Faturasız Hat Fiyatları (Yeni Fiyatlar)

2023 faturalı ve faturasız hat fiyatları ile ilgili derlediğimiz bilgiler, bu yazımızın ana konusunu oluşturmaktadır. Siz de kendinize en uygun operatörü seçerek, avantajlı paketlerden yararlanabilirsiniz. Faturasız yeni yeni fiyatları Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom fark etmeksizin yeni hat satın almak isteyen herkesin ilgisini çekmektedir. Bu fiyatlarda her sene güncelleme yapılmakta olup 2023 için geçerli olan fiyatlar operatörlere göre farklılık gösterebilir.

Vodafone Faturalı, Faturasız Hat Fiyatları 2023

Online ve gülümseten çözümler sunan Vodafone yeni hat satın almak isteyenlere birbirinden avantajlı kampanyalar sunar. Vodafone faturalı hatlar, abonelerine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sadece seçilecek tarife ücretine göre aylık ödeme yapabileceğiniz faturalı hatlara sahip olabilirsiniz.

 • Öncelikle yeni faturasız hatlara bakıldığında Vodafone faturasız hat fiyatları 2023 yılı için 95 TL ile 120 TL arasında belirlenmiştir.
 • Bu yeni hatta sahip olabilmek için operatörün internet site üzerinden başvuru yapılabilir.

Yeni hat al kısmına tıklanıp numara seçilerek gerekli bilgiler doldurulur ve ardından müşteri temsilcisi ilgili kişiye geri dönüş yapar. Aramanın amacı randevu almak olup sim kart ilgili kişinin adresine teslim edilir.

 • Eğer sitede yer alan bölgede ikamet ediliyorsa yeni sim kart 24 saat içinde
 • Başka bölgelerde olanlara ise 2 ile 4 gün arasında hat teslimi yapılır.

Hattın teslim alınmasıyla birlikte kullanıma açılması ortalama bir gün içerisinde olmaktadır. Vodafone dijital üzerinden yapılan yeni hat başvuruları için herhangi bir ücret talep edilmemektedir ve hat kullanıcıya ücretsiz olarak teslim edilir.

Vodafone Yeni Hat Kampanyaları Nedir?

İlk önce Vodafone’lu, daha sonra CEPTETEB’li olanlar, 1 yıl süresince faturalarını %20 daha az ödemektedir. Vodafone yeni hat kampanyalarında çok tercih edilen Uyumlu Genç 7 Tarifesi; Aylık 29 TL’ye 750 dakika, 250 sms, 7+2 GB internet paket içerir. Üstelik ilk ay 10 GB internet hediye! Vodafone TV Eğlence Paketi, ücretsiz olacaktır. En güzel tarafı kalan kullanım haklarınız bir sonraki aya devreder. Diğer Vodafone yeni hat kampanyaları ise şunlardır;

İlk Ay 20 GB Bedava İnternet: Hattını Vodafone’ye taşıyan aboneler için geçerlidir. Red ve Uyumlu tarifeleriler ile 1 ay boyunca geçerli 20 GB Vodafone hediye internet verir. Bu kampanyadan yararlanmak için numaranızı Vodafone faturalıya taşımanız yeterli olacaktır.

WhatsApp Sınırsız Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma: 4.5G ile birlikte faturalı hatlar 1 ay, faturasız hatlar 1 hafta boyunca WhatsApp’ta sınırsız mesajlaşıp görüntülü konuşabilecek! Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapıp bu avantajdan faydalanabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları 2023

Geniş kullanıcı ağına sahip olan Turkcell faturasız hat fiyatları 2023 yılı için diğer operatörlere kıyasla biraz daha yüksektir. Buna göre fiyat aralığı 150 TL kadar çıkmakta olup bu tutar bayilere göre değişiklik gösterebilir. Turkcell bayileri faturasız hat satışları için kendi fiyatlarını ve kampanyalarını belirleyebilmektedir.

Turkcell Faturasız Hat Paketleri 2023

Turkcell Sponsorlu Hat; Turkcell faturalı hattı bulunup bir de faturasız hat almak isteyen aboneler, hattın açılış vergilerini faturalı hatlarını sponsor göstererek alabilmektedir. Vergiler, faturalı hattan aylık olarak tahsil edilmektedir. Turkcell faturasız hat kampanyaları yapmakta olup yeni kullanıcılara özel;

 • Turist tanışma paketi
 • Bol GB tanışma seti kampanyası
 • Sponsorlu hat
 • Özel fırsat kampanyası
 • Haydi gel
 • Lifecell hoş geldin kampanyası
 • Genç avantaj 6 GB
 • Hoş geldin 4 GB

Gibi farklı kampanyalar sunmaktadır. Bunlardan herhangi birini kullanabilmek için hat başvurusu yapmak gerekir.

Turkcell Faturasız Hat Başvurusu

 1. Turkcell faturasız hat başvurusu Turkcell internet sitesinden ve nüfus cüzdanı ile birlikte Turkcell iletişim merkezlerinden yapılabilir.
 2. İnternet üzerinden yapılacak olan hat başvurularında ilk olarak form doldurulur.

Bu formda öncelikle numara seçimi yapılır ve bu kısımda bütün numarayı aramak istiyorum, numarayı son 4 haneye göre aramak istiyorum, tercihim yok rastgele getir gibi seçenekler vardır.

 • Ekrana gelen numaralardan biri seçilir ve ardından paket seçimi kısmına geçilir.
 • Ekrana gelen yönlendirmeler takip edilerek yeni hat talebi tamamlanmış olur.
 • Yeni hat ilgili adrese teslim edilecektir.

Üstelik Turkcell tarafından yapılan yeni hat kampanyası kapsamında kullanıcıya ilk 4 ay boyunca her ay 2 GB toplamda 8 GB hediye internet verilir.

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları 2023

Türk Telekom mevcut hat sahipleri için kampanyaların olduğu kadar yeni gelen abonelerede kampanyası var. Türk Telekom’da en fazla internet veren kampanyası olan Bal Petek tarifesi yeni gelen aboneler tarafından çok tercih edilir. Türk Telekom Bal Petek Tarifesini kullanmakta olan aboneler 5 GB hediye internet kazanıyor. İşte Türk Telekom faturasız yeni hat fiyatları 2023 yılı güncel olarak şu şekildedir;

 • Türk Telekom yeni hat satın alınmak istenildiğinde 2023 yılı için hat fiyatlarının 90 TL ile 100 TL arasında değiştiği görülür.
 • Ödenen bu tutarın genellikle 5 liralık kısmı hatta bakiye olarak yüklenir.
 • Yeni hat satın alımlarında ödenen tutarın bir bölümü hattın içinde kullanım için ayrılır. Bu tutar ödenen liraya göre değişmektedir.  

Türk Telekom Yeni Hat Kampanyaları Nedir?

4.5G sim kartını bayilerden alan Türk Telekom yeni kullanıcılarına özel bedava internet veriyor. Sim kart alımı gerçekleşmesi sonrasında 4.5G 30GB yazarak mesajın 5555’e gönderilmesi gerekiyor. Daha sonrasında ücretsiz internet abone hattına yüklemesi yapılmaktadır. Bireysel faturalı hat kullanan tüm müşteriler Türk Telekom kampanyasına dahil olabilir.

Ayrıca Bireysel Türk Telekom faturalı hat sahipleri 1 GB hediye internet kazanıyor. Doğanın korunmasına yönelik hazırlanan kampanya dahilinde 1 GB boşluk ardından e-mail adresini mesaj ile 3008’e gönderen Türk Telekom e-faturaya geçiş sağlayan abonelerin hatlarına 1 GB hediye internet tanımlanıyor. Her abone bir defaya mahsus olmak üzere bu kampanyaya dahil olabilir.

Türk Telekom Faturasız Hat Başvurusu

Diğer operatörlerde olduğu gibi Türk Telekom da yeni faturasız hat sahibi olmak isteyenlerin başvurularını mağazalar haricinde internet üzerinden de kabul etmektedir.

Türk Telekom mobil hat başvurusu yapabilmek için Türk Telekom internet sitesine girilir ve yeni hat satın almak istiyorum kısmına tıklanır.

 • Açılan sayfada yer alan adı, soyadı, başvuru yapan kişiye ulaşılabilecek telefon numarası ve güvenlik kodu girilerek gönder butonuna basılır.
 • Bilgilerin gönderilmesiyle birlikte Türk Telekom müşteri temsilcileri en kısa süre içerisinde ilgili numaraya geri dönüş yapmaktadır.

Diğer Faturasız Sim Kart Ücretleri Ne Kadar?

Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell faturasız sim kart ücretleri haricinde diğer operatörlerin yeni hat ücretleri de 2023 yılında en güncel olarak şu şekildedir;

OperatörFiyat
BİMCell40 TL
Bursasporcell50 TL
Fenercell50 TL
Galatasaray Mobil50 TL
KAFKAFCell50 TL
Kartalcell50 TL
Samsuncell50 TL
Trabzoncell50 TL
Uğurcell50 TL
Wirofon50 TL
Pttcell50 TL

Özellikle BİMcell en ucuz operatör olması sebebiyle gün geçtikçe daha fazla insan tarafından tercih edilir. Ayrıntılı bilgi için; Bimcell Hat ve Tarife Fiyatları için TIKLA

Operatörler bu fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkında sahip olup en güncel fiyatlar için operatörün müşteri hizmetlerine ya da doğrudan mağazasına ulaşmak gerekir. Her operatörün müşteri hizmetleri numarası sırasıyla;

OperatörMüşteri Hizmetleri
Vodafone0 (542) 542 00 00
Turkcell0 (532) 532 00 00
Türk Telekom444 1 444

Operatörlerden Özel (VIP) Numara Alma

Telefon numaralarınız değiştirmek istiyorsanız, bambaşka bir yenilik ile de daha farklı bir altın numaraya sahip olabilirsiniz. Operatörlerden alınabilecek özel numaralar ile birlikte herkesten farklı bir numaraya sahip olabilir, kendi tarzınızı yalnızca telefon numaranız ile belli edebilirsiniz. VIP numaralar ile birlikte telefon numaranızın sonunda memleketiniz veya tuttuğunuz takımın kuruluş yılı olabilir. Bu sayede farkındalık oluşturabilir, özel numaranız ile keyifli aramalar yapabilirsiniz.

Turkcell Özel Numara Alma

En çok tercih edilen operatörlerden biri olan Turkcell’den özel numara alabilmek mümkündür. Turkcell bir hat ile birlikte kendinize özgü bir hat oluşturmak adına işlem yaptırabilirsiniz. Sahibinden gibi uygulamalar ile birlikte Turkcell’e ait pek çok farklı numara seçeneğini bulabilir ve alışverişinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Türk Telekom Özel Numara Alma

Türk Telekom servisinden de özel numara alabilmek mümkündür. Sahibinden, hepsiburada gibi platformlardan bulabileceğiniz pek çok özel numara seçeneklerinden biri de taraftar paketleridir. Türk Telekom bayilerinden mümkün olduğunca özel numara alabilmeniz mümkündür.

 • Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde veya Türk Telekom bayilerinde hat almak istediğinizde, istediğiniz numara şeklini belirtebilir ve alabilirsiniz.
 • Alışveriş platformlarında yer alan özel numara seçeneklerini kontrol ederek de özel numaralara ulaşabilmek mümkündür.

Vodafone Özel Numara Alma

Vodafone’den kişiye özel bir hat almak son derece mümkündür. Bir Vodafone bayisine giderek pek çok farklı seçenekten birini tercih ederek size özel bir numaranın sahibi olabilirsiniz.

 • Vodafone bayilerine gittiğinizde özel bir hat almak için çalışanlar ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Yaklaşık olarak 100 TL daha fazla ücret ödeyerek istediğiniz telefon numarasına sahip olma şansına sahipsiniz.

Faturalı veya Faturasız Özel Numara Oluyor Mu?

Kişiye özel numara seçeneklerinin faturalı ve faturasız olarak alternatifleri bulunmaktadır. İsteklerinize göre bu seçeneklerden birini tercih edebilir ve özel hat sahibi olabilirsiniz. Bir hattın VIP yani özel olabilmesi için aşağıdaki gerekliliklerden birini karşılaması yeterli olacaktır; tabii ki tüm bu gereklilikler kişiseldir ve değişebilir.

 • Doğum tarihi
 • Birbiriyle aynı son 2 rakam
 • Araç plakanız
 • Tuttuğunuz takımın kuruluş yılı
 • Sevdiğiniz bir kişinin doğum tarihini taşıması

Bir hattın özel olabilmesi için bu seçeneklerden birini taşıması yeterli olacaktır.

Bir Kişi Katıldı

 1. Acil durumlarda kullanabilmek için faturasız hat alayı düşünüyorum ama fiyatlar çok uçuk uygun kampanyalı hat fiatlarını öğrenmek istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu