Turkcell Fiber Evde İnternet Kampanyaları 2023

Ev interneti bağlatmak isteyen kişiler Turkcell Fiber internet ile AKK derdi olmadan internet kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell fiber internet kampanyaları 2023 yılında hızlı ve sınırsız evde internet kullanabilirsiniz. Kampanya avantaj ve fırsatlarından uygun fiyatlar ile faydalanın.

 • İnternetinizden yemeyen uygulamalar kullanabilirsiniz.
 • İlk ay kullanıp ücret ödemeyeceksiniz.
 • Fizy ile istediğiniz müzikleri dinleyebilir.
 • Turkcell TV+ ile internet harcamadan dizileri izleyebilirsiniz.
 • BİP’le konuşmalarınızı bedava yapın.
 • Lifebox kullanarak anılarınızı internet harcamadan yedekleyebilirsiniz.
 • Dergilik kullanarak günlük gazeteleri ve dergileri okuyabilirsiniz.

Turkcell Uçuran Fiber ile TV + Kampanyası

Turkcell uçuran fiber ile TV+ kampanyası en sevdiğiniz yerli ve yabancı film ve diziler, belgeseller, spor programları, haber ve çocuk programları HD kalitesinde hiçbir ek ücret ödemeden sunuluyor.

 • TV özelliğinde 1 ay boyunca tüm kanallar açık olacaktır.
 • İçeriği sürekli yenilenir ve farklı programları, dizi ve filmleri izleyebilirsiniz.
 • Taahhüt boyunca her ay 5 GB olmak üzere yıllık 60 GB mobil internet hediye ediliyor.
 • Turkcell uçuran fiber ile + kampanyası aylık 119.90 TL fiyat ile sunuluyor.

Turkcell Fiber Evde İnternet Paketleri

İlk 3 ay hiçbir ücret ödemeden; Turkcell fiber ile cazip fiyatlar evde internet 2023 yılı için kampanyalı paketleri ve fiyatları şu şekildedir;

 • Turkcell fiber 100 Mbps hız limitsiz internet yalnızca 129.90 TL
 • Turkcell fiber 200 Mbps hız şenliği kampanyası ile limitsiz internet ayda 149.90 TL
 • Turkcell için 3 ay ücretsiz süper paket kampanyası ile limitsiz fiber internet ayda 109.90 TL.

Turkcell 100 Mbps: Limitsiz fiber internet %25 indirim ile 149,90 TL. Üstelik Turkcell platinum fırsatları ve ayrıcalıkları hediye ediliyor.

Turkcell Fiber 50 Mbps ve 100 Mbps: Platin paketler ile limitsiz internet platinum kampanyaları ile birlikte veriliyor. 50 Mbps limitsiz fiber internet ayda 129,90 TL, 100 Mbps limitsiz fiber internet ayda 199,90 TL’dir.

Turkcell fiber süper paket kampanyası: 35 Mbps limitsiz fiber internet 99,90 TL’dir. Öğrencileri düşünen Turkcell bu paket için Eba giriş hızını 100 Mbps olarak veriyor.

Turkcell fiber esnek paket: 25 Mbps limitsiz internet 59,90 TL’ye sunuluyor. Bu paket ile ilk ay için 100 Mbps hız hediye ediliyor.

Turkcell fiber internete merhaba: Yeni kullanıcılar için 12 ay boyunca limitsiz fiber internet 89,90 TL’dir. Üstelik modem ve kurulum ücreti yok.

Turkcell 100 Mbps fiber: Biz kampanyası ile limitsiz internet platinum ayrıcalıkları ile birlikte 119,90 TL’ye sunuluyor.

Turkcell oyunda uçuran kampanya: Saat 18,00 ile 06,00 arasında 100 Mbps hızında internet 10 Mbps indirme hızı ile oyun severlere yalnızca 129,90 TL’dir.

Turkcell Fiberde Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell fiber ile sabit internet alana 24 GB mobil bedava internet kampanyası; Turkcell kullanıcılarına 12 ay boyunca geçerli olacak ve aylık 2 GB toplamda 24 GB şekilde kullanım imkanı sağlanacaktır. Turkcell gsm şirketi tarafından hazırlanmış olan bu kampanya, belirli internet kampanyaları kapsamında geçerli olacaktır. Turkcell fiber evde internet alana 24 GB mobil internet hediye kampanyası tarifeleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • İşte Limitsiz Fiber
 • Kazandıran Fiber İnternet
 • Kazandıran Hızlı İnternet Yalın
 • İllere Özel Hızlı İnternet Yalın
 • İşinize Özel %50 İndirimli Fiber İnternet
 • İşte Fiber Platin Paket

Superbox Tak Çalıştır Fiber Ev İnterneti

Turkcell Superbox tak çalıştır kampanyası ile şık tasarıma sahip üstün teknoloji cihazı istediğiniz yerde pirize takıp anında limitsiz fiber internete sahip olabilirsiniz. 4.5G sim kartlı Superbox fiber internet cihazı ile başka hiçbir kuruluma ihtiyacınız olmadan fiber hızında ev interneti kullanabilirsiniz. Tak çalıştır kampanyası ile Superbox fiber evde internet 129,90 TL’dir.

Turkcell Superbox Devam 5 GB Kampanyası

Superbox devam kampanyası ile internetiniz bittiğinde yalnızca 5 TL ödeyerek 5 GB internet ilavesi yapabiliyorsunuz. Her ay 10 defaya kadar yenilenebilen ek paket ile internetim bitti derdine son verebilirsiniz.

Superbox 4.5G Fiber İnternet Kampanyası

Superbox evde internet kullanıyorsanız ayda 16,90 TL ödeyerek evden cebe kampanyasına katılıp cep telefonunuza ya da sevdiklerinize internet transferi yapabilirsiniz. Superbox evde internet ile 45G hızında limitsiz fiber internet imkânı sunuyor. 4.5G sim kart ile sınırsız internet paket 399,90 TL’dir.

Superbox İnternet Hiç Durmadan 4.5G Hızında

Superbox 4,5 G internet hızınıza hiç ara vermeden devam etmek için Turkcell müşteri hizmetlerinden, dijital operatör uygulamasından ya da Turkcell satış noktalarından 15 GB interneti 20 TL’ye alabilirsiniz. Böylece internet keyfiniz kesintiye uğramadan devam edecektir.

Turkcell Fiber Superbox Modemi Nedir?

Turkcell Superbox modemleri şık tasarımı ve ileri teknoloji kullanımı ile evde internete yenilik getiriyor. 4.5G sim kart takılan Superbox modemleri piriz olan her yerde tak kullan şeklinde kablosuz kullanabileceğiniz modemlerdir. Evde internete yeni bir kullanım sunan Superbox modemi örneğin tatile gittiğinizde yanınızda götürüp orada da kullanabiliyorsunuz.

Turkcell Vınn Modem

Turkcell Vınn modem ile 3G internet hızında mesajlarınızı hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Vınn modem 33,25 TL olan ekonomik fiyatı ile avantajlı internet fırsatı sunuyor. Ayrıca Cep telefonunuzda Turkcell hat kullanıyorsanız modem olarak da kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızdan internete bağlanacağınızda bulunduğunuz yerde internet yoksa cep telefonunuzdan anında interneti paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu