Bedava Dakika Konuşma Paketi Kazanma 2023

Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom telefon hatları, daha iyi hizmet verebilmek için çeşitli bedava dakika paketi yani konuşma kampanyaları yapmaktadır. Çeşitli uygulamalar veya SMS aracılığıyla bedava dakika paketlerine katılım sağlayabilirsiniz.

Müşterilerine önem veren operatörler herkesin ücretsiz konuşma ihtiyaçlarının da artış göstereceğinin farkındadır. Bundan dolayı ise abonelerinin hem paketlerinin bol dakika ama uygun fiyatta olmasını sağlarken hem de abonelerine çeşitli yöntemler ile hediye dakika hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. 

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nedir?

Vodafone faturalı veya faturasız hat sahipleri, Play store veya Apple Store’ den indirecekleri Vodafone yanımda uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Vodafone yanımda uygulamasına telefon numaranız ve alacağınız şifre ile giriş yaptığınız takdirde, hediye kısmında bulunan haftalık 1 defa ile sınırlı olan hediye çarkını çevirerek dakika, sms ve internete bedava sahip olabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları Nedir?

Vodafone bedava dakika kampanyalarına SMS ile katılım sağladığınız takdirde, hattınıza anında tanımlanan dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

  • Vodafone bedava 1000 dakika kazanma;

Vodafone’ dan faturalı ve faturasız hatlarda kullanıma sunulan 1 hafta geçerlilik süresi olan bedava 1000 dakika kazanmak için yapmanız gerekenler 4000’ e ücretsiz olarak EVET mesajı attığınızda kısa süre içerisinde bedava 1000 dakika paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

  • Vodafone bedava 100 dakika kazanma;

Vodafone hattına sahip kullanıcılar ile konuşmanızı sağlayan 100 dakika bedava konuşma paketi bulunmaktadır. Vodafone 100 dakika bedava konuşma paketi kazanmak için 3785’ e EVET yazıp gönderdiğiniz takdirde kısa süre içinde hattınıza bedava 100 dakika tanımlanmış olacaktır.

  • Vodafone bedava 542 dakika kazanma;

Vodafone ’un tüm operatörlerde geçerli 542 dakika kazanmak için 7000 ‘e 542 yazıp gönderdiğiniz takdirde hattınıza bedava 542 dakikanız tanımlanmış olacaktır.

Vodafone Bedava Dakika 2023 Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından kullanıcılarına sunulan birkaç bedava dakika hilesi bulunmaktadır. En yaygın olarak dakika kazanılan kampanya Vodafone özel ara kazan kampanyasıdır. Ara kazan kampanyasına müşteri hizmetleri veya online işlemler aracılığıyla üye olduğunuz takdirde her yöne veya Vodafone yurt dışı numaraları da dahil olmak üzere sizi arayan ve toplamda 1 saati bulan her konuşmanıza 10 dakika bedava hattınıza tanımlanmaktadır.

Ayrıca Vodafone’ da özel günlerde ve doğum gününüzde geçerli. Günlük bedava dakika hilesi bulunmaktadır. Örneğin; kurban bayramında 4545’ e KURBAN yazıp SMS gönderdiğinizde bedava dakikanız hattınıza tanımlanmaktadır. Diğer; Vodafone Bedava Kampanyalar için Tıkla

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nedir?

Turkcell faturalı veya faturasız hat sahibiyseniz, Turkcell Mobil uygulamasını yükledikten sonra hediye kısmından sallan kazan seçtiğiniz takdirde hattınıza 1 hafta geçerlilik süresi olan dakika, SMS veya internet kazanma imkanınız bulunmaktadır.

  • Ayrıca Turkcell uygulamasına özel olan hediye havuzunda bulunan görevleri tamamlayarak bedava dakika kazanabilirsiniz.
  • Turkcell’e özel iletişim aracı olan Bip uygulaması da oldukça fazla dakika kazandıran uygulamalardandır.

Turkcell Bedava Dakika 2023 Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell hattına sahip faturalı veya faturasız kullanıcılar bedava dakika hilesinden yararlanabilir. Ayrı ayrı mesajlar olmak üzere “SUPRIZ” ve “FIRSAT” yazıp 2222’ ye ücretsiz SMS gönderdiğinizde bedava dakikanız hattınıza tanımlamaktadır.

Turkcell Hediye Dakika KampanyasıNedir?

Turkcell bedava dakika kazanma kampanyalarına sms ile sahip olmak mümkündür. Turkcell hediye dakika detayları;

  • Turkcell BİP her yöne günlük 100 dakika

Turkcell’ in en çok tercih edilen uygulaması olan Bip, 100 dakika’ yı 1 TL karşılığında kullanıcılarına sunmaktadır. Kampanyaya katılmak için BİP 100 DK yazıp “2200” numarasına ücretsiz SMS attığınızda hediyeniz hattınıza tanımlamaktadır.

turkcell bedava konuşma paketleri
  • Turkcell Hafta sonları bedava dakika

Turkcell faturasız hat sahibiyseniz hesabınıza 35 TL üstü yükleme yaptığınızda katılım şartı gerekmeden hafta sonları bedava konuşma hakkına sahip olmaktasınız.

Türk Telekom Bedava Dakika 2023

Türk Telekom bedava dakika kampanyalarına SMS aracılığıyla ulaşmanız mümkündür. Bilinen Türk Telekom bedava dakika kampanyaları;

  • Türk Telekom bedava 2000 dakika

Türk Telekom’un kullanıcılarının koşulsuz şartsız faydalandığı 2000 dakika kampanyasına katılım oldukça kolaydır. Türk Telekom’ dan 2000 dakika kazanmak için “MİLYON” yazıp 3527 numarasına SMS göndererek bedava dakikanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Türk Telekom bedava 50 veya 100 dakika

Türk Telekom’un kampanyası olan milyon kampanyasından yararlanan kişiler “PAKET” yazıp “9090” numarasını SMS göndererek bedava ekstra 50 veya 100 dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’un kullanıcılarını tarafından bilinen ve oldukça sevilen bedava dakika hilesi bulunmaktadır. Türk Telekom faturasız hat sahipleri hesaplarına 30 TL ve üzeri yükleme yaptığı takdirde SMS yolu ile katılabileceği bedava dakika kampanyası bulunmaktadır.

“GECE” yazıp “4545” numarasına SMS göndererek 09:00 – 21:00 saatleri arasında ücretsiz olarak gönül rahatlığıyla konuşma yapabilirler.

Türk Telekom Hediye Dakika Paketleri Nasıl Alınır?

Türk Telekom hediye dakika paketlerine sahip olmak oldukça kolaydır. Türk Telekom faturalı veya faturasız hat sahipleri, Online işlemlerde bulunan hediye kısmından rahatlıkla bedava dakika, SMS veya internet kazanma şansına sahiptir.

Ayrıca SMS aracılığıyla birçok hediye dakika paketlerine katılım sağlamaları mümkündür. Sağlık ve Sevgi ile kalmanız dileğiyle.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu