Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

İnternetin yeterli olmadığı zamanlarda bedava internet hilesi yapmak için gene olarak saten GSM operatörleri, hazırladığı çeşitli kampanya ve avantajlı paketlerle müşterilerini memnun etmeyi amaçlar; sahip oldukları mobil uygulamalar veya SMS kanalları üzerinden yapılan kampanyalar müşterileri ile buluştururlar. Ancak bedava internet için kampanyalar ve avantajlı paketlerde kullanım hakkı söz konudur. Standart olarak belirlenen kullanım hakkından daha fazla kullanım elde edebilme imkânı bedava internet hilesi olarak adlandırılır. 

Bedava internet hilesi yapabilmek için bazı programlar kullanabileceğiniz gibi, operatörlerin daha sık hediye internet dağıttığı gün ve saatleri de takip edebilirsiniz. Mobil uygulamaları üzerinden düzenledikleri kampanya ile her hafta bol bol internet dağıtan operatörler, Çarşamba günlerinde daha sık hediye internet dağıtır. Haftalık kampanyalardan internet kazanmak için Çarşamba gününü bekleyebilirsiniz.

Telefonlar üzerinden internet kullanabilmeniz amacıyla yapacağınız ilk şey, kullanmış olduğunuz operatörün internet paketlerinden birinden faydalanmalısınız. İnternet paketi almazsanız ve kullandığınız internet normal veri kullanımı şeklinde sayılacağından dolayı, hattınızdaki TL’ler çok kısa bir süre içinde bitebilir. Tam burada tüm operatörler için yani Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom bedava internete girme hilesi ve taktiklerini sizlerle paylaşıcağız.

Bedava İnternet Veren Ürünler: Cips, Kola ve İçecekler

Bedava internet veren ürünler ile Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tüm kullanıcılar 1 GB yada 250 MB internet hediye kazanıyor. Gsm Operatör abonelerinin bu kampanya dahil olabilmesi için, içecek firması olan Coca Cola ürününün açma halkası kısmında yer alan kodu Coca Cola sitesine girerek 1 GB ya da 250 MB bedava internet kazanma şansı yakalanıyor. 

Ayrıca; daha daha ve şanslı çark gibi uygulamların bedava internet kampanyaları olan Nescafe, dondurma, cipslerden ve coca cola içecek ürünlerinde sınırsız sayıda hediye internet kodları mevcuttur.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2023

İnternetin yetmediği durumlarda Turkcell abonelerin ekstra paketler yapmaları gerekir. Ek olarak yapılacak olan internet paketleri gerçekten bütçe anlamında sizi sarsabileceğinden dolayı, bedava internet teknikleri keşfetmeli ve hattınıza internet tanımlamalısınız. Turkcell bedava internet hilesi, Dijital Operatörüm uygulamasında yer alan “Salla Kazan” kampanyası ile yapılır. Turkcell bedava internet hilesi için öncelikle Dijital Operatör uygulamasını indirin ve Turkcell tanımlı hattınız ile giriş yapın. Ardından şu adımları izleyerek Turkcell bedava internet hilesi kazanma ihtimalinizi artırın:

 • Dijital Operatör uygulamasını açın ve Salla Kazan kampanyasına ilerleyin.
 • “Şimdi Kazan” butonuna tıklatıp yaklaşık 20 saniye bekleyin.
 • Bekledikten sonra telefonunuzu sallayın ve hediye internetinizi alın.
 • Salla Kazan sayesinde, çok kolay bir şekilde dakika, internet ve sms hediyeleri kazanabilirsiniz.
 • Salla Kazan konusunda bilmeniz gereken bir takım incelikler bulunmaktadır.
 • Bu önceliklerden bir tanesi, 5 GB nasıl kazanılır noktasında olmalıdır.
 • Uygulamayı açtıktan sonra 15-20 saniye bekleyin
 • Sonra çok hızlı olmıcak şekilde salla kazan yaparsanız şansınız daha yüksek olucaktır.

Salla kazan haklarını kullanmayan tanıdıklarınızın hakkını siz kullanarak kendisinden wifi paylaşımı yaparak internete girebilirsiniz. Banka üzerinden tl yüklemelerinizde extra salla kazan hakkı kazanırsınız ve hediye 1gb internet fırsatını alabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri

Turkcell sürpriz noktalar 2023 kampanyası ile bedava internet taktiğine dahil olmak için, Turkcell kullanıcılarının BİP uygulamasını indirmeleri gereklidir. Bip uygulaması indirilerek keşfet bölümüne tıklanılması ve “Sürpriz Nokta” kanalına ulaşarak takip etmeleri gerekmektedir.

 • Bip kanalına girerek ekrana gelen oyna butonuna tıklanılması yeterli olacaktır.
 • Ekrana gelecek olan en yakın harita noktası üzerinden hediye kutuları belirecektir.
 • Şayet harita gözükmüyor ise, GPS açık olmayabilir.
 • Konum servisi aktifleştirildikten sonra uygulamaya tekrar giriş yapılır.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2023

Vodafone bedava internet hilesi ile hediye internet alabileceğiniz tek yer, Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan “Bana Ne Var?” kampanyasıdır. Bana Ne Var kampanyası ile hediye dakika ve SMS kazanabilirsiniz ancak, daha çok internet hediyesi kazanabilmek için:

 • Çarkı her zaman çevirdiğiniz yönünden tersine çevirmeniz gerekiyor.
 • Çarkı tersine çevirdikten sonra çarkın durmasını bekleyin ve hediye internetin sahibi olun.
 • Vodafone’un müşterilerine sunmuş olduğu çarkı çevir uygulaması sayesinde artık dakika ve SMS’ten farklı olarak çok kolay bir biçimde internet kazanabilirsiniz.

2. Yöntem olarak; Vodafone evde interneti kullananlar için geçerli olan ama mobil abonelerde bazen geçerli olduğu söylenen ayda 4 defa günlük 4 GB bedava internet kullanabilirsiniz. Evde internet için kayıt yaptırdınız veya kendi numaranızdan GUNLUK 4GB yazıp 7000‘e sms gönderiniz.

Vodafone Bedava İnternet Hilelerine Git

Vodafone 500 MB Bedava İnternet

Vodafone müşterilerinin aniden biten internet kullanım hakları için kurtarıcı bir çözüm bulmuş ”Vodafone Yedek 500 MB” ile acil durumlarda kullanabileceğiniz bedava internet sizin için saklanıyor. 12 ayda 3 defa kullanım hakkı olan Vodafone yedek internet sayesinde internetten kolay kolay kopmayacaksınız. Bu internet tamamen ücretsiz ve kullanıcı dostu bir seçenek. Kullanımı oldukça kolay YEDEK MB yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca YEDEK DK yazın 7000’e gönderin Vodafone bedava dakika kazanırsınız.

Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2023

Türk Telekom bedava internet hilesi, Online İşlemler uygulamasını kullanan Türk Telekom müşterilerinin yararlanabileceği bir hiledir. Eğer Online İşlemler uygulamasını kullanmıyorsanız, cihazınıza uygun online mağazadan hemen uygulamayı indirebilir ve Türk Telekom bedava internet hilesi için giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken;

 • Online İşlemler uygulamasındaki “Sil Süpür” kampanyasına gitmektir.
 • Karşınıza çıkan ekrandaki tuşa basmadan önce yaklaşık 1 dakika beklemeniz gerekir.
 • Süre dolduktan sonra tuşa basarak hediye 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Ayrıca, Online İşlemler mobil uygulaması üzerinden 30₺ ve üzeri bakiye yüklemesi yapan Türk Telekom kullanıcıları, 7 gün boyunca geçerli 1 GB hediye internetin de sahibi olabilirler. En son olarak geceleri bedava internet kullanmak isteyenler gecenet yazarak 4545‘e kısa sms yollayarak farkı Türk Telekom bedava internet kazanır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilelerine Git

Türk Telekom Tivibu GO Hediye İnternet Paketleri

Türk Telekom faturalı ya da faturasız olması fark etmeksizin Tivibu Go Aile Paketi, Tivibu Go Süper paketi ya da Tivibu Go Sinema paketini satın alan yeni müşteriler Tivibu Go uygulaması yönünde kullanılmak üzere hediye internet kazanmaktadır. TIVIBUGO bir boşluk kampanya kodu yazılarak mesajın 5555’e gönderilmesi gerekmektedir.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi 2023

Bimcell bedava internet hilesi, SMS yoluyla rahatlıkla yapılabilen bir hile türüdür. Hile ile hediye internet kazanmak için, cep telefonunuzun mesajlar kısmında girdikten sonra;

 • Sürpriz hediye internet için: “DENEME” yazarak “3455”’e,
 • 500 MB hediye internet için: “500 MB” yazarak “4555”’e,
 • 1 GB Hediye internet için: “1 GB” yazarak “4511”’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi VPN

VPN, mevcut konumunuzu farklı bir ülkede göstermenize yarayan bir internet servisidir. Bedava internet hilesi için VPN servisler aracılığıyla mevcut yerinizi değiştirdikten sonra kullandığınız operatörün mobil uygulamasında yer alan kampanyalara sürekli katılabilirsiniz. Güncel VPN adresleri sayfamızdan kullanılan tüm VPN uygulamarını görebilirsiniz. Haftada 1 defadan fazla bu kampanyalardan yararlanarak hediye internet kazanın.

3 Kişi Katıldı

 1. İstemefipğim halde faturalı tarşfelerim degiştirliyor. Bu fevamlı şakilde oluyor. Lütfennen avanfstlı tarife yükleyin. Yafa yüklemefem önce telefonla bana, sorun. Vodafone müşteri serbisinizi baa, sorun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu