PTTcell Bedava İnternet 2023 Paket Kampanyaları

İnterneti hiçbir ücret ödemeden kullanmak elbette herkesin isteyeceği bir şeydir. Yine de ücretsiz olarak sunulan internet yöntemlerini denerken dikkatli olmakta yarar vardır. PTTcell bedava internet 2023 yılında fırsatları dakika ve sms seçenekleri de bulunmaktadır. Güvenli olmayan bir internet erişimi gördüğünüzde kullanmayın.

PTTcell bedava internet 2023 kampanyaları ve paketleri çeşitli avantaj ve fırsatlar ile sunuluyor. Kampanya ve paketlerinden faydalanmak için kimliğiniz ile PTT şubelerine giderek PTTcell abonesi olmanız yeterlidir. Eğer pttcell abonesiyseniz kampanyaları takip ederek pttcell bedava internet paketi yapabilirsiniz.

PTTcell Bedava İnternet Kazanma

PTTCell bedava internet kazanmak için birçok kampanya ve bedava internet paketleri sunuluyor. Faturalı ve faturasız PTTcell hat kullanıcıları için sunulan çeşitli fırsatlar ile sizde bedava internet kazanabilirsiniz. Diğer operatörlere göre tarife fiyatları oldukça uygun olan PTTcell abonesi olarak bedava internet kazanma avantajlarını yakalayabilirsiniz.

PTTcell EBA kampanyası ile EBA üzerinden eğitim gören öğrencilere koşulsuz şartsız 8 GB internet hediye ediyor. Bu kampanya yalnızca EBA’nın resmi internet sitesinde geçerlidir. Eba pttcell bedava internet kazanmak için bir şey yapmanıza gerek yoktur. EBA sitesine giriş yaptığınız anda 8GB internetiniz devreye girecektir.

PTTcell Bedava İnternet Kampanyaları

PTTcell bedava internet için hiçbir ücret ödemeden internet kullanımı elde edebileceğiniz fırsatlar içerir. PTTcell bedava internet kampanyaları; PTTcell uygun tarife ile aylık 2GB bedava internet kazanabilirsiniz. Size uygun olan herhangi bir PTTcell tarifesine geçtiğinizde 2GB internet anında hattınıza yüklenecektir.

PTTcell’den yeni hat kampanyası ile anında 8 GB internet kazanırsınız. Bu kampanyadan faydalanmak için PTTcell’den yeni hat aldığınızda telefonunuzun mesaj bölümüne PTTcell BONUS yazarak 1788’e kısa mesaj göndermelisiniz. Bu kampanya ile 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 8 GB internet ile birlikte 750 dakika ve 750 sms de hediye edilir.

PTTcell üniversite öğrencilerine online eğitim döneminde destek vermek için 6 GB internet hediye ediyor. YÖK’ün resmi internet sitelerinde geçerli olan PTTcell bedava internet kampanyasına katılmak için bir işlem yapmaya gerek yoktur. Eğitim almak için YÖK’ün internet sitelerine giriş yapıldığında otomatik devreye girecektir.

PTTcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

PTTcell bedava internet yapmak için 12 ay boyunca PTTcell’de kalma sözü vermeniz gerekir. PTTcell mini 1 GB ve PTTcell eko 3 GB tarifelerini alan müşterilere her ay 1 GB bedava internet hediye edilir. Yine PTTcell Süper 5 GB ve PTTcell Yıldız 10 GB tarifelerini alan müşterilere 2 GB bedava internet verilir. PTTcell bedava internet hediyelerinden faydalanmak için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Belirtilen tarifeleri aldığınızda otomatik olarak PTTcell bedava internetiniz hattınıza yüklenir.

PTTcell Bedava İnternet Paketi

PTTcell bedava internet paketi tüm faturalı ve faturasız PTTcell müşterileri için geçerlidir. Bedava internet paketinden faydalanmak için 4.5G uyumlu sim karta geçmeniz gerekir. Sim kartınızı 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirdiğinizde 30 GB bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

PTTcell Bedava İnternet Faturasız ve Faturalı

PTTcell bedava internet faturalı ve faturasız hatlar için çeşitli fırsatlar ile sunuluyor. Faturalı ve faturasız hatların faydalanabileceği bedava internet yöntemleri şunlardır;

PTTcell faturalı ve faturasız hat sahipleri telefonlarının mesaj bölümüne SUPER 1GB yazıp 1788’e kısa mesaj gönderdiklerinde 1 ay kullanılan 1 GB internet hatlarına yüklenir.

Yine hem faturalı hem de faturasız PTTcell hat sahiplerinin yapabileceği uygulamalardan biri de 250 MB internet fırsatıdır. Bunun için telefonunuzun mesaj kutusuna ASIMSIZ 250MB yazıp 1788’e kısa mesaj göndermelisiniz. 5 TL’ye 250 MB internet alabilirsiniz. Bu kampanyadan ayda 3 kez faydalanma şansınız vardır.

PTTcell faturasız hat sahiplerinin kullanabileceği internet kampanyasından biri de 1 GB internet fırsatıdır. Bunun için 14,5 TL yükleme yaparak 1 ay kullanabileceğiniz 1 GB bedva internet alabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için PTTcell faturasız hat bulunan telefonunuzun mesaj kısmına 1GB yazıp 1788’e kısa mesaj gönderin.

PTTcell Bedava İnternet Hilesi

PTTcell bedava internet hilesi diye bir şey yoktur. Bazı kötü niyetli kişiler internet ortamında PTTcell bedava internet hilesi olarak çeşitli yöntemler sunabilir. Ancak telefonunuz zarar görebilir ya da dolandırılabilirsiniz. Bu nedenle kesinlikle PTTcell bedava internet hilesi yapılır diyen kişilere itibar etmeyiniz. PTTcell kampanya ve fırsatlarından faydalanarak bedava internet alabilirsiniz.

PTTcell Bedava Dakika ve SMS 2023

PTTcell bedava dakika ve sms kampanyalı paketleri ile çok uygun fiyatlar ile dakika ve sms kazanabilirsiniz. PTTcell bedava dakika ve sms paketleri 2023 yılında 4 adet olarak şunlardır;

  1. PTTcell ses paketi ile 3 TL ödeyerek her yöne 50 dakika konuşma alabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne SES 50DK yazıp 1788’e kısa mesaj gönderin.
  2. PTTcell’in ses kampanyalarından biri de 3 TL ödeyerek her yöne 5000 sms paketidir. Bu paket için 5000 SMS yazıp 1788’e mesaj göndermelisiniz.
  3. PTTcell kampanyalarından biri olan konuşturan 1000 dakika paketi ile her yöne 500 dakika PTTcell’liler ile 500 sms aylık 10 TL’ye sunulur. Bu paketi kullanmak için 1000 yazıp 1788’e mesaj gönderin.
  4. PTTcell ses 300 paketi ile 15 TL ödeyerek 1 ay boyunca her yöne 300 dakika konuşma alabilirsiniz. Bu paketi yüklemek için SES 300 yazıp 1788’e kısa mesaj göndermeniz gerekir.

PTTcell Hediye Sosyal Medya Paketi

PTTcell hediye sosyal medya paketi ile satın almış olduğunuz pakete sosyal medya kullanımı için ek internet ilave edilir. PTTcell sosyal medyada geçerli paketleri şunlardır;

7 GB İnternet 3 GB’si sosyal medya için geçerlidir.10 GB İnternet 3 GB’si sosyal medyada geçerlidir.15 GB İnternet 5 GB’si sosyal medyada geçerlidir.20 GB internet 5 GB’si sosyal medyada geçerlidir.
750 DK + 750SMS750 DK + 750 SMS1000 DK + 1000 SMS1000 DK + 1000 SMS
27 TL32 TL39TL45TL

PTTcell Hediye İnternet 2023

PTTcell hediye 1 GB internet için PTTcell mini 1Gb ve PTTcell eko 3GB tarifelerini kullanıyor olmalısınız. Bu tarifeleri kullanan ve 12 ay kalma taahhüt sözü veren müşterilere her ay 1 GB internet hediye edilir. Ayrıca 2023 yılında hattını PTTcell’e taşıyanlar ya da Pttcell’den yeni hat alanlar hediye internet kampanyaları mevcut.

Faturalı hat sahibi Pttcell müşterilere 2 GB’a kadar hediye internet var. 12 aylık faturalı hat anlaşması yapan müşteriler 1 GB internet hediyesine ek olarak 3 GB daha hediye kazanabilir.

Son olarak PTTcell bazı tarifelere abone olan kullanıcılar da hediye internet kazanıyor. Akıl karı kampanyasıyla bu tarifelerdeki kişiler 12 ay boyunca her ay faturalı yada faturasız 1 GB Pttcell hediye internet sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi.

3 Kişi Katıldı

  1. 12 aylik sozlesmeli faturalayım hic bedava internet alamadim bu pttcell den hic memnun değilim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu