniz.

Vodafone Azoomee Aboneliği Kampanyası

Vodafone’lulara içerisinde çocuk eğitici aktivitelerinin ve oyunlarının bulunduğu programları içeren Azoomee uygulaması 3 ay boyunca ücretsiz. Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken: Vodafone yanımda uygulaması üzerinden indirimli oyun kampanyaya tıklayarak fırsat kodunuzu almak ve uygulama içerisinde yer alan “Fırsat kodu kullan” bölümüne aldığınız kodu girmek. 

Vodafone The Land of Legends Theme Park Kampanyası

Vodafone kullanıcıları, The Land of Legends Theme Park ziyaretlerinde %10 giriş ücreti indirimi kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız: Vodafone yanımda uygulaması üzerinden ilgili kampanyaya tıklayarak kupon kodunuzu alın ve Theme Park girişinde kodunuzu görevliye söyleyin. Anında %10 giriş ücreti indirimi kazanmış olacaksınız.

Vodafone Yanımda Filbox Kampanyası

Filbox, sevdiğiniz dizi ve filmleri yüksek kalitede izleme imkânı sunan bir web sitesidir. Vodafone Filbox kampanyası kapsamında 1 ay ücretsiz kullanım hakkı elde etmek için: Vodafone yanımda mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanyaya tıklayarak fırsat kodunuzu alabilir, Filbox üzerinde yer alan promosyon kodu sekmesinde kullanabilirsiniz.

Vodafone Sorubankası Uzaktan Eğitim Kampanyası

KPSS, ALES ve YKS gibi önemli sınavlarınız için yardımcı arıyorsanız, Vodafone Soru bankası kampanyasından siz de yararlanabilirsiniz. Soru bankası sitesi üzerinden alacağınız eğitimlerde %25 indirim elde etmek istiyorsanız: Vodafone yanımda uygulaması giriş yapın, ilgili kampanyaya tıklayarak kupon kodunuzu alın ve Soru bankası sitesinin sepetim bölümünde kodunuzu kullanın. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu