Tivibu Go Paket Fiyatları, Kampanyaları ve Kanalları 2023

Türk Telekom Tivibu Go aile, süper, sinema, spor paketleri ve fiyatları hakkında detaylar. Ayrıca 2023 yılı için Tivibu GO izlemek isteyenlere kampanyalar yazımızda yer almaktadır. Anten bağlantısı olmadan sadece internet erişimi ile Türk Telekom hizmeti olan Tivibu ile en kaliteli yabancı ve yerli birçok kanaldan tv izleyin.

Tivibu Cep ile yolda, okulda, iş yerinizde ya da tatilde kısaca istediğiniz her yerde televizyonunuzu cebinizde taşıyabilirsiniz. Tivibu go paket ve kampanyaları ile ilgili tarifelerden birine sahip olarak fırsatlarını değerlendirin.

 • Tivibu ile canlı yayınları dondurabilir ya da geri sarabilirsiniz. 
 • Her tür film ya da belgeselleri izleyebilirsiniz.
 • Kaçırdığınız dizi ya da filmleri 1 hafta boyunca kaydetmeden izleyin.
 • Tivibu go uygulamasını android veya iphone ios telefonlarınıza aşağıdan indirebilirsiniz.
Apple Store İndirGoogle Play İndir

Tivibu Aile Paketi Kanalları ve Fiyatı 2023

En güzel dizileri, filmleri ailece izlemek isteyenler ve kaçırılan dizileri 1 saat içinde sar izle seçenekleri sunan Türk Telekom tivibu aile paketi ile izlleyin. Türk Telekom Tivibu Aile Paketi ile ailenizle dizi ve film izleme keyfini evde kalarak devam edin.

Ulusal, Belgesel ve Yaşam-Eğlence kanallarını içeren Tivibu Aile Paketi’ne TV’nin yanı sıra bilgisayar, tablet ve cep telefonundan da erişim sağlayabilirsiniz. 1500’den fazla “Seç-İzle” içerikleri ile “Ne İzlesem” derdine son veren Türk Telekom Tivibu Aile Paketi’nin 2023 yılında kanalları, fiyatları ve diğer detayları ise şöyle:

 • 65’ten fazlası HD olmak üzere 110’dan fazla TV Kanalı
 • En popüler yerli ve yabancı kanallar
 • Müzik ve Çocuklar için oyun kanalları
 • 24 Ay Taahhüt süresi
 • Seç izle ve ücretsiz kumanda seçeneği
 • Kanallara tablet, telefon ve bilgisayar ile bağlanma
 • Normal Kampanya paket fiyatı 23,90 ₺
 • Aylık 1,5 ₺ olan aktivasyon tutarının, 24 ay boyunca tahsil edilecek olması.
 • Kredi kartı veya banka kartı ile satın alımlarda aylık 6.90
 • iTunes hesabı üzerinden alımlarda aylık 6.99₺paket ücreti.

Tivibu Sinema Paketi Kanalları ve Fiyatı 2023

Türk Telekom Tivibu Sinema Paketi, sinema tutkunlarına özel olarak hazırlanmış bir pakettir. Türk Telekom internet uydusu ile çalışan sinema kanalları ve yerli, yabancı seç izle filmlerin yer aldığı tivibu sinema paketini satın alıp izleyebilirsiniz. Tivibu yayın akışlarını uygulama üzerinden görebilirsiniz.

7/24 izleme imkânıyla birlikte sunulan Sinema TV, Sinema 1001, Sinema Komedi, Sinema Aksiyon ve Sinema Aile kanallarından ekstra ücret ödemeden yararlanabilir, Fox Life ve Fox Crime gibi en popüler kanalları hemen takibe alabilirsiniz. 3500’ün üzerinde “Seç-İzle” içeriği sunan Türk Telekom Tivibu Sinema Paketi’nin detaylarına bakın:

 • 85’ten fazlası HD olmak üzere 125’ten fazla TV Kanalı
 • Discovery, National Geographic ve BBC Earth kanallarına ücretsiz erişim
 • Belgeseller ve Çocuk kanalları
 • Eğlence ve müzik kanalları
 • 24 Ay Taahhüt süresi ile Aylık 29,90 ₺ 
 • Normal alımlar için aylık 9.90
 • iTunes hesabı ile satın alımlarda aylık 9.99₺paket ücreti.

Tivibu Süper Paket Kanalları ve Fiyatı 2023

Film gibi tüm içerikleri olan Tivibu süper paket Türk Telekom TV tarifesindeki en özellikli pakettir. Basketbol ve süper ligler gibi tüm spor alanların yer aldığı kanalları izleyebilirsiniz. Türk Telekom Süper Paket, hem Tivibu Aile Paketi’nin hem de Tivibu Sinema Paketi’nin avantajlarını barındıran bir pakettir.

Aile ve Sinema Paketi’nin yanı sıra kendi paket seçeneğine özel Premiere League, MotoGP, NBA, Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve Formula 1 gibi izlemeye doyamayacağınız birçok kanal seçeneklerini hizmetinize sunuyor. 3500’ün üzerinde “Seç-İzle” dizi veya film izleme imkânı sunan Türk Telekom Tivibu Süper Paketi’nin diğer avantajları şunlardır:

 • 90’dan fazlası HD olmak üzere 130’dan fazla TV Kanalı
 • Golften futbola, tenisten voleybola birçok spor kanalı seçeneği
 • Sinema ve Çocuk kanalları
 • 24 ay taahhüt ile aylık 49,10 ₺ ücretinden oluşmaktadır.
 • Online ödeme ile alımlar için aylık 12.90
 • iTunes hesabı ile alımlarda aylık 12.99₺paket ücreti.

Tivibu Net Fiyat Kampanyası 2023

Yeni Tivibu Ev veya Uydu müşterilerinin yararlanabileceği Türk Telekom Tivibu Net Fiyat Kampanyası ile ister Tivibu Uydu ister Tivibu Ev Paketleri’nin avantajlı fiyatlarından yararlanarak, 24 Ay Taahhüt Süresi boyunca evde internet ve TV’nin keyfini çıkarabilirsiniz. 3₺ cihaz kullanım ücretinin ve aylık 1.5₺ Aksiyon Ücreti’nin de fiyata dâhil olduğu Türk Telekom Tivibu Net Fiyat Kampanyası’nın ücretlendirmesi şu şekildedir:

Tivibu Uydu Paket AdıTivibu Uydu Tarife FiyatıTivibu Uydu Kampanya FiyatıTivibu Uydu İndirim Tutarı
Tivibu Aile49,00₺ / Ay23,90₺ / Ay25,10₺
Tivibu Sinema69,00₺ / Ay29,90₺ / Ay39,10₺
Tivibu Süper89,00₺ / Ay39,90₺ / Ay49,10₺

Türk Telekom Tivibu’lu Evde İnternet Kampanyası

Hem TV hem de İnternet hizmetinden yararlanmak isteyenlerin tercih edebileceği tarife paketlerini sunan Türk Telekom Tivibu’lu İnternet Kampanyası ile 100Mbps’ye kadar Fiber İnternet’ten yararlanabilir; aynı paket içerisinde yer alan Tivibu Süper Paketiyle ise TV’nin keyfini doya doya çıkarabilirsiniz. Kullanıcılarına İndirimli Modem ve Ücretsiz Kurulum hizmeti de mevcut.

Türk Telekom Tivibu Net Fiyat Kampanyası’nın müşterilerine sunduğu bir diğer ayrıcalık ise Tivibu Aile Paketi ve Sinema Paketi müşterileri için Tivibu Sinema Paketi’ni; Tivibu Süper Paketi müşterileri için Tivibu GO Süper Paketi’ni ücretsiz olarak sunmasıdır. Kurulum ücretinin de alınmadığı kampanya 31.03.2023 tarihine kadar geçerlidir. Yüksek hıza hoş geldin kampanyası ilk 2 ay ücretsiz kullanım sağlanacaktır. 24 ay taahhüt süresi mevcuttur. Tivibu ile Türk Telekom evde internet fiyatları; 

Tivibu’lu Paket AdıTivibu’lu Paket İçerikleriTivibu’lu Ek AvantajlarıTivibu’lu Paket Ücreti
Tivibu’lu 12Tivibu Aile Paketi 12 Mbps Hız Sınırsız İnternetDijital Depo 10GB Kullanım Alanı24 Ay Boyunca 99,90₺ / Ay
Tivibu’lu 16Tivibu Aile Paketi 16 Mbps Hız Sınırsız İnternetTemel Eğitim Paketi24 Ay Boyunca 104,90₺ / Ay
Tivibu’lu 16Tivibu Sinema Paketi 16 Mbps Hız Sınırsız İnternetTürk Telekom Wi-Fi İle Dışarıda Limitsiz İnternet Kullanımı24 Ay Boyunca 109,90₺ / Ay
Tivibu’lu 16Tivibu Süper Paketi 16 Mbps Hız Sınırsız İnternetMc Afee Total Protection 3 Lisansı24 Ay Boyunca 114,90₺ / Ay
Tivibu’lu 24Tivibu Sinema Paketi 24 Mbps Hız Sınırsız İnternetTürk Telekom Akademi Online İngilizce Eğitimi24 Ay Boyunca 114,90₺ / Ay
Tivibu’lu 35Tivibu Süper Paketi 35 Mbps Hız Sınırsız İnternetTT Prime Plus Ayrıcalıkları24 Ay Boyunca 119,90₺ / Ay
Tivibu’lu 50Tivibu Süper Paketi 50 Mbps Hız Sınırsız İnternetMuud Premium Hizmeti24 Ay Boyunca 129,90₺ / Ay
Tivibu’lu 100Tivibu Süper Paketi 100 Mbps Hız Sınırsız İnternetÜcretsiz Dijital Servisler ve Prime Plus Ayrıcalıkları24 Ay Boyunca 154,90₺ / Ay

Tivibu Süper Paket ilk 3 Ay Bizden Kampanyası

Tivibu İlk 3 Ay Bizden Kampanyası, yalnızca Tivibu Süper Paket abonesi olan Tivibu Uydu ve Tivibu Ev müşterilerin yararlanabileceği bir kampanyadır. Tivibu İlk 3 Ay Bizden Kampanyası’na katılımlar sadece online başvuru ile yapılmakta olup, 31.03.2023 tarihine kadar geçerlidir.

Taahhüt süresi 27 ay olan ve ilk 3 ay her şey ücretsiz olarak hizmet veren Tivibu kampanyası Tivibu GO Süper Paketi’ni kampanyadan yararlanan müşterilerine hediye ediyor. Evde HD deneyimlerinizi artırmanın en kısa yolu olan Tivibu İlk 3 Ay Bizden Kampanyası’nın diğer ayrıntıları şöyledir:


Tarife ÜcretiTaahhüt Aylık4-27 Aylar Fiyat TutarıAktivasyon Ücreti
Tivibu Ev Süper Paket89 ₺27 Ay44,90 ₺1,5 ₺ (24 AY)
Tivibu Uydu Süper Paket89 ₺27 Ay39,90 ₺1,5 ₺ (24 AY)

Türk Telekom Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası’ndan yararlanmak için, Türk Telekom Faturalı bir hatta sahip olmanız ya da Türk Telekom Faturalı hat sahibi bir tanıdığınızın olması yeterlidir. Kendi hattınızı veya tanıdığınızın hattını referans göstererek yararlanabileceğiniz Tivibu Mobil İndirim Kampanyası ile 24 ay geçerli ve tamamen ücretsiz Tivibu GO Süper Paketi’nin sahibi olabilirsiniz. 36₺ Aktivasyon Ücreti’nin sizden temin edilmeyeceği kampanyadan yararlanmak ve için:

 • Tivibu’ya referans numarası olarak eklenmiş numaradan “TVINDIRIM” yazarak “5555”’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası’nın ücretlendirmesi ise şu şekilde yapılmaktadır:

Tivibu Mobil Referans SayısıTivibu Mobil Tarife FiyatıTivibu Mobil Kampanya FiyatıTürk Telekom Yeni Gelen Fiyatı
189,00₺ / Ay39,00₺ / Ay15,90₺

NOT: 24 ay taahhüt süresinin olduğunu ve her 60 günde bir yeni referans numarası ekleyerek ekstra indirimler kazanabileceğinizi unutmayın.

Türk Telekom Tivibu Uydu Paketi Fiyatı

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası’ndan faydalanmak için, Faturasız bir Türk Telekom hattına sahip olmanız veya Türk Telekom Faturasız hat sahibi bir sevdiğinizin olması yeterlidir. 36₺ Aktivasyon Ücreti’nin alınmadığı ve 24 boyunca avantajlı fiyatlarından yararlanabileceğiniz bu kampanya ile Tivibu GO Süper Paketi’nin 12 ay boyunca ücretsiz olarak keyfini çıkarabilirsiniz. Her 2 ayda bir yeni Türk Telekom Faturasız hat numarasını referans göstererek paket tutarını daha da aşağı çekebileceğiniz Tivibu Uydu Faturasız Mobil Kampanyası’ndan nasıl yararlanabileceğinize ve tarife paketi ücretlerine bakalım:

Tivibu Uydu Paket AdıTivibu Uydu Tarife FiyatıTivibu Uydu Kampanya FiyatıTivibu Uydu İndirim Tutarı
Tivibu Süper89,00₺ / Ay39,00₺ / Ay50,00₺
 • Tivibu’ya referans olarak eklenmiş Faturasız hat numarası üzerinden “TVFATURASIZ” yazarak “5555”’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. 
 • Eğer işleminizi iptal etmek isterseniz, “IPTAL TVFATURASIZ” yazarak “5555”’e göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Tivibu İş Yerimde Kampanyası

Sadece Kurumsal müşterilerin 24 ay taahhüt vererek yararlanabilecekleri Türk Telekom Tivibu İş Yerimde Kampanyası, en zengin Tivibu içeriklerinin yer aldığı ve Tivibu GO Süper Paketi’nin hediye edildiği bir tarife kampanyasıdır. HD kalitesinde hizmet alabileceğiniz Tivibu İş Yerimde Kampanyası sadece yeni Tivibu müşterilerine açıktır ve daha önceden hizmet alan Tivibu Kurumsal müşterileri yararlanamaz. Türk Telekom Tivibu İş Yerimde Kampanyası’nın detaylarına bakalım:

Tivibu İş Yerimde Paket AdıTivibu İş Yerimde Tarife FiyatıTivibu İş Yerimde Taahhütlü Fiyatı
Uydu Süper89,00₺ / Ay44,90₺ / Ay
Ev Süper SD Kalite89,00₺ / Ay49,90₺ / Ay
Ev Süper HD Kalite 94,00₺ / Ay49,90₺ / Ay

Tivibu Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Arıza giderme, abonelik başvurusu, iptal veya fatura ödeme gibi sorularınızı hızlıca Tivibu müşteri hizmetleri numarası 444 0 375 ile iletişme geçebilirsiniz. İsterseniz arama yaptıktan sonra 4 tuşuna basarak müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

4 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu