Taahhütsüz Ev İnterneti Paketleri ve Kampanyaları Nisan 2023

Evinde ya da iş yerinde doyasıya internet kullanmak isteyen ancak bunu yaparken taahhütlü sözleşmelerden ziyade taahhütsüz internet hizmetleri almayı arzu eden kişilere, bugün birçok internet sağlayıcısı firmanın bu konuda sorunsuz hizmet verir. Başta Netspeed, Turknet ve Türk Telekom taahhütsüz ev internet paket fiyatları, kampanyaları en kaliteli ve en çok tercih edilen evde internet olarak tercih edilir.

Taahhütsüz Taşınabilir Ev İnternet Kampanyaları 2023

İster iş ister gezme amaçlı yola çıktığınızda yanınızda olmasını istediğiniz hizmetlerden biri kuşkusuz evinizdeki interneti dışarıda da kullanabiliyor olmanızdır. Artık GSM operatörleri, Ev İnterneti kullanan müşterilerine Taşınabilir Ev İnterneti ile bu imkânı sunuyor.

Söz konusu evde internet kampanyaları içerisinde özellikle son dönemlerin en popüler internet paketlerinin ise aşağıdaki gibi taahhütsüz taşınabilir evde internet kampanyalarıdır. İşte Ev interneti hizmetini aldığınız mağazayı ziyaret ederek başvurabileceğiniz Taşınabilir Ev İnternetleri kampanyaları ise şöyle:

Taahhütsüz Vınn Paketler

Taahhütsüz Vınn paketler konusunda bugün birçok GSM operatörü başarılı bir şekilde kullanıcılara hizmet vermektedir. Özellikle Turkcell’in müşterilerine sağladığı Vınn paketleri, taahhütsüz olmaları ile kullanıcılarının büyük beğenisini kazanabilmektedir.

En çok tercih edilen taahhütsüz Vınn paketler nelerdir diye merak edenlere ise Turkcell de dahil olmak üzere piyasadaki en kaliteli birkaç Vınn paketinden örneklendirme yapılabilir.

 • Turkcell Yazlık 4.5G Vınn Wifi Kampanyası
 • Turkcell Yazlık Tablet/Vınn Wifi İnternet
 • Turkcell Mobil Wifi Tablet/Vınn Wifi İnternet
 • Türk Telekom Mobil Wifi Vınn Kampanyası
 • Vodafone Jet Vınn Wifi Kampanyası

Taahhütsüz Superbox Fiyatları Nedir?

Evine ya da işyerine internet almak isteyen ancak sözleşmesiz bir internet paketi olarak, taahhütsüz Superbox fiyatlarının 10 Mbps için ayda 249 TL, 20 Mbps için de ayda 399 TL’dir. Taahhütsüz SuperBox, Turkcell operatörü tarafından kullanıcılarına sunulan ayrıcalıklı ve 4.5G hıza sahip, fiber altyapısını kullanan bir Ev İnterneti paketidir.

Kolay kurulum, hızlı bağlantı ve taşınabilir olma özelliklerinin tamamını içinde barındıran SuperBox’a Turkcell İletişim Merkezleri’ni ziyaret ederek ulaşabilir, ofisinizdeyken ev rahatlığında internete girmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Turkcell SuperBox abonesi olmadan önce Turkcell SuperBox paket ücretlerini tablomuzdan inceleyebilirsiniz.

SuperBox Paket AdıSuperBox Paket KotasıSuperBox Paket HızıSuperBox Paket Ücreti
SuperBox 150150 GB İnternet4.5G159,90 ₺ / Ay
SuperBox 200200 GB İnternet4.5G199,90 ₺ / Ay
SuperBox Fırsat 10KotasızMaksimum 10 Mbps199,90 ₺ / Ay
SuperBox Fırsat 20KotasızMaksimum 20 Mbps299,90 ₺ / Ay

Taahhütsüz Türk Telekom İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Net Paket, Türk Telekom’un Taahhüt istemeyen tek Ev interneti kampanyasıdır. Kısa süreli seyahatleriniz için yani yazlık internet olarak uygun olan Net Paket’e abone olmanız için daha önceden Türk Telekom müşterisi olmanıza gerek yoktur. Türk Telekom’a ait bir aboneliğiniz bulunmasa bile Net Paket’in avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

2 aylık, 3 aylık ve 6 aylık paketler şeklinde satışa sunulan taahhütsüz Türk Telekom internet paketlerinin fiyatları, sırası ile aylık 120.45 TL, 105.30 TL ve 94.15 TL şeklindedir. 2023 yılında güncel olarak taahhütsüz Türk Telekom evde internet fiyatı aşağıdaki gibidir;

Paket AdıPaket KotasıPaket HızıPaket Ücreti
Net20 GB İnternetMaksimum 4 Mbps85 ₺ / Ay

Taahhütsüz Vodafone Evde İnternet Kampanyaları

Vodafone Evde İnternet hizmetlerini en az 24 taahhütle sunmaktadır ve bu yüzden Vodafone’a ait Taahhütsüz Ev İnterneti paketi bulunmamaktadır. Eğer dilerseniz, Vodafone İletişim Merkezlerini ziyaret ederek 24 ay taahhütlü Evde İnternet paketlerini inceleyebilir, yeni abonelere özel indirim fırsatlarından anında yararlanabilirsiniz. 

Taahhütsüz Turkcell İnternet Kampanyalı Fiyatları

Taahhütsüz Turkcell internet kampanyalı fiyatları; şu an evde internet paketleri adı altında sunduğu bütün internet kampanyalarında en az 12 ay olmak üzere taahhüt talep ettiği söylenebilmektedir. Turkcell’den taahhütsüz şekilde internet paketi satın almayı düşünen kişilere Turkcell ile işbirliği içerisinde olan Superonline ve Superbox paketlerini tercih edebilecekleri söylenebilir. Söz konusu Superbox paketleri fiyatları ise 10 Mbps için ayda 249 TL, 20 Mbps için de ayda 399 TL şeklindedir.

Taahhütsüz Netspeed İnternet Fiyatları

Son yıllarda Türk Telekom ve Turkcell gibi internet servis sağlayıcılarına rakip olarak piyasaya çıkan Netspeed, çok sayıda taahhütsüz internet paketi ile popülerliğini korumayı sürdürmektedir. Taahhütsüz Netspeed internet fiyatları ne kadar diyenlere en çok tercih edilen birçok Netspeed internet paketi fiyatları ile birlikte belirtilebilir.

 • VDSL Speed Pro 75 Mbps – Aylık 94.00 TL
 • ADSL Net Avantaj Smart 16 Mbps – Aylık 40.00 TL
 • VDSL Speedmax Avantaj 35 Mbps – Aylık 76.00 TL
 • Speedmax Avantaj Smart 35 Mbps – Aylık 63.00 TL

Taahhütsüz Turknet Ev İnterneti Kampanya Fiyatları

Limitsiz ve Taahhütsüz Ev İnterneti hizmeti sunan Turknet, kullandığınız internetten memnun kalmamanız durumunda ödediğiniz ücreti anında iade ediyor. Turknet 100MBit ile 100 Mbps’ye, Turknet ADSL ile 4 Mbps’ye kadar Ev İnterneti hizmeti alabileceğiniz Turknet Taahhütsüz tarifesinden yararlanmak için, aksiyon ücreti olarak 65₺ ücret ödemelisiniz.

Kullandığınız her ayın faturası için ise, 85₺ ödeme yapmanız gerekmektedir. Turknet başvuru işlemlerinizi Turknet Merkezleri’nden yapılır. Turknet ev internet paketi, donma ve kopma sorunlarına karşı da özel ağ bağlantıları ile güçlendirilmiştir.

Mileni ve Oristelekom Kampanya Fiyatları

Mileni ve Oristelekom sağlayıcıları aralarında yaptıkları anlaşmalar ile müşterilerine taahhütsüz hizmet sunmaya uygun fiyatlarıyla devam ediyor. 35MBit’e kadar Limitsiz Fiber İnternet’e ilk iki ay 41,90₺; kalan aylarda ise 84,90₺ ücret ödeyerek sahip olabilir, iptal ettirmek istediğinizde ilgili resmi web sitesinden iptal işlemi yapılabilir. Diğer Taahhütsüz Ev İnterneti fırsatları ise şöyle:

Paket AdıPaket HızıPaket KotasıPaket Ücreti
Fiber 1616 MbpsLimitsiz79,90 ₺ / Ay
Fiber 100100 MbpsLimitsiz109,90 ₺ / Ay
 • Milenicom internet servis sağlayıcısı; 16 Mbit’e kadar limitsiz fiber internet kampanyasını ilk 2 ay 39.90 TL’den kalan aylarda ise 79.90 TL’den müşterilerine sunmaktadır.
 • Limitsiz, taahhütsüz ve kotasız olan bu internet kampanyası 7 gün 24 saat çağrı merkezi desteği de sağlamaktadır.
 • Oristelekom; 8 Mbit ya da 16 Mbit hızında Süper İnternet Eko kampanyası ile yine taahhütsüz ve sınırsız internet hizmetlerini kullanıcılarına sunmaktadır.

Ucuz Evde İnternet Kullanma Taktikleri Nedir?

Evde en ucuz internet denildiğinde ilk akla gelen hizmet Yalın Ev İnterneti Hizmeti’dir. Yalın Ev İnterneti Hizmetleri, bir hat bağlantısı gerektirmediğinden size ekstra faturalara neden olmaz. Dilediğiniz operatörün iletişim merkezini ziyaret ederek, Yalın Ev İnterneti paket ücretlerini öğrenebilir, aynı gün içerisinde evinize yalın internet hizmetini bağlatabilirsiniz.

Hem uygun fiyat hem de internet hızı bakımından iyi derece internet hizmeti veren Türk Telekom, Vodafone veya Turkcell’i tercih edebilirsiniz. Herhangi bir telefon hattı gerektirmeden kullanılabilen yalın internet hizmetleri bu nedenle diğer internet paketlerine göre çok daha ucuz seçenekler olarak tercih edilir.

Altyapısız Evde İnternet Tavsiyeleri Nedir?

Söz konusu internet hizmetlerinin içerisinde en popülerlerinden birisinin ise hiç şüphesiz Turkcell Superbox internet paketleri oldukları bilinmektedir. 

Altyapısız evde internet tavsiyeleri nedir diyenler için biçilmiş bir kaftan olarak da nitelendirilebilen Turkcell Superbox internet paketleri, kullanıcılarına diledikleri her yerde internetin keyfini doyasıya çıkarma imkanları vermektedir.

4.5 G hızında hızlı ve kaliteli internet kullanımı için tercih edilebilecek olan bu internet paketi kampanyalı fiyatları ile her bütçeye uygun internet seçenekleri haline gelebilmektedir.

 • Altyapısız evde internet tavsiyeleri nedir sorusuna yanıt olarak bir de Turknet’in sunduğu hizmetlerden bahsedilebilir.
 • 100 Mbps’e kadar hızlı, taahhütsüz ve kotasız internet hizmetlerini müşterilerine sunan internet servis sağlayıcısı Turknettir.
 • Aktif altyapı bulunmayan bölgelerde ayda 10 ₺ fark ile altyapısız internet hizmetlerini de müşterilerine sağlayabilmektedir.

Evde İnternet kategorimizden tüm kampanya ve fiyatlara göz atabilirsiniz.

Yine benzer şekilde binalarında port bulunmayan ve bu nedenle altyapısız internete ihtiyaç duyanlara altyapı gerektirmeyen internet hizmetlerinden olan 4.5 G hızında D-Smart + İnternet kampanyaları da tavsiye edilebilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu