WhatsApp Sticker (Çıkartma) Yapma Tüm Paketleri İndirme 2023

2 milyarı geçkin kullanıcı sayısı ile WhatsApp çok geniş etki alanlarına sahip bir iletişim uygulamasıdır. Hem iOS hem de Android cihazlarda kolaylıkla indirilebilen WhatsApp uygulaması sticker paketleri ile çok daha eğlenceli. Kendini ifade etmenin farklı ve eğlenceli yollarından biri olan WhatsApp sticker paketleri sayesinde konuşmalarınızı renklendirirken eğlence katabilirsiniz.

WhatsApp, IOS veya Android işlemine sahip tüm cihazlarda indirilebilir durumda. Kullanıcı sayısının fazla olmasıyla birlikte kendisini her geçen gün yenileyen WhatsApp sticker paketlerini de kullanıcılarının hizmetine açtı. Sohbet ederken hem gülümseten hem de eğlendiren WhatsApp sticker paketlerini bu yazımızda sizin için inceledik. 

WhatsApp Komik Çıkartmalar Paketi

Kendinizi çok daha iyi ifade edebilmenizin yanı sıra eğlenceli stickerlar aracılığı ile sevdiklerinizi de eğlendirebilir, güldürebilirsiniz. WhatsApp komik çıkartmalar paketi sayesinde konuşmalarınıza eğlence katın.  WhatsApp komik çıkartmalar paketi kapsamında sahip olabileceğiniz paketlere WhatsApp mobil uygulaması üzerinden çıkartmalar kısmına gelip daha sonra çıkartma ekle butonu ile yapabilirsiniz.

Whatsapp Grupları konumuzdan detayları inceleyebilirsiniz. Kendi sticker’ınızı kendiniz yapmak isterseniz, “Sticker Maker WhatsApp” uygulamasını tercih edebilirsiniz. Sticker Maker WhatsApp uygulamasını cihazınıza indirmek için işletim sisteminize uygun butona tıklayın.

WhatsApp Sticker Komik, Küfürlü İndirme

Her söz her ortamda söylenmeyebiliyor. Bunun için en sık tercih edilen eklenti paketleri arasında yer alan stickerları kullanırız. O an ki duygu durumunuzu en iyi ifade eden, söylerken çekindiğimiz şeyleri rahatlıkla söyleten ve sohbetlerimize eğlence katan WhatsApp Stickerlarını indirmek için:

 • Google Play veya IOS App Store’dan hesabınıza giriş yapın.
 • Arama çubuğuna “WhatsApp Sticker Komik, Küfürlü” veya “WhatsApp Sticker” yazarak “Git” butonuna tıklayın.
 • Karşınıza çıkan uygulamalardan dilediğinizi seçerek cihazınıza indirin. 

WhatsApp sticker komik, küfürlü indirme seçenekleri ile anlık durumunuzu çok daha net ve eğlenceli bir şekilde ifade edin. WhatsApp sohbetleriniz çok daha eğlenceli ve samimi olsun. Komik, küfürlü Sticker seçenekleri ile her durum için farklı çıkartmalarınız olsun. Çıkartmalar arasında seçim yapmak zor olabilir çünkü binlerce çıkartma arasından tercih yapmanız gerekebilir. İstersenizde whatsappta engelleyenleri görmek isteyenler konumuza gidebilir.

Kendi WhatsApp sticker paketlerinizi yapmak için öncelikle “Sticker Maker WhatsApp” uygulamasını indirebilirsiniz. AppStore veya PlayStore marketleri aracılığı ile aşağıdan ücretsiz WhatsApp sticker paket uygulamasını indirebilirsiniz;

Android için İndirApple için İndir

WhatsApp Sticker Uygulama İndirme Adresleri

Hâlihazırda mevcut olan ve özenle hazırlanmış stickerları kullanmak ister misiniz? Tamamı ücretsiz ve kullanılabilir durumda olan birbirinden farklı WhatsApp Sticker Uygulama İndirme Adresleri:

WhatsApp Sticker Grubu Nelerdir?

WhatsApp Sticker Grupları, kullanıcıların kendi hazırladığı stickerları gruptaki kullanıcılarla paylaştığı bir iletişim kanalıdır. Komik stickerlardan, küfürlü stickerlara kadar birçok sticker örneklerini bulup indirebileceğiniz gruplara katılım sağlamak tamamen ücretsiz. WhatsApp Sticker Grupları ile ilgili genel bilgiler ise şöyle:

 • WhatsApp Sticker grupları kar amacı gütmeden oluşturulmuş gruplardır. Grupların herhangi bir maddi çıkarı yoktur.
 • İsteyen kullanıcılar yaptıkları sticker çalışmalarını grupta paylaşır isteyenler ise paylaşılan stickerları WhatsApp’larına hızlıca indirebilir.
 • Katıldığınız sticker grubundan memnun değilseniz, anında çıkabilirsiniz.
 • Eğer memnunsanız arkadaşlarınızı da davet eder eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.
 • WhatsApp sticker grubu adı altında kullanıcıların katıldığı birçok grup vardır.
 • WhatsApp Sticker grubu adresimizden faydalanabilirsiniz.

Türkçe WhatsApp Sticker Çıkartmaları

Google Play Store ve Appstore aracılığı ile de birçok Türkçe WhatsApp Sticker çıkartmaları erişime mümkündür. WhatsApp stickerlar dünya çapında kullanılan eğlenceli çalışmalardır. Yabancı dillerde yapılmış stickerlar hoşunuza gitmiyorsa, Türkçe Sticker Çıkartmaları ilginizi çekebilir. Cihazınızın işletim sistemine göre indirebileceğiniz Türkçe Sticker Çıkartmalarını aşağıdan indirebilirsiniz;

WhatsApp Çıkartma Android İndirme Adresleri

 • Android için WhatsApp stickerly uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz.
 • Uygulama ile birlikte birçok sticker kullanıma açılmaktadır.
 • Stickerlar arasından istediğinizi seçebilir ve sohbetlerinizde aktif olarak kullanabilirsiniz.

Google play storede tüm emojiler adresine giderek yüzlerce uygulama indirebilirsiniz. Android indirme adreslerinden bir diğeri de Wastickerapps Türkçe uygulamasını da kullanabilirsiniz. Bu uygulama içeriğinde bulunan birçok sticker ile sohbetlerinizi çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

 • Üstelik kendi paketinizi oluşturabilir ve isimlendirme seçeneği var.
 • Çıkartmalarınızın içerisine yazılar ve içerikler de ekleyebilirsiniz.
 • Kendi çıkartmalarınızı oluştururken kullanabileceğiniz kendi görselleriniz de bulunmaktadır.
 • Galerinizde bulunan görselleri keserek çıkartmalara uygun hale getirebilir ve yazılar ekleyebilirsiniz.

Sticker Babai uygulaması;

 • En farklı ve birbirinden değişik çıkartma seçeneklerine ulaşabilirsiniz.
 • Sadece android erişimine açık olan bu uygulama buradan indirebilirsiniz

WhatsApp Çıkartma İOS İndirme Adresi

WhatsApp çıkartma İOS indirme adresi olarak bilinen en popüler uygulamalardan biri Giphy uygulamasıdır. Sürekli yeni sticker arayışı içerisinde iseniz sizin için uygun olan bir uygulamadır. Geliştiriciler tarafından sizin için hazırlanan IOS WhatsApp Stickerları hem indirmesi hem de kullanması ücretsiz olan ve dilediğiniz gibi stickerlar yaratabileceğiniz Diğer WhatsApp Sticker IOS İndirme Adresleri;

WhatsApp Sticker Silme Nasıl Yapılır?

WhatsApp sticker paketleriyle yüklediğiniz stickerları silmek isteyebilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken işlemler tamamen WhatsApp uygulaması üzerinden yapılmalıdır, Sticker uygulamasından düzenleme yapılmamalıdır. WhatsApp Sticker Silme işlemi için şu adımları takip edin:

 • WhatsApp uygulamasına giriş yapın.
 • Ardından herhangi bir sohbetin içerisine girin.
 • Klavye yardımıyla “Sticker” iconuna tıklayın.
 • Sık kullanılanlar düğmesinin yanında yer alan paketlerin en sağında bulunan “+” işaretine tıklayarak “Sticerlarım” bölümüne gelin.
 • Sağ üst köşeden “Düzenle” diyerek dilediğiniz sticker paketini kaldırabilirsiniz.

Silme işlemi uyguladığınız sticker paketinizi geri alamazsınız. Silme işlemi yaparken sildiğiniz paketin doğru paket olduğunu tekrar tekrar kontrol edin.

WhatsApp Sticker Görünmüyor Sorunu

WhatsApp Sticker paketlerinin veya çıkarmalarının büyük bir çoğunluğu tüm WhatsApp sürümleri ile uyumludur. Ancak bazı stickerların üzerinde yer alan “GIF”ler, WhatsApp sürümü güncellenmemiş cihazlarda çalışmayabilir. WhatsApp sürümünüzü kontrol ettikten sonra tekrar gönderme veya alma işlemi yaparsanız sorunun çözüldüğünü göreceksiniz. WhatsApp sürüm kontrolü için:

 • Cihazınıza uygun online mağazaya girin.
 • Yüklü Uygulamalarım” sekmesine ilerleyin.
 • Ardından “WhatsApp” uygulamasını bulun ve “Güncelle” seçeneği görüyorsanız tıklayarak güncelleme işlemini başlatın.

Sorun güncellemeden kaynaklanmıyorsa, gönderdiğiniz veya size gönderilen sticker paketlerini kaldırarak tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu