Türk Telekom Bedava SMS Kazanma

Türk Telekom operatör şirketi olarak her bir abonesinin kaçırmış olduğu kullanım haklarını yeni verisyonlarla kullanıma sunmayı hedefleyerek birbirinden farklı tarifeleri ve SMS paketlerini kullanıcılarına sunmaktadır.

Türk Telekom hediye SMS kazanma olarak düşünülebilecek kampanyalardan biri olarak bahsedeceğimiz bu yöntem ile bedava konuşma paketiyle, ücretsiz sms paketi ve bedava internet paketi kazanmanız söz konusu olacaktır.

Üstüne üstlük Türk Telekom hediyelere sahip olmak için gereken işlemler oldukça da basit, telefonların mesaj bölümü eşliğinde “DENEME yaz 5555’e gönder” sms işleminin yapılması yeterli olacaktır. Ardından gelen sms ile Türk Telekom operatörü tarafından kazanılan hediye veya hediyelerin bilgisi mesaj kanalıyla gelecektir.

Türk Telekom Faturalı Bedava SMS Kazanma 2023

Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarının bedava sms kazanmak için telefonlarında yer alan mesajlaşma bölümüne girerek “UCRETSIZ yaz 5555’e gönder” işlemini yapmaları yeterli olacaktır. Ayrıca Türk Telekom faturalı hat abonelerinin alternatif olarak 444 54 44 Türk Telekom çağrı merkezini arayarak da bu kampanyaya kayıt yaptırmaları da mümkündür.

Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür Hediye SMS

Türk Telekom operatör şirketinin en çok dikkat çeken bedava sms kampanyası Sil Süpür olarak öne çıktı. Sil Süpür uygulaması sayesinde Türk Telekom hat aboneleri her hafta hediye sahibi olmaktadır. Hediyeler her hafta Çarşamba ya da Cuma günleri 06:00’a kadar yenilenmektedir. Sil Süpür uygulamasının kullanılması için ilk önce Türk Telekom operatör şirketinin hattına sahip olunmalıdır. Daha sonra da Türk Telekom online işlemleri üzerinden Sil Süpür uygulamasını indirmelisiniz.

 • Mobil cihaza Türk Telekom Online İşlemler uygulaması indirilir.
 • Uygulama indirilmesinin ardından yüklenen uygulamaya giriş yapılır.
 • Giriş yapılmasının ardından ekran sağ üst köseşinde yer alan hediye paketi butonuna tıklanır.
 • Açılan sayfada “Size Özel Kampanyalar” bölümüne girilerek Sil Süpür seçeneğine dokunulur.
 • Ekrana gelen sisli bulut sayfası silinerek haftalık hediyenin ortaya çıkması beklenir. 
 • Daha sonra ekranda beliren hediye hatta tanımlanarak kullanıma başlanacaktır.
 • Sil Süpür hediyeleri hatlara tanımlandıktan sonra SMSle bilgilendirme sonrasında kullanıma başlanmaktadır.

Türk Telekom Bedava Mesajlaşma Yöntemleri

Bedava SMS hakkını hiç bir ücret ödemeden, tarifelere ve de paketlere hiçbir şekilde yansıtılmadan Türk Telekom şirketine ait bu kampanyalar ise şu şekilde yer almaktadır:

 • Türk Telekom Selfy Ücretsiz SMS Paketi 

Türk Telekom şirketi 25 yaş ve altı abonelerine özel olarak Selfy tariflerinden birine kayıt olması durumunda faturalı veya faturasız farketmesin kampanya içeriğinden faydalanabilmektedir. Selfy anlık mesajlaşma kampanyası ile abonelerine bedava olarak sms hakkı tanımlanmaktadır.

 • Selfy Anlık Mesajlaşma Ücretsiz Hediye Kampanyası

Kampanya katılımın sağlanması için faturasız hat sahiplerine katılım sağlanması için son 30 gün içerisinde hatlara 25 TL ve üzerinde yüklemelerin yapılması gerekmektedir. 

1 GB ve üzeri internet bulunan herşey dahil paketlere abone olan Selfy’li faturalı hat kullanıcılarının kampanyaya katılması mümkündür. Kampanyaya katılım koşulu Selfy’liler için “ANLIK MESAJLAŞMA yaz 4545’e gönder” işleminin yapılması gerekmektedir.

 • Türk Telekom Selfy Bedava Kampanyası ile SMS

Türk Telekom operatörünün genç abonelere özel düzenlemiş olduğu Selfy tarifelerinden birine abone olarak faturalı veya faturasız hat abonelerinin yararlanabileceği bir sms anlık mesajlaşma kampanyası bulunmaktadır. Türk Telekom operatör şirketi düzenlemiş olduğu bu kampanya ile kullanıcılarına ücretsiz olarak yurtiçi ve yurtdışı sms kullanma hakları bulunmaktadır.

Kampanya kapsamında faturasız hat sahiplerinin haklarını kullanabilmeleri amacıyla mutlaka 30 günde bir olacak şekilde hatlarına 25 TL ve üzeri yüklemelerinin yapılması gerekmektedir. Faturalı hat kullanıcılarının ise 1 GB ve üzeri internet içeren “Herşey Dahil” paketine abone işlemlerini yapmaları gerekmektedir. 

Kampanyaya dahil olmak isteyen Selfy paketi faturalı veya faturasız hat sahiplerinin “ANLIK MESAJLAŞMA yaz 4545’e gönder” işlemini yapmaları yeterli olacaktır.

Türk Telekom operatörünün sunmuş olduğu bu harika kampanya; hatlara her ayda tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan faturasız hat sahiplerine akşam 21:00-09:00 saatleri arasında ücretsiz olarak mesajlaşma kullanım haklarına sahip olmaktadırlar.

Bedava SMS paketleri, tarifelere yansımadan arkadaşlar ve sevdikleriyle doyasıya mesajlaşma imkanını sunmaktadır. Aşağıda yer alan yöntemler sayesinde doyasıya mesajlaşma keyfi ücretsiz olarak sunulmaktadır:

 • Selfy’lilere Geceleri Sınırsız Ücretsiz SMS Paketi

Türk Telekom Selfy aboneleri bu gece saatlerinde ücretsiz olarak konuşma haklarınıda kullanabilmektedir. Kampanyadan faydalanabilmek için Selfy abonelerinin “GECE yaz 4545’e gönder” işlemini yapmaları gerekmektedir. Ayrıca sms gönderme işleminin yapılmasından 48 saat öncesinde mutlaka hatlara 30 TL ve üzeri yüklemelerin yapılmış olması gerekmektedir. 7-25 yaş arası faturasız hat kullanıcılarının da bu kampanyaya dahil olması mümkündür.

Türk Telekom Tambu ile Ücretsiz Sms Kazanma

Türk Telekom Selfy Tambu uygulaması 1 GB kampanyası ile Tambu Mobil uygulamasının indirilmesi halinde Selfy’li abonelere 30 gün geçerli olan ek 1 GB mobil internet ve sms hediyesi kullanım hakkı tanımlanmaktadır.

Kampanya kapsamında; Selfy Tambu ile Hediye 1 GB internet kampanyası ile SMS hakkı kazanma imkanı bulunmaktadır. Hediyelerin hatlara tanımlanması için, Tambu uygulamasının mobil hatlara indirilmesinden sonra uygulama içerisinde bulunan hediye koduyla “hediye kodunun” başına Tambu yazılarak boşluk bırakılması ve de 4545’e sms atılması yeterli olacaktır.

Türk Telekom Lira Paylaş ile Hediye Sms Kazan

Türk Telekom Lira Paylaş sayesinde hediye Sms kazanma hakkına sahip olunmaktadır. Bu konuda Türk Telekom abonelerine yönelik kolaylıklar sunulmaktadır. Şayet hatlara TL yükleme durumlarında ve de ayda 3 kere Lira Paylaşım yoluna başvurulması durumunda 100 SMS bedava olarak hatlara tanımlanır.

Ayrıca zamanda da Türk Telekom hatlarına yapılan tek seferde 100 TL ve üzeri TL yüklemelerinde SMS bedava hak hatlara tanımlanmaktadır. Bunun yanında kazanılacak olan sms’lerin ne olacağına bakıldığında ise 100-250-500 veya 1000 şeklinde değişkenlikler söz konusu olabilmektedir. Aylık harcama tutarının 500 TL olması halinde hatlara gelecek olan bedava sms haklarının limitleri 500 veya 1000 bedava sms olacaktır.

Türk Telekom şirketi, hatlara ne kadar yükleme yapılırsa o kadar SMS kazanma imkanını sunmaktadır. Böylelikle tanımlanan ücretsiz sms hakları sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Türk Telekom Ailece Bedava SMS

Türk Telekom hattı kullanıcısı ev içerisinde birden fazla ise “AILECE 6 GB yaz 5555’e gönder” işlemi yapılarak hem 6 GB internet hemde 250 sms izeri ücretsiz hediyeleri kullanma imkanı kazanır.

 • Prime Ekstra Tarifeleri Bedava SMS

Türk Telekom extra paketleri arasında ön plana çıkan Prime Extra tarifelerine üye olmuş olan aboneler oldukça uygun koşullarla dev ek paketlere sahip olabilmektedir.

Kampanya katılım koşullarına göre Prime Extra 15-20-30 Tarifelerden birine abone olan kullanıcılar tarife kapsamında her ay sınırsız olarak SMS kullanma hakları bulunmaktadır. Türk Telekom Prime Extra tarifesine 24 ay kalma sözü veren tüm Türk Telekom aboneleri kontrat kapsamında aylık indirimlerden de faydalanır.

2 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu