Türk Telekom Hediye İnternet Servisi Nedir?

Türk Telekom’un hediye internet servisi ile 1 gb ve 100 gb arasında bedava internet kazanın. Faturalı, faturasız aboneler için 4.5G internet ve sosyal paket hediye kampanyalarıda yanında! Türk Telekom servisleri, 2023 yılın da müşterilerine hediye internet kazandırmaya devam ediyor. Bu hediye paketleri şu şekildir;

 • 40 TL yükle günlük 10 GB kazan.
 • 50 TL yükle haftalık 10 GB kazan.
 • 100 TL yükle aylık 10 GB hakkı kazan.

Farklı hediye servisi olarak; Türk Telekom 1 ay geçerli olan 10 GB hediye internet, yalnızca Çanakkale ve Balıkesir illerinde kullanılabilir. Türk Telekom Efsane paket tarifelerinden birini alarak 10 GB hediye internet hakkına sahip olabilirsiniz. Geçerli efsane paketler;

 • Efsane 8
 • Efsane 12
 • Prime Efsane 20
 • Selfy Efsane 10 GB

31 aralık 2023 yılına kadar geçerli 10 gb bedava internet kampanyasından, efsane tarifelere Türk Telekoma hattını taşıyan ya da yeni hat alan aboneler faydalanabilir. Her hat sahibi, yalnızca 1 kere 10 GB kazanabilecektir.

Türk Telekom Selfy mor paketleri ile hediye internet kampanyası için için en az 30 TL yükleme yaptıktan sonra, MOR HEDIYE yazıp 4545’e göndererek faturasız kullanıcılar hediye internet kazanır. Diğer hediye internet servisinden olan; Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yaptıktan sonra kredi kartınız ile yükleyeceğiniz 30 TL bakiyeye, 1 aylık 1 GB hediye internet kampanyasını kaçırmayın! Online İşlemler uygulamasını, Play Store ya da Apple Store üzerinden indirebilirsiniz.

Türk Telekom Hediyeler Dağıtıyor!

Türk Telekom hediye dağıtıyor; Diğer operatörlerden yapacağınız numara taşıma işleminize, hattınıza tanımlanacak olan Türk Telekom 500 MB hediye internet kazanma fırsatını değerlendirin! Türk Telekom’dan ev interneti bağlayan tüm abonelere özel 100 GB hediye internet kampanyası mevcut. Evine internet bağlatmayı düşünenler bu fırsatı kaçırmayın! Evde internet kampanyaları sayfamızdan avantajlı fiyatları görebilirsiniz.

Türk Telekom’a geçiş yaparak 4 GB hediye internet kazanma şansı elde edebilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak için ise BALLI 4GB yazıp 2070’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Ayrıca, hoş geldin 4 GB hediye ile beraber 40 TL bakiye yanında verilecektir. Ayrıca; Türk Telekom faturasız hat aboneleri hediye 1 GB internet için 1 GB KAZAN yazıp 5555’e sms göndererek kampanyaya katılabilir.

Türk Telekom hattınızı 4.5G’ye uyumlu hale getirerek 1 ay boyunca geçerli olacak 30 GB hediye internet kazanın şansı elde edebilirsiniz. 4.5G 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderip kampanyaya katılın! Hattınıza yapacağınız 50 TL ve üzeri yüklemelerde, 1 GB Türk Telekom hediye internet için HEDIYE INTERNET yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin.

Türk Telekom abone olduğunuz yıla göre değişkenlik gösteren GB’lar kazanabilirsiniz. Bu hediye internetler, 3 GB, 6 GB ve 10 GB olarak verilmektedir. Kampanyadan yararlanmak için YILLAR yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj yollamanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom hediye sosyal paket ile 2 GB hediye internet hakkı sosyal medyada geçerlidir. 1 GB WatsApp kullanımında, 1 GB da Facebook, Instagram ve Twitter gibi diğer sosyal medya hesaplarında kullanılabilir. Kampanyaya katılım sağlamak için SOSYAL PAKET yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Servisi

ArayanıBil Plus servisi ile aboneler aylık olarak Türk Telekom 1 GB Bedava internet kazanabiliyor. ArayanıBil Plus kampanyasına 1 aylık ya da 6 aylık katılmanız mümkün. Hediye internet servisi hakkında detaylı bilgiler ise şu şekildedir;

 • PLUS yazarak 7065’e kısa mesaj göndererek 1 aylık ArayanıBil Plus üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
 • PLUS yazarak 7066’ya kısa mesaj göndererek 6 aylık ArayanıBil Plus üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
 • 1 aylık 3,49 TL 6 aylık da 17,49 TL’dir.
 • İptal etmediğiniz sürece kampanya yeni dönemlerinde yenilenir.
 • İptal için IPTAL yazarak 7070’e sms gönderin.

Türk Telekom 6 Ay Geçerli Aylık 2 GB Hediye İnternet

Türk Telekom, bazı illerde ikamet eden Türk Telekom kullanıcılarına 6 boyunca her ay 2 GB internet hediye ediyor. Türkiye’nin Hatay, Aydın, Mersin, İzmir, Zonguldak ve Şanlıurfa illerinde ikamet ediyor ve Türk Telekom hattı kullanıyorsanız, 2 GB Hediye internet kampanyasından yararlanmak için; Size en yakın Türk Telekom İletim Merkezi’ne giderek Renkli tarifelerden birini satın alabilir, toplam 12 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Aşağıdaki 2 GB kullanım hakları, paket seçiminiz ile kazandığınız Türk Telekom hediye internet hakkınızdır.

Paket AdıKullanım Haklarıİnternet KullanımıÜcretlendirme
Renkli 3 GB1000 Da 1000 SMS3 + 2 GB23₺
Renkli 6 GB1000 Dk 1000 SMS6 + 2 GB29₺
Renkli 10 GB1000 Dk 1000 SMS10 + 2 GB37₺
Renkli 15 GB1000 Dk 1000 SMS15 + 2 GB47₺

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Sevdiklerinizin interneti bittiği an onlara en uygun kampanyalardan yararlanarak Türk Telekom hediye internet yollayabilirsiniz. 9433’e HEDIYE bir boşluk hediye yollayacağınız numara ve hediye internet miktarını yazıp yollayabilirsiniz. 10 GB’a kadar bedava internet kazanabileceğiniz Türk Telekom uygulamada birçok hediye mevcut;

 • Katılım tamamen ücretsizdir.
 • Online işlemler uygulamasından Sil Süpür oynayabilirsiniz.
 • Her çarşamba ve cuma hediyeler yenilenir.

Türk Telekom Mobil Ödeme ile Hediye TL

Türk Telekom Mobil Ödeme Servisi’ni kullanarak PUBG Mobil veya Zula web sitesinden yapacağınız alışverişlerde, indirim dönemi boyunca geçerli olacak şekilde PUBG’de 15 TL Zula’da 10 TL kazanın. Hediye TL’lerinizi oyun içerisindeki tüm satın alımlarınızda kullanabilir, ekipmanlarınızı daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Türk Telekom mobil ödeme servisini aktifleştirmek ve hediye TL’lerin sahibi olmak için:

 • Cep telefonunuz üzerinden “5555”’e “MOBILODEME KAYIT” yazarak bir kısa mesaj gönderin.
 • Gelen bilgilendirme mesajının ardından PUBG Mobil veya Zula web sitesine giderek alışverişinizi yapın.
 • Türk Telekom Hediye TL’leriniz alışveriş sepetlerinize otomatik olarak yansıyacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu