Trend

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2023

Türk Telekom, bedava internet uygulamaları ve kampanyaları ile faturalı, faturasız hatlara 2023 kampanyası olarak hediyeler sunmaktadır. Türk Telekom bedava internet kampanyası uygulamalar ve sms ile yapılan detayları mevcut. Not; Türk Telekom’ dan bedava internet sağlayan oyunlar her hafta yenileniyor.

Türk Telekom Hediye internet kampanyası ile faturalı ve ön ödemeli hat sahipleri ücretsiz internetten yararlanabilir. Öncelikle geçerli olan bedava internet kampanyaları için herkesin evinde, ailesinde veya yakınlarında banka müşterisi olan vardır. Başta bankalar üzerinden yapılan Türk Telekom bedava internet kampanyası yöntemleri ile başlayalım;

Türk Telekom hattınız için otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda 1 defaya mahsus olmak üzere 2 GB bedava internet kazanırsınız. Sadece Türk Telekom faturalı hat kullananların yararlanabileceği bu kampanyadan kullandığınız banka fark etmeksizin faydalanmak için;

 • Online İşlem Merkezi’nden veya kullandığınız bankanın mobil uygulaması üzerinden talimat vermeniz yeterlidir. Türk Telekom bedava 2 GB internet otomatik talimat verdiğiniz anda hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom faturasız hat kullananlar, Yapı Kredi Mobil Uygulaması üzerinden yapacakları 35₺ ve üzeri bakiye yüklemelerinde 1 GB bedava internet kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken;

 • Yapı Kredi bankasında bulunan hesabınızdan Türk Telekom telefon numaranıza bakiye yüklemesi yapmak. 7 gün boyunca geçerli bedava internet hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları, Ziraat Bankası mobil uygulamasını kullanarak yaptıkları her 40₺ ve üzeri bakiye yüklemelerine günlük 5 GB internet kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak için, Ziraat Bankasında bulunan hesabınızla TL yükleme yapmanız yeterlidir. 

Türk Telekom Bedava İnternet Faturasız

Türk Telekom bedava internet faturasız hediyelerden yararlanmak için katılım kısa mesaj ya da müşteri hizmetleri üzerinden sağlanır. Kazanılan bedava internetler yurt içi kullanımlar içindir. Ayrıca bu hediyeler başka bir kişi ile paylaşılamaz. Türk Telekom 2023 yılında faturasız hat kullanıcılarına özel olarak sunulan bedava internet kampanyaları başlıca şunlardır;

 • Arayanı Bil Plus 1 GB
 • Yeni yıl bol bol GB
 • İnternet gönder 1 GB kazan
 • Sil süpür bedava internet
 • 4.5G kampanyası 30 GB hediye internet

Türk Telekom Bedava İnternet EBA Kampanyası

Türk Telekom bedava internet EBA kampanyası online eğitimi desteklemek amacıyla sunulan kampanya öğrenciler içindir. Türk Telekom müşterileri EBA’da kullanabilecekleri aylık 6 GB interneti bedava alabiliyor. Hediye 6 GB internetinizi almanız için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok; her ay düzenli olarak Türk Telekom hattınıza yüklenir. 

Türk Telekom Tambu ile Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy uygulaması içerisinde yer alan Tambu ile online alışverişlerde avantajlar sağlarken, bedava internet de kazanabilirsiniz. Tambu Hediye Kodu’nu almak için: Türk Telekom Selfy uygulamasına tanımlı hattınız ve şifreniz ile giriş yapın. “Hediye Kodu” alanına tıklayarak kodunuzu alın. Tambu hediye kodunuzu aldığınızda telefonunuzdan “TAMBU (Hediye Kodunuz)” yazarak “4545”’e kısa mesaj gönderin. 7 gün boyunca geçerli 1 GB Türk Telekom bedava internet kampanyasına dahil olursunuz.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom 10 GB bedava internet kazanma fırsatı 4.5G kullanım şartlarını sağlayan abonelere verilir. Kazanılan bedava internet 30 gün boyunca kullanılabilir. Kampanyadan yararlanmak için HEDIYE 10GB yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilir ve bunun için bir ücret ödenmez.

Türk Telekom Hediye İnternet 2023

2023 yılında Türk Telekom, müşterilerine kampanyalarla hediye internet fırsatları sunuyor. 30 TL ve üzeri Türk Telekom yükleme yapmanız durumunda MOR HEDİYE yazıp 4545’e mesaj göndererek hediye internet kazanabilirsiniz. Farklı kampanya olarak; Türk Telekom, birbirlerine internet hediye eden kullanıcılarını hediye 1 GB internet ile ödüllendiriyor. Herhangi bir tarifeyi kullanan sevdiğinize 4 GB internet hediye etmeniz durumunda Türk Telekom’dan anında hattınıza 1 GB ücretsiz internet tanımlanıyor.

Türk Telekom 2023 Ücretsiz İnternet

Türk Telekom, faturalı ve faturasız tüm hatlar için yıllardır müşterisi olan abonelerine ücretsiz internet hakkı tanımaktadır. Ücretsiz internet için YILLAR yazarak 5555 SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom müşterilerine şanslı çark ile evde kaldıkları süre boyunca ücretsiz internet dağıtmaya devam ediyor. Şanslı Çark uygulaması, Türk Telekom’un müşterilerine hediyeler vermek için kullandığı bir uygulamadır. Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden yapılan bu kampanyadan 4 GB’a kadar ücretsiz internet kazanın.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet hilesi isteyen kullanıcılar her hafta kampanyayı takip etmeleri gerekir. Türk Telekom bedava internet hilesi güncel olarak mevcut değildir. Pek bilinmeyen Uygulamalar ile bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nedir?

Türk Telekom bedava internet veren uygulamar arasında yer alan paket matik ile sürpriz bedava internet kampanyası faturalı müşterileri içindir. Sadece cep telefonunuzda Online İşlemler uygulaması yüklü ise geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için, Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak, “PAKETMATİK” kampanyasına tıklayın ve bedava internetinizi alın. Diğer Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar ise şunlardır;

 • Arayanı Bil Plus
 • Sil Süpür
 • Selfy
 • Türk Telekom Bulut
 • e-Dergi
 • Bi’ Dünya Fırsat
 • Dijital Saha

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom’un en sevilen kampanyalarından biri olan Sil Süpür her hafta abonelere birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Her hafta Cuma ya da Çarşamba günü saat 06.00’a kadar yenilenen kampanyadan internet ve konuşma hakkı ya da marka indirimleri gibi hediyeler alınabilir. Sil Süpür’ün ne zaman yapılacağı, kazanılan hediye ve kalan bakiye ya da hediye sorgulama gibi işlemlerin hepsi Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden yapılır.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy bedava 1 GB internet kampanyasını kazanmak için abonelerin faturasız hat kullanıcısı olmaları ve 30 TL ya da üzerinde yükleme yapmaları gerekir. TL yükleme öncesinde DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e kısa mesaj gönderin. Ayrıca Türk Telekom Selfy card ile 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Kampanya detayları; Selfy card, tıpkı banka kartlarınız gibi dilediğiniz zaman alışveriş yapabileceğiniz ön ödemeli bir karttır. Herhangi bir ortak ATM’ye giderek kartınıza bakiye yükleme işlemi yapabilir, ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Türk Telekom Selfy card kullanabilmeniz için öncelikle Türk Telekom Selfy’li olmasınız. Bedava internetinizi almak ve Selfy’li olmak için;

 • Cep telefonunuzdan “SELFY” yazıp “4545”’e kısa mesaj gönderin.
 • Ardından cihazınıza uygun mobil mağazadan Selfy’i indirin.
 • Kart Ekle” kısmından kartınızı ekleyin ve 7 gün boyunca geçerli olan Türk Telekom 5 GB bedava internetinizi alın.

Türk Telekom Bedava 1 GB İnternet

Türk Telekom bedava 1 GB internet hakkı pek çok kampanya ile verilir. Özellikle TL yüklemesine verilen internet hakkını alabilmek için banka kartı ya da kredi kartı ile yükleme yapmak gerekir. 30 TL ve üzerinde yükleme yapan aboneler 7 gün geçerli 1 GB internet kazanırken 30 TL ve altında yükleme yapanlar 24 saat boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internet hakkı kazanacaklardır.

Türk Telekom’a Hoş Geldin 4 GB Bedava İnternet

Mobil internet kampanyaları içerisinde yer alan Türk Telekom hoş geldin kampanyası 4 GB bedava internet yeni numara taşıyan ya da yeni Türk Telekom abonesi olan kişiler için geçerlidir.

 • Verilen 4 GB hediye internet hakkı aylık kullanım içindir.
 • Bedava internet için hatta 40 TL yükleme yapılması gerekir.
 • Kampanyaya katılmak için de BALLI 4GB yazılıp 2070’e kısa mesaj gönderin

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Bedava İnternet

Türk Telekom’un bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan ArayanıBil Plus 1GB internet kampanyası, tüm Türk Telekom müşterilerine sunulmaktadır. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahipleri de bu hediye internet paketinden yararlanabilir. Arayan bil plus servisi ücretlidir;

 • 1 Aylık Abone için; 3,49 TL fiyatıyla ‘’PLUS’’ yazıp 7065’e sms göndererek 1 GB bedava internet haftalık olarak kazanırsınız.
 • 6 Aylık Abone için; 17,49 TL fiyatıyla ‘’PLUS’’ yazıp 7066’a sms göndererek 1 GB bedava internet aylık olarak kazanırsınız.
 • İptal Etmek için; Sms ile ‘’iptal’’ yazıp 7070’e göndererek arayanı bil plus paketini iptal edebilirsiniz.

Türk Telekom e-Fatura ile Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom ayrıca müşterilerine e-fatura kolaylığı sunmaktadır. Bir e-fatura talimatı verirseniz, 2023 yılında 1GB ücretsiz hediye internet kazanabilirsiniz. İnternet faturasını e-posta ve sms ile kolayca takip edebilirsiniz. Türk Telekom’da e-faturaya geçerek 1 GB ücretsiz internet kazanma fırsatı için;

 • 1GB ve e-posta adresinizi SMS bölümüne yazın ve 3008’e gönderin.
 • Ücretsiz hediye internet kampanyasından yararlanmak için faturalı bir hattınız olmalıdır.
 • Her müşterinin kampanyaya yalnızca 1 kez katılma hakkı vardır.

Türk Telekom 4.5G Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un ücretsiz internet kampanyalarından biri de 4.5G hattına sahip olmaktır. Türk Telekom Cep Merkezi’ndeki mevcut sim kartınızı ücretsiz olarak değiştirin ve 30 gün boyunca çevrimiçi olarak 1 GB hediyenizi 2023 yılında doya doya kullanın.

Türk Telekom SIM kartınızı 4.5G uyumlu hale getirdikten sonra, telefonunuzun SMS bölümüne 4.5G SIM yazıp 5555’e göndermeniz gerekir. Bu işlemi gerçekleştiren tüm müşterilere 30 gün boyunca ücretsiz hediye internet verilir. Ayrıca Türk Telekom 4.5G ile uyumlu aboneler 1 ay boyunca 30 GB internet hakkı kazanmaktadır. Kampanya için 4.5G 30GB yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilir.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Ücretsiz İnternet

Hediye Sosyal Medya Kampanyası’na kaydolan Türk Telekom kadın müşteriler, her 30 günde bir 30 TL ve daha fazla yüklemelerde WhatsApp için 1 GB, Facebook için 1 GB ve Facebook ve Twitter için 1 GB bedava internet kazanır. Türk Telekom hediye sosyal medya Kampanyası için; Sosyal Paket yazıp 5555’e göndermek yeterlidir.

39 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu