Vodafone RedBox Tarifeleri ve Fiyatları 2023 Modem Dahil

Yeni nesil ev interneti fikri ile üretilen Vodafone RedBox fiber hızında internete girmeyi her yerde mümkün hale getirmektedir. Vodafone RedBox taşınabilir internet ile fiber yok derdine son veren RedBox istenilen her an ve her yerden 4.5G internet fırsatını yaşamayı sağlar.

Vodafone RedBox yeni nesil teknoloji olan Vodafone evde internet paketlerinden yararlanmak ve hızlı destekler almak için 7/24 kesintisiz hizmet alırsınız. RedBox hakkında kullanıcı şikayetleri ve yorumları hakkında önemli bilgilerde mevcut olup tavsiyeleri görebilirsiniz.

%98 kapsama alanına sahip olan Vodafone havadan internet teknolojisi ile yararlanın. Aboneler tek bir lokasyona bağlı olma zorunluğundan da kurtarıyor. İsterseniz evde, isterseniz farklı yerde internet kullanımına devam edebilirsiniz.

Vodafone RedBox Evde İnternet 2023 Nedir?

Klasik modem anlayışının çok daha dışında olan Vodafone RedBox kablosuz olarak kullanılmakta, kurulum ve altyapı gibi zahmetlerden de uzak olmaktadır. RedBox 2023 yılında SuperBox’a göre daha uygun fiyatlı taşınabilir sınırsız evde internet ile yazlıkla, arabada, tatilde elektrik bağlantısı olan heryerde kullanabilirsiniz.

Vodafone RedBox Tarife ve Fiyatları 2023

Vodafone RedBox altyapı ve şebeke sorunu olmadan bulunduğunuz her yerde internet erişimini hızlı bir şekilde kullanın. RedBox 150, RedBox 200 ve RedBox limitsiz tarife paketleri Vodafone içerisinde 3’e ayrılır;

 1. RedBox 150 Tarifesi; Aylık 99,90 TL olup en uygun fiyatlı paket olarak bilinir. 4.5G hızında 150 GB internet hakkı içeren bu paket 24 ay boyunca taahhütlü olacak şekilde kullanılır.
 2. RedBox 200 Tarifesi; Aylık 129,90 TL ödeyerek 4.5G hızında 200 GB internet paketi alınabilir. Paketlerin taahhütü hepsi için 24 ay olacak şekilde belirlenmiştir.
 3. RedBox Limitsiz Tarifesi; Aylık 169,90 TL olan paket lmitsiz olup 4.5G 15 Mbps internet imkanı sunar.

Redbox Modem Fiyatı Nedir?

Fiber altyapısının olmadığı yerlerde RedBox taşınabilir modem ile kesintisiz ve sorunsuz ev internetinizi heryerde kullanın. Vodafone RedBox tüm tarifelerde geçerli cihaz fiyatı;

 • Modem Fiyatı: 456 TL
 • Taahhüt: 24 Ay
 • Aylık Faturaya Eklenen: 19 TL

Vodafone RedBox Müşteri Hizmetleri ile Başvuru Yapma

Vodafone RedBox müşteri hizmetleri telefon numarası ile RedBox başvuruları için veya arıza, modem kurulumu ve teknik destek hizmetler gibi durumlarda Vodafone müşteri temsilciliğine bağlanmak isteyenler; 0542 542 00 00 veya 0850 542 95 46 telefon numarasını arayarak başvurada bulunabilir.

Online üzerinden bilgilerinizi girerek size uygun tarifeyi seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. Altyapısız internet teknolojisi için Vodafone mağazalarını da ziyaret edebilirsiniz. Ev, iş yeri ve okul gibi alanlarda rahatlıkla taşıyabileceğiniz modeminizi ek ücret ödemeden, ücretsiz kurulumu yapılır.

Vodafone RedBox ekibinden destek alarak kurabilirsiniz. Kablosuz internet teknolojisinin en başarılı örneği olan Vodafone, kurumsal ve bireysel talepleriniz için en pratik sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor. Detaylı bilgi almak burayı tıklayın ve altyapı olmasa bile sınırsız internet erişimini kesintisiz yaşamaya başlayın!

Vodafone RedBox 4.5G Evde İnternet Faydaları Nedir?

Vodafone RedBox 4.5G evde internet özellikle sürekli seyahat etmek durumunda olan ve dışarıda fazla vakit geçiren kişilerin bu cihazı daha fazla tercih ettikleri görülür. Hem içeriğinin zenginliği hem de fiyatının uygun olması bu ürüne olan ilgiyi ve talebi günden güne artırmaktadır.

Vodafone RedBox Kullanıcı, Müşteri Yorumları 2023

Vodafone RedBox kullanıcı yani müşteri yorumları 2023 yılında gerek cihazın çekim gücü gerekse sahip olduğu diğer özellikler sebebiyle olumlu yöndedir. 24 ay taahhütlü isteyen aboneler cayma hakkını kullanarak bu süreden önce kullanımı bırakabilir. Özellikle fiber internet teknolojisinin altyapısının bulunmadığı alanlarda, donma derdi olmadan bağlanabilirsiniz. Genel olarak şu avantajları ile RedBox kullanıcıları tarafından olumlu yorumlanmıştır;

 • Herhangi bir kurulum ve altyapı zahmeti olmaması
 • Başlangıçta abonelerden modem ücreti alınmaması
 • Aylık paket fiyatlarının indirimli olarak belirlenmesi
 • Modeminizi ekstra bir bağlantı kablosu gerek kalmadan kullanabilirsiniz
 • Gittiğiniz her yerde modeminizi mobil olarak kullanmanız mümkün olur

Vodafone RedBox Nasıl İptal Edilir?

Eğer taahhütlü bir Vodafone RedBox paketi satın almışsanız, taahhüdünüz zamanından önce iptal etmeniz halinde cezai bir miktar yansımaktadır. Ancak taahhüt vermediyseniz dilediğiniz zaman iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone RedBox yeni nesil ev interneti iptali için 0542 542 00 00 veya 0850 542 95 46 numaralı müşteri hizmetlerini aramak gerekir. Burada iptal talebi yapılır ve daha sonra en yakın Vodafone cep merkezine gidilerek iptal sözleşmesi doldurulur.

Vodafone RedBox Taahhüt İptal Bedeli Ne Kadar?

Vodafone RedBox seçeceğiniz tarifeye göre değişen iptal bedelleri, 12 aylık dönemler için hesaplanmaktadır. 12 aylık taahhütname verildiği kampanyalar ile kullanmadığınız ayların bedelleri cezai olarak yansıtılmaktadır. Her tarife için ücret ve kullanım süresi farklı olacağından size yansıyacak olan iptal bedelleri de değişecektir. Vodafone RedBox taahhüt iptal bedeli şu şekilde belirlenir;

 • Aktivasyon ücretleri
 • Eğer varsa kalan cihaz taksit bedelleri
 • Kurum bedeli

Örnek hesaplama; RedBox limitsiz tarifesine abone oldunuz ve 3 ay sonra iptalinizde tarifenin indirimsiz fiyat 349,9 TL olduğu için 1.050 TL + aktivasyon ücreti ve cihaz fiyatı olarak yüksek tutarda Vodafone taahhüt bozma bedeli ödeyebilirsiniz.

Taşınabilir RedBox Altyapısı Nedir?

4.5G teknolojisini kullanarak kablosuz, altyapısız ve taşınabilir internet erişimi sağlayan Vodafone RedBox seçtiğiniz paket dahilinde kesintisiz bir internet erişimi sağlamaktadır. Oldukça sorunsuz ve hızlı şekilde işleyen internet teknolojilerinde başarılı sonuçlar alınmasını sağlayan altyapıdan bağımsız internet erişimi imkanı mümkün olmaktadır.

Vodafone güvencesiyle dünyanın her yerinde online olmanızı garanti ediyor. Taşınabilir RedBox altyapısı için herhangi bir altyapı ya da kurulum işlemine gerek yoktur.

 • Kimlik belgesi fotokopisi
 • Varsa vekaletname
 • İlgili başvuru formları ve sözleşme
 • Müşteri ikametini gösteren elektrik, su ya da doğalgaz faturası

Belgeleri ile başvurabilirsiniz. Vodafone RedBox kurulum esnasında belirtilen adreste kullanım yapmak kalitenin daha yüksek olmasını sağlayacaktır.

3 Kişi Katıldı

 1. SAKIN ALMAYIN. Biz 186 tl diye sözleşme imzaladık aylık olarak ama her ay 218 220 tl gibi fatura geliyor. Defalarca müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdik. Ek paket var diyorlar ama biz herhangi bir ek paket talebinde bulunmadık. İptal edecez diyorlar ama sonraki ayın faturası yine aynı. Resmen milleti sömürüyorlar. Milleti soyuyorlar. Üstelik doğru düzgün çekmiyor da. Ben pişmanım aldığıma. Yine söylüyorum SAKIN ALMAYIN VODAFONE PİŞMANLIKTIR.

 2. SAKIN ALMA BAŞINA BELA OLUYORLAR ÇEKMİYOR İADE EDİYORUZ KAFALARINA GÖRE PARA İSTİYORLAR

 3. Ben redbox internete başvuru yapacak ama çekmesse nasıl olacak bide tarife fiyatı nekadar kaç mps bağlanma hızı bilgi verirseniz sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu