Türk Telekom Bedava Dakika (Faturalı ve Faturasız) 2023

Türk Telekom bedava dakika kampanyaları ile hiçbir ücret ödemeden sevdiklerinizle doyasıya ücretsiz konuşun. Bedava dakika paketi yapmak için Türk Telekom’un çeşitli kampanyaları ve fırsat paketleri bulunur. Her yöne ücretsiz konuşmak isteyenler, Selfy’li geceler kampanyası, sil süpür bedava konuşma kampanyaları ve 50-100 dakika hediye kampanyaları gibi birçok Türk Telekom bedava dakika fırsatından yararlanın. Türk Telekom müşterileri ya da yeni abone olmayı düşünüyorsanız bedava dakika kazanmanın başta 2 yolu olduğunu göreceksiniz;

 1. Woops’a kayıt olan tüm müşterilere TT Mobilliler ile 1 hafta boyunca ücretsiz konuşabilecekleri 2.000 dakika hediye ediliyor.
 2. Faturasız hat kullanıcılarına özel 30 TL ve üzeri yükleme yapanlar ”GECE’‘ yazıp 4545’e gönderip akşam 21:00 sabah 09:00 arasında Türk Telekom bedava dakika kazanır.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları 2023

Türk Telekom bedava dakika için sms yolu ile kampanyalara katılabilirsiniz. Türk Telekom uygulamalarında bulunan hediye dakikalar ile sınırsız her yöne konuşun. Türk Telekom’un faturalı ve faturasız hat sahipleri için birçok bedava dakika kampanyası vardır. Türk Telekom bedava dakika kazanma kampanyaları 2023 yılı için şu şekilde; 1000 dk ücretsiz, self kampanyası, sil süpür dakika hediyesi, hafta sonu ve seç konuş olarak devam ediyor.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Dakika 2023

Türk Telekom sil süpür bedava dakika için online işlemler uygulamasına üzerinden önünüze çıkacak olan ekrandaki sil süpür talimatları yerine getirmeniz yeterli olacaktır. Hediyelerle ilgili bilgiler uygulama ve SMS aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir.

Hiçbir ödeme veya kayıt işlemi gerektirmeyen sil süpür bedava dakika kampanyası için yalnızca Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını indirip giriş yapmanız yeterli.

 • Her hafta sınırsız konuşma
 • Cepten bedava internet
 • Muud Premium üyelik
 • Sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası

Türk Telekom bedava dakika mevcut tarifenize ek olarak hiçbir ücret ödemeden konuşma hakkı kazanın. Türk Telekom hat sahipleri sms ve uygulamalar ile bedava konuşma kampanyaları ile ücretsiz uzun uzun konuşabilirsiniz. Türk Telekom kadın müşterilere her ay 25 TL ve üzeri yüklemelerinde her hafta 13:00 ile 14:00 saatleri arasında geçerli 1 saat ücretsiz her yöne konuşma ve WhatsApp’ta 1 GB, Facebook ve Twitter’da beraber kullanabileceğiniz 1 GB yani toplamda 2 GB geçerli internet hediye. HERYONE DK yazıp 5555’e göndermeniz yeterli.

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika 2023

Türk Telekom bedava dakika faturasız hat kullananlar için selfy ücretli tarifesini satın alıp sonrasında geceleri bedava konuşma hakkı kazanıyor. Faturasız hat sahipleri için sunulan bedava dakika hakkını kullanmak isteyenler; Türk Telekom numarasına Selfy Paketi’ne 30 TL ve üzeri yükleme yapan gençler saat 21.00 ve ertesi sabah saat 09.00’a kadar bedava dakika kazanmak için GECE yazıp 4545’e sms gönderebilir.

Türk Telekom e-Fatura ile Bedava Dakika

Türk Telekom faturanız belge halinde adresinize teslim ediliyorsa, hem kâğıttan tasarruf ederek çevrenize hem de bedava dakika kazanarak kesenize yardımcı olabilirsiniz. Türk Telekom sistemindeki kayıtlı e-postanızı boşluk bırakıp SES yazdıktan sonra 3008 göndererek her yöne 100 dakika kazanırsınız.

Hattınıza hemen tanımlanacak olan hediyenize katılım tek seferliktir, e-posta değişimlerinde tekrar hediye kazanmanız mümkün değildir. Ayrıca; Otomatik fatura ödeme talimatı verme halinde 1 hafta boyunca geçerli olacak 2GB Türk Telekom bedava internet kazanırsınız.

Türk Telekom SEÇ Konuşmak Lazım Kampanyası

S.E.Ç. Konuşmak Lazım 1000 tarifesi ile kampanyaya katılmak için 10 Ocak 2014 tarihinden itibaren Türk Telekoma’a numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yapmanız yeterli. Bu işlemden sonra hiçbir katılım şartı olmadan tarifeye ek her yöne 500 dakika hediye verilir.

 • Hattınızda toplam 1500 dakika konuşma süresi bulunuyor
 • Tarifenin aylık ücreti taahhüt şartıyla 37 TL
 • Taahhüt şartı olmadan 47 TL ile bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Türk Telekom 50 Dk – 100 Dakika Hediye 2023

Türk Telekom 50 dakika ya da 100 dakika kazanmak için 9090’a PAKET yazıp sms göndermeniz yeterlidir. Gelen sms içeriğinde kazandığınız dakika miktarını öğrenebilirsiniz. Bu kampanya ile kazanılan dakikalar yalnızca Türk Telekomlular ile konuşmak için geçerlidir. 50 ya da 100 dakika kazanmanız şansınıza bağlıdır. Farklı dakika ve bedava kampanyaları için; Türk Telekom bedava internet kategorimize göze atın ve fırsatları kaçırmayın!

Hattını Türk Telekom’a Taşıyana Bedava Dakika

Diğer operatörlerden taşıdığınız hattınız Türk Telekom’da bedava dakika kazanıyor. Hattınızı taşıdığınız ya da yeni faturasız bir hat satın aldığınız durumda 1 yıl boyunca her yöne, her ay ek ücret olmadan 50 dakika kazanabilirsiniz. 1 ay içinde KAYIT yazdıktan sonra 5660’ a kısa mesaj yollayıp Türk Telekom bedava dakika kazanın.

Bedava 50 dakika kazanmaya devam etmek için hattınıza her ay tek seferde olmak şartıyla 20 TL yüklemeye ve faturanızı geciktirmeden ödemeniz gereklidir. Toplamda 600 dakika kazanma şansına sahip olacaksınız.

Türk Telekom Hafta Sonu Bedava Konuşma 2023

Türk Telekom hafta sonu bedava konuşma kampanyası ile 30 TL yükleme yaptığınızda hafta sonu cumartesi gecesi 00.00’da başlayıp Pazar günü 23.59’da sona eren bedava konuşma paketi kazanabilirsiniz. Bunun için HAFTASONU yazıp 4242’ye kısa mesaj gönderin. Ayrıca 2017 yılında bu yana devam eden bu kampanya ile SABIT 2000DK yazıp 6368’e sms göndererek Türk Telekom 2000 dakikanızı 9 TL ödeyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ev İnterneti olana Hediye Dakika

Türk Telekom bireysel evde internet müşteriler için hazırlanan bedava dakika kampanyasında ev telefonu aboneliği başlatan kişilere her yöne 500 DK konuşma avantajı verilir. Ayrıca bu tarife içerisinde akşam 07.00’den sabah 07.00’ye kadar 3000 DK konuşma Türk Telekom mobil dakika hediyesi verilir. 12 aylık taahhüt sözü ile gerçekleşecek olan bu kampanyaya katılım hakkında detaylı bilgi almak için 444 1 444 numaralı müşteri hizmetleri aranabilir.

Türk Telekom Ev Hanımlarına Özel Bedava Dakika

Türk Telekom abonesi olan ev hanımlarının ‘’Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Paketi’’ seçmeleri halinde; Her yöne 150 DK sadece 15 TL’ye hatta tanımlanır. Ev hanımı olan ve bu paketi seçmiş olan kadınlar için gün içerisinde 10.00- 15.00 arası 2000 dakika Türk Telekom içi konuşma bedava dakika verilir.

 • 2000 DK hediyesi sadece Türk Telekom aboneleri ile kullanım içindir.
 • 30 gün boyunca geçerli olan bu hediye 30 günün sonunda yenilenir.
 • Paketten kalan kullanım haklarını öğrenmek için KALAN 2000 yazıp 5555’e gönderilmesi yeterlidir.

Türk Telekom Onnet ile Bedava Dakika Paketi

Kurumsal Türk Telekom kampanyaları arasında yer alan 12 ay 500 dakika bedava Onnet kampanyası, PSTN-PSTN kullanıcısı aboneler tarafından kullanılabilir. Gerekli bilgileri almak için Türk Telekom işyerim Çağrı Merkezi arayabilirsiniz. 444 5 444 numaralı telefondan ulaşılabilecek olan bu kampanya dahilinde 12 ay taahhüt veren Türk Telekom müşterilere her ay 500 dakika bedava verilir. 500 dakika hediyesi ile şehir içi ve şehirlerarası görüşmeler yapabilirsiniz.

14 Kişi Katıldı

 1. İnsanları bu kadar da kandırmayın kimse zorla size kampanya yapın demiyor miletti kandırıyor sunuz İlk işim turktelekom dan ayrılmak olacaktır

 2. Turktelekom da tek iyi hediye veren sil süpür başka birşey Yok hatim Turkcell di turktelekom çevirdim pişman oldum ya bidaha Turkcell yapmayı düşünüyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu