Turkcell Çalışma Saatleri ve Müşteri Hizmetleri Bağlanma 2023

Turkcell çalışma saatleri ve müşteri hizmetleri telefon numarasına hızlı bağlanmak için 2023 yılında birçok çağrı merkezi mevcut. Faturalı, faturasız aboneler Turkcell temsilciğile direk sesli bağlanabilinir. 7/24 kesintisiz kaliteli hizmet sunan Turkcell müşteri hizmetleri hattınızla ilgili bütün problemlerinize hızlı ve kolay çözümler sunmaktadır.

  • Turkcell Hatlardan: 532 telefon numarasını arayın.
  • Diğer Operatörlerden: 0532 532 00 00 numarasını arayın.
  • 444’lü Turkcell İletişim Hattı: 444 0 532 – 444 0 535
  • Turkcell Fax no: 0212 313 00 99
  • Basın no: 0212 243 92 33, Basın Fax no: 0212 243 92 34

Telesekreter konuşmasının çok uzun sürmesi ve beklemek istemeyen Turkcell müşterileri; yapmak istediğiniz işlemi sesli olarak söyleyin sesli yanıtını “Müşteri temsilcisine” bağlanmak istiyorum dediğiniz halde hızlı iletişim kurulmadıysa tuşlama ile yapabileceğiniz Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemleri;

  • Turkcell aboneleri 532 arasın. Farklı operatör aboneleri 0 532 532 00 00 arasın.
  • Arka arkaya 2 defa 2’yi (2>2) tuşlarsanız direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
  • 2. Yöntem olarak; Ana menüde 1’i tuşlayın
  • Ardından gelen menüde de 0’ı tuşlayarak Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.
  • Not: BIP Uygulaması ile canlı destekle iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell Çalışma Saatleri 2023

Turkcell çalışma saatleri verilen hizmete ve uygulanan işleme göre farklılık gösterir. Turkcell bayileri; Turkcell iletişim merkezleri ve Turkcell Flagship mağazaları olarak ikiye ayrılır. Turkcell iletişim merkezleri haftanın 6 günü sabah 09,00 ile 20,00 mesai saatleri arasında hizmet verir.

Turkcell Falgship mağazaları ise haftanın 6 günü sabah 10,00 ile 20,00 saatleri arsında açıktır. Turkcell teknik servis çalışma saatleri hizmet verecek kuruma göre değişir. Ayrıca Turkcell’in kendi teknik servisi yoktur. Turkcell teknik servis hizmetini KVK, Samsung ve Başarı teknik servisleri verir.

Turkcell bayileri hafta sonu Cumartesi açık olup Pazar günleri kapalıdır. Resmi tatillerde açık ya da kapalı olması bayiinin insiyatifine kalmıştır. Ancak birçok bayii resmi tatillerde açmaz. Turkcell müşteri hizmetleri ve dijital servisleri haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet verir.

Turkcell bayilerinden yaptığınız birçok işlemi müşteri hizmetleri ya da dijital servislere 7/24 bağlanarak yapabilirsiniz. Turkcell internet ile ilgili sorunlarınız var ise Turkcell bedava internet sayfamızdan ücretsiz kampanyalara göz atabilirsiniz.

Turkcell Superbox Evde İnternet Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superbox evde internet müşteri hizmetleri direk bağlanma için 532 numaralı müşteri hizmetleri yerine 0 850 222 02 22 numaralı Superonline müşteri hizmetlerini aramalısınız. Superbox evde internet müşteri hizmetleri için bu numarayı aradığınızda önce 1 numaralı tuşa basın sonra 10 haneli hizmet numaranızı tuşlayarak girin.

Daha sonra 6 numaralı tuşa basarak direk Superbox evde internet müşteri hizmetlerine bağlanın. Bu arama ile zaman kaybetmeden kısa süre içerisinde Superbox evde internet için müşteri temsilcisine bağlanarak istediğiniz bilgiyi alabilir ya da sorunlarınız varsa çözebilirsiniz.

Turkcell Sesli Yanıt Tuşlama ile Yapılan İşlemler

Turkcell mobil ve evde internet müşteri hizmetleri için 532 numarayı aradıktan sonra sesli yanıt yerine tuşlama ile menülerden yapmanız gereken işlemleri telesekreteri beklemeden hızlıca problemlemlerinizi çözebilirsiniz;

İşlemTuşlama
Fatura Detayları1
Kampanyalar2
Tarifeler3
PIN – PUK Kodu4
Paketler2>1
Müşteri Temsilcisi0

Turkcell Platinum Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell Platinum müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 532 numaralı Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak hizmet alınabileceği gibi Platinum müşterilerine özel olan 0 532 757 1 532 numaralı Platinum müşteri hizmetleri hattını da arayabilirsiniz.

Platinum ayrıcalıkları özelinde olan müşteri hizmetleri numarası daha hızlı ve kapsamlı hizmet almanızı sağlayacaktır. Turkcell’in Platinum müşterilerine özel müşteri hizmetleri hattı Platinum ayrıcalıkları ile ilgili sorularınıza en iyi yanıtı alabileceğiniz bir hattır. Platinum müşterilerinin sorunları için de en iyi çözüm Platinum müşteri hizmetleri olacaktır.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell Superonline ev internet müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 0 850 222 02 22 numaralı telefonu aramalısınız. Superonline direk bağlanmak için arama sonrası 1 tuşladıktan sonra 10 haneli hizmet numaranızı girin ve 6’yı tuşladığınızda Turkcell Superonline müşteri temsilcisine direk bağlanırsınız. Superonline ile ilgili soru ve sorunlarınızı kısa süre içerisinde bu hattan çözebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı

Turkcell müşteri hizmetleri şikâyet hattı, müşteri hizmetlerinin hizmet kalitesi ya da müşteri temsilcisi ile ilgili şikâyetlerinizi iletebileceğiniz bir hattır. Turkcell müşteri hizmetleri şikâyet için Turkcell’in ücretsiz hizmet hattı olan 0 532 757 2222 genel merkez numaralı telefonu arayabilirsiniz. Veya Turkcell İstanbul geneler müdürlük 0 212 313 10 00 numarasını arayabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell resmi internet sitesi olan turkcel.com.tr internet adresine Turkcell şifreniz ile giriş yaparak şikayet formu oluşturabilirsiniz. Şifrenizi bilmiyorsanız telefonunuzun mesaj bölümüne SIFRE yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Şifreniz ile Turkcell şikâyet hattına giriş yaptığınızda TC kimlik numarası, şikâyet kategoriniz, şikâyet metni, e-mail adresi bölümlerini doldurmalısınız.

Şikâyet formunda bulunan dosya yükle kısmından şikâyetinizi belirten belgeleriniz varsa yükleyebilirsiniz. Formu doldurup gönder butonuna bastığınızda şikâyetiniz Turkcell’e ulaşır ve kısa süre içerisinde değerlendirilir size geri dönüş yapılır.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Mail Adresleri

Turkcell müşteri hizmetleri mail adresleri, müşteri temsilcilerine mail yolu ile ulaşmanızı sağlar. Turkcell müşteri hizmetleri için musteri.hizmetleri@turkcel.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden almak istediğiniz hizmet basın ile ilgili ya da kurumsal iletişim ise bu durumda farklı mail adresleri de kullanabilirsiniz. Turkcell kurumsal iletişim için mail adresi; turkcel-kurumsal-iletisim@turkcel.com.tr’dir. Turkcell basın servisine mail yolu ile ulaşmak için iz@iziletisim.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Turkcell Sosyal Medya Adresleri

Turkcell ile ilgili en yeni haberleri en güncel kampanyalara sosyal medya hesaplarından da ulaşabilirsiniz. ‘’Turkcelle Bağlan Hayata’’ sloganı ile sosyal medya hesaplarından da müşterileri ile irtibata geçiyor ve her alanda hizmetlerine devam ediyor. Ayrıca canlı sohbet ile Turkcell hizmet ve fırsatlarından haber alabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Kurumsal İletişim Bilgileri

Turkcell müşteri hizmetleri kurumsal iletişim bilgileri Turkcell resmi internet sitesi turkcel.com.tr internet adresinde belirtilmiştir. Buna göre Turkcell kurumsal müşteri hizmetleri adresi: Turkcell Küçükyalı Plaza, Aydınevler Mahallesi, İnönü Caddesi, No: 20, Küçükyalı Ofispark B Blok, Maltepe/İstanbul’dur.

Kurumsal müşteri hizmetleri telefon numarası: 0 212 313 10 00 ‘dır. Turkcell kurumsal müşteri hizmetleri mail adresi turkcel-kurumsal-iletisim@turkcel.com.tr şeklindedir. Turkcell kurumsal müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için istediğiniz yöntemi kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu