Turknet Taahhütsüz, Sınırsız Evde İnternet Kampanyaları 2023

İnternet sektörüne 1996 yılında giriş yapan Turknet, 2008 yılında Turknet İletişim Hizmetleri A.Ş olarak kurulmuştur. Güçlü altyapısı ile Türkiye’nin birçok şehrinde ev internet hizmeti sağlamaktadır. Adil kullanım kotası olarak bilinen AKN ortadan kalktığı için Turknet birçok kampanya ve fırsatları ile uygun fiyata fiber hızlı, kotasız ve güvenli internet hizmeti verir.

Taahhütsüz bazı zamanlarda fiyatları değiştiren Turknet evde interneti aylık 85 TL ve 99 TL fiyat arasında kampanya dönemlerine göre satın alabilirsiniz. Turknet hizmetlerinden memnun kalmazsanız paranız iade edilir. Turknet online internet hız testi olarak kullanıcılarına 100 MBPS yükseklikte fiber alt yapısı ile sınırsız evde internet detayları;

Turknet Ev İnternet Kampanyaları 2023

Turknet ev internet kampanyaları; arkadaşınızı getirin 1 ay bedava internet kazan kampanyası ile Turknet’e arkadaşını getirenlere 1 ay ücretsiz evde internet fırsatı sunuluyor. Üstelik daha çok arkadaş getirdikçe daha çok ay ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Turknet 2023 yılında diğer evde internet kampanyaları;

 • Turknet hizmetlerinden memnun kalmayıp 30 gün içerisinde başvuru yaptığınızda paranızın tamamı iade edilir.
 • Turknet taahhüt cayma bedeli destek kampanyası; Diğer internet sağlayıcılardan Turknet’e taahhüt bozup geçen müşterilerin ödenecek olan taahhüt cayma bedelinin 120 TL’sini Turknet ödüyor.

Turknet Taahhütsüz Ev İnternet Paketleri Nedir?

Turknet taahhütsüz ev internet paketleri 100 Mbps’ye kadar yüksek fiber hızda, sınırsız ve kotasız internet imkânı sunan paketlerdir. 1 ay boyunca hızınız düşmeden sınırsız internet kullanın. Turknet ev internet paketleri ile 1 ay dilediğinizde Full HD 4K kalitede filmler izleyebilir, Youtube’da hız düşmeden 1080p hatta 4K videolar izleyebilirsiniz.

100-200 GB bile olsa istediğiniz oyunu dakikalarca indirebilirsiniz. Sınırsız internet özgür iletişim imkânı sunan Turknet, özgür iletişim paketi ile sınırsız, kotasız ve taahhütsüz internet tek fiyat garantisi ile 85TL’dir.

 • Fiber altyapıya sahip bölgelerde 100 Mbps internet hızı
 • Fiber alt yapısı olmayan yerlerde 35 Mbps internet hızını garanti eder.
 • Adil kullanım kotası yoktur.
 • Kullanıcılar 1 ay boyunca hız düşmeden sınırsız olarak veri yükleme ve indirme yapabilirler.
 • Turknet özgür iletişim paketi kullanımı için taahhüt vermenize gerek yoktur.
 • İstediğiniz zaman kullanımı bırakabilirsiniz. Taahhüt olmadığı için herhangi bir cayma bedeli de talep edilmez.

Turknet Fiber İnternet Nedir?

Turknet fiber internet alt yapısı olan bölgelerde fiber hızında sınırsız internet kurulumu yapar. Turknet internet başvurunuz sonrası internet kullanacağınız bölgede fiber alt yapısı olup olmadığı kontrol edilerek bilgilendirilirsiniz. Fiber alt yapıya sahip yerlerde fiber optik kablolar ile fiber hızında internet bağlantısı yapılır. 100 Mbps sınırsız fiber internet kullanmanızı sağlar.

Turknet Ev İnternet Kurulum Hizmet Fiyatı

Turknet kurulum hizmeti, daha önce hiç internet hizmeti almamış, evinde ya da işyerinde hiç internet kullanmamış kişilere yeni hat tesisini de içeren bir hizmettir. Turknet ekipleri gerekli tespit ve incelemeleri yaparak en sağlıklı bağlantıyı kurar. Turknet kurulum hizmet bedeli için alınan ücret faturanıza 3 ay taksit ile yansıtılır.

Kurulum ücreti kredi veya banka kartı ile otomatik ödeme talimatı verenler ise 66 TL olup aylık 22 TL taksitler halinde öder. Eğer kart kullanmadan abonelik talep ediyorsanız kurulum ücreti 99 TL olup aylık 33 TL olarak Turknet ev internet faturanıza yansıtılacaktır. Ayrıca kablo ya da malzeme ücreti talep edilmez. Sabit fiyat ile kurulum hizmeti verilir.

Turknet Engelsiz Tarife ile Evde İnternet

Turknet engelsiz tarife ile evde internet kampanyası şehit, gazi ve %40 engelli vatandaşlara özel bir tarifedir. Şehit ve gazi eşleri veya 1. derece akrabası olan anne, baba ya da çocukları da bu tarifeden faydalanabilir. Turknet engelsiz tarife ile 100 Mbps’e kadar sınırsız evde internet sadece 63,75 TL’ye sunulur.

Turknet Taahhüt Sayar Kampanyası

Turknet taahhüt sayar kampanyası, diğer internet sağlayıcılardan taahhütlü internet hizmeti alan kişiler için sunulan bir avantajdır. Taahhüdünüzün bitiş tarihi ile Turknet’e geldiğinizde taahhüt cayma bedelinin 120 TL’sini Turknet ödeyerek sizi Turknet özgür iletişim tarifesine dahil eder. Ayrıca diğer evde internet yazılarımıza göz atmanızı öneririz.

Turknet Güvenli İnternet Kampanyası

Turknet güvenli internet hizmeti ile ailenizi ve çocuklarınızı zararlı internet yayınlarından koruyabilirsiniz. Güvenli internet hizmeti almak için Turknet’in müşteri hizmetleri olan 0 850 288 80 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ya da Turknet online işlemler merkezinden de güvenli internet hizmeti talebi oluşturabilirsiniz. Ayrıca 7 kişilik bir aile iseniz her biriniz aynı anda Turknet evde internet ile yüksek kalitede film izleyebilirsiniz.

Turknet Yalın İnternet Kampanyası

Turknet yalın internet, ev telefonu zorunluluğu olmadan sadece ev interneti bağlatmanızı sağlar. Cep telefonları ile birlikte artık kullanılmayan ev telefonu bağlatmak zorunda kalmadan Turnet yalın internet kampanyasından faydalanarak sadece ev internet hizmeti alabilirsiniz. Ev telefonu kullanıyorsanızda bedava 1000 dakika aylık konuşma hakkı sizlerin oluyor.

Turknet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turknet müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 0 850 288 80 80 numaralı müşteri hizmetleri çağrı merkezini aramalısınız. Eğer yapılan işlemler ile ilgili bir şikâyetiniz olursa 0 212 703 43 71 numaralı şikâyet çağrı hattını arayabilirsiniz.

Turknet Altyapısı Nedir?

Turknet altyapısı tüm internet sağlayıcı gibi Türk Telekom altyapısı ile bağlantı sağlar. Türkiye’nin internet altyapısı olan bu altyapı tüm internet sağlayıcılar için devlet tarafından sağlanan bir hizmettir.

Turknet Başvuru Nasıl Yapılır?

Turknet başvuru için Turk.net internet sitesine girerek ‘’Hemen başvur’’ kısmından yapabilirsiniz. Ayrıca 0 850 288 74 01 numaralı Turknet müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Başvuru belgelerinizi internetten indirip doldurarak internetinizi bağlamak için gelen görevliye teslim edebilirsiniz.

Turknet Ev İnternet İptali Nasıl Yapılır?

Turknet iptal etmek için e-devlet hesabınızdan Turknet abonelik fesih başvurusu bölümünden yapabilirsiniz. Ya da iptal-faks@turknet.net.tr mail adresine e-posta ile iptal talebi gönderebilirsiniz.

Turknet Modem Fiyatları Nedir?

Turknet modem fiyatları kredi kartınız ile peşin olarak satın alırsanız 375 TL, faturanıza taksitli olarak alırsanız 12 ay taksitli 444 TL’dir.

Bir Kişi Katıldı

 1. Merhabalar bana evde veya tasinabilir kullanabilecegim internet lazim ama ben bunu sadece tatilde kullanacacimnasil bir teklifiniz var yardimci olurmusunuz.

  saygilar sunarim
  Niyazi Keklik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu