Turkcell Bedava Dakika (Konuşma) Kazanma 2023

Turkcell’in bedava dakika, sms, hediye havuzu, bip uygulaması, salla kazan ve çatlat gibi birçok bedava dakika kazanma yöntemi vardır. Faturasız ve faturalı müşteriler için Turkcell bedava dakika kazanma ve konuşma paketi kampanyaları 2023 yılında devam ediyor.

 • Bip uygulamasını telefonunuza indirerek Turkcell her yöne bedava dakikalar kazanma şansını yakalayın.
 • Salla kazan uygulamasın ile her yöne bedava dakika kazanma fırsatı vardır.
 • Turkcell hediye havuzuna giriş yaparak her yöne bedava dakikalar kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi Kazanma

Turkcell bedava dakika konuşma paketi yapmak için 3 farklı sms yöntemi kullanabilirsiniz. Sms ile anında bedava dakikalar kazanmanız mümkündür. Turkcell bedava konuşma paketi için dakika yöntemleri şunlardır;

 1. Telefonunuzun mesaja bölümüne SURPRIZ yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderin. Bu mesaj ile size gelen sürpriz ile dakikalarınız anında hattınıza yüklenecektir.
 2. Telefonunuzun mesaj bölümüne FIRSAT yazıp 2222’ye gönderin. Turkcell konuşma paketiniz anında telefonunuza yüklenir.
 3. Son yöntem olarak Turkcell her yöne bedava dakika kazanmak için GEL DK yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderdiğinizde de bedava dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Bip Uygulaması: 100 Dakika Kazanma

Turkcell Bip uygulaması ile 100 dakika kazanmak için BIP100DK yazıp 2200’e kısa mesaj gönderin. Saniyeler içerisinde size bilgilendirme mesajı gönderilir. Sonrasında 24 saat kullanımınız için 100 dakika konuşma hakkı hattınıza yüklenir.

 • Turkcell Bip uygulaması ile 100 dakika kazanma hakkı faturalı ve faturasız tüm kullanıcıları için geçerlidir.
 • Her yöne 100 dakika konuşma hakkı 1 TL ücret alınır.
 • Her ay dakikanız bittikçe yenileyerek istediğiniz kadar 100 dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

Turkcell her yöne bedava dakika kazanma faturalı ve faturasız hat sahipleri için sunulan çeşitli kampanya ve fırsatlar ile olur. Turkcell her yöne bedava dakika kazanma yöntemleri şunlardır; Turkcell faturalı hat sahipleri HEDİYE DK yazıp 2222’ye gönderdiklerinde her ay her yöne kullanabilecekleri bedava 100, 250, 500 hatta 1000 ve 2000 dakika kazanırlar.

Ayrıca Turkcell faturalı hat sahipleri hafta sonu hediye dakikalar kazanmak için BOL DK HAFTASONU yazıp 2222’ye gönderdiklerinde hafta sonu her yöne konuşabilecekleri 100 ile 250 dakika arasında hediye konuşma kazanırlar. Hafta sonu hediyesi cuma günü saat 20.00’da başlayıp Pazar akşamı 23.59’a kadar devam eder.

Turkcell faturasız hazır kart kullanan hat sahipleri için sunduğu sadakat kampanyası ile her yöne bedava dakikalar sunar. Aylık 15-24 TL arası yükleme yapanlara 100 dakika, 25 TL ve üzeri ya da paket yüklemesi yapanlara her yöne 250 dakika hediye edilir.

Turkcell hat bulunan telefonunuzda internet kullanmıyorsanız 6 ay boyunca her ay 500 dakika her yöne bedava konuşma hakkı kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için faturalı hat sahibi olmanız gerekir. 532 müşteri hizmetlerini arayarak hediye dakikalarınızı alabilirsiniz.

Hesabım Uygulaması ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell hesabım uygulaması ile bedava dakika kazanma için dijital operatör olan Turkcell hesabım mobil uygulamasını kullanmanız gerekir. Uygulama içerisinde yer alan salla kazan bölümünden veya hediye şenlikleri başlasın kampanyası ile konuşma paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden erişebileceğiniz Salla Kazan kampanyası ile 7 gün boyunca hediye dakikalar kazanırsınız. Haftada 1 kez kullanım hakkınız olmakla birlikte, sadece hediye dakika değil hediye SMS ve internet de kazanabilirsiniz. 

Turkcell Bedava Dakika Hilesi

Turkcell bedava dakika hilesi ancak salla kazan ile mümkündür. Uygulamaya girilip salla kazan bölümüne tıklayıp telefonunuzu salladığınızda 100 dakikadan 2000 dakikaya kadar bedava konuşma hakkı kazanabilirsiniz.

Turkcell Gurbet Tarifesi ile Bedava 1000 Dakika

Bedava dakika kampanyası için öncelikle Turkcell Gurbet Tarifesini kullanmalısınız. 20 TL ve üzeri yükleme yaparak aylık 1000 dakika bedava konuşma paketi ile beraber 1 GB sadece BİP’te kullanılabilen bedava internet kazanabilirsiniz.

 • 1000 dk bedava dakikaları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • 1 GB BİP internet ise hangi ülkede BİP uygulaması kullanılıyorsa orada kullanılabilir.
 • Tabi bunun için BİP uygulamasını telefonunuzun özelliğine göre Play Store ya da App Store’den indirmeniz gerekmektedir.

Hafta Sonu Turkcell’lilerle Bedava Konuşma

Turkcel hazır kart kullanan müşterilerini unutmadığını göstermek için onlara özel hazırladığı kampanyalar ile diğer Turkcelllilerle hafta sonu bedava konuşmasını sağlıyor.

 • Cumartesi ve Pazar günleri sınırsızca Turkcelli sevdiklerinizle konuşabilirsiniz.
 • Turkcell bedava konuşma kampanyasına katılmak için 35 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir.
 • Daha sonra Turkcell tarafından gönderilen bilgilendirme mesajı ile her hafta sonu artık Turkcelllilerle bedava konuşabilirsiniz.
 • Tabi kullanımlar sadece yurt içine geçerli olacaktır.

Turkcell Bedava Dakika Sms Kodları

Turkcell Hediye Havuzu, Turkcell’in müşterilerine bol bol bedava dakika dağıttığı bir kampanyadır. Turkcell Hediye Havuzundan birbirinden farklı zamanlarda, birbirinden farklı seçenekler ile bedava dakika kazanabilirsiniz. Hediye havuzu ile son güncel kampanya olan aşağıdaki Turkcell bedava dakika sms kodları ile kısa mesaj yollayıp dakika kazanın.

Sms KoduGönderBedava Dakika
BİP 100 DK2200100 Dakika
SURPRIZ2222Sürpriz Dk
GEL DK222230 Dk
SK1372200500 Dk

Turkcell Hediye Havuzu Sürpriz Nokta ile Bedava Dakika

Turkcell İletişim Merkezleri’nin olduğu yerleri ziyaret ederek, sürpriz noktalara ulaşmanız halinde hediye dakikalar kazanabilirsiniz. Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile takip edeceğiniz sürpriz noktalar, bedava dakikanın yanında hediye internet ve SMS de kazandırıyor.

Bol GB Tanışma Seti ile Bedava Dakika Yapma

Turkcell, yeni faturasız hat alan müşterilerini hediye 750 dakika ile ödüllendiriyor. 30 gün boyunca geçerli olacak 750 dakika konuşma hakkınızın yanında 25 GB internet Turkcell’den hediye! 18 yaşından büyükseniz, kampanya için; Size en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ni ziyaret ederek, yeni ön ödemeli bir hat almak. Tüm bedava dakika kullanım haklarınız, hattınız açıldığı anda otomatik olarak tanımlanır.

Hediyeli Oyun ile Bedava Dakika Yapma

Hediyeli oyun, siz oyun oynadıkça size puan kazandıran ve bu puanlarla hediye dakikalar almanızı sağlayan bir uygulamadır. Hediyeli oyun üzerinden biriktirdiğiniz puanlarınızla, Turkcell’de geçerli her yöne bedava dakikalar kazanabilir; üye olduğunuzda hediye edilecek ve 7 gün boyunca geçerli olacak 1 GB internetten de faydalanın.

Yüklediğin Kadar Turkcell Bedava Dakika Kazan

Turkcell Resmi Web sitesinden, Turkcell Dijital Operatör uygulamasından ve Paycell üzerinden kredi kartınızla yapacağınız TL yükleme işlemlerinizde, 7 gün geçerli bedava dakikalar kazanabilirsiniz. Eğer sizde Turkcell faturasız hat kullanıcısı iseniz, Hazır Kart’ınıza bakiye yükleyerek kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Bakiye yükleme işlemi yapmak ve hediye dakikaları kazanmak için;

 • Turkcell Dijital Operatör uygulamasına Turkcell tanımlı hattınız ile giriş yapın. Ardından “Bakiye Yükle” butonuna tıklayarak işleminizi ilerletin. Karşınıza çıkan ekrana yüklemek istediğiniz bakiye bilgisini ve bakiye yükleme ödemesini yapacağınız kredi kartınızın bilgisini girerek işleminizi tamamlayın. 

Ödeme işlemi başarılı geçtiyse, Turkcell hediye dakikalarınız hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

5 Kişi Katıldı

 1. Herkese iyi günler, Bu Iowa Sağlık Hastanesi’nden bir yayındır, Böbrek bağışçıları aramak için bir kez daha çıktık, Böbreğinizi iyi bir kâr için satmakla ilgileniyorsanız, lütfen bize unitpointhealthiowa@gmail.com adresinden bir e-posta mesajı gönderin.
  Ayrıca +1 763 400 4824 numaralı telefonu da arayabilirsiniz.

  Saygılarımla,
  LUTHERAN HASTANESİ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu