NetSpeed İnternet Tarife Paketleri, Fiyatları ve Yorumlar 2023

NetSpeed ev interneti paketleri ve fiyatları hakkında 2023 yılında bilgiler. NetSpeed abonelik başvurusu, kurulum ve arıza gibi durumlar için müşteri hizmetleri iletişim bilgileri yazımızda mevcuttur. Yüksek hızda ev interneti Türkiye’nin her yerine getirmek için yola çıkan NetSpeed data, görüntü ve ses alanlarında ihtiyacınız olan altyapıyı hizmetinize sunan bir Telekomünikasyon şirketidir.

Teknolojik gelişmeler ve iyileştirmelerle altyapısını dünden daha iyi hale getiren NetSpeed aynı zamanda Taahhütsüz Ev İnterneti Paketlerini sunan Türkiye’nin ilk işletmesidir. ADSL altyapılı İnternet Hizmeti’nden, Fiber altyapılı İnternet Hizmeti’ne kadar birçok tarife paketini ve kampanyayı müşterilerine sunan NetSpeed ile hemen tanışarak sunduğu tüm imkânlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. 7/24 Canlı Desteği, Esnek Tarife Paketi seçenekleri ve Avantajlı Smart Hizmetleri’ni daha yakından inceleyelim.

NetSpeed İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

NetSpeed Ev İnterneti, internet hattınızın desteklemediği internet paketlerine daha fazla ücret ödemenizin önüne geçmeyi amaçlayan internet hizmetleri sunuyor. Örneğin, internet hattınız 50Mbps internet hızını destekliyorsa ve siz 100Mbps hıza sahip internet paketi aldıysanız, maalesef 100Mbps hızdan yararlanamazsınız.

Müşterilerini altyapı konusunda bilgilendirerek Ev İnterneti Paketleri sunan NetSpeed bu nedenlerden dolayı ilk tercihiniz olabilir. NetSpeed Ev İnterneti başvurunuzu şu adımlardan birisini seçerek hemen yapabilirsiniz:

 • İsterseniz, “444 0 217” numaralı hattı arayarak NetSpeed Müşteri Temsilcisi aracılığıyla,
 • İsterseniz, NetSpeed Resmi Web Sitesi üzerinden “Hızlı Başvuru Formu”’nu doldurarak,
 • İsterseniz de NetSpeed Resmi Web Sitesi üzerinde yer alan “Beni Arayın Formu”’nu doldurarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

NetSpeed Altyapısı Nedir? Nasıl Sorgulanır?

Yüksek hızda ve kalitede Ev İnterneti’ni müşterilerine taahhütsüz internet paketleri ile sunan NetSpeed’in Ev İnterneti altyapısı, Fiber Altyapıyı desteklemektedir. 75Mbps yüksek hıza ve 8Mbps Upload hızına erişim sağlama imkânından ek ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Sınırsız Ev İnterneti paketlerinden yararlanmadan önce NetSpeed Altyapısı sorgulama işleminiz için şu adımları takip edin:

 • Tarayıcınızdan NetSpeed Web Sitesi’ne gidin.
 • Ana sayfanın üst kısmında yer alan “Altyapı Sorgula” seçeneğine tıklayarak yeni sayfanın açılmasını sağlayın.
 • Karşınıza çıkan formda yer alan ve sizden istenen bilgileri “TAM ve EKSİKSİZ” olarak doldurduktan sonra “Adres ile Sorgula” butonuna basınız.

Birkaç saniye içerisinde size uygun altyapı bilgisini öğrenebilirsiniz. Sorgulama formundaki bilgileri yanlış doldurmanız sonucunda ortaya çıkacak yanlış altyapı bilgisinden sorumlu olduğunuzu unutmayın.

NetSpeed Taahhütsüz İnternet Paketleri ve Fiyatları 2023

NetSpeed Ev İnterneti Paketleri’ni altyapı farkına göre 3 grupta sınıflandırmaktadır. Fiber İnternet Paketleri, ADSL İnternet Paketleri ve VDSL İnternet Paketleri seçenekleri ile evinizin desteklediği altyapıya uygun internet paketlerinden birisini seçerek, evinizin desteklemediği altyapıya fazladan para ödemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca Limitli ve Limitsiz İnternet Paketi seçenekleri ile ekstra avantajlı fiyatlardan hizmet alabilirsiniz. 2023 yılı NetSpeed Taahhütsüz İnternet Tarife Paketleri ve Fiyatları;

Paket AdıAltyapı BilgisiHız ve Kota BilgisiPaket Ücreti
Fiber ProFiber75 Mbps Limitsiz94,00₺ / Ay
Fiber EkoFiber24 Mbps Limitsiz79,00₺ / Ay
Fiber StarFiber35 Mbps Limitsiz89,00₺ / Ay
ADSL Net AvantajADSL16 Mbps Limitsiz66,00₺ / Ay
ADSL Net EkoADSL8 Mbps Limitsiz58,00₺ / Ay
VDSL Speed ProVDSL75 Mbps Limitsiz94,00₺ / Ay
VDSL Speed MaxVDSL35 Mbps Limitsiz76,00₺ / Ay
VDSL Speed SmartVDSL35 Mpbs 100GB Limit63,00₺ / Ay
NetSpeed İnternet Paketleri

VDSL Speed Smart paketindeki kotanız dolduğunda, her 1GB kullanım için 0,50Kr ücretle ücretlendirilirsiniz. Fatura tutarınız 76₺’ye ulaştığında artık limitsiz kullanım yapmaya ücretsiz devam edebilirsiniz.

NetSpeed İnternet Ayarları Nasıl Yapılır?

NetSpeed başvurunuz onaylandıktan sonra Ev İnternetinizin aktif olabilmesi için İnternet ayarlarının yapılmış olması gerekir. Ancak modeminizin internet ayarlarını sizin yapmanıza gerek yoktur. Başvurunuz onaylanıp modeminiz size teslim edilirken, NetSpeed ekipleri modeminizin internet ayarlarını tamamen ücretsiz bir şekilde yapmaktadır. NetSpeed Ev İnternetinden yararlanmak için size düşen tek görev modeminizi açmak ve internete bağlanmaktır.

Kurulum sırasında değil de daha sonrasında internet ayarlarınızda bir değişiklik yapılması gerekirse, bu işlem için “0850 800 58 00” NetSpeed Destek Hattı’nı arayabilir ve destek alabilirsiniz. Modeminizin internet ayarlarını kendiniz yapmaya çalışmamalısınız aksi halde meydana gelecek sorunların giderilmesi için ücretli hizmet almak durumunda kalabilirsiniz.

NetSpeed İnternet Aktivasyon Ücreti Ne Kadar?

İnternet Aktivasyon Ücreti, Ev İnterneti başvurusu yaptığınızda internetinizin aktif olabilmesi için gerekli işlemlerin yapılmasını ve ardından ödemeniz gereken ücreti temsil eder. NetSpeed Ev İnterneti, İnternet Aktivasyon işlemi için hiçbir ücret talep etmemekte, tüm işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

NetSpeed Ev İnterneti için başvuru aşamasından internetinizin kullanıma açılması süreci boyunca hiçbir işleminiz için NetSpeed’e ödeme yapmanız gerekmediğinden, en uygun fiyatlarla yüksek hızda internetin sahibi olabilirsiniz.

NetSpeed İnternet Kaç Güne Gelir?

NetSpeed Ev İnterneti hizmetinden yararlanmak isteyip başvuru formunuzu NetSpeed Ekiplerine ilettikten sonraki 7 iş günü içerisinde modem kurulum işleminiz gerçekleşmektedir. İkamet ettiğiniz bölgenin yoğunluğuna ve işlemleri eksiksiz yerine getirip getirmediğinize göre bu süre uzayıp kısalabilir.

Modeminizin en kısa sürede kurulması ve Ev İnternetinizin bir an önce açılması için, her adımda sizden istenilen bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun. Eğer internet başvurusu yaptıysanız ve 7 iş gününü aşan bir beklemeniz söz konusu ise, “0850 800 5800” numaralı hat üzerinden NetSpeed Müşteri Temsilcileri’ne bağlanarak, başvurunuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

NetSpeed İnternet Cayma Bedeli Ne Kadar?

NetSpeed Ev İnterneti paketlerinin tamamı Taahhütsüz İnternet Paketleridir ve dolayısıyla Cayma Bedeli adı altında bir ücretlendirme söz konusu değildir. İsterseniz kısa süreli yer değişikliklerinizde isterseniz de iş seyahatlerinizde hemen NetSpeed Ev İnternetine başvurabilir, işiniz bittiğinde NetSpeed Ev İnterneti aboneliğinizi sonlandırarak seyahatinize devam edebilirsiniz.

NetSpeed İnternet Dondurma Nasıl Yapılır?

Kısa süreli zaman dilimi için internete erişim ihtiyacı duymayan NetSpeed müşterilerinin yararlanabileceğini bir hizmet olan NetSpeed İnternet Dondurma hizmeti ile toplam 2 kez olmak şartıyla 90’ar gün boyunca internetinizi dondurabilirsiniz. 90 günün sonunda internet bağlantınız otomatik olarak aktifleşecek ve faturalandırma işlemleriniz başlayacaktır. NetSpeed Ev İnterneti Dondurma işlemi için faturanıza 30₺ ücret yansıtılacağını unutmayın. İnternetinizi dondurmak istediğinizde şu adımları takip edebilirsiniz:

 • Dilerseniz, NetSpeed Müşteri Hizmetlerini arayarak,
 • Dilerseniz de NetSpeed Resmi Web Sitesi içerisinde bulunan “Online İşlemler” sekmesinden dondurma işlemi yapabilirsiniz.

NetSpeed İnternet İptali Nasıl Yapılır?

Taahhütsüz Ev İnterneti paketi seçeneklerinden yararlanarak kullandığınız NetSpeed Ev İnterneti aboneliğinizi sonlandırmak istediğinizde, internet iptal işlemi için ek bir ücret ödemeden “0850 800 58 00” numaralı hattı kullanarak NetSpeed Müşteri Temsilcileri’ne ulaşabilir veya detaylı bilgilerinizin yer aldığı bir dilekçe yazarak NetSpeed Genel Merkezi’ne gönderebilirsiniz. NetSpeed iptal işlemleriniz için dilekçe gönderme yolunu tercih edecekseniz, dilekçenizde yazması gereken temel bilgileriniz şunlar olmalıdır:

 • Adınız ve Soyadınız
 • Abone veya Hizmet Numarası
 • İletişim Bilgileriniz

Dilekçe ile iptal işlemlerinde, internet iptali süresi 7 iş günüdür. Bu süre NetSpeed iş yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Ev İnterneti iptal işleminiz gerçekleştiğinde iletişim bilgilerinize bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

NetSpeed Arkadaşını Getir Kampanyası Nedir?

NetSpeed Arkadaşını Getir Kampanyası, NetSpeed Resmi Web Sitesi üzerinden aldığınız davet kodunuz ile Netspeed’e üye yaptığınız her yeni müşteri için hem sizin hem de NetSpeed müşterisi yaptığınız arkadaşınızın her dönem faturasında 5₺ indirim hakkı kazanmanıza yarayan bir kampanyadır. 1 yıllık fatura dönemi boyunca geçerli olan ve 31.12.2023 tarihinde sona erecek Arkadaşını Getir Kampanyasından şu şekilde yararlanabilirsiniz:

 • Size özel olarak hazırlanan davet kodunuz ile NetSpeed’e davet ettiğiniz arkadaşınız davet kodunu başvuru sırasında, “444 0 217” numaralı Başvuru Hattı üzerinden müşteri temsilcisine söylemeli veya NetSpeed Resmi Web Sitesi üzerinde yer alan abone başvuru formunu doldururken “Davet Kodu” kısmına davet kodunu girmelidir.

NetSpeed Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

NetSpeed Ev İnterneti faturanızı ödemenin birçok yolu bulunmaktadır. İsterseniz ATM’lerden, İnternet Bankacılığı üzerinden veya Otomatik Ödeme Talimatı vererek Kredi kartı ya da Banka kartınız ile isterseniz de NetSpeed Şubelerinden nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. NetSpeed faturalarınızı öderken kullanabileceğiniz bankaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Yapı Kredi Bankası
 • Vakıf Katılım Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Garanti BBVA
 • TEB
 • Halk Bankası
 • Enpara
 • PTT

Bankalara ek olarak fatura ödemelerinizi “Faturamatik”’ler üzerinden de yapabilirsiniz. Ayrıca fatura ödemenizi PTT ile yapacaksanız, “15071333” numaralı hesap numarasını kullanmanız gerekmektedir.

NetSpeed Şikâyet Nasıl Yapılır?

NetSpeed Ev İnternetinizle ilgili bir sorun yaşadığınızda şikâyetinizi NetSpeed Müşteri Temsilcileri’ne iletebilir, sorunların çözülebilmesi için katkı sağlayabilirsiniz. NetSpeed Müşteri Hizmetleri’ne ulaşmak için kullanabileceğiniz telefon numarası “0850 800 58 00”’dır.

NetSpeed Müşteri Temsilcileri ile yapacağınız görüşmeleriniz için, hattınız üzerinde tanımlı konuşma hakkınız varsa hiçbir ücret ödemez; hattınız üzerinde tanımlı konuşma hakkınız yoksa görüşmenin her dakikası için 49Kr ücret ödersiniz. Görüşmelerinizi sağlıklı sürdürebilmek için konuşma hakkınızın olduğundan veya bakiyenizin yeterli olduğundan emin olun.

NetSpeed Hız Testi Nasıl Yapılır?

NetSpeed İnternet Hızı testinizi NetSpeed Sitesi’nden bir tıkla yapabilirsiniz. Hem “Download” hem de “Upload” bilgisini ayrı ayrı ölçen ve milisaniye başına atılan ping sayısını gösteren Netspeed Hız Testi sekmesine ulaşmak için:

 • NetSpeed Resmi Web Sitesi’ne giriş yapın.
 • Ana sayfanın üst kısmında yer alan “Destek” bölümüne tıklayın.
 • Karşınıza çıkan seçenekler arasından “Hız Testi” seçeneğini bularak ilgili sekmeye gidin.
 • GO” ekranını gördüğünüzde GO butonuna basın ve bekleyin.

NetSpeed Kullanıcı Yorumları

NetSpeed Ev İnterneti kullanıcıları, NetSpeed Ev İnterneti hizmetinden memnun mu? NetSpeed Ev İnterneti hakkındaki ne düşünüyor? NetSpeed Müşteri Temsilcisi alaka ve ilgisinden memnun mu? Tüm bu soruların yanıtını, NetSpeed için yazılmış şu yorumlarda bulabilirsiniz:

NetSpeed KullanıcısıYorumu
Hüseyin S.NetSpeed Ev İnterneti hizmetini almaya başlamadan önce 3 farklı telekomünikasyon şirketinden hizmet aldım. Hiçbiri NetSpeed kadar kaliteli ve hızlı internet hizmeti vermedi.
Merve Nur K.İşim gereği sıklıkla seyahat ediyorum. Her gittiğim yerde internet bağlantısına ihtiyacım var. İhtiyacım olan hizmeti NetSpeed’te buldum.
Mehmet Emin Y.Youtube’a içerik üretiyorum. Canlı yayınlarımın kaliteli geçmesi için hızlı internete sahip olmalıydım. NetSpeed’i seçerek en doğru kararı verdim. Ayrıca Müşteri Temsilcileri’nden çok memnunum.
Selin P.Online eğitim başladığında canlı dersleri takip etmekte güçlük çekiyordum. İnternet hızı yavaş olan hizmet sağlayıcımı bırakarak NetSpeed Ev İnterneti’ne geçtim. Gayet memnunum.
NetSpeed Kullanıcı Yorumları

NetSpeed Işığı Yanmıyor Sorunu (ÇÖZÜLDÜ)

NetSpeed Ekipleri, ilk modem kurulumunuzu ücretsiz olarak gerçekleştirir. Kurulum işleminin üzerinden biraz zaman geçtikten sonra modeminize gelen bazı güncellemelerin yapılması gerekmektedir. Modem güncellemelerinin yapılmaması, internet hızınızda kayıplara neden olabileceği gibi modeminizi direkt etkileyerek çalışmasına da izin vermeyebilir. Tıpkı NetSpeed ışığının yanmaması sorununda olduğu gibi güncellemeden kaynaklanan bu tip sorunlarla sıklıkla karşılaşılmaktadır. NetSpeed ışığınızın yanmaması ile ilgili sorununuzun çözümü için:

 • 0850 800 5800” numaralı hattan NetSpeed Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilir,
 • Modeminizin prize takılı olup olmadığını kontrol edebilir,
 • Ethernet kablosuyla internetin var olup olmadığına bakabilir,
 • Bölgenizde yaşanan genel bir kesinti olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu