Türk Telekom Yükle Kazan 2023 Kampanyası

Türk Telekom TL yükle internet kazan 2023 kampanyası dahiline başta yükleme şenliği olarak çok sayıda bedava internet kampanyası mevcuttur. Özellikle ‘’yükleme şenliği’’ kampanyası ile kendini tercih eden tüm müşterilerine 10 GB Türk Telekom bedava internet dağıtıyor. 01 aralık 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanya Türk Telekom faturasız hat kullananlar her TL yüklemede aylık ya da haftalık olarak 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Yükleme Şenliği Kampanyası

Yükleme şenliği bedava 10 GB internet kampanyasından faturasız Türk Telekom hat kullanıcıları yararlanacaktır. Kampanyaya sadece 01.03.2020 ve 30.12.2023 tarihleri arasından Türk Telekom yapacağınız TL yüklemeler ile katılabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hattınıza yükleme yapmadan önce Senlik GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermektir.

Kampanyaya; Faturasız ofis, bayi, katlayan, standart, Bimcell, POCELL, faturasız Pttcell, Kontrolü seç tarifeleri, Kontrollü esnaf, esnaf dostu tarifleri kullanıcıları katılamaz.

Diğer Yükle Kazan Türk Telekom Kampanyaları 2023

Türk Telekom ödemelerinizi online sitesinden veya uygulamasından yaptığınızda anında 1 GB hediye internet kazanıyorsunuz. Ayrıca ön kayıt yaptırarak otomatik ödeme talimatı verdiğinizde hattınıza otomatik olarak internet hakkınız tanımlanıyor. 5555’e 1GB KAZAN yazıp göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Devam eden diğer Türk Telekom yükle kazan kampanyaları şunlardır;

  • Sil Süpür bedava internet kampanyası
  • Arayanı Bil Plus 1 GB bedava internet kazan
  • Türk Telekom e-fatura 1 GB hediye internet
  • Türk Telekom Selfy 1 GB internet
  • Türk Telekom sosyal medya paketi

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Hafta içi her Çarşamba ve Cuma günü sabah 06.00 saati ile birlikte güncellenen paketler kapsamında Sil Süpür uygulamasını kazandığınızda günlük, haftalık veya aylık internet paketleri kazanmak mümkündür. Uygulama içeriği çarşamba günleri yenilenmesi sebebiyle çoğunlukla diğer hediyeler yerine bedava internet vermektedir.

SİL SÜPÜR uygulamasını yapmadan önce şayet ilk kez uygulama mobil cihazlara indirilmiş ise Türk Telekom sistem tarafından otomatik ek internet paketi hediye edilecektir.

Arayanı Bil Plus 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından sunulan pratik bir servis olması ile birlikte Arayanı Bil Plus servis ise ücretli ancak çok uygun fiyatlı bir servistir. Aylık 2,99 TL ve 6 aylık 14,99 TL karşısında bu servis temin edildiğinde, sonrasında 1 GB bedava internet kazanılabilir. 

ArayanBil Plus servisine abone olmanız halinde ise cep telefonunuzun kapalı olması halinde veya açık olması durumunda birisi tarafından ne zaman ve kaç sefer arandığınıza dair bilgileride öğrenirsiniz.

Türk Telekom e-Fatura 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom faturalı mobil hat kullanıcılarının e-fatura kullanımına geçmelerini özendirmek açısından da bu geçiş işlemini yapan kullanıcılara 1 GB hediye internet vermektedir. Bu kapsamda da faturalı mobil hat kullanıcıları e-mail adreslerini yazarak 3008’e SMS gönderdiklerinde e-fatura geçişi sağlayabilirler. 

Türk Telekom Selfy 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy 7-25 yaş arasındaki kullanıcılar için avantaj sağlayan paketlere sahip olmak ile birlikte bu paketler yanında 1 GB bedava internet kazanma şansı da bulunmaktadır. Faturasız hat Selfy tarifesi sahibi kişiler Selfy Mor paketlerinde 1 GB bedava internet kazanmak için “MOR HEDIYE” yazarak, 4545 numarasına SMS gönderebilir. 

Türk Telekom Sosyal Medya Paketi

Türk Telekom kullanıcıları her 30 gün içerisinde 1 defa 30 TL yükleme gerçekleştiren veya üstünde yükleme yapan kişiler WhatsApp kullanımı için 1 GB ve Facebook-Twitter için 1 GB olarak toplam 2 GB internet kazanabilir. Kampanya katılım için para yüklemesi sonrasında “SOSYAL PAKET” yazıp 5555‘e sms gönderebilir.

Türk Telekom Hoşgeldin Kampanyası

Türk Telekom Hoşgeldin Kampanyası içerisinde, Türk Telekom abonelerine 30 gün boyunca geçerli olacak yurt içi kullanımları için her yön geçerli 750 dakika, 750 sms ve 25 GB ücretsiz paketler hediye edilecektir. 25 GB bedava internet kapsamında katılım tarihinden itibaren her ay bir kez, 3 ay geçerli olacak şekilde düzenlenen kampanya için 30 TL ve üzeri yüklemelerin olması gerekir. Kampanyaya dahil olmak isteyen Türk Telekom abonelerinin “BOLBOL ONAY yaz 5555’e gönder” işlemini yapmaları yeterli olacaktır. 

Türk Telekom Online Yükle Kazan Kampanyası 

https://www.turktelekom.tr veya Türk telekom mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan TL yüklemelerine 1 GB ücretsiz internet sistem tarafından yüklenmektedir. Türk Telekom Ücretsiz İnternet Paketleri kapsamında http://www.turktelekom.com.tr aresi üzerinden gerekli detaylı bilgi alınabilir. 

Türk Telekom Ballı 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom mağazalarından yeni hat hat alacak olan potansiyel Türk Telekom müşterileri 40 TL tutarında ki 250 DAKİKA, 250 SMS, 250 MB BALLI tarifeye abone olmaları durumunda anında 40 TL yükleme kazanır. Farklı avantajlı paketler için Türk Telekom tarifeleri kategorisine göz atabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy 30 Yükle 1 GB İnternet Kazan

Türk Telekom Selfy dopdolu bedava internet kampanyası için 4545’e DOPDOLU HEDIYE yazıp göndermek gerekiyor. Bu mesajdan sonra 30 gün içinde yaptığınız yüklemelerde 1GB hediye internetiniz hattınıza anında tanımlanacaktır. Kampanyaya katıldıktan sonra her ay yapılan yüklemelerde hediye internet otomatik olarak hattına yüklenir. 

Türk Telekom Kartını Tanımla 2 GB İnternet Kazan

Türk Telekom müşterileri olan her abonesine online işlemler uygulaması üzerinden ilk defa kredi kartını veya banka kartını kaydetmesi durumunda birçok farklı avantajlı paketleri abonelerine sunar. Bunlardan ilki uygulama üzerinden kolaylıkla paketleri birkaç tık ile yükleme imkanıdır. Kredi veya banka kartının eklenmesi durumunda ise Haftalık 2 GB hediye internet ise ücretsiz bir şekilde hattına tanımlanır.

2 Kişi Katıldı

  1. Çok Türk Telekom ailesi öncelikle sizi seçtim çünkü milli gururumuz olduğunuz için sizinle mutluyuz sizinle umutluyuz gelecek bizimle altyapınızı en güçlü yapmanız temennisiyle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu