Turkcell TV Plus Paketleri, Fiyatları ve Kanalları 2023

Turkcell TV Plus; 2023 yılı için paket fiyatları ve kanal içerikleri hakkında mobil veya evinde izlemek isteyenler için tüm detaylar! Turkcell TV müşteri hizmetleri iletişim bilgileri ve kurulum gibi detaylara geçmeden önce ön bilgi; Turkcell TV Plus bir dijital televizyon platformudur. Televizyondan izlediğiniz yayınları dilerseniz bulutta saklayabilir, tekrar tekrar izleyebilir, kaydedebilirsiniz.

Turkcell Tv Plus, normal uydu yayınlarında bulunmayan pek çok yayın ve hizmeti bir arada bulundurmakta. TV Plus için tasarlanan TV kumandası çok fonksiyonel bir tasarıma sahip. Kumandayı kullanmadan önce belirtilen adımları izleyerek kumandamızı TV markasına göre kurmamız gerekiyor. 

Uygun fiyatlar ile heryerde tv izlemek isteyen aboneler; Turkcell TV Plus uygulamasını indirmek için Apple store veya Google play üzerinden aşağıdan yapabilir. iOS ya da Android cihazlar üzerinden her kanalı rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Apple Store İndirGoogle Play İndir

Turkcell TV Kanal İçerikleri Nedir?

Turkcell TV kanalları, belgesel, film ve spor vb. gibi çok içeriklere sahiptir. Turkcell Tv Plus HD yayını olan her kanalı HD olarak yayımlıyor. TV Plus uydusuz ve İP tabanlı bir platform yani yayınlar internetten yapılıyor. İnternet tabanlı olması kullanıcılara kesintisiz bir yayın olanağı sunmakta. HD kanalların en üst çözünürlükte kullanılabilmesi için kullanıcıların cihaza fiber kablo bağlaması yada bağlatması öneriliyor. 

Turkcell Tv Plus kullanırken internetiniz ev internetinizin kotasından yemiyor bu sayede TV kullanımı internet kotasını düşürmemekte. Tv Plus belirlenen cihazlarda kullanılmak üzere bir miktar hediye internet kullanımını da ücretsiz olarak veriyor. TV Plus uydu yayınlarının yanı sıra “plus” kanallarla müşterilerine ayrıcalıklı kullanım imkanı sunmaktadır. Premium Paket ile Turkcell TV Plus kanalları;

 • Euro Spor, Nat Geo Wild, Fil Tv, Discovery, FX, FOXCrime, Disney kanallarının çoğu bu pakette bulunuyor.  
 • Yüzlerce film, dizi, belgesel, spor, eğlence, realite show, haber programları. 
 • Sinema kanalları 
 • Yerli ve yabancı ücretli ve ücretsiz kanallar 
 • Plus Sinema Salonları / Aile, Animasyon, Aksiyon, Komedi, Romantik, Çocuk, Spor,Belgesel, Animasyon 
 • Turcell TV Plus ile Onlarca HD Haber ve ekonomi kanalı “Bloomberg, Euronews, Al Jazzere…” 
 • 4K kanalları, TRT 4K, FUNBOX 4K 
 • Çocuk kanalları: Disney Junior, Baby Tv, Kids Animez

Turkcell TV Plus Cep Paketleri ve Fiyatları 2023

Turkcell TV Plus uygulaması 110’dan fazla yerli ve yabancı kanalları anında takip edebilirsiniz. “PlusCep Seç İzle” filmlerini tabletinizden, bilgisayarınızdan ve cebinizden izleyeyin. Turkcell Tv fiyatları 9.90 TL ile başlayıp 20,90 TL arasında paketine göre değişmektedir. Turkcell TV Plus özellikleri ve 2023 yılı için aylık paket fiyatları;

Canlı TV Plus 3 GB Paketi

Turkcell canlı tv plus için, “CANLITV3GB” yazıp 2200’a kısa mesaj atarak 3 GB interneti ile birlikte 9,90 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Kampanyaya dahil olduktan sonra yüzlerce tv kanalı, çocuk kanalları, spor, belgesel, en sevilen film kanalları ve daha fazlası sizleri beklemektedir.

Giriş TV Plus 3GB Paketi

Turkcell giriş TV Plus paketini satın almak isterseniz “GİRİSTV3GB” yazıp 2200’a mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır. Bu tarife ile sizlere 15,90 TL karşılığında 3 GB internet paketi ve yüzlerce televizyon kanalı sizleri beklemektedir. Yıllık aboneliği kabul ederseniz ücreti 7,90 TL olmakta ve sizlere 5 GB internette hediye etmektedir.

Full TV Plus 3 GB Paket

“FULLTV3GB” yazıp 2200’a mesaj gönderdiğinizde Turkcell full tv ile aylık 18,50 TL karşılığında yüzlerce canlı televizyon kanalları, en iyi ve en yeni filmler, çocuk programları, haber kanalları, premier lig ve çok daha fazlası sizlerle olmaktadır. Eğer yıllık aboneliği seçerseniz aylık 9,90 TL karşılığında hem de 10 GB internet paketi ile birlikte sahip olabilmektesiniz.

Giriş TV Plus 5 GB Paketi

“GIRISTV” yazıp 2200’a göndererek 5 GB internet paketi ile birlikte sahip olabilirsiniz. Aylık 20,90 TL ücret ödeyerek 25 saat kayıt süresi hediye verilir. Turkcell Tv Plus 5GB özellikleri ve fiyatı yıllık abone olduğunuzda 7,90 TL’dir.

Mini TV Plus Paketi

Turkcell Mini TV Plus Paketi almak istiyorsanız, “MINITV” yazıp 2200’a gönderdiğinizde 1 GB internet paketi dahil 11,90 TL‘dir.

Turkcell TV ile 25 DK İzle 3 GB Bedava İnternet

Turkcell tv üzerinden 25 dakika boyunca televizyon izleyeyeler 3 gb bedava internet kazanma şansı yakalayacak.

 • Turkcell tv kampanyası ile kazanılmış olan 3 gb internet sadece 1 ay geçerlidir. 
 • 25 DK TV izle 3 GB internet kazan kampanyası sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell tv kampanyasından kazanılan tüm hakların 3. kişilere devredilemez 

Turkcell TV Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell kullanıcılarının faturasına yansıtarak ödeme yaptığı TV paketinin iptal işlemi için aşağıdaki listeye göz atabilir;

Paket AdıNasıl Yapılır?
Giriş TV+ 10 GB tarifesi ‘’IPTAL GIRISTV10’’ > 2200’a gönderin.
Temel TV+ 1 GB tarifesi‘’IPTAL TEMELTV1GB’’ > 2200’a gönderin.
Premium TV+ 1 GB tarifesi’’IPTAL PREMIUMTV1GB’’ > 2200’a gönderin.
Canlı TV+ 3 GB tarifesi’’IPTAL CANLITV3GB’’ > 2200’a gönderin.
Giriş TV+ 3 GB tarifesi’’IPTAL GIRISTV3GB’’ > 2200’a gönderin.
Giriş TV+ 5 GB tarifesi’’IPTAL GIRISTV’’ > 2200’a gönderin.
Giriş TV+ 10 GB tarifesi’’IPTAL GIRISTV10’’ > 2200’a gönderin.
Giriş TV+ 15 GB tarifesi’’IPTAL GIRISTV15GB’’ > 2200’a gönderin.
Giriş TV+ 8 GB tarifesi’’IPTAL GIRISTV8GB’’ > 2200’a gönderin.
Giriş TV+ Paketi 30 GB tarifesi’’IPTAL GIRISTV30GB’’ > 2200’a gönderin.
Full TV+ 3 GB tarifesi’’IPTAL FULLTV3GB’’ > 2200’a gönderin.
Full TV+ 5 GB Paketi tarifesi’’IPTAL FULLTV’’ > 2200’a gönderin.
Yepyeni Canlı 5 GB Paketi tarifesi’’IPTAL YEPYENICANLI5GB’’ > 2200’a gönderin.
Yepyeni Canlı 10 GB Paketi tarifesi’’IPTAL YEPYENICANLI10GB’’ > 2200’a gönderin.
Temel TV+ 5 GB Paketi tarifesi’’IPTAL TEMEL5GB’’ > 2200’a gönderin.

Turkcell Tv Arıza, Kurulum ve Bağlantı Sorunları için İletişim

Turkcell Tv Plus için soruları yanıtlayan 2 Turkcell çözüm merkezi bulunuyor. Turkcell Super Online Müşteri Hizmetleri ve Turkcell. Bu çağrı merkezlerinin numaraları ise şöyle: 

 • Superonline Müşteri Hizmetleri 
 • Bireysel müşteri telefon numarası: 0532 532 00 00 
 • Kurumsal Müşteri Hizmetleri: 0850 222 1 222 
 • Turkcell Çağrı Merkezi: 532 

Turkcell TV Kumanda Özellikleri

Turkcell Tv Plus akıllı televizyon kumandaları arasında farklı bir tasarıma sahip. Bu tasarım kumandayı daha fonksiyonel ve kullanıcı dostu bir hale getirmiş. Turkcell Tv Plus kumandanın hem ön hem arka yüzü kullanılabiliyor. Ön yüzü normal, basit, kullanışlı görünürken kumandanın arka tarafında bir mini keyword “klavye” bulunmakta. Bu sayede akıllı televizyonlarda bulunan internet tarayıcıları, arama çubuklarına yazı girmekte kolaylaştırılmış. Dilenirse Turkcell klavyesiz kumanda ile değişim yapılabilmekte. 

 • Tv Plus R tuşu ile istenilen yayın kaydedilip tekrar tekrar izlenilebiliyor.
 • Aylık 50 saat yayın kaydetme hakkı bulunuyor.  
 • TV Plus durdurma tuşu ile yayın durdurulabilir.
 • Daha sonra kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.  
 • TV Plus Kumandasından 1 tuşuna basarak “seç izle” özelliği aktif edilir.   

Turkcell TV Evde İnternet Kampanyası

Turkcell TV Plus dijital tabanlı, uydusuz, internet altyapısını kullanan bir televizyon platformudur. Tv Plus üyeliği yapmak isteyenler için başvurulması gereken yer, Turkcell Super Online veya Turkcell bayileri/ müşteri hizmetleri. Turkcell Tv Plus; kolay kuruluma sahip, kullanışlı, hafif bir alıcı ve kumandadan oluşuyor. Bunun dışında “Turkcell TV Plus” 5 ayrı cihazdan kullanılma hakkı sunuyor.

İstenirse mobil cihazlardan, tablet veya bilgisayardan aynı anda Turkcell TV Tv Plus yayınlarını izlemek mümkün. Bunun için Turkcell Tv Plus mobil kullanıcılar için hediye internet veriyor. Televizyonda kullanılan Tv Plus interneti ise hiçbir şekilde ev internetinin kotasını düşürmüyor. Kendi altyapısı ve internet bağlantısını kullanan TV Plus ev internetinin kotasını düşürmezken, verdiği hediye internetle çevrimiçi televizyon izlemeyi kolaylaştırmakta.  

Superonline ve TV Plus kampanyası 

Bu kampanyayı kullanmak için ev interneti altyapısı Superonline olmak zorunda. Superonline’a hediye verilen TV Plus abonelikleri fiyat olarak çok daha uyguna geliyor. Turkcell fiber internet ve TV Plus abonelik paketi 94 TL’den başlıyor. 

Turkcell TV Abonelik İptalinde Cayma Bedeli Nedir?

Aylık abonelik ücreti ödenen bir çok platform gibi TV Plus’ta kullanıcılarına sözleşmeli hizmet sunmakta. Turkcell TV Plus aboneliğinizin Turkcell cayma bedeline dahil olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz. Hizmet alırken 12 ay veya 24 ay kullanmak üzere taahhüt verip sözleşme imzaladıysanız; kampanyalı fiyattan aldığınız hizmetin fark bedeli ve kanunen uygulanan cayma bedeli sizden talep edilir.

Eğer kampanyalı fiyattan hizmet almadıysanız ve Turkcell Tv Plus’ta kalma sözü veren bir belge imzalamadıysanız üyeliğinizi kolaylıkla iptal edebilirsiniz. En doğru bilgiye müşteri hizmetlerinizden ulaşabilirsiniz. 

Bedava Turkcell TV İzleme Yöntemi Var mı?

Turkcell kullanıcılarına 3 ay ücretsiz Tv Plus üyeliği hediye ediyor. Turkcell Mobil aboneliğiniz üzerinden yaptığınız başvurularda ilk 3 ayı ücretsiz olmak üzere 24 ay taahhütle Turkcell TV Plus üyeliği fırsatı sunuluyor. Kampanyaya katılabilmek için binanızda Superonline fiber internet altyapısı kullanma zorunluluğu bulunmakta.  

Turkcell zaman zaman yaptığı kampanyalarla Turkcell Tv Plus’ı ücretsiz olarak müşterilerine sunmakta. TV Plus kendi cihazıyla televizyona bağlandığı ve kurulum gerektirdiği için kampanyalar genel olarak mobil cihazlar için yapılmakta. 

Turkcell mobil abonelerine sık sık TV Plus mobil abonelikleri hediye ederken, Superonline Fiber müşterilerinede TV Plus Net Tv abonelikleri hediye ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu