Türk Telekom Geçiş Avantajlı Havalı Paketler

Türk Telekom yeni hat alan ya da numarasını taşıyan müşterilerine, özel avantajlı havalı paketler sunmaktadır. Siz de Türk Telekom ile yeni tanıştıysanız, bu avantajlı tarifelerden yararlanarak Türk Telekom ile farkı doyasıya deneyimleyin! Türk Telekom’a yeni geçiş yapanlar 2 GB internetten başlayarak 20 GB’a kadar internet avantajlarının yer aldığı havalı paketler ve detayları ile en uygun seçenekler;

Türk Telekom Havalı Paket Tarifeleri

Türk Telekom Havalı paketler iptal edilmediği takdirde, her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Paket kapsamında sunulan tüm haklar, yalnızca yurt içinde geçerli olmaktadır. Paket içeriğindeki internet sona erdiğinde, 100 KB 2 kuruş olarak ücretlendirilecektir. Türk Telekom Geçiş Avantajlı Havalı Paket tarifeler 5’ ayrılmaktadır;

Havalı 2 GB tarifesi; Her yöne 750 dakika, her yöne 750 sms ve cepten 2 GB internet paketinden oluşmaktadır. Aylık 25 TL olarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Havalı 5 GB tarifesi; Her yöne 750 dakika, her yöne 750 sms ve 5 GB internet paketinden oluşur. Aylık 27 TL olarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Havalı 8 GB tarifesi; Her yöne 750 dakika, her yöne 750 sms ve 8 GB internet paketinden oluşmaktadır. Aylık 32 TL olarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Havalı 12 GB tarifesi; Her yöne 750 dakika, her yöne 750 sms ve 12 GB internet paketinden oluşmaktadır. Aylık 37 TL olarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Havalı 20 GB tarifesi; Her yöne 750 dakika, her yöne 750 sms ve 20 GB internet paketinden oluşmaktadır. Aylık 49 TL olarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Havalı Paketlerden Kimler Yararlanabilir?

Türk Telekom Havalı paketlerden PTTCELL, BIMCELL, Mobil Ofis, Katlayan, Standart, TV8, POCELL, Teknosa Mobil, Jet, VestelCell ve Faturasız Bayi tarifeleri dışında kalan bütün bireysel faturasız hat kullanıcıları ve taraftar hattına sahip olan tüm müşteriler yararlanabilir.

Pakete kayıt olduğunuz andan itibaren, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay vermiş bulunursunuz. Böylelikle BTK yetkilendirmesi sonucunda hiçbir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullanımı yaptığınız süre boyunca, yurtiçinde 4.5G servisini kullanmakta olacaksınız. Dilerseniz bu servisi iptal edebilme hakkına da sahipsiniz.

Ayrıca belirtmek gerekir ki;

Havalı paketlerden önce Fırsat 4GB, Fırsat 7GB, Fırsat 10GB ve Fırsat 20GB tarifelerinden oluşan paketler mevcuttu ve bu paketler, 10.07.2020 tarihinden itibaren yeni hat aktivasyonu ile numara taşıma yoluyla müşteri alımına kapatılmış bulunmaktadır. Ancak 10.07.2020 tarihi öncesinde bu paketlere kayıt olan müşterilerin kullanımları devam edecektir.

Türk Telekom Havalı Paket Nasıl Yapılır?

Havalı paketleri satın alabilmek için, istediğiniz tarifenin kodunu girerek 4 haneden oluşan ilgili numaraya sms göndermeniz, Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz (444 1 444 ) ya da dilerseniz TT mağazalarına uğramanız yeterli olacaktır. Sms ile Türk Telekom havalı paket almak isteyenler aşağıdaki adımları izleyebilir;

Havalı 2GB Paketi: Aylık sadece 25 TL ödeyerek sahip olabileceğiniz bu paketi, HAVALI 2GB yazıp 5555’e göndererek satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Havalı 5GB Paketi: Aylık sadece 27 TL ödeyerek satın alabileceğiniz bu paketi, HAVALI 5GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek sahip olabilirsiniz.

Havalı 8 GB Paketi: Aylık sadece 32 TL’ye kullanabileceğiniz bu paketi, HAVALI 8GB yazıp 5555’e kısa mesaj atarak elde edebilirsiniz.

Havalı 12 GB Paketi: Aylık sadece 37 TL bir ücretle alabileceğiniz bu pakete, HAVALI 12GB yazıp 5555’e yollayarak ulaşabilirsiniz.

Havalı 20 GB Paketi: Bu paketi ise, aylık sadece 49 TL ödeyerek ve HAVALI 20GB yazıp 5555’e göndererek satın alabilmeniz mümkündür.

Havalı Paketler Kalan Kullanım Sorgulama

TL yükleme ve kalan kullanımlarınızı öğrenmek çok kolay! Türk Telekom havalı paketlerde bakiyenizi sorgulamak için 9333’ü aramanız ya da TL yazıp 9333’e ücretsiz kısa mesaj yollamanız yeterli olacaktır. Ayrıca *123#‘ i tuşladığınızda kalan kullanım haklarınızı ve mevcut TL’nizi görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom Havalı Paket İptal Etme

Havalı paketlerinizi dilediğiniz zaman iptal etmeniz mümkün. Başka tarifelere geçmek ya da artık kullanımınızı sonlandırmak istediğinizde Türk Telekom paket iptali için yapmanız gerekenler;

  • Havalı 2 GB için IPTAL HAVALI 2GB yaz 5555’e gönder.
  • Havalı 5 GB için IPTAL HAVALI 5GB yaz 5555’e gönder.
  • Havalı 8 GB için IPTAL HAVALI 8GB yaz 5555’e gönder.
  • Havalı 12 GB için IPTAL HAVALI 12GB yaz 5555’e gönder.
  • Havalı 20 GB için IPTAL HAVALI 20GB yaz 5555’e gönder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu