Vodafone Bana Ne Var? Fırsatlar Dünyası Kampanyaları 2023

Konu Başlıkları

Vodafone bana ne var uygulamasında olan fırsatlar dünyasında avantaj cepte ile 2023 yılında müşterilerinin daha güzel bir şekilde hizmet almalarını sağlıyor. Vodafone gerek çekim kalitesi, gerekse tarifeler açısından ileri bir düzeyde hizmet verir.

Vodafone’un müşterilerine sunduğu yanımda uygulaması ile birlikte, belirli zamanlarda yapılan fırsatlar dünyası kampanyaları değerlendirin. Vodafone bana ne var müşterilere çok sayıda büyük avantaj sağlar. Yüksek fiyatlardan satılan ürün ve hizmetlerin indirimli fiyatları mevcut. Vodafone bana ne var fırsatlar dünyasında kampanyaları ve avantaj cepte hizmetleri;

Avantaj Cepte ile Vodafone sizlere sağladığı fırsatlar dünyasındaki kampanyalardan biri Pro Coffe Filtre Kahve Makinesi olacaktır. Piyasada emsalleri aşağı yukarı 350 ile 400 TL bandında seyreden bu kahve makinesini Vodafone bana ne var ile 149 TL olarak sunuyor.

Vodafone Bana Ne Var ile Heryerde Pilates Kampanyası

Sağlığına öncelik veren Vodafone kullanıcılarına özel üyelik indirimi bana ne var kampanyası ile heryerde pilateste onları bekliyor. Heryerde pilates web sitesinden alacağınız hizmet için aylık üyelik ücreti Vodafone’lulara 10 TL. Yapmanız gereken tek şey:

  • Vodafone fırsatlar dünyasına giriş yapmak ve heryerde pilates kampanyaya tıklayarak fırsat kodunuzu almak. Ardından aldığınız bu kodu sepetinizde yer alan promosyon kodu ekle bölümüne eklemek. İndiriminiz anında uygulanacaktır.

Vodafone Fırsatlar Dünyası ile DogGO Kampanyası

DogGO, köpek sahibi Vodafone’luların katılabileceği ilk yürüyüş paketi ve Tüm Planlı Paket fırsatı sunuyor. Vodafone bana ne var kampanyası ile Köpeğinizi düzenli yürüyüşlere alıştırmanıza destek olacak DogGO’dan %10 indirim, Tüm Planlı paketler için ise %20 indirim kazanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması üzerinden fırsatlar dünyasından DogGO kampanyasına tıklayarak, size özel fırsat kodunu almak ve promosyon ekle kısmına bu kodu eklemek.

Vodafone CepteTEB İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Acil krediye ihtiyacınız varsa, Vodafone CepteTEB kampanyasıyla yardımınıza koşuyor. CepteTEB uygulaması üzerinden başvuracağınız ihtiyaç kredisini %1.25’den başlayan faizlerler ile almak için: Vodafone bana ne var üzerinden fırsatlar dünyası kampanyasına tıklayarak, fırsat kodunuzu alabilir, CepteTEB uygulaması üzerinden yapacağınız başvuru esnasında kullanabilirsiniz.

Vodafone Fırsatlar Dünyası ile Mutlubiev Kampanyası

Ev temizliğine önem veren Vodafone’lular Mutlubiev kampanyası ile %25 indirim kazanıyor. Hem %25 indirimden hem de ev temizlik hizmetinden yararlanmak için: Vodafone bana ne var üzerinden fırsatlar dünyası kampanyasına tıklayarak kupon kodunuzu almanız, Mutlubiev uygulamasında kullanmanız yeterlidir.

Vodafone Fırsatlar Dünyası: Biletcom Kampanyası

Biletcom, seyahat veya gezi amaçlı bilet satın alabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Vodafone fırsatlar dünyası ile biletcom üzerinden, İstanbul, Viasea ve Emaar Akvaryum gibi kategorilerden yapacağınız bilet alımlarında özel indirimler sizi bekliyor. Yapmanız gereken tek şey: Vodafone bana ne var uygulaması üzerinden fırsat kodunuzu almak ve Biletcom’daki sepetinizde kullanmak.

Vodafone Bana Ne Var: Eofis Kiralama Kampanyası

Vodafone, ofise ihtiyaç duyan Vodafone’lulara eofis üzerinden kiralayacakları ofisler için özel indirim seçeneklerini bana ne var ile sunuyor. Vodafone fırsatlar dünyasındaki kampanya kapsamında 5 kez bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması üzerinden aldığınız promosyon kodunu, eofis uygulaması üzerindeki sepetim sekmesinde kullanmanız yeterli olacaktır.

Vodafone Hangi Kredi Kampanyası

Krediye ihtiyacınız varsa ve size en uygun kredi seçeneğinin hangisi olduğunu öğrenmek istiyorsanız, Vodafone Hangikredi kampanyasından yararlanabilir, uygun faizli kredi seçeneklerini bulabilirsiniz. Ertelemeli ihtiyaç kredileri veya günde 8 TL’ye 10.000 TL kredi fırsatları için, Vodafone bana ne var uygulaması üzerinden fırsatlar dünyasını açıp aldığınız kodu, hangi kredide kullanın. Ekstra %40’a varan avantajlı kredi imkânından da yararlanın. 

Vodafone Axess Chip-Para Kampanyası

İlk kez Axess veya Wings kullanmak için Akbank’a başvuran Vodafone’lular, Amazon, Gittigidiyor ve N11 gibi alışveriş sitelerinde yapacakları ilk 300 TL ve üzeri harcamalarında 100 TL Chip-Para kazanıyor. Vodafone bana ne var üzerinden fırsat kodunuzu alıp, alışveriş sepetinizde kullanmanız yeterlidir.

Vodafone Axess Mobil Chip-Para Kampanyası

Vodafone’lular Axess Mobil ile yapacakları yurtiçi alışverişlerinde QR ödeme sistemi veya Temassız Mobil Ödeme yöntemini kullanmaları halinde her ay 50 TL’ye varan Chip-Para kazanabiliyor. Kampanyaya katılım için ekstra herhangi bir işlem bulunmuyor. Tek yapmanız gereken, QR veya Temassız ödeme seçenekleri ile alışverişlerinizi yapmak. 

Vodafone Academia British Kampanyası

Vodafone, yabancı dil öğrenmek isteyen kullanıcılarına Academia British kampanyası ile %20 indirim fırsatı sunuyor. Yabancı dil öğrenirken indirim seçeneklerinden de yararlanmak istiyorsanız: Vodafone mobil uygulaması üzerinden bana ne var kampanyaya gelerek fırsat kodunuzu alabilir, Academia British’te kullanabilirsiniz.

Vodafone Glocalzone Yurtdışı Alışverişleri Kampanyası

Türkiye’de bulamadığı ürünü yurtdışından almak isteyen Vodafone kullanıcıları, Glocalzone üzerinden yapacakları yurtdışı alışverişlerinde 100 TL hediye bakiye kazanıyor. Dünyanın her yerinden dilediğiniz ürünü alırken hediye bakiye tutarından yararlanmak istiyorsanız: Vodafone yanımda uygulamasından fırsatlar dünyasına gelerek promosyon kodunuzu alabilir, Glocalzone üzerindeki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Vodafone Eksper Uzmanı Kampanyası

Eksperin uygulamasından yapacağınız görüşmelerde 15 dakika ücretsiz konuşma imkânı sunan Vodafone Eksper Uzmanı kampanyasından yararlanmak için: Eksperin uygulaması üzerinden hesap açtıktan sonra görüşme talep edebilir, “Kodunuz var mı?” kısmına daha önce Vodafone yanımda uygulaması üzerinden aldığınız kodu yazabilirsiniz. Ek indirim seçenekleri de yine Vodafone yanımda uygulamasının fırsatlar dünyasındaki kampanyada sizleri bekliyor.

Vodafone Socrates Aboneliği Kampanyası

Socrates, dilediğiniz kaliteli içerikleri ve dergileri bularak okuyup indirebileceğiniz bir uygulamadır. Vodafone Socrates Aboneliği kampanyası ile tüm abonelik seçeneklerinde %20 indirim elde edebilirsiniz. Bana ne var ile Vodafone yanımda uygulaması üzerinden aldığınız kodu, Socrates aboneliğiniz sırasında “Fırsatı kullan” sekmesinde kullanmanız gerekir. Üyeliğiniz siz iptal etmediğiniz sürece aylık otomatik olarak yenilenmeye de devam eder.

Vodafone Dakikalar İçinde Akbanklı Kampanyası

Henüz Akbank müşteri değilseniz ve Vodafone kullanıcısıysanız, Akbank mobil uygulaması üzerinden Akbank müşterisi olduğunuzda 1 yıl içerisinde yapacağınız tüm havale ve EFT işlem ücreti Vodafone’dan hediye! Ayrıca, tüm ortak ATM’lerden para çekme işlemlerinize komisyon ücreti de yok. Kampanya için; Akbank mobil uygulaması üzerinden Vodafone tanımlı hattınızla üyelik oluşturmanız yeterlidir.

Vodafone Güvenli Depo Kampanyası

Vodafone’lular fotoğraflarını, videolarını, rehberini kısacası tüm medya dosyalarını Vodafone güvencesi ile koruma altına alıyor. Sınırsız kullanım hakkına sahip olacağınız ve 100 GB depolama alanı elde edin. Vodafone yanımda uygulaması üzerinden Güvenli Depo ek paketini ayda 9 TL karşılığında satın almanız yeterli. İptal etmediğiniz sürece paketiniz yenilenmeye otomatik olarak devam eder.

Vodafone Çocuklu Dünya Kampanyası

Vodafone’lular 0-6 yaş aralığındaki çocuklarının gelişimi için 2.000 farklı aktivite sağlayan Çocuklu Dünya kampanyasından yararlanabiliyor. Çocuklu Dünya üzerinden alacağınız yıllık üyelik ücretinin 50 TL’si Vodafone’dan hediye! Vodafone fırsatlar dünyasına girip, fırsat kodunuzu Çocuklu Dünya web sitesinde yer alan sepetim bölümünde kullanın. 

Vodafone Arama Asistanı Paketi Kampanyası

Vodafone’lularla sınırsız konuşmak ve telefonunuz kapalıyken kimin aradığını öğrenebilmeniz için tasarlanmış Arama Asistanı Paketi ile sevdiklerinizden uzak kalmayın. Aylık 7.90 TL karşılığında Arama Asistanı Paketi kampanyası için: Vodafone yanımda mobil uygulamasına, tanımlı hattınızla giriş yapabilir ve Arama Asistanı Paketi’ni satın alabilirsiniz.

Vodafone Octovan Kampanyası 

Octovan, eşya taşıma hizmeti veren bir kuruluştur. Vodafone’lular Octovan kampanyası ile parça eşya taşımada 50 TL, ev taşımada 100 TL indirim hakkı kazanıyor. Kampanya dâhilinde indirimden yararlanmak için: Vodafone bana ne var ile aldığınız fırsat kodunu, Octovan sitesinde kullanmanız yeterli. İndirim sepetinize anında uygulanır.

Vodafone Sigortamnet Kasko Kampanyası

Sigortamnet üzerinden yapacağınız araç kasko alımlarınızda 75 TL indirim Vodafone’dan. Aracınızı her türlü kazaya karşı korurken, indirimli fiyatlardan yararlanın. Vodafone fırsatlar dünyasından promosyon kodunuzu alabilir, sigortamnet sepetinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca kampanya kapsamında sınırsız kullanım hakkınız bulunuyor.

Vodafone Pay Ayrıcalıklı Dünyası Kampanyası

Vodafone Pay, banka kartına ihtiyaç duymadan dilediğiniz yerden dileğiniz şekilde ödeme yapabileceğiniz, para çekebileceğiniz ve online alışveriş yapabileceğiniz bir ödeme yöntemidir. 18 yaşınızı doldurmanıza gerek kalmadan ve bankalardan tamamen bağımsız olan Vodafone Pay kampanyası için cep telefonunuza uyumlu mağazadan Vodafone Pay uygulamasını indirebilir ve Vodafone tanımlı hattınız ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra ilgili sekmeden Vodafone Pay başvurusu yapmayı unutmayın.

Vodafone Armutcom Ev Temizliği Kampanyası

Vodafone aboneleri; ev temizliğiniz için yardımcı arıyorsanız, Armutcom Ev Temizliği kampanyası tam size göre. Armutcom ve Vodafone işbirliğiyle 30 TL indirimli fiyatlardan temizlik hizmeti almak için: Vodafone mobil uygulaması üzerinden promosyon kodunuzu almanız ve Armutcom’da kullanmanız yeterli. 

Vodafone Rahat Taşın Kampanyası

Ev taşıma işi zahmetli bir iştir. Bu işi yerinize başkası yapsın istiyorsanız, Vodafone Rahat Taşın kampanyası indirimli fiyat seçeneklerini sizler için sunuyor. Rahat taşın üzerinden yapacağınız nakliye hizmeti alımlarınızda, 1.000 TL’ye kadar olan harcamalarınız için 70 TL; 1.000 TL ve üzeri harcamalarınız için ise 120 TL indirim Rahat Taşın kampanyasından! Evimi taşırken param cebimde kalsın diyorsanız: Bana ner var üzerinden fırsat kodunuzu alabilir, rahat taşın web sitesinde kullanabilirsiniz.

Vodafone Taze Çiçek Kampanyası

Vodafone Taze Çiçek Kampanyası ile sevdiklerinize göndereceğiniz çiçeklerde %15 indirim fırsatı elde edebilirsiniz. Kullanım hakkınızın sınırsız olduğu bu kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken: Taze çiçek’te bu fırsat kodunu kullanmak. 

Vodafone Nette Kariyer Kampanyası

Mesleki ve kişisel kariyerinizde zirvelere oynamak ister misiniz? Vodafone Nettekariyer kampanyası, size özel %20 indirim fırsatı ile gerek sektörel gerekse kişisel eğitim alanında online eğitim sağlıyor. Eğitim sırasında %20 indirim fırsatından yararlanmak ve eğitim sonrasında “Başarı Sertifikası” almak için: fırsatlar dünyası aracılığıyla Nettekariyer kampanyasına tıklayarak fırsat kodunuzu alıp, Nettekariyer sepetinizde kullanabilirsiniz.

Vodafone Obilet Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone’lular Obilet üzerinden yapacakları bilet alımlarında 5 GB hediye internet kazanıyor. Her bilet alımınızda ayrı bir 5 GB hediye internetin de sahibi olabileceğiniz Obilet ile Vodafone bedava internet kampanyasında, hediye internetiniz seyahatiniz gerçekleştikten 1 hafta sonra hattınıza otomatik olarak tanımlanıyor. Kampanyadan yararlanmak için: Vodafone tanımlı hattınızı, Obilet sitesinde kullanmanız yeterli.

Vodafone Uçak Bileti Kampanyası

Sık sık uçak seyahati yapan Vodafone kullanıcıları, kampanyada dâhilindeki sınırsız kullanım hakkından rahatlıkla yararlanabiliyor. Dilediğiniz yere dilediğiniz kadar uçarken, yurtiçi uçuşlarınız için 25 TL; yurtdışı uçuşlarınız için 50 TL indirim kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için: Vodafone fırsatlar dünyasından edindiğiniz fırsat kodunu, En uygun mobil uygulamasının ödeme bilgileri kısmında kullanabilir, indirimi sepetinize yansıtabilirsiniz.

Vodafone Lazzoni Hotel Kampanyası

Vodafone Lazzoni Hotel kampanyası ile otel odası kiralama işlerinizi hızlıca yaparken, yiyecek ve içecek servislerinde %20 indirim kazanabilirsiniz. %20 indirimin yanında, otel odası kiralama işlemlerinizde sunulan ek fırsatlardan da yararlanmak için: Vodafone bana ne var ile aldığınız kodu, Lazzoni Hotel Yetkili Personeli’ne göstermeniz yeterlidir.

Vodafone İGDAŞ Taksit Kampanyası

Vodafone ve Axess Mobil işbirliği sayesinde Vodafone müşterileri, 100 TL ve üzeri İGDAŞ harcamaları için 2 taksit fırsatı elde ediyor. Fatura öderken kolaylık sağlayan İGDAŞ Taksit kampanyasından yararlanmak için: Axess Mobil uygulamasını, Akbank Ödeme kanallarını veya İGDAŞ web sitesini kullanmanız yeterlidir. İGDAŞ web sitesini kullanacaksanız, ödemenizi Axess kartınızla yapmayı unutmayın.

Vodafone Çiçeksepeti Kampanyası

Çiçeksepeti üzerinden yapacağınız parfüm harcamalarınızda %80’e varan indirimler Vodafone farkı ile sizlerle. Sınırsız kullanım hakkınız olan kampanyadan sizlerde faydalanmak istiyorsanız, Vodafone bana ne var uygulamasına tanımlı hattınız ile giriş yapın ve fırsatlar dünyası kampanyadaki linke tıklayın. Alışverişinizi yaptıktan sonra sepetinizdeki indirim oranını görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone New Essentials Kampanyası 

New Essentials’te yapacakları kozmetik alışverişlerinde %10 indirim kazanma şansını değerlendirmek isteyen Vodafone kullanıcılarının, kampanyaya katılmaları için yapmaları gereken bana ne var dan fırsat kodunu almaları ve New Essentials sitesinin “Hediye Çekleri” bölümüne aldıkları bu fırsat kodunu yazmaları. Kampanya kapsamında 1 defa kullanım hakkınız olduğunuz unutmayın.

Vodafone Trendyol Bakım Kampanyası

Bakım her şeydir diyen Vodafone müşterileri Trendyol Bakım Kampanyası ile bakım ürünleri harcamalarında %50 indirim kazanıyor; üstelik kampanyaya katılım hakkı sınırsız. Aktif bir Vodafone hattı kullanıyorsanız, Trendyol Bakım kampanyası için: Vodafone mobil uygulamasında yer alan bana ne var kampanyaya giderek ilgili linke tıklamanız yeterli. 

Vodafone Kişisel Bakım Dünyası Kampanyası

Vodafone müşterileri Kişisel Bakım Dünyası’ndan yapacakları kozmetik ve bakım alışverişlerinde %60’a varan indirimin sahibi oluyor. Ücretsiz kargo seçeneği ve kampanyaya sınırsız katılım fırsatından da yararlanabilmek için: Vodafone mobil uygulamasına giriş yapıp, bana ne var kampanyada yer alan linke tıklayabilirsiniz.

Vodafone Fitwell Premium Kampanyası

Fitwell, spor yapmayı sevenler için düzenli kas gelişime yardımcı olan bir mobil uygulamadır. Hem forma girerken hem de Premium paketlerde %30 indirimden yararlanın. Vodafone fırsatlar dünyasında yer alan linke tıklayarak üyelik oluşturmalısınız. Ardından sepetinizde kullanacağınız %30 indirim otomatik olarak tanımlanacaktır.

Vodafone NN Hayat ve Emeklilik Kampanyası

NN Hayat ve Emeklilik’ten tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran Vodafone kullanıcılarına, Mini Check-up paketi Vodafone’dan hediye! Sağlığınızı kontrol altında tutarken fırsatlardan yararlanmak için, Vodafone mobil uygulaması üzerinden ilgili siteye gitmeniz yeterli. NN Hayat ve Emeklilik web sitesinde kaydınızı oluşturarak bu imkândan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Dijital Dünya Kampanyası

AXA Sigorta ve Vodafone işbirliği ile kişisel verilerinizi güvende tutmanın uygun ve güvenli yoluna başvurabilirsiniz. Vodafone’lulara özel ayda 5.5 TL karşılığında “Siber Sigortam Yanımda” paketini satın alabilir, verilerinizi kimlik korsanlarına karşı güvende tutabilirsiniz. Kampanyadan siz de faydalanmak istiyorsanız: Vodafone yanımda uygulamasını ziyaret ederek, Dijital Dünya kampanyası üzerinden AXA Sigorta web sitesine gidebilir, başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vodafone Evde Huzur Kampanyası 

Evini ve değerli eşyalarını yangından, hırsızlıktan ve daha birçok riskten kim korumak istemez? Aksigorta aracılığıyla ayda 19,99TL’den başlayan taksitlerle Ev sigortası yaptırabilir, 7/24 ücretsiz ambulans ve çilingir hizmetinden yararlanabilir ve 7 gün geçerli Vodafone 5 GB hediye internet kazanın. Sınırsız kullanım hakkınızın olduğu kampanyadan sizde faydalanmak için: Vodafone fırsatlar dünyasına giriş yapıp, ilgili kampanyadan fırsat kodunuzu alabilirsiniz. Aldığınız fırsat kodunu Aksigorta yetkilileriyle paylaşmayı unutmayın.

Vodafone Hayata Devam Sigortası Kampanyası

Tehlikeli hastalıklara karşı Aksigorta’dan ayda 34 ₺’den başlayan fiyatlarla ve uygun prim seçenekleriyle Hayata Devam Sigortası almanız durumunda, 13 hastalık ve tehlikeli durumlarda 110.000 ₺’ye varan maddi destek, Ücretsiz Check-up hizmeti ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca daha birçok bana ne var ile özel fırsat ve 7 gün geçerli 5 GB bedava internet ise Vodafone’dan!

Vodafone Can Dostum Kampanyası

Evcil hayvanınız varsa ve Vodafone müşterisi iseniz, Aksigorta ile can dostunuza Pati Sigortası yaptırabilirsiniz. Pati sigortası kapsamında ilk muayene ve mikroçip uygulaması ise ücretsiz. Pati sigortası ile evcil hayvanlarınızı güvence altına alırken, haftalık 5 GB Vodafone bedava internet imkânından da yararlanmak için: Vodafone bana ne var uygulaması üzerinden Can dostum kampanyasını ziyaret edebilir, promosyon kodunuzu alabilirsiniz.

Vodafone DASK Kampanyası

DASK, zorunlu deprem sigortası olarak bilinir ve tüm ev sahiplerinin bu sigortayı yaptırması gerekir. Vodafone ve Sigortaladimcom işbirliği ile hazırlanan DASK kampanyası kapsamında zorunlu deprem sigortanızı 108 TL’den başlayan fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için, Yanımda uygulamasına giriş yapmanız ve fırsatlar dünyası kampanyadan fırsat kodunuzu almanız yeterlidir.

6 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu