Bedava Sinema Bileti Kazanma

Sinemaya gitmek herkes için eğlenceli ve keyifli bir aktivite ve sosyalleşme aracıdır. Sürekli vizyona giren yeni filmlerin olması sinema keyfini düzenli olarak yaşamak adına çok önemli bir fırsattır. Sinema keyfini yaşamak için dezavantaj konumunda olan yüksek bilet fiyatları nedeni ile sinemaya ayda bir kez anca gidebiliyoruz. Bedava yani hediye sinema bilet kazanma 2023 kampanyaları, yolları ve yöntemleri için öğrenci yada her yaştan kişiler için açıklayıcı şekilde tüm detaylar!

İşBank Cinemaximum Sinema Bileti Kampanyası Nedir?

Türkiye İş Bankası, Maximum kredi kartı sahibi müşterileri için bedava sinema bileti kampanyası düzenliyor. Kredi kartı ile yapılacak düzenli harcamalar ile sinema bileti kazanabiliyorsunuz. Ayrıca banka tarafından verilen kredi kartı ile internet üzerinden sinema bileti almak istediğinizde de %20 indirim hakkına sahip oluyorsunuz.

Turkcell Bedava Sinema Bileti Nasıl Alınır?

Sinema tutkunları için Turkcell tarafından hazırlanan bedava sinema bileti kampanyasında bir adet sinema bileti aldığınızda 2. bilet ücretsiz olarak size veriliyor. Pazar günleri için geçerli olan sinema bileti kampanyasından ayda 2 kere kullanabilirsiniz. Turkcell Bedava sinema bileti kampanyasından yararlanmak için Platinium, Platinium Plus 6 GB, Platinium Mega 6 GB, Platinium 10 GB, Platinium 10 ve Platinium 18 GB tarifelerinden birini kullanmanız gerekiyor.

Ayrıca Turkcell, Google Play Uygulaması kullanan abonelerine hediye vermesini sürdürüyor. Hali hazırda bulunan kampanya dahilinde Google hesabı kullanarak Turkcell Mobil Ödeme’yi kullanan Turkcell aboneleri 10 TL hediye edilmektedir. 10 TL kazandıktan sonra bu parayla sinema biletide alabilirsiniz.

BKM Express Hediye Sinema Bileti Kampanyası Nedir?

BKM Ekspress tarafından size sunulan film zamanı sitesine üye olarak bedava bilet kampanyasından yararlanabiliyorsunuz. Film Zamanı sitesine üye olduktan sonra BKM Ekspress kartınız ile yapacağınız 5 alışveriş sonrasında iki kişilik bedava sinema bileti kazanabiliyorsunuz.

Watsons Bedava Sinema Bileti Kampanyası Nedir?

Watsons markası, müşterilerine özel olarak bedava sinema bileti kampanyası düzenliyor. Watsons Card sahiplerinin yararlanabileceği sinema bileti kampanyasından bilet kazanabilmek için Watsons cartınız ile mağazadan 50 TL ve üzerindeki alış verişleriniz için 1 adet, 75 TL üzerindeki alış verişleriniz için 2 adet Cinemaximum bileti kazanma şansına sahip oluyorsunuz.

Türk Telekom Bedava Sinema Bileti Nasıl Alınır?

Türk Telekom GSM operatörü, Türk Telekom kullanıcılarının MMS atmaları karşılığında bedava sinema bileti kazanır. Türk Telekom kullanıcılarının 3 adet MMS göndermeleri durumunda kampanyaya katılabiliyor ve sinema bileti kazanabiliyorlar.

Kampanya da 3 MMS atmak ve MMS atan 100. Kişi olmak gerekiyor. Kampanya kapsamında 1 adet bedava sinema bileti kazanabiliyorsunuz. Kazanmış olduğunuz bilet ülke genelinde tüm Cinemaximumlarda kullanabiliyorsunuz.

Vodafone Freezone 1 Alana 1 Bedava 2 Sinema Bileti

Vodafone 4.5G destekli hat sahiplerinin yararlanabildiği bedava sinema bileti kampanyası kapsamında Vodafone Red tarifesi kullanıcıları bir adet bilet almaları durumunda ikinci bileti ücretsiz olarak alabiliyorlar.

Bedava sinema bilet alabilmek için Vodafone Red Avantaj Cepte uygulaması ile şifre alarak anlaşmalı sinema salonlarına gitmeniz yeterli oluyor. Ayrıca Vodafone yanımda uygulaması kişilerin severek kullandığı ve birçok farklı bedava kampanyalar da yer almaktadır.

Not: Ücretsiz sinema bileti alabileceğiniz fırsatları sitemizi takip ederek bedava sinema bileti kazanabilirsiniz. Ayrıca bedava Netflix yazımızıda okumanızı tavsiye ederiz.

4 Kişi Katıldı

  1. Lütfen 5 dolarlık bir steam cüzdan kodu istiyorum en azından hesap kısıtlaması kaldırılsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu