Bedava Spotify Premium Hesapları 2023 (Güncel Liste)

Bir müzik platformu olan Spotify artık hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Spotify ile kaliteli müzik dinlemek için bir Premium hesaba sahip olmanız gerekiyor. Premium hesap için belirli ücretler ödemeniz gerekiyor. Spotify kullanıcılarının büyük çoğunluğu genç insanlardan oluştuğu için Premium üyeliklere ödenecek ücretler gençleri ekonomik açıdan sıkıntıya düşürmektedir. Spotify generator, Spotify free account ve Spotify apk mod hakkında bilgiler yazımızda yer alıcaktır.

Ücretsiz olarak 2023 yılında Spotify premium hesabı elde etmek için belirli sunucular ile sizlere sunulan bedava Spotify Premium hesapları kullanabilirsiniz. Bu sayede ücret ödemeden Premium hesaplara sahip olabilir en kaliteli müzik dinleyebilirsiniz.

Spotify Premium Nedir?

Spotify Premium hesap ile dilenilen her yerde tercih edilen müzik türünün dinlenilmesi mümkündür. Müzik severlerin sıkla tercih etmiş oldukları uygulamalar arasında yer alan Spotify Premium uygulaması ile istenilen her yerde şarkı indirebilir ve de uygulama üzerinden reklamsız olarak müzik dinleme imkanına ulaşılabilmektedir. Spotify Premium’un, Spotify kullanıcılarına sağlamış olduğu avantajlar şu şekildedir:

 • Reklamsız müzik dinleme
 • Çevrimdışı dinleme
 • Yeni bültenler ve albümlerin bildirimi
 • Kaliteli müzik dinleme imkanı

Birçok müzik sever Youtube ile spotify uygulamaları üzerinden saatlerce müzik dinlemek ister. Yalnız müzik dinleme esnasında sık sık reklamların gelmesi yüzünden müzik dinleme keyfi bozulabilmektedir. Bu yüzden de reklamsız müzik dinlemek isteyenlerin ilk tercihi premium seviyeleridir. Ücretli uygulamalardan Spotify uygulamasının içinde yer alan paketlerden biri olan Spotify Premium paketi standart Spotify üyeliğine göre birçok avantajı içerisinde bulundurur.

APK ile Spotify Premium Hesapları 2023

Spotify Premium hesap APK güncel versiyonunu Mobil cihazına indireceğiniz APK ile kesintisiz müzik keyfini herhangi bir ücret ödemeden yaşayabilirsiniz. Android Paket Kiti olan APK, android işletim sistemleri tarafından mobil uygulamalarının kurulumu için kullanılacak olan paketlerin dosya biçimidir. 2023 yılında da Spotify Premium APK dosyası çıkmış durumdadır. APK mod ile alınan bedava Spotify premium hesaplardan bazıları şunlardır;

 • spotifygenerator1@gmail.com: 91038n01
 • spotifyfree90@gmail.com: M83n10184
 • 12premiumaccount@msn.com: 0183_381M
 • spotifytelegram01@gmail.com: 19383748n
 • natlia81@yandex.com: 103m4834
 • aliyeihsan391@gmail.com: 39148249
 • fornet183@gmail.com: 10481M482
 • op1spor@gmail.com: 1is1b373
 • mehmet183@gmail.com: 371ns3133
 • qspotify@gmail.com: 1284b184

Soptify Premium APK kurulumunun yapılmasından sonra herhangi bir Spotify hesabına giriş yapılmasıyla aşağıda yer alan özelliklere sahip olunabilmektedir;

 • Müzik dinleme
 • Reklamlar olmadan uygulamanın kullanılması
 • Sınırsız olarak şarkı atlama
 • İstenilen albümün dinlenilmesi

Spotify Premium APK’nın Kurulumu;

Ayarlar-Güvenlik-Bilinmeyen Kaynaklar bölümünden bilinmeyen kaynaklara izin verildikten sonra İndir butonuna basılarak APK dosyası indirilir. İndirilen APK dosyası açılıp kurulduktan sonra Spotify hesabına giriş yapılır.

Ücretsiz Spotify Premium Üyelikleri 2023

Spotify hem ücretli hem ücretsiz kullanım sürümüyle hizmet vermektedir. Ücretsiz sürümün yanında ilave olarak Premium paketde bu sürüm içerisinde yer almaktadır. Premium paketine sahip olmak için temel Spotify Premium planı olan aylık 13,99 TL ya da Aile planı aylık 20,99 TL olan paketlerden birinin satın alınması gerekmektedir. Eu bölgesinde paylaşılan ücretsiz Spotify premium üyelikleri 2023 yılında ise şu şekiledir;

Spotify HesapŞifre
nemesis10@gmail.comjzB_;[?hkMR&
carloine19@gmail.com[?^o$P3-X
mr.francesco@hotmail.comDc;FK[OI~[B_
rozota13@gmail.comZUqvbWg1
volf391@gmail.com&##fG}.^zX*a
freeci13@gmail.com^-{KFDYHA
nad.er1@gmail.comt#~G?ezFzLo-
playsound12@gmail.comF&=V@JKY=CX,
thamos81@gmail.com=CX,0987
harleyspotify@gmail.comFzLo-et800
sorti1491@gmail.com~[B_em.X&
kary391@gmail.com%^Yteo8HT

Spotify ücretsiz üyelikte olduğu gibi Spotify Premium paketinde de tüm müziklere ulaşarak yurtdışı seyahatlerde dahi sınırlama olmadan kullanım imkanı bulunmaktadır.

Spotify Bedava Premium Hesapları 2023

İlk kez Spotify Premium hesaplarına üyelik gerçekleştirecek olan kullanıcılar için 1 aylık ücretsiz deneme süresinden sonra 1 aylık kullanım sonrasında 17,99 ₺ üzerinden ücretlendirmeye tabii tutulmaktadır. Para vermeye gerek kalmadan Rus kullanıcılar tarafından Telegram üzerinden paylaşılan Spotify bedava premium hesapları 2023 yılında şu şekildedir;

Email/UsernamePassword
munih13@gmail.comOaHH0Yu@g,r)
orisa16@gmail.com{R#a5bbz}iB^
mozart1@gmail.comwAMStH1
toel24132@gmail.comXb3NVsje
ctrg412@gmail.com2v1}AtpZ8lBD
yc5yalg327@gmail.com@{sq=8pC)89v
qwintr3452@gmail.com4SY@.bMF
spotifyccounts@gmail.comFwG%GGna
Spotifyforfree@gmail.comwhe;y.ku0&R4
d4ffson23@gmail.com$Wa3xbxc2c
neert2421@gmail.comtn7m8n57ew1
3jimmy278676@gmail.comw46eAJ657n
tohnny26@gmail.com3wtew46bv78
spotifyfree1@gmail.comqE&r=54CJ&
spotifypremiumapk@gmail.comewv545421
joe13445@gmail.comwvAI7mni6
ddaa2143@gmail.comb4jOonxOP
31atherine@gmail.comLe1{fwc;WE
yfa12389@gmail.comYd)L}F]GAbVt

Spotify bedava premium hesaplar 2023 üyeliğinin avantajlarına bakıldığında en önemlisi 35 milyondan fazla müziğe sınırsız ulaşım hakkının tanınmasıdır. Müziklerin yanı sıra podcast yayınlarıyla birlikte sesli kitaplarada erişim sağlanabilmektedir.

Bedava Spotify Premium Hesap Alma 2023

Spotify Premium hesap bedava özelliğine sahip olan kişiler, diğer Spotify kullanıcılarının veya kendileri tarafından oluşturulmuş olan müzik listelerinin reklamsız olarak dinlemesi mümkündür. Reklamlar genelde her müzik sonrasında 30 saniye ile 5 dakika arasında gösterime girerek kullanıcılara sıkıntılar yaşatmaktadır. 2023 yılında yurt dışı kaynaklı farklı ülkelerde paylaşılan bedava Spotify premium hesaplar şunlardır;

Spotify Premium ÜyelikŞifre
morgan444@gmail.comhf}Tuu4
evaer31@gmail.com.Q[PD(3P+
stevez113@gmail.comyHb{9&
he1rera@gmail.comC%RyEHn
mobarret90@live.com@OWk*&c2
cathle1@yahoo.comKath@eNK-~
sylaa2@gmail.com100%L~Ve@
tshleiat@gmail.comms.6~#Jv*
berbrose21@gmail.comNflx,W+22
rt3cek12@gmail.com*J36hotffG

Telegram ile Spotify Premium Hesapları 2023

Sürekli aktif aboneli ve üyelerin paylaşımı devam eden bedava Spotify premium hesapları Telegram’da mevcuttur. İşte Telegram grupları ve kanallarında 2023 yılında güncel olarak bedava Spotify premium paylaşan hesaplar;


Katıl

Katıl

Spotify Premium Aile Paketi Fiyatı Nedir?

Kesintisiz müzik keyfini sizlere sunan Spotify, bireysel ve aile paketi olarak sizlere 2 farklı seçenek sunuyor. Aile paketi seçtiğinizde aile bireylerine davetiye gönderiyorsunuz ve davetiyeyi onaylayan aile bireyleri (5 kişiye kadar) aile paketinden yararlanabiliyor. Bireysel hesaplara göre çok daha ekonomik olan aile paketi hesabı sayesinde aile bireylerinizin çok ekonomik ücretler ile Spotify Premium hesabı sahibi olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Spotify Premium Öğrenci İndirimi

Spotify Premium hesabı olarak bireysel ve aile paketi tercih edebiliyorsunuz. Bireysel Premium hesap kullanmak istiyorsanız spotify sizlere öğrenci seçeneği sunuyor. Öğrenci seçeneğinde ödeyeceğiniz ücret bireysel hesabın fiyatından %50 daha indirimlidir.

İndirimli Spotify premium üyelik için; öğrenci belgenizi veya öğrenci kimliğinizi tarayarak Spotify sistemine yüklemek. Öğrenci belgenizi taradığınızda veya mail yolu ile gönderdiğinizde hesabınız artık öğrenci Premium hesabı olarak aktif ediliyor. Spotify öğrenci hesabı üzerinden kesintisiz müzik keyfini yaşarken bireysel Premium hesaplara göre çok cüzi rakamlar ödüyorsunuz.

Spotify Premium Deneme Üyeliği Nasıl Alınır?

Spotify Premium Bedava Deneme Üyelikleri 2023 için ilk önce https://www.spotify.com/premium/ web sitesi adresine giriş yapılarak Spotify açılır. Açılan sayfanın orta kısmında yer alan yeşil butona tıklanarak ÜCRETSİZ DENEMEYE BAŞLA seçeneği seçilir. Şayet daha evvel giriş yapılması söz konusu olmamış ise Spotify üyeliği için web sitesinin altında yer alan KAYDOL butonuna basılarak Spotify üyeliği gerçekleştirilir.

Spotify üyeliğinin aktifleştirilmesinden sonra ödeme bilgilerinin kaydı gerçekleştirilir. 1 aylık deneme süresinden sonra ücret tahsilatı gerçekleştirilmeye başlanır. Spotify Premium paketinin bireysel kullanıcılarla birlikte aile hesabı ve de öğrenci hesaplarıyla da hizmet vermektedir.

Aynı ev de birden fazla Spotify uygulaması kullanan kullanıcı var ise aile hesabı tercih edilerek en fazla 6 hesaba kadar Spotify aile hesabı paketine toplamda 20,99₺ ödenerek kolay kullanım sağlanabilmektedir. Kullanıcıların öğrenci olması durumunda ise Spotify Premium üyeliği yalnızca 6,99₺ ödenerek %50 oranında indirimli olarak kullanım sağlanabilmektedir.

7 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu