Vodafone GB Dolu İnternet Paketleri Kazanma 2023

Her yıl birbirinden avantajlı kampanyalarla kullanıcıların beğenisini kazanan Vodafone GB dolu internet paketleri 2023 yılında nasıl yapılır sorusunun yanıtıyla ilgi görmektedir. En çok tercih edilen operatörlerden biri olan faturalı ve faturasız Vodafone bedava internet, dakika ve SMS fırsatları sayesinde insanların birbiriyle rahatça iletişim kurmasını, internette özgürce vakit geçirebilmelerini sağlamaktadır.

Özellikle son dönemlerde popüler hale gelen devreden paketler kullanılmayan hakların bir sonraki aya devredilmesi sayesinde insanların ilgisini çekmektedir. Bu tür paketleri kullanmaya başlamak için ilgili numaraya kısa mesaj gönderilmesi gerekir. Her kampanyanın içeriği birbirinden farklı olduğundan önce paket seçimi yapılmalıdır.

Uyumlu paket adı verilen ve faturalı kullanıcılara yönelik sunulan paket bünyesinde ilgili numaraya hediye internet de verilmektedir. Bu internetin kullanım süresi hediyenin içeriğine bağlı olarak farklılık gösterir.

Vodafone FreeZone Bedava İnternet

Vodafone FreeZone’den bedava internet kazanmak için 26 yaşından küçük ve hattınızda 30 TL ve üzerinde bakiye olması yeterli. Geçmeniz gereken bazı adımlar şöyle:

  • Öncelikle bedava internetten yararlanabilmek için Vodafone tanımlı hattınız ile Vodafone FreZone World’e katılmalısınız.
  • Artık hem 4 GB internetin hem de her 30 TL ve üzeri bakiye yüklemenizde kazanacağınız GB’ların sahibiniz.

Vodafone EBA 6 GB Kampanyası

Pandemi süreci ile birlikte eğitime olan desteğini bol bol bedava internet dağıtarak gösteren Vodafone, şimdi de küçüklere sahip çıktı. Eğitimleri yarım kalmasın diye hâlihazırda verdiği 3 GB internetin üzerine 3 GB daha ekleyen Vodafone, eğitime verdiği destek konusunda gönülleri kazanmaya devam ediyor. 

31 Aralık 2023 tarihine kadar toplam 6 GB internet, eba.gov.tr veya EBA uygulamasını kullanan tüm Vodafone’luların hatlarına tanımlandı. Herhangi bir abonelik veya paket alımı yapmadan Vodafone hattınız üzerinden hediye internetinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 1 GB İnternet Faturalı 2023

Vodafone bedava internet faturalı hat kampanyalarından yararlanmak için operatörün internet sitesi ziyaret edilebilir. Bunun yanı sıra yararlanılabilecek kampanyalara Vodafone yanımda uygulaması indirilerek de bakılabilir. Uygulamayı indirmek hediye internet kazanmanın ilk yoludur.

Uygulamayı indirdikten sonra numara tanımlaması yapılmaktadır. Tanımlama esnasında kullanıcıdan şifre girmesi istenir. Bu şifreyi girebilmek için S yazılıp 7000’e kısa mesaj gönderilir. En geç on beş dakika içerisinde gelen bu şifre ilgili alana yazılarak sisteme giriş yapılır. Yapılan kullanıcı girişinin ardından ilgili numaraya hediye 1 GB internet verilir ve bu internetin kullanım süresi otuz gündür.

Vodafone Bedava 2 GB İnternet Faturasız 2023

Vodafone bedava internet faturasız hat kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görmektedir. Hediye internet kazanmanın çeşitli yolları olup bunlardan biri oyun uygulamasıdır. Oyun uygulamasının indirilmesinin ardından oynamaya başlamak günlük ücretsiz internet kazandırmaktadır.

Hediye internet kazanabilmenin diğer bir yolu da TL yüklemesi yapmaktır. 26 yaşının altında olan ve 30 TL ya da üzerinde yükleme yapan hat kullanıcıları aylık hediye 2 GB internet kazanma şansı elde eder.

Vodafone Freezone’a katılan operatör kullanıcıları da hediye internet kazanabilir. Bu katılım için yirmi altı yaşının altında olma şartı vardır. Bu şartı sağlayan kişiler katıldıkları an itibariyle bir gün geçerli olmak üzere 4 GB internet hakkı kazanırlar.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar Güncel Liste

Vodafone bedava internet veren uygulamalar güncel liste ve detayları operatörle ilgili yazı sonunda yer almaktadır. Bu uygulamalar içerisinde genellikle Vodafone Yanımda ilk sıralarda gelmektedir. Uygulamanın içerisinde yer alan hediye çarkı kısmında kullanıcılara haftalık, aylık ya da günlük olmak üzere internetler ya da özel indirimler verilmektedir.

Bunlardan yararlanabilmek için tek yapılması gereken uygulamaya girerek çarkı çevirmektir. Buradan çıkan hediye birkaç dakika sonra ilgili numaraya yüklenmektedir. Hediye internet kullanım detayları ve kalan internet bilgileri yine Yanımda uygulaması aracılığıyla öğrenilebilir. Bu hediyelerden yararlanmak için çark çevirme işlemi sadece haftada bir kez yapılabilir.

Vodafone Bana Ne Var Hediye Çarkı Bedava İnternet

Vodafone bana ne var hediye çarkı özellikle haftalık ve aylık olarak verdiği bedava internetler sayesinde kullanıcılardan talep görmektedir. Hat sahiplerinin sıklıkla kullandığı bu uygulamada haftalık birbirinden farklı hediyeler verilir. Hafta içerisinde istenilen günde yapılabilen çark çevirme o hafta boyunca sadece bir kez kullanılabilir.

Bu uygulamadan yararlanabilmek için herhangi bir ücret vermeye gerek yoktur. Bu durum hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir. Çarktan hediye internet kazanma şansının özellikle Pazartesi günleri biraz daha yüksek olduğu ifade edilir. Ayrıca uygulamayı silip tekrar yüklemek de bedava internet kazanma şansını artıracaktır.

Vodafone İnternet Avcıları 10GB – 100GB Kazanma

Vodafone internet avcıları 10 GB ile 100 GB arası hediye internet vermektedir. Sadece Vodafone aboneleri tarafından kullanılabilen bu uygulama için yirmi altı yaşının altında olmak ve telefonun GPS özelliğinin çalışması gerekir. Bu yazımızda vodafone internet hilesini daha detaylı okuyabilirsiniz.

Vodafone internet avcıları bedava internet hilesi nasıl yapılır sorusunun yanıtı çok sayıda kullanıcı tarafından merak edilmektedir. Bunu yapabilmek için öncelikle uygulamayı indirmek ve kurmak gerekir. Vodafone telefon numarası ve şifresi ile sisteme giriş yapıldıktan sonra telefonun GPS özelliği açılarak çevrede yer alan bitler toplanarak puan elde edilir. Toplanan bitler daha sonra hediye internete dönüştürülür.

Vodafone GB Dolu Bedava İnternet Kampanyaları 2023

Vodafone GB dolu bedava internet kampanyalarının içeriği hediye paketine göre değişmektedir. Örneğin SUPER2GB yazarak 3636’ ya kısa mesaj atıldığında ilgili numaraya bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabilecek 8 GB internet yüklenmektedir.

Bedava internet hakkı elde etmekiçin EFATURA yazıp bir boşluk bırakılıp e posta adresi yazılır ve 7000’ e kısa mesaj gönderilir. Bu kampanya sayesinde hem e fatura sistemine geçiş yapılmakta hem de 1 GB hediye internet kazanılmaktadır.

Yanımda Uygulaması 1 GB Hediye İnternet

TL yükleme, sorgulama, kampanyalardan yararlanma, bakiye öğrenme, fırsatları takip etme, hediye çarkını kullanma gibi pek çok avantajdan haberdar olabilmek için Vodafone yanımda uygulaması kullanılabilir. Operatör kullanıcıları için büyük kolaylık sağlayan bu uygulama App Store ya da Google Play üzerinden indirilebilir.

Uygulamayı ilk kez indirecekler için Vodafone fırsat sunmaktadır. Buna göre hem uygulama yükleyerek hem de uygulamada yer alan hediye çarkını çevirerek hediye internet kazanmak mümkündür.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nedir?

Vodafone bedava internet hilesi ziyaret ederek kampanyaya da uygulamaya göre farklılık gösterir. Genellikle bu hile yanımda uygulaması için ilgi görmektedir. Bunun haricinde hediye internet kazanmak amacıyla şehrine özel hediye internet, gençlere bedava internet, seviyorum interneti testi, internetini paylaş kazan, internet avcıları, yeni abonelere ücretsiz internet, hattını taşıyanlara bedava internet gibi kampanyalar incelenebilir.

Vodafone Bedava İnternet VPN Ayarları

Vodafone bedava internet VPN ayarları yapmak için öncelikle program seçimi yapıp o programı kurmak gerekir. Program indirildikten sonra ayalar bölümüne girilir ve edit custom, proxy, port iste gibi kısımlar doldurulur. Bunların ne şekilde doldurulacağı indirilecek programa göre farklılık göstermektedir. 

URL isteyen kısma live.vodafone.com diye doldurulur ve diğer özellikler aktif hale getirilir. Bu işlemler kaydedildikten sonra bağlanma talimatı verilir ve bedava internet kullanılmaya başlanır. İsterseniz vodafone bedava internet yazılarımızı incelerseniz daha kolay yapabilirsiniz!

Vodafone Hediye 2 GB Bedava İnternet

Vodafone Freezone kullanıcısı olanlar otuz lira ve üzeri yükleme yaptıklarında ya da aylık 29 TL ve üzerinde paket aldıklarında hediye 2 GB internet fırsatından yararlanabilirler. Freezone kapsamında değerlendirilebilmek için 26 yaşının altında olmak ve bireysel faturasız aboneliğinin bulunması gerekir.  

vodafone seviyorum internet anket test hilesi

Kazanılan internet 2 gün boyunca geçerli olup paket bittikten sonra yenilenmemektedir. Hediye internetin geçerli olduğu süre ilgili telefon numarasına kısa mesaj gelmesiyle birlikte başlar. Bu hediye internet yurt içinde mobil internet ve aramalarda kullanılabilir.

İnternet Avcıları Aylık Limit Hilesi Nasıl Yapılır?

Freezone kullanıcılarının yararlanabildiği bir oyun olan Vodafone internet avcıları aylık limit ile sınırlı olup bunun hilesi çok sayıda kullanıcı tarafından merak edilir. Bu oyunun en çok tercih edilen hilesi telefonu kapatıp açmaktır.

Telefonu 5 dakikalık aralarla kapatıp açmak bitlerin yakın konumda olmasını sağlar ve bunlar toplanarak daha fazla puan biriktirilebilir. Bit avlamak için yaklaşık 20-30 saniye verildiğinden bu süreyi en iyi şekilde kullanmak gerekir.

5 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu