TikTok Bedava Jeton Hilesi Kazanma 2023

TikTok jeton sayesinde uygulama özelinde gelir elde edebilir, hatta popülaritenizi yükselterek gelirlerinizi çok yüksek boyutlara taşıyabilirsiniz. TikTok jeton fiyatlarını beğenmeyenler; TikTok ücretsiz yani bedava jeton hilesi 2023 yılı için taktiksel yöntemler ve bilgileri paylaşıcağız.

TikTok‘un son dönemde kullanıcılarına açtığı TikTok Cüzdan ile kazanımlarınız sonucunu direkt paraya çevirebildiğiniz gibi, arkadaşlarınıza hediye olarak göndermeniz ya da her hangi bir yere bağışta bulunabilmeniz de mümkün. Kısa bir bilgilendirme yaptığımıza göre TikTok Jetonu nasıl kazabileceğinizi detaylandıralım.

TikTok Jeton Nasıl Kazanılır?

TikTokta Jeton kazanabilmek için uygulama ya da site içerisinden erişim sağlayıp canlı yayın paneline girerek yayın açmanız gerekiyor. Bu aşamada bilmeniz gereken önemli bir konu var. Bu işlemi yapabilmeniz için belirli bir popülaritenizin olması gerekiyor. Yani sizi takip etmeleri şart.

Uygulama geliştiricileri bu sınırı 1000 kişi olarak belirlemiş. Bu sayıya ulaştıktan sonra canlı yayın açabildiğiniz gibi bağış seçeneğinizde aktif bir konumda olacaktır.

Belirli bir kitleye hitap etmeyi başarıp kotayı aştıktan sonra yapacağınız canlı yayında, canlı yayını izleyen takipçilerinizin sizlere göndereceği hediyeler TikTok cüzdanınızın içinde jetonlar birikmeye başlayacaktır. Her bir hediyenin belirli bir değeri var. Onların size gönderdiği hediyeler kazanım olduğu gibi, sizin başkalarına göndereceğiz hediyeler cüzdanınıza eksi bakiye olarak yansıyacaktır.

TikTok Jeton uygulaması ortaya çıkarıldığından beri sanal paraların nasıl kazanıldığı özetle şöyledir;

 • TikTok Jeton para özelliklerine sahip olabilmek için bağış sistemi üzerinden çalışmak ve sisteminizde bağış özelliğinin açık olması gerekmektedir.
 • İşlemler sırasında uygulama tarafından kazandığınız TikTok Jetonlarından bir miktar kesinti uygulansa da ilerleyen zamanlarda hiçbir kesinti yaşanmamaktadır.
 • Ayrıca Jeton kazanabilmek için öncelikle canlı yayın özelliğinin hesabınız tarafından destekleniyor olması gerekmektedir.
 • İzleyicilerin sizi görebileceği canlı yayın başlatır.
 • Jeton kazanma özelliğinin tamamen açıldığı yayın sırasında kullanıcılar size Jeton bağışında bulunuyor ve kendi reklamlarını sizin canlı yayınınız sırasında en üst sırada yapabiliyorlar.
 • Topladığınız Jeton miktarlarını bozdurarak normal paraya çevirebilirsiniz.
 • Uygulama tarafından gerçekleştirilmektedir ve her kullanıcının yapabileceği kadar basit durumdadır.
 • Son olarak bağış yoluyla topladığınız Jetonları bozdurmak yerine başka kullanıcılara dağıtmak üzere de kullanabileceğinizi unutmayın.

Canlı yayın para kazanma dışında kazanabileceğiniz diğer farklı bir yol kendinize sponsor bulmaktan geçiyor. Tabi bunun için kitlenizin çok geniş olması gerekli. Popülerliği yüksek olan hesaplara bazı firmalar başvurarak reklam anlaşması teklif edebiliyorlar. Eğer takipçi sayısını yükseltmeyi başarabilirseniz bu yöntemle de ciddi paralar kazanabilirsiniz. TikTok‘da ne hediyeler var fırsatlar nelerdir ve hesaplama yöntemlerini açıklayalım.

Tiktok Jeton Hilesi

TikTok Hediye Puanı Hesaplama ve Jeton Fırsatları

TikTok Canlı yayını izlerken size gönderebilecekleri çokça hediye var. Keza sizde izleme aşamasında bu hediyelerden seçip dilediğinizi gönderebilirsiniz. Çok sayıda farklı alternatifiniz olmakla birlikte sıklıkla kullanılanların TikTok hediye punları ve jeton hesaplama maliyeti şu şekilde;

TikTok Hediye TikTok Jeton AdediGönderirkenKazanırken
Kalp ❤️100.96₺0.45₺
Panda 🐼 50.48₺0.20₺
Gül 🌹10.96₺0.40₺
Çay ☕️504,80₺2₺
TikTok Yeteneği 25024₺10₺
Nazar Boncuğu50.48₺0.20₺
Ud 30028,8₺12₺
Rainbow1009,60₺4,30₺
Merhaba 1000.96₺0.45₺
Lale 20020₺8,5₺
Öpücük 😘15017₺7₺
Finger Heart 50.48₺0.20₺
Legendary1000196₺43₺
Sun Cream 504,80₺2₺
Baklava 20.19₺0.80₺
Asa 15017₺7₺
Ayıcık 1009,60₺4,30₺
Big Love 252,40₺1₺
Para Yağmuru 999105₺65₺
Yat 🛥7499850₺350₺
Good Night 100.96₺0.45₺
Carousel 2020195₺90₺
Spor Araba 🏎299993.200₺1.500₺
Unicorn 5000480₺200₺
Görkemli Şato200001.920₺900₺
Concert/Konser50048₺20₺
Sunglasses 19920₺8₺
Love Balon 699100₺48₺

TikTok Jeton Fiyatları Ne Kadar

TikTok platformun üzerinde 1 Jeton Fiyatı: 0.7 TL’ye tekabül ediyor. Bunun dışında 100 jeton biriktirmeyi başardığınızda 50 elmasa kazanabilme hakkınız doğuyor. Platformda diğer kullanıcıların yapmış olduğu bağışlar TikTok Cüzdanına “Elmas” olarak yansır. Toplam Elmas sayınız 10.000 rakamını geçtiği zaman bunu paraya çevirebilir, banka hesabınıza küçük bir kesinti karşılığında geçmesini sağlayabilirsiniz.

Paraya çevirmenin mümkün olduğu gibi birde “Yükleme” kısmı var. İllaki para kazanmak için uygulamayı kullanmak zorunda değilsiniz. Takip ettiğiniz insanların yayınlarına bağış göndermek isteyebilir ama jetonunuz olmadığı içinde bunu yapamıyor olabilirsiniz. Bu durumda para yatırarak Jeton satın alabilme şansınız var. Güncel TikTok jeton fiyat listesi şu şekildedir;

JetonTL
50035
2000134
5000349
10000699

Tiktok üzerinden para kazanmak istersiniz diye tahmin ettiğimiz için buradaki konumuza sizleri davet ediyoruz.

Sağlanan tüm Jetonların alım satım işlemleri internet üzerinden gerçekleştirilir. TikTok uygulaması hiçbir banka ile anlaşmalı çalışmadığı için uygulama üzerinde yer alan ödeme seçeneklerini kullanmanız şart koşulmuştur. Öyle ki;

 1. Cepten ödeme
 2. Kredi kartı ödemesi
 3. QR kod ile ödeme yöntemleri

En çok tercih ettikleri yöntemler arasında yer almaktadır. Ayrıca sistem tarafından kabul edilen sanal cüzdanlarla da Jeton ödemesi yapabilmek mümkündür.

Sizde TikTok uygulamasını daha prestijli şekilde kullanmak istiyorsanız fiyatı belirlenen ürünler ile seçeceğiniz ödeme yöntemi üzerinden Jeton sahibi olabilirsiniz.

TikTok Jeton Nasıl Yüklenir

TikTok jeton yükleyebilmek için aşağıdaki adımları sırasıyla takip etmeniz gerekiyor;

 • Öncelikle TikTok’a giriş yapın.
 • Daha sonra “Profil bilgileri” bölümüne giriş yapın.
 • Sağ üst köşe kısmında üç nokta simgesi görünecek, buraya tıklayın.
 • Karşınıza TikTok jeton cüzdan bölümü açılacak. Buraya tıkladığınız zaman karşınıza bütçeniz doğrultusunda farklı seçenekler geliyor.
 • Dilediğiniz seçimi yapıp, ücretini ödeyerek satın alma işlemini yaptıktan sonra hediye olarak kullanabilirsiniz.

TikTok 29999 Jeton Fiyatı

TikTok Jeton ‘u satın almak istediğiniz zaman Jeton başı ödeyeceğiniz tutar 0,96 kuruş olarak belirlenmiş. Bu durumda; 29999 jeton almak istediğiniz zaman toplamda 2.915 TL ücret ödemeniz gerekiyor.

TikTok 7000 Jeton Fiyatı

TikTok kullananların sıklıkla aldığı jeton sayısı. Bu yüzden özellikle değinelim istedik. TikTok üzerinden 7000 Jeton 679, 99 TL’yi gözden çıkartmanız gerekiyor.

Paranın bu kadar yoğun bir şekilde döndüğü bir ortamda insanlar hemen jeton kazanma hileleri yönünde arayışa girdiler. TikTok’ta para vermeden her hangi bir hileyle jeton kazanma hilesi mümkün müdür? 

TikTok Jeton Hilesi Nasıl Yapılır?

TikTok tüm ayrıntıları en ince ayrıntısına kadar düşünmüş. An itibariyle para ödemeden ya da canlı yayında bir kazanç elde etmeden jeton temin edebileceğiniz bir yöntem ve hile bulunmuyor. Bu konuda yok yere bir arayış içine girmeyin. Her hangi bir yöntem bulamazsınız, bir yöntem olduğunu iddia edenlerin aktardığı bilgileri uyguladıktan sonra bir işe yaramadığını görmüş olacaksınız. Olay yalnızca sistem özelinde değil, bu durum uygulama özelinde de oldukça yaygın ve geçersiz.

TikTok APK ile Jeton Alma Hilesi Nedir?

Sistem özelinde olduğu gibi gerek Google Play Store’da gerekse de IOS Market’de sizlere TikTok jeton dağıtacağını bildiren birçok APK uygulama var. Bu uygulamaların hemen hepsinde ana mantık kullanıcılarına reklam izlettirme üzerine kurulu.

Sizler reklam izliyorsunuz ve uygulama geliştiricileri izlediğiniz reklamlar üzerinden, reklam verenlerden para kazanıyorlar. Fakat ne yazık ki sizlere jeton bazında bir geri dönüş olmuyor. Bu nedenle böyle hilelere tamah etmeden canlı yayın açarak jeton kazanma çabası içine girin.

Eğer jeton, para kazanma ve hileler konusunda fikir sahibi olmuşsanız en sık soruların başında yer alan izlediğiniz videoları nasıl indirebileceğiniz konusuna değinelim.

TikTok Video İndirme Nasıl Yapılır?

İzlediğiniz Tik Tok videolarını indirebilmek için farklı yöntemler mevcut. Bu konu hakkında uygulama özelinde bir indirme işlemi bulunduğu gibi, bu işlemi pratik bir şekilde yapabilmeniz için harici web siteleri ve uygulamalar kullanılmaktadır. TikTok Videoyu indirmek için şu işlemleri yapabilirsiniz;

 • En pratik yöntem, videoyu izlerken üzerine parmağınızla belirli bir süre basılı tutun.
 • Ekranda bir süre sonra Video’yu kaydet butonunun aktif olması gerekiyor.
 • Buraya tıkladığınızda hiç uğraşmadan izlediğiniz videoyu telefonunuza kaydedip, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Eğer parmağınızı basılı tutmanıza rağmen kaydet butonu aktif olmamışsa o zaman diğer yöntemi uygulamanız gerekiyor. Yine TikTok videoyu izlerken sağ alt bölümde PAYLAŞ butonu çıkacaktır. Butona basın, akabinde farklı seçimler yapabileceğiniz sosyal medya adresleri çıkacak. Buradan her hangi birisini seçip yine videoyu kaydet derseniz telefonunuza indirildiğini göreceksiniz.

İndirdiğiniz videoda logo bulunmaktadır. İnsanlar genelde indirdiği videoda logo olmamasını tercih ediyor. Bunun da yöntemleri mevut. En bilindik yol; Filigran, Logo olmadan TikTok video indir yöntemi için yapılması gerekenler;

Filigran TikTok’tan bağımsız şekilde bütün video ve görselleri pratik bir şekilde kaydetme, hatta kendi logonuzu ekleyerek düzenleyebilme imkânı sunar. Uygulamayı kullanabilmek için telefonunuza indirip pratik talimatları uygulamanız gerekiyor. Bu hizmeti sunan web sitesi de tasarlansa da biraz daha zahmetli bir yöntem.

Logo bulunmadan TikTok videolarını indirmek için ise; Mobil cihazınızda indirmek istediğiniz videoyu seçin ve sonra “Paylaş” ve ardından “Bağlantıyı kopyala” butonuna tıklayın. Kopyaladığınız adresi seçmiş olduğunuz web sitesine yapıştırdığınızda uygulamanın otomatik olarak cihazınıza ineceğini göreceksiniz. Tüm anlattıklarımız mevcut videolar için geçerli. Birde kaydetmek istediğiniz canlı videolar olacaktır. Eğer TikTok takipçi hilesi isterseniz buradaki konumuza kesin bakınız.

23 Kişi Katıldı

 1. Tiktok zamanla tüm sosyal medya kanallarını geçecek gibi duruyor. Yayıncıların para kazanma oranı ve tiktok’a geçiş sayıları azımsanmayacak kadar iyi durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu