TikTok Bedava, Şifresiz İzlenme Hilesi ve Parası 2023

TikTok bedava ve şifresiz 2023 yılında video izlenme hilesi ile TikTok izlenme parasını katlayabilirsiniz. Ayrıca TikTok izlenme arttırmanın organik yöntemlerinede yer vermiş olucaz. Paylaşımlarınızın daha çok etkileşim almasını ve fenomen olma yolunda hızla ilerlemenizi sağlar.

Ülkemizde 32 milyondan fazla TikTok kullanıcısı vardır. Bunların büyük çoğunluğunu gençler oluşturmaktadır. Ücretli ya da ücretsiz izlenme alarak videolarınızın görüntülenme sayısını hızla çoğaltabilirsiniz.

Yüksek kullanıcı kitlesine sahip TikTok platformu, eğlenceli videoları ile gündemden düşmemektedir. Diğer sosyal medya platformlarında da paylaşılan videolar sayesinde kullanıcılar hem eğlenebilir hem de fenomen olabilirler. Fenomen olabilmek için hesabın etkileşiminin yüksek olması gereklidir, bunun için videoların izlenme sayısı çok yüksek olmalıdır.

Bedava TikTok İzlenme Hilesi 2023

Hesabını ve iletilerini milyonlarca kişinin görmesini isteyen, popüler olmak için çeşitli yollar deneyen kişiler için TikTok izlenme hilesi çok kullanışlıdır. İzlenme hilesinin başında VPN ile farklı ülkeden TikTok girişi yapıp ve İngilizce etiketler kullanarak videolarını paylaşmanız durumunda daha çok izlenme yakalarsınız.

Videolarda ilk etapta göze çarpan şey izlenme sayısıdır. İzlenme sayısının yüksek olduğu videolar daha çok tıklanmakta ve etkileşim almaktadır. Ücretsiz TikTok izlenme hilesi hizmeti hesabınıza hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Çoğu site deneme amaçlı olduğu için bu hizmeti bedava vermektedir. Memnun kalınması halinde ücretli paketler satın alınabilir. 

Ücretsiz TikTok İzlenme Veren Sitesi 2023

TikTok izlenme hilesini kullanmak için instafollowers.co/free-tiktok-views sitesini 100 kredi tek hesap için ücretsiz kullanabilirsiniz ve şifre istemez. Siteye video linkini kopyalamanız ve izlenme sayısı için istediğiniz adedi girmeniz yeterlidir. Video linkini gönderdikten sonra telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan videoların görüntülenme sayılarını kontrol edebilirsiniz. 10 dakika ile 30 dakika içinde izlenme sayısının hızla arttığını göreceksiniz.

 • Videoları izleyecek kişilerin tamamı TikTok kullanıcılarından oluşur.
 • Yapılan işlem hem güvenilir hem de hızlı bir şekilde çözüm vermektedir.
 • Hesabını büyütmek isteyen pek çok kullanıcı bu yöntemi denemektedir.
 • Yaptığınız izlenme hilesinde ayrıca bir uygulama yüklemenize gerek kalmaz.

TikTok İzlenme Veren Uygulamalar 2023

Gerek iOS gerekse Android işletim sistemli cihazlar için App Store ya da Play Store üzerinden indirilebilecek çok sayıda TikTok izlenme veren uygulama vardır. Bunlar arasında en çok indirilenleri;

 • TikLike
 • TikPlus
 • TikPlus Pro
 • TikFollowers
 • TikFame
 • TikFan

Bu uygulamaları indirdiğinizde hesabınıza giriş yaptıktan sonra TikTok takipçi sayınızın da, beğeni sayınızın da, izlenme sayınızın da hızla arttığını göreceksiniz.

TikTok İzlenme Satın Alma Fiyatları 2023

TikTok izlenme paketleri 2023 yılında güncel olarak adede göre değişmektedir. Buna ortalama fiyatlar şu şekildedir;

İzlenme SayısıFiyat Aralığı
100 1 TL – 2 TL
2502 TL – 4 TL
500 3 TL – 6 TL
10005 TL – 7 TL
2 bin7 TL – 10 TL
3 bin 10 TL – 15 TL
5 bin15 TL – 25 TL
7 bin19 TL – 38 TL
10 bin20 TL – 40 TL
20 bin35 TL – 45 TL
30 bin 50 TL – 75 TL
50 bin75 TL – 120 TL
100 bin 230 TL – 300 TL
500 bin 1000 TL – 1250 TL
1 milyon1500 TL – 2000 TL

TikTok İzlenme ile Para Kazanma 2023

Her platformda olduğu gibi TikTok ile para kazanabilmek için de takipçi sayınızın ve etkileşim oranınızın yüksek olması gereklidir. Bu platformdan para kazanmaya başlamak için takipçi sayınızın yaklaşık 50 bin ve üzeri olması önemlidir. 1000 izlenme, 50 bin izlenme ya da 1 milyon izlenmeye göre kazanacağınız ücretler değişiklik gösterir.

1 milyon izlenme için kazanacağınız ortalama ücret 1000 dolarken 1000 izlenme için yaklaşık 1 dolar gibi bir rakam kazanırsınız. TikTok’ta izlenme sayısına göre kazanabileceğiniz miktarlar yaklaşık olarak şu şekildedir;

 • 5 bin ve üzeri izlenme ile günde 1 video paylaşırsanız bir ayda 1000 TL kazanabilirsiniz.
 • 10 bin ve üzeri izlenme ile her gün 2 video paylaşırsanız bir ayda 4500 TL kazanırsınız.
 • 50 bin ve üzeri izlenme ile günde 2 video paylaşımı yaparsanız bir ay içinde 20 bin TL’den çok kazanç elde edebilirsiniz.

TikTok’tan para kazanmak Youtube ve Instagram’a göre çok daha kolay ve fazladır. Kazancınızı artırmak için sadece izlenmeden faydalanmanıza gerek yoktur. İzlenme sayısının yüksek olmasının yanı sıra canlı yayında yapacağınız bağış sisteminde alacağınız bağışlarla da yüksek gelirler alabilirsiniz. Aynen Twitchteki gibi canlı yayında takipçilerinizden bağışlar alarak gelirinizi artırabilirsiniz. 

TikTok ile para kazanmanın bir diğer yolu olan bağışlar, TikTok hediyelerinin satın alınmasıyla elde edilir. Her hediyenin fiyatı farklıdır. Alınan ücretin bir kısmını TikTok komisyon olarak alır, diğer kısmı ise yayın sahibine aktarılır. TikTok hediye fiyatları aşağıdaki gibidir;

 • Ayıcık: 9,6 TL. Komisyon sonrası kalan 4,3 TL size gönderilir.
 • Gül: 25 kuruş. Komisyondan sonra kalan 10 kuruş size aktarılır.
 • Asa: 17 TL. Komisyondan sonra size 7 TL gönderilir.
 • Öpücük: 17 TL. Komisyondan sonra size 7 TL aktarılır
 • Para yağmuru: 105 TL. Komisyondan sonra kalan 65 TL size aktarılır.

Bunların dışında TikTok jetonlarıyla panda para, merhaba armağanı, goonight ve nazar boncuğu gibi hediyeler alabilirsiniz. Bunları satarak da para kazanmanız mümkündür. Örneğin 20 kişi size ayıcık gönderirse sadece bir yayında 86 TL kazanırsınız. Aynı şekilde her gün yayın yaptığınızda ve bu yayınlardan hediye aldığınızda kazancınız çok daha fazla olacaktır.

TikTok Video İzlenme Parası Nasıl Alınır?

TikTok üzerinden para kazanma yolları bellidir. Bunlar;

 • E-Ticaret yapmak
 • Bir sponsorla anlaşmak
 • Trafiği Youtube’a yönlendirmek
 • Canlı yayın yapmak
 • Hesabı büyütmek

Peki TikTok’tan para nasıl çekilir? Bunun için öncelikle bir banka hesabınızın olması ve bu hesabı TikTok hesabınıza tanımlamanız gerekir. TikTok’a banka hesabı eklemek için yapmanız gerekenler sırayla şu şekildedir;

 • İlk olarak Ayarlar bölümüne gidin.
 • Bu kısımda “Para Çekme Yöntemi Ekle” bölümünü göreceksiniz.
 • Bu kısmın hemen altında “Banka Hesabını Bağla” sekmesi yer alır.
 • Bu bağlantıya tıklayın ve hesabınızı TikTok’a bağlayın.
 • Mevcut banka hesabınızı TikTok’a bağlarken telefonunuza 4 haneli doğrulama kodu gönderilir. Bu kodu ilgili yerlere yazın.

Bu aşamadan sonra banka hesabınız TikTok’a bağlanmış olur. Para çekerken Shift/Bic kodu, e-mail adresi, IBAN, hak sahibinin ismi ve hak sahibinin adres bilgileri gibi bilgiler istenir. Bunları da ekledikten sonra istediğiniz zaman bakiyenizi banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

TikTok’tan para çekmek için yapmanız gerekenler şunlardır;

 • TikTok hesabınızı açın ve Ayarlar bölümüne girin.
 • Ödeme limitleri ve bakiyeler ile ilgili bir kısım göreceksiniz. Burada “Bakiye” kısmına gelin. 
 • Açılan pencerede “Canlı Yayın Hediyeleri” kısmına bakın. Para çekebilmek için bakiyeniz en az 30 dolar olmalıdır. 
 • Eğer hesapta bu kadar para varsa “Parayı Çek” butonu aktif durumda olacaktır. Bu butona basın.
 • Butona bastığınız anda para çekme işlemini onaylamış olursunuz.
 • Onayın ardından hesabınızdaki para banka hesabınıza 12 ila 15 gün içinde aktarılır.
 • Para hesaba geçince ATM’lerden ya da banka şubelerinden kolayca çekim yapabilirsiniz.

TikTok Videolarınız Instagram Keşfet’te Nasıl Çıkar?

TikTok videolarının Instagram Keşfet’te çıkabilmesi için öncelikle TikTok’ta popüler olmaları gerekir. Popüler videolarınız, her 2 platformu da kullanan kişiler tarafından izlendiğinde aynı Youtube videolarında olduğu gibi Instagram’da da paylaşılabilir.

Eğer videoyu paylaşan kişinin takipçi sayısı ve etkileşimi çok fazla ise ya da yüklenen video çok fazla izlenme alırsa Instagram Keşfet’e düşebilir. Böylece videolarınız Instagram’da da popüler olur ve oradan da çok sayıda takipçi kazanırsınız.

TikTok Organik İzlenme Arttırma Yöntemleri 2023

Organik yani doğal izlenme arttırmak için öncelikle TikTok’u ne amaçla kullanacağınıza ve ne tür videolar paylaşacağınıza karar vermeniz gerekir. Bunun için ne tür yetenekleriniz olduğunu gözden geçirmenizde fayda vardır. Hangi alanda iyi olduğunuzu bulduktan sonra çevrenizin sizi en çok hangi alanlarda iyi bulduğuna bakın.

Müzikte, futbolda, yogada, dansta ya da moda konusunda çok iyi olabilirsiniz. Bu konularda çekilecek yüzlerce video hazırlayabilirsiniz. Kısaca 2023 yılında TikTok organik izlenme arttırmak isteyenler için 9 Altın kural şunlardır;

 1. Bir alan belirledikten sonra o alanın hitap ettiği kitleyi araştırın. Örneğin makyaj ağırlıklı videolar çekecekseniz, hedef kitleniz kadınlardır. Kadınların ilgi duyacağı ve birbirlerine anlatacakları yayınlar hazırlamanız gerekir.
 2. Seçtiğiniz konunun kitlesinin çok olması her zaman için daha iyidir. Belli bir alana ya da küçük bir gruba hitap eden içeriklerden ne yazık ki para kazanamazsınız.
 3. Kullanıcı isminizi ilgi çekici yapın. Özellikle içinde rakamlar ve alt çizgiler olan isimlerden kaçının.
 4. Profil fotoğrafınızı dikkat çekici ve güzel bir şey yapın. Dış görünüş çok önemlidir. Videolarınızı beğenen insanlar ilk olarak profilinizdeki fotoğrafa bakar.
 5. Çekeceğiniz videoların önceden paylaşılıp paylaşılmadığını kontrol edin.
 6. Mümkün olduğu kadar çok hesabı takip etmeye çalışın. TikTok da diğer platformlar gibi takip et takipçi al mantığı ile çalışır. Takiplerinize geri dönüş sayısı arttıkça videolarınızın izlenme sayısı da artacaktır.
 7. Diğer sosyal medya platformlarındaki hesaplarınız güçlüyse onları kullanabilirsiniz. Instagram ve Facebook gibi mecralarda videolarınızı paylaşarak daha çok etkileşim alabilirsiniz.
 8. Trendleri ve hashtagleri devamlı takip edin. Hangi videolar daha çok izlenme ve beğeni alıyor, inceleyin ve ona göre videolar çekin.
 9. Profesyonel videolar çekin. Bunun için Google’da bir sürü kaynak vardır. Örneğin tripod ile çekim yapmak son derece kaliteli yayınlar hazırlamanıza yardımcı olabilir.

Popüler TikTok Keşfete Düşme Etiketleri 

TikTok keşfet kısmında arabadan yemeğe kadar pek çok konuda popüler etiketler vardır. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

 • Yemek hashtagleri: #kahvalti, #aksamyemegi, #food, #yemektarifleri, #bescayi, #nefis, #breakfast, #lunch, #dinner, #atistirmaliklar.
 • Eğlence hashtagleri: #eglence, #eglencelivideolar, #populervideolar, #komik, #komikvideo, #komikvideolar, #komikcaps, #komikmontaj, #komiksahne
 • Araba etiketleri: #araba, #(aracın markası), #autotrend, #speed, #sportscar
 • Doğa etiketleri: #doga, #(bulunduğunuz il), #nature, #sky, #nice, #art, #smile
 • Gezi hashtagleri: #night, #gezi, #geziyorum, #kamp, #tur, #doga, #tur
 • Futbol hashtagleri: #galatasaray, #fenerbahce, #besiktas, #trabzonspor, #(takım adı), #derbi, #futbol, #derbimaci

Video Tarzına Dikkat

TikTok video içerikleri izlenme sayısının artması için son derece önemlidir. Kaliteli videolar her zaman daha çok ilgi çeker ve daha çok etkileşim alır. Bulanık olmayan, net ve video kalitesi yüksek olan içerikler daha çok izlenebilir. Keşfet kısmına baktığınızda çekilen videoların tamamının net içeriklerden oluştuğunu göreceksiniz.

 • Trend olan akımlara uygun videolar çekmeniz de izlenme sayısını artıracaktır.
 • Genellikle insanlar popüler içeriklere bakmak ister.
 • Bu durumdan faydalanarak popüler hashtaglere uygun içerikler hazırlayabilirsiniz.

TikTok Paralı Özellikler

TikTok uygulaması Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Uygulamanın ücretli özellikleri hediye göndermek, jeton ve reklam vermektir. Bunların dışındaki tüm özellikleri hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Profesyonel Destek Alma

İzlenme sayınızı artırmak için yanlış hamleler yaparsanız takipçi kaybedebileceğiniz gibi videolarınızın etkileşim oranını da ciddi oranda düşürebilirsiniz. Böyle bir durum olmaması için profesyonel destek alabilirsiniz. TikTok’ta izlenme oranının nasıl artacağı konusunda güven ve referans veren kişilerle çalışabilirsiniz. Sizden önce yanlış adımlar atan kişilerin deneyimleri de son derece önemlidir. Böylece aynı hataları yapmamış olur ve zaman kaybetmemiş olursunuz.

Hedef Kitlenizi Belirleyin

TikTok paylaşacağınız videoların yüksek etkileşim alması için yukarıda da dediğimiz gibi kime hitap ettiğinizi bilmelisiniz. Gelişi güzel ve amaçsız bir şekilde paylaşımlar yaparsanız videolarınızın izlenme oranı düşük kalır. Bunun için hedef kitlenizi belirlemeli, onları tanımalı, beğenilerine ve isteklerine göre videolar hazırlamalısınız. Bu sayede hızlı bir şekilde takipçi ve izlenme kasabilirsiniz.

TikTok Akımlarını Takip Edin

TikTok trend akımları takip etmeyi ihmal etmeyin. Akımlar popüler olduğu anda siz de bir ya da birkaç video hazırlayın. Modası geçen ve artık izlenmeyen videolar yayınlamaktan kaçının. Hedef kitlenizin beğeneceği ve arkadaşlarına paylaşacağı videoları yükleyin. 

TikTok’ta Meydan Okuyun

Bazen trendleri sizin oluşturmanız gerekebilir. Bunun anlamı akıma uymak yerine yeni bir akım yaratmaktır. Hiç kimsenin denemediği, kimsenin yapmadığı, düşünmediği ya da paylaşmadığı bir fikriniz varsa bunu videoya çekebilir ve TikTok’a meydan okuyabilirsiniz. Farklı olmak, orijinal olmak çoğu zaman ilgi çeker.

Rakipleriniz ile İyi Anlaşın

Diğer TikTokçuların paylaşımlarını beğenmekten çekinmeyin. Onların videolarına kötü yorumlar yapmayın. Videolarının altına güzel yorumlar yapın ve beğeni atın. Mutlaka iyi geri dönüşler olacaktır. Siz ne kadar çok kişinin videosuna iyi yorum yaparsanız sizinkilere de aynı şekilde geri dönüş olma olasılığını artırırsınız. Başkalarını karalayarak ya da kötüleyerek beslenmek yerine onlara pozitif bildirimler göndererek hem takipçi sayınızı artırabilir hem de izlenme oranınızı ciddi oranda artırabilirsiniz.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu