Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar Dakika Kazanma 2023

Vodafone bedava dakika kazanma ve ücretsiz konuşma hakkı için hediye dakika veren uygulamalar ile olan tüm yöntemler! Vodafone Yanımda uygulaması alt menüsünden görüntülenerek öğrenilebilir. Ancak yanımda uygulaması dışında farklı hediyeler bu yazımızda yer alıcaktır. Hedefleri kadar yükleme yapan tüm Vodafone faturasız hat sahipleri kampanyadan faydalanabilir. Vodafone bedava dakika 2023 yılında da Vodafone’lular için çeşitli fırsatlar ile sunuluyor.

Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan bana ne var bölümüne giriş yaparak hangi hediyeleri kazandığınızı öğrenerek tek tıkla hattınıza yükleyebilirsiniz. Bana ne var uygulamasını takip ederek çeşitli zamanlarda sunulan kampanya ve fırsatlardan yararlanarak harika hediyeler kazanabilirsiniz. Bu uygulama ile kazanılan tüm hediyeler yurt içi kullanım için geçerli olup yurt dışında kullanılamaz. Vodafone 2023 yılı için hazırladığı bedava dakika kampanyaları ile müşterilerine doya doya konuşma şansı sağlayan kampanyalar;

Vodafone Faturasız Yükle Harca Dakika Kazan

Vodafone faturasız kullanıcılara yükle harca kampanyası ile her TL yüklediklerinde bedava dakikalar veriyor. Her yüklemede mesaj göndererek bedava dakika kazanabilirsiniz. Yükle harca kampanyasından ücretsiz konuşma kazanmak için telefonunuzun mesaj kutusuna DAKİKA yazıp 4455’e mesaj gönderin.

Size gelecek bilgilendirme mesajı sonrasında yüklediğiniz TL’ye göre Vodafone bedava dakikalarınız hattınıza yüklenecektir. Yükle harca kampanyası uzun yıllardır Vodafone’un faturasız hat kullanan müşterilerine sunduğu en cazip kampanyalardan biridir.

Vodafone 500 Dakika Kazanma 2023

Kazan yazın 4545’e yollayın 500 dakika kazanın kampanyası ile mesaj gönderen tüm Vodafone’lulara 500 dakika hediye ediliyor. Yapmanız gereken tek şey telefonunuzun mesaj bölümüne KAZAN yazıp 4545’e kısa mesaj göndermenizdir. Kısa süre içerisinde telefonunuza onay mesajı gönderilir ve 500 dakika ücretsiz konuşma hattınıza yüklenir. 1 ay boyunca Vodafone bedava dakikalarınızı istediğiniz gibi özgürce kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 1000 Dakika Kazanma

Vodafone bedava 1000 dakika kampanyası çok ses getiren büyük bir kampanyadır. Faturalı ve faturasız tüm Vodafone kullanıcıları için sunulan bu fırsat ile yalnızca sms göndererek ücretsiz 1000 dakika konuşma hakkı kazanabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne EVET yazıp 4000’e göndermeniz yeterlidir.

Ayrıca:Vodafone bedava dakika 2023 yılında faturasız hatlar için şu fırsatları sunar; Vodafone 100 dakika bedava konuşma hakkı kazanmak için EVET yazıp 3785’e mesaj göndermelisiniz.

Vodafone FreeZone Bedava Dakika Kampanyası

Vodafone FreeZone uygulaması ile bedava dakika kampanyası 25 yaş altı Vodafone’lular için geçerlidir. Vodafone Yanımda uygulamasına girip 6 ay geçerli 250 dakika konuşma paketini seçerek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

  • Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek uygulama içinde bulunan 6 ay geçerli 250 dakika sekmesini tıklayın.
  • 6 ay boyunca kullanabileceğiniz 250 dakika paketinize ek olarak hattınıza her ay yüklenecektir.

Vodafone bedava dakika sorgulama işlemi için; Vodafone resmi web sitesinden ya da Vodafone Yanımda uygulamasından faydalanabilirsiniz. Bedava dakika kampanyaları, sms ile bedava dakika fırsatları duyuru olarak yayınlanacaktır.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone faturalı ve faturasız hat sahipleri için çeşitli kampanya ve fırsatlar arasında Vodafone uygulamalar ve Sms sistemi ile bedava dakikalar sunuyor. Vodafone bedava dakika veren uygulamalar şunlardır;

  • Vodafone yanımda uygulaması hediye çarkı ile her gün çeşitli hediyeler sunar. Bedava dakika için de bu uygulamayı kullanabilirsiniz.
  • Vodafone FreeZone uygulaması 25 yaş altı Vodafone kullanıcıları için bedava dakika hediyeleri sunar.
  • Vodafone Yanımda uygulaması içinde bulunan bana ne var uygulaması da bedava dakika fırsatları ile doludur.

Vodafone Bana Ne Var ile Bedava Dakika Kazanma

Vodafone bedava dakika 2023 yılında da bana ne var ile ücretsiz konuşma fırsatları sunuyor. Tarifeniz dışında hiçbir ücret ödemeden kazanacağınız bedava dakikalar ile sevdiklerinizle doyasıya konuşabilirsiniz.

Vodafone harca kazan ile dakika kazanma şansı Vodafone’un en çok kazandıran popüler uygulamalarından biridir. Harca kazan ile dakika kazanmak için telefonunuzun mesaj kısmına BANANEVAR yazıp 4455’e kısa mesaj göndermelisiniz. Kampanya ile ne kadar bedava dakika kazandığınız kısa mesaj olarak size gönderilecektir.

Vodafone Hediye Dakika Kazanma 2023

Hediye 100 dakika kazanma için Vodafone kampanyasından yararlanın telefonunuzun mesaj bölümüne Surpriz yazıp 3785’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Kampanya yalnızca Vodafone’lular ile konuşmalarda geçerlidir. Diğer operatör aramalarında kullanamazsınız.

Ayrıca Vodafone’dan 542 dakika kazanmak için telefonunuzun mesaj kutusuna 542 yazıp 7000’e kısa mesaj gönderin. Kısa süre içinde bilgilendirme mesajı gönderilerek 542 dakika bedava konuma hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Bedava Dakika Kodu

Tam 1000 dakika kazanmak için geri sayıma başlayın kampanyası ile tüm operatörler ile bedava konuşabileceğiniz Vodafone 1000 dakika kazanırsınız. Sms ile Hediye yazıp 4000’e kısa mesaj göndermelisiniz. Bilgilendirme mesajı geldikten sonra 1000 Dk hattınıza yüklenir.

Vodafone Kafana Göre Saati Bedava İnternet ve Dakika Kazan 

Vodafone her yaştan Vodafone abonelerinin ihtiyaçlarını düşünüp çözüm üretmeye devam ediyor. Özellikle FreeZone kampanyaları ile gençlerin taleplerine cevap veren Vodafone yeni bir bedava internet ve dakika kampanyası başlattı. Bu kampanyada FreeZone abonesi olan gençler günün dilediği saati dilediği kadar interneti kullanabiliyor.

Günde 1 saat boyunca sınırsız Instagram, Youtube, Facebook ve Twitter kullanımı serbest. “Kafana Göre” saati ile internet kotanızdan yemeden dilediğiniz platformda, özgürce vakit geçirebiliyorsunuz. Dilerseniz bir kerede veya parça parça olarak 1 saat hakkınızı kullanabilirsiniz. 

Vodafone Kafana Göre uygulaması ile istediğiniz kadar içeriğe bedava internet ve dakika hakkı için Vodafone Yanımda uygulamasına girerek kampanyaya katılabilirsiniz. Vodafone faturasız hatlara 1 ay ücretsiz sunulan abonelik dilerseniz ayda 9TL’ye ya da günlük 2TL’ye kullanılabiliyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu