Turknet İletişim ve Müşteri Hizmetlerine Bağlanma 2023

Müşteri hizmetlerine bağlanarak internetiniz ile alakalı bir sorunu çözmek istiyor olabilirsiniz. Bu durumda Turknet müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yöntemleri 2023 ile hemen müşteri temsilciye bağlanabilir, Turknet iletişim ile sorununuzu dile getirebilirsiniz. Yaşanan internet kesintileri ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Bu durumda müşteri hizmetlerini aramak ve hızlıca çözüme ulaşmak isteyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri aranınca genel olarak temsilciye bağlamadan sorunu çözmeye yönelik adımlar atmanız sağlanır.

Turknet müşteri hizmetlerine direkt olarak temsilci ile görüşmenin de yolları mevcuttur. 0850 288 80 80’i arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Yeni abonelik başlatmak için 1 mevcut abonelikle alakalı işlem yapmak içinse 2’yi tuşlamanız istenecektir.

Eğer 2 tuşlaması yaparsanız bu durumda müşteri numaranız istenecektir. Hızlı bir şekilde müşteri numaranızı tuşladıktan sonra işlem aşamalarına geçebilirsiniz. Buradan direk temsilciye bağlanmak için 5 tuşlaması yapabilirsiniz. Eğer direkt olarak bağlanmak istiyorsanız arama yaptıktan sonra 1 tuşlaması yaparak temsilciye ulaşabilirsiniz.

Turknet Faks ve Genel Merkez İletişim Bilgileri

Turknet evde internet şirketin genel müdürlüğü İstanbul Şişli’de yer alıyor. Mahalle olarak Fulya Mahallesi, Büyük Dere Caddesi’nde bulunmaktadır. Haritalarda Torun Center A blok olarak arama yaptığınızda direkt olarak genel merkeze ulaşmanız mümkün. Müşteri ilişkileri için de özel bir ofis mevcuttur. Bu ofis ise Astoria AVM’de yer almaktadır. Konum olarak İstanbul Gayrettepe sınırları içindedir. Hafta içi 10:00 ile 19:00 arasında buraya giderek işlem yapabilirsiniz.

Turknet FAX ile belge göndermek ve iletişime geçmek içinse 0212 216 55 60 numarası kullanılmaktadır. FAX gönderileriniz için bu numarayla işlem yapmanız gerekiyor.

Turknet Modem Kurulum, Arıza ve Teknik Destek Hattı

Modem kurulum ve arıza hakkında teknik destek almak istiyorsanız Turknet müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yöntemleri ile bunu sağlayabilirsiniz. Temsilciye bağlanmak için çağrı merkezini aradıktan sonra 2 tuşlaması yapılması gerekiyor. Sonrasında ise müşteri numarasının girilmesi istenecektir.

Müşteri numarasını girdiğiniz taktirde sistemde tüm arızalarınız ve durumunuz gözükecektir. Bu ise işlemlerin daha hızlı yapılmasını sağlayacaktır. Siz de bu tuşlamayı doğru bir şekilde yaptıktan sonra teknik destek menüsünden yardım talep edebilirsiniz.

Turknet Online İşlemlerde Yapılan İşlemler

Eğer sorunlarınızı internet üzerinden halletmek istiyorsanız bu durumda Turknet online işlemlerde yapılan işlemler size çözüm olacaktır. İlk olarak buraya tıklayarak online işlemler sayfasına ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adı veya müşteri numaranızı girdikten sonra parolanızı da girmeniz gerekmektedir. Bu işlemden sonra girişe tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Online işlemler size birçok işlem yapma kolaylığı sunar. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Fatura ödeme, fatura borcu öğrenme.
 • Paket değişikliği.
 • Altyapı sorgulama, altyapı güçlendirme talepleri.
 • İnternet kullanım detayları ulaşma.
 • Otomatik fatura ödeme talimatı verme ve e-faturaya geçme.
 • Kargo takip işlemleri
 • Abonelik ve taahhüt için gerekli belgelerin yüklenmesi.

Turknet Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Turknet’in neredeyse her platformda hesabı bulunmaktadır. Bu hesaplara özel mesaj veya gönderi yorumları ile ulaşabilir, size geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Twitter adresine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Twitter destek hattı olarak hizmet veren bu kanal aracılığı ile sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Instagram adresi içinse @turknet şeklinde kullanabilirsiniz. ADSL için hizmet veren bu platformdan da destek almanız mümkündür.

Turknet Yardım ile Yapılan İşlemler

Turknet müşteri hizmetlerini aramadan da sorunlarınızı çözebilirsiniz. Eğer Turknet müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yöntemleri 2023 ile sorununuza çözüm bulamadıysanız buraya tıklayarak yardım sayfasına ulaşabilirsiniz. Yardım sayfasında yaşadığınız sorunlar ile alakalı teknik bilgiler mevcuttur.

‘Size nasıl yardımcı olabilir?’ şeklinde bir soru ile karşılayan sayfada farklı konularda bilgiler mevcuttur. Buradan bilgi alabileceğiniz destek konuları şu şekilde sıralanabilir:

 • İnternete bağlanamıyorum.
 • Telefon hattı ile alakalı sorun yaşıyorum.
 • Fatura, fatura ödemeleri, otomatik ödeme talimatı ile ilgili bilgi almak istiyorum.
 • Modem hakkında teknik destek.
 • Genel bilgi almak istiyorum.
 • Nakil ve dondurma işlemleri.
 • Şikâyet bölümü.

Turknet Şikâyet Hattı ve WhatsApp Hattı

Turknet Şikâyet ve WhatsApp hattı özel bir numara ile sağlanmamaktadır. Direkt olarak müşteri hizmetlerini arayarak şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Online işlemler bölümüne girerek buradan bize ulaşın sekmesini tıklayabilir, buradan da şikayetinize çözüm arayabilirsiniz. Turknet müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yöntemleri ile dakikalar içinde temsilciye ulaşabilir ve gerekli yerlere sorununuzu iletebilirsiniz.

Turknet Müşteri Temsilcisini Aramak Ücretli Mi?

Müşteri hizmetlerini eğer Turknet evde internet firmasını sabit telefon numarası ile arıyorsanız bu durumda ücret ödemeniz söz konusu değildir. Cep telefonu ve diğer sabit hatlardan yaptığınız aramalarda ise yerel ücretler uygulanmaktadır. Normal tarifenize göre uygulanan dakikalık ücretler kesilmektedir.

Turknet Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Turknet müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat çağrı merkezi hizmet sunuyor. Aradığınız saatlerdeki yoğunluğa göre müşteri temsilcine bağlanma süreniz 1-15 dakika arasında değişebilmektedir. Eğer sorununuz acilse siz de direkt bağlanma yöntemlerinden birisini deneyerek temsilciye ulaşabilirsiniz. Online işlemler aracılığı ile bize ulaşın bölümünden daha hızlı geri dönüş almanız mümkündür.

Turknet Canlı Destek Nasıl Yapılır?

Turknet’e ait herhangi bir canlı veya WhatsApp destek hattı mevcut değildir. Bunun yerine 3 adet çağrı merkezi numarası ve sosyal medya kanalları mevcuttur. Eğer bireysel abonelik için arama yapacaksınız 0850 288 80 80’i arayabilirsiniz. Esnaf/Kobi içinse bu numara 0850 288 30 30 olmaktadır. Büyük ölçekli bir işletmeye sahipseniz bu durumda 0850 355 17 17 numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarından da şirket yetkililer ile görüşme sağlayabilir, şikâyet kaydı oluşturabilirsiniz.

2 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu