Türk Telekom Bedava İnternet Yapma Yolları 2023

Türk Telekom, kullanıcıları için onlarca farklı avantajlı tarife bulunduğu gibi bedava internet kazanılması açısından da birçok kampanya bulunuyor. Birçok farklı noktada dönem dönem elde edilebilecek Türk Telekom bedava internet yapma yolları ile daha keyifli ve bol internetli bir tarife kullanımı elde edilebiliyor.

 • Türk Telekom hem faturalı hem faturasız hat sahipleri için zengin bir internet kullanımı sağlıyor.
 • Türk Telekom bedava internet kampanyaları kullanıldığında, yüksek faturalar ile karşılaşmak yerine ücretsiz kullanımlar elde ediliyor. 

Türk Telekom Bedava İnternet 2023

2023 Türk Telekom bedava internet kampanyaları incelendiğinde, tüm şirketlerde olduğu gibi farklı uygulamalar üzerinden internet kazanılması gibi direkt olarak SMS gibi yöntemler ile internet kazanması da mümkün oluyor.

Son dönemde korona virüs salgını nedeniyle özellikle sağlık çalışanları için ve öğrenciler için sunulan kampanyalar dışında öğretmenler, memurlar, kadınlar ve gençler için değişen kampanyalar yer alıyor. 

Sosyal Medya Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

Sosyal medya kullanımı sayesinde WhatsApp, Facebook ve Twitter üzerinde daha fazla vakit geçirmek isteyen Türk Telekom faturasız hat sahibi kişiler için özel bedava internet olarak bu kampanya tercih edilebilir.

Ancak kampanya özellikle kadın müşteriler için özel kampanya olmak ile birlikte “SOSYAL PAKET” yazıp 5555’e mesaj gönderilmesi ile katılma imkânı bulunan bir kampanyadır.

Türk Telekom kadın müşteriler için özel bir şekilde gerçekleştirilmiş hediye internet kampanyası ile birlikte her faturasız hat sahibi ayda 1 defa hattına 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında, sosyal medya için kullanılabilecek 2 GB internet hediyesi alıyor.

Sunulan paket kapsamında 1 GB internet WhatsApp için ve 1 GB internet Facebook ve Twitter sosyal medya uygulamaları için geçerli şekilde kullanılıyor. 

Türk Telekom 1 GB Hediye İnternet Gönder Kampanyası

Hediye internet 1 GB kampanyası şeklinde adlandırılan bu genel kampanyada Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanma şansı elde ediyor.

 • Türk Telekom hediye internet kampanyasında eğer başka birine 1 GB hediye internet gönderme gerçekleştirirseniz.
 • Haftalık 1 GB internet veya 4 GB internet kazanabilir hatta aylık 4 GB internet kazanabilirsiniz.
 • Kampanyada ücretlendirme ise 1 GB için 19 TL, 4 GB 39 TL olarak belirtilmiştir. 
türk telekom bedava internet
türk telekom bedava internet

Sil Süpür ile Her Hafta Bedava İnternet

Sil Süpür kampanyası, Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden sunulan bir kampanya olmakla birlikte çok uzun yıllardır Türk Telekom müşterileri tarafından yüksek beğeni kazanan uygulamalar arasında yer alıyor. Türk Telekom her hafta bedava internet için aşağıdaki adımları izleyin;

 • Sınırlı bir süresi bulunmadan genel olarak tüm Türk Telekom faturalı veya faturasız hat sahipleri tarafından kullanılma şansı bulunan bu uygulama, aslında çok basit ve pratik bir yöntem oluşturuyor. 
 • Sil süpür gerçekleştirmek için öncelikle Türk Telekom müşterilerinin online işlemleri telefonuna indirerek, kurulum gerçekleştirmesi gerekiyor.
 • Online işlemlerde mobil hat seçimi gerçekleştirildikten sonra telefon numaranızı girerek, şifre talep etmek için telefonunuzun arama kısmında *952# tuşlamasını yapabilir ve sonrasında ara butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Talep sonucunda giriş için kullanılacak şifre hem arama ekranında bir kod olarak hem de SMS olarak size bildirilir.
 • Ayrıca uygulamaya giriş için parmak izi okutma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Uygulamaya giriş gerçekleştiren kişiler;

 • Sadece Türk Telekom hediye internet değil sınırsız konuşma veya premium üyelik gibi birçok fırsat elde edebilir.
 • Günlük, haftalık veya aylık olarak kullanılabilecek hediye internet paketleri elde edilmektedir. 

e-Fatura ile Türk Telekom Hediye 1 GB İnternet 2023

Özellikle tüm operatör firmalarda ve bankalarda olduğu gibi kullanıcıların elektronik fatura sistemini tercih etmesini desteklemek amacıyla birçok farklı kampanya geliştirilmektedir.

Bu kampanyalar kapsamında Türk Telekom firması tarafından da e-fatura hediye 1 GB kampanyası geliştirilmiştir. Bu kampanyanın kullanılması, genel olarak faturalı veya faturasız hat sahiplerinin tümü için geçerli olmakla birlikte katılım gayet basit şekilde sağlanabilir. 

 • Türk Telekom bedava internet için katılım sağlamak isteyen kişiler, 1 GB yazıp boşluk bıraktıktan sonra elektronik posta adreslerini de yazarak 3008‘e SMS gönderebilirler.
 • Gönderilen SMS sonrasında elektronik fatura geçiş işlemi aynı gün içerisinde tamamlanırken, bu aboneliği başlatan herkes ücretsiz 1 GB internet kazanmaktadır.

Türk Telekom EBA Bedava İnternet Kampanyası 2023

2020 Şubat ayından itibaren dünyada yankı uyandıran ve Mart ayı ile birlikte Türkiye’de de etki göstermeye başlayan korona virüs salgını sonrasında Türkiye’de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından elektronik sisteme geçilerek, EBA yani Eğitim Bilişim Ağı projesi başlatılmıştır.

 • Proje bağlamında Türk Telekom tarafından da katkı gerçekleştirilmesi açısından EBA üzerinde faturalı ve faturasız hat sahipleri tarafından kullanılabilecek 3 GB bedava internet avantajı sunulmuştur. 
 • Kampanyadan faydalanmak isteyen öğretmenler ve öğrenciler çok pratik bir şekilde sadece “EBA” yazıp 5555’e SMS gönderebilirler.
 • Gönderilen SMS sonrasında artık hatta yüklenen Türk Telekom 3 GB internet EBA üzerinde geçerli hale geliyor.

Türk Telekom Kullanıcıları EBA kampanyası dışında internet kullanımı yapar ise yine normal tarifeleri üzerinde bulunan internet paketini kullanarak tüm işlemlerini sağlayabiliyor. 

Türk Telekom Selfy Hediye İnternet Kampanyası

Selfy üyeliği gerçekleştirmiş olan Türk Telekom kullanıcıları birçok farklı kampanyaya dahil olarak, özellikle hediye internet kazanma şansı elde ediyor.

Örnek olarak; Türk Telekom tarafından geliştirilmiş Tambu uygulaması da yerli bir klavye uygulaması oluşturarak Selfy kullanıcıları için fırsatlar ortaya çıkarıyor. 

 • Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyası kapsamında genç kullanıcılar telefonlarına Tambu adı verilen uygulamayı indirdiklerinde, 1 GB ücretsiz internet sahibi oluyor.
 • Kullanıcılar uygulamayı indirerek hediye kodu bölümüne giriş gerçekleştiriyor ve kendileri için özel şekilde oluşturulan bir hediye kodunu temin ediyor.
 • TT kullanıcıları hediye kodunu “TAMBU KOD” şeklinde yazıldıktan sonra 4545‘e SMS göndermeleri halinde türk telekom işlem merkezi tarafından SMS alındıktan sonra 30 gün boyunca kullanılabilecek 1 GB internet hattınıza ekleniyor. 

Yeni Gelenlere Bedava İnternet Kampanyası

Farklı operatör firmalar üzerinden Türk Telekom’a geçildiğinde, Türk Telekom tarafından sunulan yeni tarifeler arasından seçim yaparak avantajlı kullanımlar elde edilebilir.

Ayrıca hattını Türk Telekom’a taşıyan kişiler, yine birbirinden farklı internet hediyeleri de elde edebilir.

 • İlk ay içerisinde hattını taşıyan kişiler “BOLBOL” yazıp 5555’e SMS gönderdiklerinde, 1 aylık bir paket ile 750 dakika, 750 SMS ve 15 GB internet kazanma şansına sahiptir. 
 • Yine ek olarak hat taşıma işlemi gerçekleştiren tüm Türk Telekom müşterileri, ilk 3 ay boyunca farklı bir avantaj ile de 15 GB bedava internet kazanabilir.
 • 3 ay boyunca ilk defa gerçekleştirilecek 30 TL ve üzeri yükleme işlemlerinde 3 ay geçerli kullanım oluşturan ekstra 15 GB internet elde edilebilir.

Daha fazla kampanya hakkında bilgi almak için Türk Telekom Kategorimizi ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu