Instagram Video İzlenme Hilesi

Instagram dahil olmak tüm sosyal medya platformlarında video izlerken ilk bakılan şey, videonun izlenme yani görüntülenme sayısıdır. Etkileşimi yüksek olan videolar her zaman daha fazla izlenmektedir. Eğer devamlı video paylaşımı yapıyorsanız ve bu paylaşımların ilgi görmesini istiyorsanız izlenme oranının yüksek olmasını sağlamalısınız. Videolarınızın izlenme oranı arttıkça hesabınızın etkileşimi de artacak ve takipçi sayınız yükselecektir.

Bedava Instagram Video İzlenme Hilesi 2023

Instagram videolarınızın hızlı bir şekilde çok sayıda izlenmeye ulaşması için ücretli ya da ücretsiz araçlar kullanabilirsiniz. Bu araçlardan bazılarında şifreniz ile girmeniz istenebilirken bazıları şifresiz bir şekilde çalışmaktadır. Şifresiz çalışan araçlarda yalnızca video linkini paylaşmanız ve birkaç saniye beklemeniz yeterlidir. İgtor bu araçlardan bir tanesidir. 

Şifresiz izlenme kasmak ve sınırsız Instagram video izlenmeye sahip olmak için aracın güvenilirliğini test edebilirsiniz. Bunun için fake hesap açabilir ve İgtor’a test videosu yükleyebilirsiniz. Videoyu yükledikten sonra 10-15 saniye bekledikten sonra göreceksiniz ki izlenme sayısı hızlı bir şekilde artıyor. Fake hesabınızla sistemi onayladıktan sonra asıl hesabınızdaki videolar için aynı işlemi uygulayabilirsiniz.

Instagram Video Görüntülenmesi için Popüler Etiketler 

Çok sayıda beğeni alan etiketleri kullanarak siz de Instagram videolarınızın etkileşimini artırabilirsiniz. Paylaştığınız fotoğrafların, videoların ve storilerin altına popüler etiketleri yazarak beğeni ve görüntülenme sayınızı yükseltebilirsiniz. Bu sayede farklı insanlar da sizi fark edecek ve hesabınız hızla büyüyecektir. Instagram’daki en popüler video izlenme etiketleri yani hashtagleri şu şekildedir;

 • #amazing
 • #bestoftheday
 • #colorful
 • #food
 • #girl
 • #harrystyles
 • #iphoneonly
 • #love
 • #nofilter
 • #photooftheday
 • #smile
 • #TagsForLikes
 • #webstagram
 • #20likes

Organik Instagram Video İzlenme Yöntemleri 2023

Instagram videolarının izlenme oranını organik bir şekilde artırmak için hastaglerden yararlanabilirsiniz. Doğru hastag kullanımı Instagram Keşfet kısmında hesabınızın görünmesini sağlar. Hesabınız ön plana çıkabilir ve daha kolay takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Eğer videolarınızın izlenme sayısını hilesiz bir şekilde arttırmak istiyorsanız hashtag kullanımına ağırlık verebilirsiniz. Hesabınız herkese açıksa ve farklı kitleleri hesabınıza çekmeyi düşünüyorsanız popüler hashtaglerle bunu rahatça yapabilirsiniz.

Etkileşiminizi Arttırmanın Yolları

Instagram’da etkileşim artırmanın pek çok yolu vardır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Hesabınıza benzeyen hesaplarla her gün etkileşim yapın.
 • Uzun kuyruklu hashtaglerden faydalanın.
 • Videolarınızın altına iyi açıklamalar ekleyin.
 • Takipçilerinizin aktif olduğu zamanları tespit edin ve o zamanlarda video paylaşımı yapmaya çalışın.
 • Sık sık video paylaşın.
 • Paylaşım yaparken konum etiketi kullanın.
 • Trend konular üzerinden video yayınları yapın. 

Instagram İzlenme Botu Var mı?

Instagram izlenme botu vardır ancak güvenilir mi emin değiliz. Botları kullanırken şifrenizi girmeniz istenebilir bu da hesabınızın güvenliğini tehdit edebilecek bir durumdur. Bot kullanırken spam yeme olasılığınız da vardır. İzlenme sayınızı artırırken dengeli bir şekilde gitmezseniz hesap spama düşebilir ve bazı özellikleri geçici olarak kullanım dışı kalabilir.

Instagram Reels İzlenme Arttırma Yöntemleri

Instagram keşfet kısmına düşmek ve profil görüntülenmesini artırmak için şunlar yapılabilir;

 • İlk olarak kaliteli bir içeriğe sahip olmanız gerekir. Paylaştığınız videolar orijinal ve ilgi çekici olmalıdır.
 • Herhangi bir konu içeriğine uygun olarak üretilen reelsler ile daha geniş kitlelere ulaşabilmek için popüler video içerikleri daha hızlı sonuç vermektedir.
 • Video süresi iyi ayarlanmalıdır. İzleyiciyi sıkmayacak kadar kısa ve anlatılmak isteneni aktarabilecek kadar uzun olmalıdır.
 • Videoların altına en çok beğenilen etiketler yazılabilir. Böylece takipçiniz olmayan kişiler o etiketi gördüğünde videonuza tıklayabilir.
 • Akım haline gelen davranış videoları çekilebilir.
 • Devamlı bir şekilde içerik üretilmeli ve düzenli olarak paylaşım yapılmalıdır.

Tüm bunları yaptığınızda videolarınıza çok sayıda yorum ve beğeni gelecektir. Etkileşimin artması hesabınızın da büyümesini sağlayacaktır.

Instagram İgTV İzlenme Arttırma

Instagram İgTV izlenme artırmak için yukarıda sıraladığımız önerileri uygulayabilir ya da ücretli araçlar satın alabilirsiniz. Bu amaçla hizmet veren çok sayıda site bulunmaktadır. Bu sitelerden pek çoğu çok uygun fiyatlara izlenme satmaktadır.

İzlenme satın alırken hesaptaki paylaşımların beğenileriyle doğru orantılı olacak şekilde alım yapılmalıdır. Beğeni sayısıyla uyuşmayan izlenmeler hesabın spama düşmesine neden olabilir. Böyle bir durumun yaşanmaması için izlenme satın alırken takipçi ve beğeni almanızda da fayda vardır.

Instagram Video İzlenme Fiyatları 2023

Instagram Video izlenme fiyatları 2023 yılında güncel olarak adede göre farklılık göstermektedir. İzlenme adetleri genellikle 1000, 2 bin, 5 bin, 10 bin, 30 bin, 50 bin, 100 bin, 500 bin ve 1 milyon şeklindedir. Video izlenme satın alarak hızlı bir şekilde hesabınızı büyütebilirsiniz. Fiyatlar 10 TL ile 100 TL arasında değişir.

İzlenme satın aldığınızda hesap şifresi gerektirmeyen Türk gerçek hesaplardan en fazla 5 dakika içinde değişen video izlemeleri gerçekleştirilir. Videolarınız Keşfet bölümüne düşer ve hesabınız daha çok kişi tarafından görülür ve fark edilir.

Ücretsiz Instagram Video İzlenme Uygulamaları 2023

Play Store üzerinde ya da App Store üzerinde pek çok Instagram video izlenme uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamaların kimi ücretli olarak satılırken kimine ücretsiz bir şekilde erişim sağlamak mümkündür. Google Play Store’dan indirilebilen Bizlen Şifresiz bu uygulamalardan bir tanesidir.

Bizlen Şifresiz, ücretsiz olarak hizmete sunulan şifre gerektirmeyen bir yazılımdır. Bizlen Şifresiz dışında mLike, Za Medya, ViewBoost ve InStory gibi uygulamaları da Instagram video izlenme sayısını arttırmak için kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Instagram Video İzlenme Sitesi 2023

Ücretsiz Instagram izlenme sitesi olarak; instafollowers.co/free-instagram-views adresinden, hiçbir ücret ödemeden bedava izlenme hizmeti alırsınız. Böylece her zaman ilgi gören bir profiliniz olur. Yüklediğiniz videolar Keşfet bölümüne düşer ve hem takipçileriniz hem de takipçiniz olmayan kişiler tarafından görüntülenebilir. İzlenme sayısının yüksek olduğunu gören diğer hesaplar profilinizi merak ederek sizi takibe alır.

Yukarıdaki gibi bedava Instagram video izlenme siteleri genellikle günlük kısıtlı hizmet verir. Belli sınırları vardır ve bu sınırlar dahilinde hizmet alırsınız. Bazıları şifrenizi paylaşmanızı isterken bazıları sadece video linkini isteyebilir. Sınırsız izlenme için genellikle belli bir ücret talep ederler.

Bu sitelerden ücretli ya da ücretsiz aldığınız izlenmeler hiçbir şekilde silinmez ve geri alınmaz. İzlenmelerin tamamı gerçek hesaplardan yapılır. Hesapların hiçbiri takip engeli olan, paylaşım engeli olan ya da başka bir engeli olan hesap değildir. Bu nedenle profiliniz izlenme hizmeti sonrasında hiç zarar görmez aksine hızlı bir şekilde büyümeye devam eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu