Vodafone Vbox (Redbox) Tarife Ve Paket Fiyatları Nedir?

Gün içerisinde her dakika özgürce internete girebilme fırsatı sunan Vodafone Vbox kullanımında sınırsız internet ve fatura aşım derdi yoktur. Taşınabilir olması sebebiyle internet her yerde rahatça kullanılabilir. Kullanım için elektriğe bağlamak gerekecektir. Aynı zamanda 4.5G teknolojisi ya da altyapısı ihtiyacı olmadan kullanılabilen bu ürün özellikle boş port sorunu yaşayan pek çok kişiye etkili çözüm sunmaktadır.

Turkcell superbox alternatifi olarak bilenen Vodafone Redbox Ofise giderken, evde, yazlıkta ve tatilde her yere kolayca götürülebilen bu kutu ile internetim yok ya da bitti gibi sorunlar yaşanmayacaktır. Aynı zamanda adil kullanım kotası gibi sınırlamaları da olmayan Vodafone Vbox avantajlarından dileyen herkes istediği zamana yararlanabilir.

Vodafone Vbox Tarifeleri Nedir?

24 ay taahhütlü olacak şekilde verilen Vodafone Vbox taşınabilir kutusu 10 Mbps’ye kadar hızlı internet keyfi yaşamayı sağlar. Bu paketi kullanmak için herhangi bir altyapıya ihtiyaç yoktur. Servis sağlayıcısı Vodafone olduğundan internet her yerden sınırlama olmadan kullanılabilir.

Işık hızında fiber internet keyfi yaşamayı sağlayan bu cihaz aylık olacak şekilde ücretlendirilir. Ödeme şekli ve ücretlendirilmesi Vodafone tarafından hazırlanır. Vodafone vbox (redbox) tarifeleri şu şekildedir;

 • Altyapı ihtiyacı yok Vodafone çeken heryerde kullanılabilir.
 • 10 Mbps’ye kadar internet hızı var.
 • Herhangi bir limit yoktur. Limitsiz olarak internet kullanımı mevcut.
 • 2020 yılı için 149,90 TL aylık olarak fiyatlanmıştır.

Vodafone Vbox Paket Fiyatları Nedir?

Vodafone Vbox paket fiyatları aylık olacak şekilde belirlenir ve paket fiyatı 149,90 TL’dir. Yapılan kampanyanın içeriğine göre taahhütlü ve taahhütsüz paketlerde aylık 109,90 TL ödeme koşullarına sahip olunan fırsatlar da vardır.

 • Ödeme aylık yapılmakta olup taahhütlü paketlerde bu süreyi kapsayacak şekilde devam eder.
 • Kullanım süresi içerisinde internette kopma, kesilme gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

Vodafone Vbox Modem Fiyatları Nedir?

Memnuniyet odaklı olarak verilen ve evde internet keyfini en üst noktaya çıkaran Vodafone Vbox kullanıcılarına kaliteli internet farkını yaşatır. Bunun için abonelere modem ücretsiz verilir ve kampanya kapsamında sunulmaktadır.

 • Başvuruda bulunan müşteriler o dönemde geçerli olan paket fiyatları üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Fiyatlar yeni gelen ya da paket yenileme ile kullanıma devam etmek isteyen müşteriler için geçerlidir.
 • Taahhütlü olarak girilen paketlerden müşteriler erken dönemde ayrılmak isterlerse cayma bedeli yansıtılır.
 • Eğer alınan modem kapsamında paket sınırlı ise bu kotaya ulaşıldığında internet kullanımı duracaktır. Bu gibi durumlarda talep ederlerse müşteriler ek paket satın alabilirler.

Vodafone Vbox Nereden Alınır?

Vodafone vbox için katılım talebi online, Vodafone satış noktalarından ya da 542 müşteri hizmetleri aracılığıyla iletilebilir. Abonelik sözleşmesi ve kurulum tamamlandıktan sonra Vodafone vbox cihaz müşteriye teslim edilir.

Sunulan bu avantajlı fırsattan 4.5G hizmet kalitesinin olduğu yerlerde yaşayanlar ve Vodafoneye ait yeni bir hat alacak olan aboneler yararlanabilir. Vodafone redbox yazımıza giderek daha ayrınlı taşınabilir internet paketlerini görebilirsiniz.

Vodafone Vbox İnternet Ayarları Nedir?

Vodafone vbox internet ayarları kurulum esnasında yapılır. Örneğin cep telefonu için internet ayarı yapılacaksa bu durumda destek ve ayarlar sekmesinde yer alan cep telefonu markası ve modeli seçilerek devama tıklanır.

Eğer android işletim sistemi kullanan cihazlar için ayar yapılacaksa bu durumda android işletim sistemi seçeneği işaretlenir. Marka ve model seçtikten sonra;

 • Yetkili sunucu kullanımı
 • Proxy sunucu adresi ve portu
 • Erişim noktası

Gibi bilgilerin girilmesi gerekecektir. Ayrıca taşıyıcı, kimlik doğrulama ve APN bilgileri de kullanılır. Bunlara internet profilleri ve erişim noktaları alanlarından ulaşılabilir.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu