Türk Telekom Hediye Dakika Paketi Kazanma 2023

Türk Telekom hediye yani bedava dakika kazanmak için 2023 yılında öncelikle hattınız ister faturalı isterse faturasız olsun kampanya ve fırsatları takip ederek Türk Telekom hediye dakika kazanabilirsiniz. Bunun için kampanya şartları kapsamında sms gönderebilir ya da uygulamaları indirip takip ederek bedava dakika kazanırsınız. Telefon ile görüşmeyi çok sevenler, GSM operatörü ne olursa olsun konuşma paketlerini yetmediği ve ay sonuna kadar konuşma paketleri bittiğinde ihtiyacı olan dakika kazanma kampanyaları;

Türk Telekom Hediye Dakika 2023 Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom hediye dakika kazanmak 2023 yılı için çeşitli kampanya ve fırsatlar sunar. 50-100 dakika bedava hediye kampanyasından faydalanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne PAKET yazıp 9090’a kısa mesaj gönderin. Sil süpür kampanyasından faydalanmak için Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yapmanız gerekir. Uygulama içinde bulunan talimatları takip ederek her hafta bedava dakikalar kazanabilirsiniz.

Türk Telekom SEÇ konuş kampanyası yeni hat sahiplerine özel olup, yeni hat alan ya da başka operatörlerden hattını Türk Telekom’a taşıyanlara hiçbir işlem gerekmeksizin bedava 500 dakika konuşma hediye edilir. Türk Telekom Faturalı hat sahipleri e-fatura sistemine geçtiklerinde telefonlarının mesaj kutusuna e-posta adresi boşluk SES yazıp 3008’e gönderdiklerinde her yöne 100 dakika bedava konuşma kazanırlar.

Türk Telekom’a hattını taşıyan yeni müşteriler KAYIT yazıp 5660’a kısa mesaj gönderdiklerinde her ay 50 dakika bedava konuşma kazanırlar.Türk Telekom’dan 2000 dakika kampanyasından dakika kazanabilmek için SABIT 2000DK yazıp 6368’e kısa mesaj göndermeniz gerekir. Mesaj sonrası 9TL ödeyerek 1 ay kullanmak üzere 2000 dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Dakika Paketleri Nasıl Yapılır?

Türk Telekom faturasız hediye dakika kampanya ve fırsatları içi Türk Telekom’a hattını taşıyan yeni faturasız hat sahiplerine bedava dakikalar hediye edilir. 26 yaş ve altı genç Türk Telekomlu gençlere Selfy uygulaması ile hediye dakikalar verilir. Bayan müşterilere bedava konuşma imkânı sunulur.

Sil süpür kampanyası ile her hafta sürpriz bedava dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca başka bir operatörden Türk Telekom’a geçen faturasız hat sahiplerine hiçbir koşul aranmadan bedava 500 dakika hediye ediliyor. Diğer 2023 yılı için Türk Telekom hediye internet paketleri;

Selfy’li geceler kampanyası ile faturasız genç hat sahipleri 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında her gece 21.00 ile sabah 09.00 saatleri arasında bedava konuşma kazanıyorlar. Bedava dakikalar kazanmak için GECE yazıp 4545’e mesaj göndermeniz gerekiyor.

Türk Telekom kadın müşterilerine özel olarak 25 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında her gün 13.00 ile 14.00 saatleri arasında 1 saat ücretsiz konuşma hakkı hediye ediyor. Faturasız hat sahipleri Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yaparak sil süpür kampanyasında bedava dakika hediyeler kazanabilirler.

Türk Telekom Sil Süpür ile Hediye Dakika Kazanma

Türk Telekom abonelerine sunulan ‘’Sil Süpür’’ kampanyasından faydalanmak için telefonunuza ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasını indirin. Uygulama içerisinde ‘’Sil Süpür Oyunu’’ yazan sekmeye tıklayın.

Tamamen ücretsiz olan bu oyunda herhangi bir ödeme yapmaksızın sınırsız konuşma, cepten internet, sürpriz hediyeler ve Muud Premium üyelik hediyesi kazanabilirsiniz. Sil Süpür ile hediye dakika kazanma imkanı haftada 1 kere yapılabilmektedir.

Türk Telekom Konuşmak Lazım ile Hediye Dakika

Türk Telekom tarafından yeni hat alacak kişilere, Türk Telekom’a geçiş yapan kişilere, faturasız ve faturalı hatlarda tarife geçişi yapan kişilere 500 DK hediye dakika sunulmaktadır. Taahhütlü ve taahhütsüz şekilde sunulan ‘Konuşmak Lazım Kampanyası’’ndan faydalanmak için:

  • S.E.C Konuşmak Lazım 1000 tarifesini seçmek
  • Taahhütlü tarife fiyatından faydalanmak için 12 aylık taahhüt sözü vermek ( İlk 60 günlük süre içerisinde 5555’e SOZ yazarak sms atmak gerekmektedir.)

Konuşmak Lazım kampanyası 1000 dakika her yöne dakika sunmaktadır. Ayrıca Türk Telekom tarafından 500 DK her yöne konuşmada pakete 12 ay boyunca tanımlanmaktadır.

Türk Telekom Her Yöne Hediye Dakika Kazanma

Türk Telekom bireysel tarifelerden birine üye olan ve Selfy üyesi olmayan kadın abonelerine her yöne 60 dakika hediye etmektedir. Kampanya 13.00-14.00 saatleri arasında geçerli olup 1 ay boyunca her hafta kullanılmak üzere hatta tanımlanmaktadır. Türk Telekom Her yöne konuşma kampanyasına katılmak için:

  • POCELL, Bimcell, Teknosacell, Pttcell, Katlayan Standart, Faturasız Bayi, Mobildata Jet ve Kontrolü SEÇ Tarifelerine üye olmayan kadınlar başvuru yapabilir.
  • Hatta 30 TL ve daha üzeri yüklemeler yapılması halinde Her Yöne Konuşma Kampanyasına dahil olunabilir.
  • 5555’e HERYONE DK yazarak sms atılması halinde kampanyaya katılım sağlanabilmektedir.

Türk Telekom Tarifelere Göre Hediye Dakika Paylaşımı

Türk Telekom tarifelere göre hediye dakika paylaşımı başta Aile tarifeleri olarak 2’ye ayrılmaktadır. Bunlardan ilk pakette 6 GB internet ve her yöne sınırsız SMS kampanyasının yanı sıra aile içinde seçilecek 3000 dakika ve aile içi sınırsız dakika seçeneği bulunmaktadır. Bu 3000 dakika aile içi seçilecek 5 kişiye de paylaşılabilmektedir.

Diğer tarife ise 15 GB yine sınırsız SMS seçeneği olan tarifedir. Bu tarifede de her yöne 5000 dakika telefon görüşmesi hakkı verilmektedir. Bu 5000 dakika da diğer pakette olduğu gibi aile içi seçilen 5 kişi ile paylaşılabilmektedir.

Mesleklere göre Türk Telekom kampanyalı tarifeler bulunmaktadır. Bunlar; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nda görev alanlar ve yakınları için hazırlanan kampanyada hediye 1200 dakika konuşma hakkı verilmektedir. Bunun yanında 1000 SMS ve internet seçenekleri 6 GB ve 10 GB şeklinde bulunmaktadır.

Kamu çalışanlarına Türk Telekom içi sınırsız dakika verilmektedir. Diğer operatörler ile yapılacak görüşmelerde ise 1000 dakika sınırlandırması bulunmaktadır. İçişleri Bakanlığı çalışanlarına her yöne 1000 dakika konuşma hakkı verilmektedir.

Eğitimciler yani öğretmenlere her yöne 1000 dakika konuşma hakkı verilmektedir. Basın mensuplarına hazırlanan Türk Telekom özel kampanyasında her yöne 1000 dakika konuşma hakkı bulunmaktadır. Son olarak Türk Telekom operatörünün son zamanlar en çok rağbet gören kampanyası Selfy tarifesidir. Bu paket ile her yöne 750 dakika konuşma hakkı yanı sıra 5000 SMS ve 5 GB internet hediye verilmektedir.

4 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu