Vodafone Kafana Göre Tarifesi ile Bedava İnternet

Bedava internet ve dakika kazanma fırsatı sunan Vodafone kafana göre saat tarifesi ile internet kampanyası kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Kampanyaya göre aboneler haftada diledikleri gün ve saatte internet bitme endişesi yaşamadan doyasıya internete girebilecektir.

Freezone kendi içerisinde aylık kafana göre saati ve günlük kafana göre saati olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

 1. Aboneler diledikleri kampanyayı seçebilmektedir.
 2. Kampanyadan yararlanabilmek için hattı Vodafone’a taşımak gerekecektir.

Vodafone FreeZone Kafana Göre Saati Kampanyası Nedir?

Vodafone FreeZone kullanıcılara özel olarak sunulan kafana göre saati kampanyası hem faturalı hem de faturasız hat abonelerine yöneliktir.

 • Freezone tarifesinde yer alabilmek için belirtilen 26 yaş sınırının altından olunmalıdır.
 • Bu koşulu sağlayan aboneler diledikleri saatte ücretsiz internet hakkından yararlanabilecektir.

Bu süre içerisinde Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformları mevcut internet paketinden yemeden ücretsiz şekilde kullanılabilecektir.

Vodafone Aylık Kafana Göre Saati Kampanyası Nedir?

Vodafone aylık kafana göre saati kampanyası kapsamında kullanıcılara her gün 1 saat sosyal medya ya da günlük 1 saat video müzik seçeneklerinden biri seçmeleri istenir. Kampanyadan yararlanma şekli faturalı ve faturasız aboneler için farklılık gösterir. Her 2 kullanıcı şekli de kampanyaya kısa mesaj göndererek katılabilir.

Vodafone Günlük Kafana Göre Saati Kampanyası Nedir?

Vodafone günlük kafana göre saati kampanyası çerçevesinde aboneler gün içerisinde bir saat sosyal medya ya da video müzik imkanından yararlanabilir. Bu süre içerisinde yapılan kullanımlar için herhangi bir ücret ödenmez, istenilen kadar kullanım yapılabilir. Hangi avantajdan yararlanılacağı kişinin tercihine göre değişmekte olup bunun gerçekleşmesi için iki lira ücretin ödenmesi yeterli olacaktır.

Vodafone Kafama Göre İnternet Kampanyası Ücretli Midir?

Vodafone kafana göre saati internet kampanyasına katılım için kullanıcılara 2 farklı seçenek sunulur. Bu seçenekler kampanyadan aylık mı yoksa günlük mü yararlanılacağı ile ilgilidir. Ayrıca 2 seçenek sosyal medya mı yoksa video ve müzik hediyesinin alınacağında da sunulmaktadır.

 1. Bu seçenekler içerisinden günlük olan tercih edilirse ödenecek olan ücret 2 TL olarak belirlenmiştir.
 2. Aylık kampanyadan yararlanacakların ise kampanya karşılığında 9 TL ödemeleri gerekecektir.

Vodafone Aylık Kafana Göre Saati Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafoen aylık kafana göre saati kampanyasına katılım faturalı ve faturasız aboneler için aşağıda gibidir;

 • Faturalı hat kullanıcıları bu kampanyaya katılmak için FATURALI KAFANA GORE yazıp 3636’ya mesaj atmalıdır.
 • Faturasız hat abonelerinin ise KAFANA GORE yazıp 3636’ya göndermeleri yeterli olacaktır.

Vodafone Günlük Kafana Göre Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Vodafone günlük kafana göre saati kampanyasına katılım hem faturalı faturasız hat hem de bedava internet hediye içeriğe göre farklılık gösterir. Buna göre;

Faturalı hat kullanıcıları; 1 saatlik sosyal medya hediyesi için SAATLIK SOSYAL yazıp, müzik ve video hediyesi için ise SAATLIK VIDEO yazıp 3636’ya mesaj atmalıdır.

Faturasız hat kullanıcıları; Günlük 1 saat sosyal medya kampanyasına katılmak istediklerinde SOSYAL MEDYA SAATI yazıp, video ve müzik hediyesini almak istediklerinde ise VIDEO SAATI yazıp 3636’ya kısa mesaj göndermelidir.

Kampanyaya katılım mesajı istenilen saatte atılabilir. Geri dönüş mesajları yoğunluk durumuna göre en kısa süre içerisinde gönderilecektir.

Vodafone Yanımda ile Kafama Göre Satın Alma

Vodafone Yanımda uygulamasından kafana göre saati satın almak için öncelikle uygulamayı indirmek gerekir. Daha sonra uygulamaya giriş yapılıp sol kısımda yer alan ek paketler sekmesi açılır. Burada kafana göre saati seçeneği vardır ve ona girilir. Açılan yeni sayfadan aylık mı yoksa günlük mü kafana göre saati istendiği seçilir ve satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Vodafone Kafana Göre Saati Kampanyası Detayları

Vodafone tarafından düzenlenen kafana göre saati bedava internet kampanyası yalnızca FreeZone kullanıcılarına özeldir.

 • Kampanya kapsamında verilen bedava hak kullanımı gelen onay mesajı ile başlar.
 • Hangi paket seçildiyse onun kullanımı bir saatin sonunda otomatik olarak biter.
 • Aynı paket isteğe bağlı olarak gün içinde tekrar satın alınabilir. Bu paket aynı olabileceği gibi diğer seçenek de olabilir.

Vodafone Kafana Göre Saati Kullanımı Nasıl Olur?

Vodafone kafana göre saati kapsamında video paketi seçilirse bu süre içerisinde İzlesene ve Youtube uygulamaları sınırsız olarak kullanılır. Sosyal medya paketi seçildiğinde ise Twitter, Facebook ve Instagram platformlarına girilebilir.

 • Bu süre içerisinde kullanım %80 ve %100’e ulaştığında kullanıcıya bilgilendirme mesajı gönderilecektir.
 • Bilgilendirme esası tüm kampanyalar ve Vodafone hediyeler için geçerlidir.  

Vodafone Kafana Göre Saati Kalan Kullanım Nasıl Sorgulanır?

Vodafone kafana göre saati kampanyası kalan kullanım öğrenme için Vodafone Yanımda uygulaması kullanılabilir. Uygulamaya giriş yapılıp kalan kullanımlar bölümü açılır ve burada internet, dakika, sms haklarına dair tüm detaylar görülebilir.

Ayrıca kafana göre aboneleri isterlerse OZET yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek de kalan kullanım haklarını öğrenebilir. Bu sorgulamalar yalnızca kampanyaya özgü olmayıp tüm tarifeler ve paketler için kullanılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu